» »

Mi Band 2

Mi Band 2

darkolord ::

clix je izjavil:

Naj bi kmalu prišel mi band 3. Mogoče se splača počakati :)
Glede na to, kako poceni je mi band 2, se mi zdi, da se splača tudi, če ga uporabljaš samo do prihoda mi band 3 :)

gregyk ::

Matija82 je izjavil:

Lovim tale MiBand2 že kar nekaj časa in zmeraj mi uide koda. Jao.


6.4. od 02:00 naprej bo 50 kosov Xiaomi Mi Band 2 s kodo GBGR4th163 znižano na 18.05EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

gregyk ::

Od 14:00 danes Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Wristband za 18.79€ s kodo GBphoneclear9

darkolord ::

Kakšen nasvet za malo bolj zanesljivo in pogosto merjenje srčnega utripa?

V dvournem workoutu (namizni tenis, band na drugi roki kot lopar) mi je band samo 12x uspel izmeriti utrip, čeprav sem imel nastavljeno merjenje vsako minuto. Torej samo v cca. 10% uspešno izmeri (pa še to verjetno bolj med pavzami).

Sem probal malo bolj zategniti (ponavadi imam tako, da lahko vmes dam prst, pa ni opaziti kakšne pomembne razlike ...

gregyk ::

Email only cena za Mi Band 2 trenutno 16.41€, če koga zanima nakup.

buttcrack ::

na mi band master aplikaciji mi je včasih kljub izklopljenem BTju na vsake par minut merilo pulz (pač ko si sinhorniziral, si videl meritve), ko sem presedlal na en drug rom pa mi to ne dela več. Mogoče ve kako bi to spet oživel (brez stalno prižganega BTja)?

clancy ::

gregyk je izjavil:

Email only cena za Mi Band 2 trenutno 16.41€, če koga zanima nakup.


Mi ne pondi Unregistered Airmail, ampak samo Sweden Registered za €2.66. Tako, da na koncu pride vseeno čez 19€.

gregyk ::

clancy je izjavil:

gregyk je izjavil:

Email only cena za Mi Band 2 trenutno 16.41€, če koga zanima nakup.


Mi ne pondi Unregistered Airmail, ampak samo Sweden Registered za €2.66. Tako, da na koncu pride vseeno čez 19€.

Sem poizkusil naročit in mi normalno da možnost za 0.86eur unregistred airmail...

Killermode ::

gregyk je izjavil:

clancy je izjavil:

gregyk je izjavil:

Email only cena za Mi Band 2 trenutno 16.41€, če koga zanima nakup.


Mi ne pondi Unregistered Airmail, ampak samo Sweden Registered za €2.66. Tako, da na koncu pride vseeno čez 19€.

Sem poizkusil naročit in mi normalno da možnost za 0.86eur unregistred airmail...

sem naročil 2x za to ceno in z ,86€ poštnine

mat11 ::

Mi Band mi je super, samo na soncu ne vidiš nič. Je kakšna podobna stvar, pa de se vidi tudi na soncu?
mat

111111111111 ::

mat11 je izjavil:

Mi Band mi je super, samo na soncu ne vidiš nič. Je kakšna podobna stvar, pa de se vidi tudi na soncu?

Klik

GupeM ::

111111111111 je izjavil:

mat11 je izjavil:

Mi Band mi je super, samo na soncu ne vidiš nič. Je kakšna podobna stvar, pa de se vidi tudi na soncu?

Klik

Word.

Bi bilo pomoje kar uredu, če bi te in podobne zapestnice imele e-ink namesto zaslona. Kakšnih hudih animacij tako ali tako nimaš, ni potrebno čekirat dviga zapestja, ki včasih zataji, baterija bi zdržala malenkost dlje (ali pa tudi ne, ker bi moral zaslon spreminjati vsako minuto). Predvsem bi se pa na soncu odlično videlo.

mat11 ::

111111111111 je izjavil:

mat11 je izjavil:

Mi Band mi je super, samo na soncu ne vidiš nič. Je kakšna podobna stvar, pa de se vidi tudi na soncu?

Klik


Mal velika za nosit okoli.

