» »

Zunanji disk - napaka

Zunanji disk - napaka

lojtra ::

Zdravo,

imam zunanji disk Toshiba, ravno danes pa se imel smolo in mi je nekako z višine 1 metra padel na trda tla in sedaj ne morem dostopati do njega. Računalnik ga zazna in vse, samo ne morem dostopati do podatkov na njem. Disk deluje, tudi ne spušča kakih posebnih zvokov, samo ne morem dostopati. Poskusil sem že na več računalnikih in povsod ga zazna, samo ne tako, da bi lahko nanj dostopal. Probal sem tudi na TV kjer pa deluje čisto normalno, in lahko dostopam do podatkov na njem. Sedaj pa me zanima kaj bi lahko bilo narobe oz. kak bi lahko naredil da bi vsaj toliko prišel do podatkov, da jih skopiram na drugega.
Hvala

BorutK-73 ::

Si ga dal ven iz ohišja in priklopil direkt na matično z sata?

lojtra ::

nisem še, trenutno sem še poskusil, da bi mogoče kaj blo prek USB-ja
a je mogoče kakšna možnost prenosa podatkov preko TV?

uros123 ::

Pozdravljeni,
tudi jaz imam zunanji trdi disk od Toshibe (Toshiba Canvio Connect II). Zanima me če je normalno da se trdi disk tolikokrat zaganja. Glede na podatke, ki mi jih da CrystalDiskInfo naj bi se v eni uri delovanja zagnal 73-krat. Stvar je moteča pri praktično kateremkoli opravilu, vsakič ko se zažene se sliši iz diska zvok, pri gledanju filmov se film prekine,... Prilagam sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uros123 ()

AC_DC ::

uros123 ::

Power profil je v redu, sem potrdil z drugim diskom, ki deluje normalno. Wdidle3 sem tudi poskusil in se ne naloži, ko ga poskušam namestiti mi javi da windows išče rešitev.

AC_DC ::

Wdidle3 zaganjaš izven win.

http://superuser.com/questions/154244/h...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogosto zaganjanje trdega diska v 2nd HDD Caddy

Oddelek: Strojna oprema
172078 (927) Mitja358
»

Load/unload cycle narašča po prehodu na SSD

Oddelek: Strojna oprema
81103 (867) CyberPunk
»

DISK vake toliko časa "šklocne"

Oddelek: Strojna oprema
343187 (2103) GrimReaper
»

Ali je z mojim trdim diskom kaj narobe?

Oddelek: Strojna oprema
121458 (1075) misek
»

Diski za NAS Synology DS-210j

Oddelek: Kaj kupiti
91085 (856) gokky

Več podobnih tem