» »

Gledanje livestream - Samsung Galaxy A5

Gledanje livestream - Samsung Galaxy A5

zk_eu ::

Pozdravljeni,

ali mogoče kdo pozna vzrok, ki botruje k temu, da na Samsung Galaxy A5 ni mogoče gledat live video kamer (konkretno te strani: http://www.livecamcroatia.com/). Oče si namreč občasno rad pogleda vreme preko teh kamer, vendar na tem telefonu nikakor ne more. Na telefonu je nameščen Androd Lollipop (to je zaenkrat najnovejša posodobitev za ta telefon). Enostavno sem brez idej, tudi na širšem spletu pa žal ni najti nič kaj pametnega.

Težava je očitno omejena na ta telefon, saj sem zadevo poskusil gledati tudi na drugem Samsungu A5, medtem, ko na Samsung Galaxy S6, Samsung Grand Prime in Nexus 5 zadeva deluje. Mislim tudi, da ni problem v nepodpori Flasha, saj ga ne podpira noben Androidni telefon.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

r3dkv1c4 ::

Težava je očitno omejena na ta telefon, saj sem zadevo poskusil gledati tudi na drugem Samsungu A5, medtem, ko na Samsung Galaxy S6, Samsung Grand Prime in Nexus 5 zadeva deluje. Mislim tudi, da ni problem v nepodpori Flasha, saj ga ne podpira noben Androidni telefon.


verzije androidov po napravah

Lahko podaš te podatke, ker se mi zdi, da je problem omejen na verzije.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

zk_eu ::

Nameščen je Android 5.1.1,
Številka gradnje: LMY47X.A510FXXS2APD2.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

r3dkv1c4 ::

zk_eu je izjavil:

Nameščen je Android 5.1.1,
Številka gradnje: LMY47X.A510FXXS2APD2.

Tipičen problem te verzije....imaš polno opisov na netu ampak nekih konkretnih rešitev ni.....vsaj jaz jih nisem našel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Excavator ::

Nebi pomagal downgrade androida?

zk_eu ::

Hvala obema. Downgrade ni mogoč, ker je telefon že v osnovi prišel z 5.1.1. Verjetno bi šlo naložiti kakšen custom mod, ampak se mi zdi pri Samsungih preveč zakomplicirano ukvarjati s tem. Upajmo, da bo dobil vsaj še Marshmallow, čeprav bo počasi že Android N.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

AC_DC ::

Stran uporablja Adobe Flash player za prikaz videa.
Od kitkata dalje ga android več ne podpira.


Firefox browser brez Adobe Flash playerja
http://www.livecamcroatia.com/najljepse...
html5: Unsupported video format. Try installing Adobe Flash.
http://get.adobe.com/flashplayer/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

AC_DC ::

Addon: user agent switcher, brez flasha se pokaže slika če prestavim UA string na "MS IE (WP 8.1)" ali "Opera mini".

-> ko prikaže sliko na mobilcu
http://www.whatsupcams.com/wgt/hr_baska...

view source:
var isMobile = false;