Resno je kakšen band, da je viden tudi na soncu?
mat

strumf666 ::

Amazfit bip/lite ima e-ink zaslon in zelo spodobno avtonomijo. Za ponoči ima pa illumination.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

To ni e-ink, preveri še enkrat.

strumf666 ::

https://www.gsmarena.com/amazfit_bip_re...

Ista oz. podobna ideja, kakorkoli, več je svetlobe, bolj viden je zaslon.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Okapi ::

Amazfit ima (odbojni) LCD, ne e-ink. Če je to zate podobno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

strumf666 ::

Se popravljam, drugačna tehnologija...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Tomson ::

Danes koda: GBsale075 za Mi Band 2 iz 22€ na 16€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

oemdzi ::

Miband 2 mi super služi že skoraj 2 leti, ampak me živcira, da je kot merilec utripa brez telefona skorajda neuporaben, ker je potrebno vedno na novo pritiskat in čakati na merjenje. Zato me zanima, če je kaka alternativa podobne cene, ki je sposobna prikazovati puls na samem zaslonu paščka skozi celoten trening, brez prekinitve?
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

darkolord ::

Notify & Fitness ti to lahko prikazuje sproti ko konstantno meri, ti pa vsakič zavibrira ...

sm4rt4ss ::

Xiaomi MiBand 2 v akciji za 17€. Promo velja še en dan.

https://www.gearbest.com/smart-watches/...

oemdzi ::

darkolord je izjavil:

Notify & Fitness ti to lahko prikazuje sproti ko konstantno meri, ti pa vsakič zavibrira ...


Jaz iscem prikaz pulza na samem bandu, kaksno alternativo miband2, ki mi je sicer super, razen tega, da moram povsod telefon s seboj vlacit, ce hocem sproti spremljat puls. Za kolo je ok, ker imam itak telefon gor montiran, za ostalo je pa precej neprakticno.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

nightbird ::

kje je najboljše kupiti paščke za miband 2? cca 5 bi jih recimo naročil.

J-ronimo ::

nightbird je izjavil:

kje je najboljše kupiti paščke za miband 2? cca 5 bi jih recimo naročil.


Na ebayu. Sam sem nabavil 2 in sem bolj zadovoljen kot z originalnim (razpadel po 2-3 mesecih uporabe).

Matej_K ::

Bomo imeli za MiBand 3 novo temo ali se da to preimenovati.

Bo kdo kupil ko bo? Kdaj je prodaja? Bomo lahko naprimer Urbano na NFC namestili?
... .. .

BOCo. ::

Zaenkrat sem jo zasledil samo na Gearbestu.

https://www.gearbest.com/smart-watches/...

Master_Yoda ::

Pa se 10 eur + prevec hocejo zanj.

Okapi ::

Jaz jo bom vzel, ko pride na kakšnih 25 dolarjev. v2 mi povsem zadošča, eno imam tudi za rezervo, tako da ne bom nikamor hitel.;)

Master_Yoda ::

Tudi jaz nekako tako racunam ja. Moram si edino nov pascek nabaviti - po nekaj mesecih uporabe se mi zacne odpirati ob zelo malih silah. Sem en band ze izgubil zaradi tega - ko grem iz sluzbe ga imam na roki, ko pa pridem v klet pa ga ni.En srecnez ga je nasel ker sem sel po isti trasi nazaj pa ga ni bilo nikjer :D.

P.S. Je koga ze Mi fit app zaj**** ? Sem imel cca 132 dni streak, hodim normalno imam cez 10k korakov, sinhroniziram pa komaj naslednji dan in mi izpise da je streak ended, in za prejsnji dan kaze okoli 9000 korakov. To se mi je ze 2* zgodilo :(.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

To se mi je zgodilo 1x v Slovenij, in pa 3x v USA, ko sem menjal časovne pasove. Menjanje časovnih pasov jo konkretno zjebe in ne ve točno, kdaj se je kaj zgodilo. Zakaj je do tega prišlo v Sloveniji pa nimam pojma. Sem jo pa ravno tako sinhroniziral naslednji dan. "Zmanjkalo" pa mi je 9 korakov do cilja, čeprav sem bil konkretno čez cilj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

primozzzz ::

NI PODPISA

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Vgradili so OLED tehnologijo. Kapo dol. :))

polpo ::

primozzzz je izjavil:

MI BAND 3


https://www.banggood.com/Original-Xiaom...



