» »

rabljena plata za tualatina ?

rabljena plata za tualatina ?

tac ::

Zdaj mam Abit be6, samo bi jo rad zamenjal za drugo, ker se mi s to TV kartica ne razume-beri obupno veliko motenj na sliki( bele vodoravne črte, v bratovem rač. je ok tak da je TV kartica-terratec cinergy400 ok, sem pa tudi že sprobal z drugim napajalnikom, isto ..)
Torej najbrž se splača kupiti kako rabljeno BX plato, najboljša bi bila Be6 II, katere so pa še ostale BX plate, ki bi lepo delale na 133MHz ?

ali3n ::

Men lepo laufa tulc 1.2 @ 1.6GHz na BX6 2.0; lepo je delal tudi na BH6, sam tam je težava z delilniki (nima 1/4); kaka BX133 raid?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Spajky ::

zgleda, da ti nimaš težave s plato ampak ti prihaja na tuner neka motnja (al odznotraj) ali preko ant.kabla, neka interferenca je...premakni komp nekam drugam (z bratom začasno zamenjajta plac).. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

All ::

bx133 raid ma delilnik 1/4 ???????

pomoje bo bolša izbira plošče z i 810/815 veznim čipovjem

drgač pa BH 6 nima veze z slabo sliko tv kartice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: All ()

tac ::

Hmmm...po moje je plata kar glavni in edini krivec za motnje na tunerju. Torej sem se jo brezpogojno namenil zamenjati. Katero rabljeno plato mi priporočate ? Vem da je Abit BE6 II taprava izbira, samo jo kar nekako več ne zasledim pri oglasih :( Torej katero se mi se splača vzeti ?

Marjan ::

Če dobiš BX133 jo vzami. Meni dela tulc na 133fsb.

PCI ima delilnik 1/4 tako da ni problema. AGP pa ima delilnik največ 2/3, ampak pomoje vse grafične delujejo na agp tam do 100Mhz nekje.

Voltažo lahko povečaš po 0.05V korakih do 1.75V, kar je še preveč za tulca.

Edino mosfete boš moral hladit.

:)

All ::

z atijevimi karticami to ne bo šlo:'(

ali3n ::

R 9000 pro dela na 98,8 MHz AGP (probal eno uro), na 88 MHz je pa "solid rock"... :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

TribesMan ::

R9100 dela na 103MHz brez vsakih problemov. Probano na BX6 v.2 na 103MHz in z delilniko 1/1

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Spajky ::

Kar pa se tiče BX133, preveri kondenzatorje na njej, ker so ble s precej temi platami že težave. Kar pa se tiče težav z visokimi AGP clocki in BX-om, sem pravkar uploadal moj dodatni trik za rešitev težav te vrste na mojo stran... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najboljše osn. plošče za slot 1

Oddelek: Navijanje
161238 (968) davidb
»

Katera plata za intel celeron 1200 tualatin???

Oddelek: Kaj kupiti
271596 (1375) Daedalus
»

Tualatin mod dela!!!

Oddelek: Navijanje
222280 (1728) GTi
»

Pentium 3 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121132 (902) Pisk
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261600 (1079) mojsterpeter

Več podobnih tem