if(/(android|bb\d+|meego).+mobile|avantgo|bada\/|blackberry|blazer|compal|elaine|fennec|hiptop|iemobile|ip(hone|od)|ipad|iris|kindle|Android|Silk|lge |maemo|midp|mmp|netfront|opera m(ob|in)i|palm( os)?|phone|p(ixi|re)\/|plucker|pocket|psp|series(4|6)0|symbian|treo|up\.(browser|link)|vodafone|wap|windows (ce|phone)|xda|xiino/i.test(navigator.userAgent)
|| /1207|6310|6590|3gso|4thp|50[1-6]i|770s|802s|a wa|abac|ac(er|oo|s\-)|ai(ko|rn)|al(av|ca|co)|amoi|an(ex|ny|yw)|aptu|ar(ch|go)|as(te|us)|attw|au(di|\-m|r |s )|avan|be(ck|ll|nq)|bi(lb|rd)|bl(ac|az)|br(e|v)w|bumb|bw\-(n|u)|c55\/|capi|ccwa|cdm\-|cell|chtm|cldc|cmd\-|co(mp|nd)|craw|da(it|ll|ng)|dbte|dc\-s|devi|dica|dmob|do(c|p)o|ds(12|\-d)|el(49|ai)|em(l2|ul)|er(ic|k0)|esl8|ez([4-7]0|os|wa|ze)|fetc|fly(\-|_)|g1 u|g560|gene|gf\-5|g\-mo|go(\.w|od)|gr(ad|un)|haie|hcit|hd\-(m|p|t)|hei\-|hi(pt|ta)|hp( i|ip)|hs\-c|ht(c(\-| |_|a|g|p|s|t)|tp)|hu(aw|tc)|i\-(20|go|ma)|i230|iac( |\-|\/)|ibro|idea|ig01|ikom|im1k|inno|ipaq|iris|ja(t|v)a|jbro|jemu|jigs|kddi|keji|kgt( |\/)|klon|kpt |kwc\-|kyo(c|k)|le(no|xi)|lg( g|\/(k|l|u)|50|54|\-[a-w])|libw|lynx|m1\-w|m3ga|m50\/|ma(te|ui|xo)|mc(01|21|ca)|m\-cr|me(rc|ri)|mi(o8|oa|ts)|mmef|mo(01|02|bi|de|do|t(\-| |o|v)|zz)|mt(50|p1|v )|mwbp|mywa|n10[0-2]|n20[2-3]|n30(0|2)|n50(0|2|5)|n7(0(0|1)|10)|ne((c|m)\-|on|tf|wf|wg|wt)|nok(6|i)|nzph|o2im|op(ti|wv)|oran|owg1|p800|pan(a|d|t)|pdxg|pg(13|\-([1-8]|c))|phil|pire|pl(ay|uc)|pn\-2|po(ck|rt|se)|prox|psio|pt\-g|qa\-a|qc(07|12|21|32|60|\-[2-7]|i\-)|qtek|r380|r600|raks|rim9|ro(ve|zo)|s55\/|sa(ge|ma|mm|ms|ny|va)|sc(01|h\-|oo|p\-)|sdk\/|se(c(\-|0|1)|47|mc|nd|ri)|sgh\-|shar|sie(\-|m)|sk\-0|sl(45|id)|sm(al|ar|b3|it|t5)|so(ft|ny)|sp(01|h\-|v\-|v )|sy(01|mb)|t2(18|50)|t6(00|10|18)|ta(gt|lk)|tcl\-|tdg\-|tel(i|m)|tim\-|t\-mo|to(pl|sh)|ts(70|m\-|m3|m5)|tx\-9|up(\.b|g1|si)|utst|v400|v750|veri|vi(rg|te)|vk(40|5[0-3]|\-v)|vm40|voda|vulc|vx(52|53|60|61|70|80|81|83|85|98)|w3c(\-| )|webc|whit|wi(g |nc|nw)|wmlb|wonu|x700|yas\-|your|zeto|zte\-/i.test(navigator.userAgent.substr(0,4))) isMobile = true

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

r3dkv1c4 ::

zk_eu je izjavil:

Hvala obema. Downgrade ni mogoč, ker je telefon že v osnovi prišel z 5.1.1. Verjetno bi šlo naložiti kakšen custom mod, ampak se mi zdi pri Samsungih preveč zakomplicirano ukvarjati s tem. Upajmo, da bo dobil vsaj še Marshmallow, čeprav bo počasi že Android N.

Ah, nekaj najlažjega je root, custom rom in še kaj....

Ampak vedno se potem pokaže drug bug.
S custom romi je vedno kaj.....redko kateri je tisti pravi, da res ni težav z njim.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IMEI Prazen - Rabim Pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
71442 (1099) nooby
»

Downgrade Note 4 iz Android 6.0.1 na 5

Oddelek: Mobilne tehnologije
111713 (1358) d4vid
»

Katere ROMe uporabljate?

Oddelek: Operacijski sistemi
313551 (2606) SaXsIm
»

Samsung galaxy s i9000 Lolipop

Oddelek: Mobilne tehnologije
61092 (865) SloUrby
»

Samsung odprl pot do telefonov s 6 GB pomnilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pomnilnik
5723417 (18386) Qushaak

Več podobnih tem