:D


Pa gre tole res brez dodatnih (carinskih) stroškov skozi, ker po ostalih temah pišeš, da se izbere "European Direct Mail" za brez davka?

nightbird ::

J-ronimo je izjavil:

nightbird je izjavil:

kje je najboljše kupiti paščke za miband 2? cca 5 bi jih recimo naročil.


Na ebayu. Sam sem nabavil 2 in sem bolj zadovoljen kot z originalnim (razpadel po 2-3 mesecih uporabe).


lahko kak link? hvala!

pixelzgaming ::

jaz sem naročil tukaj, drži že brez problema 7 mescov, originalna pa je tudi meni razpadla po 3-4 mescih.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

J-ronimo ::

@nightbird: izberi kar ti srce poželi - Ebay.co.uk sortirano po ceni

Nataly ::

Živjo.

Ali mi lahko kdo pomaga, kako nastaviti, da bi videla, kdo me kliče in ne samo slušalko? Ko sem naložila aplikacijo Mi Band Tools mi je nekaj časa kazalo (zelo kratek čas) potem pa ne več... Ali so še znotraj telefona kakšne nastavitve?

Kakšne so prednosti Mi band 3 v primerjavi z Mi band 2? Sama jih ne vidim, poleg tega pa je še ekran bolj izpostavljen, da ga "obtovčeš". Mi band 2 ima ekranček lepo skrit v paščku.

Lp

Tomson ::

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dr_M ::

Ali mi lahko kdo pomaga, kako nastaviti, da bi videla, kdo me kliče in ne samo slušalko?


Telefon nastavi na angleski jezik.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nataly ::

Hvala za link. Torej Mi band 3 je ze v globalni verziji?

Zelim v slovenscini, nekdo je omenil, da se da tudi to, prosim za navodila.

gregyk ::

Mi band 3 v akciji na Gearbest.com s kodo WEIO3G7FT5 za cca. 23€.

Nataly ::

Ali ima NFC? V čem ostali vidite, da je boljša od Mi band 2?

MaCoFaCo ::

Ve kdo kakšni bi bili carinski stroški, če bi naročil 2x Mi band 3 za 23 EUR iz zgornjega linka?

Killermode ::

MaCoFaCo je izjavil:

Ve kdo kakšni bi bili carinski stroški, če bi naročil 2x Mi band 3 za 23 EUR iz zgornjega linka?

Ne moreš več naročiti ker je bil kupon uporabljen maximum.

Tomson ::

Za Xiaomi Mi Band 3 danes koda: WEIO3G7FT5 za novih 300kom, iz 25€ na 22€ ... Če se vzame RegisteredAirMail GB tako ali tako povrne morebitne dodatne stroške (Belgium gre ponavadi lepo skozi, SingPost se sicer večkrat zaustavi, pa se potem pač prosi za povrnitev teh stroškov), Unregistered ponavadi tudi gre skozi a tukaj GB ne garantira povračila dodatnih stroškov. Pri 22€ je le teh za cca. 10€ (ddv in carinski postopek)...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

IcyFox ::

Tisti, ki imate Band 3... za Band 2 je obstajala ena aplikacija za telefon, ki je omogočala music controle na sami zapestnici... ali kaj podobnega obstaja za Band 3 oz. ali aplikacija za band 2 deluje z 3?

gregyk ::

Danes spet 200 kosov Mi Band 3 po ceni cca. 23EUR na Gearbest.com s kodo WEIO3G7FT5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

scipascapa ::

hvala gregyk....

PINki ::

Notice:
The App cannot be updated at present. New App will be available soon.
The Chinese smart bracelet displays Chinese and digits, while the language of the App is the same as the system language of your phone.
Because Xiaomi Mi Band 3 uses two different heart rate sensors, there will exist slight differences in the appearance. However, this will not affect usage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819395 (5704) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755241 (21515) Kawl6
»

Zapestnica / Merilec Aktivnosti ?!

Oddelek: Šport
5942 (664) j4nm4n
»

Apple Watch prehitel vso konkurenco

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
267396 (5410) MrStein
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163415 (2743) Machete

Več podobnih tem