» »

Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard

scipascapa ::



če bi imel po 2-3k plače hehe

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Vazelin ::

Razmišljam da bi ubodel. Po drugi strani še RE7 nisem preigral:))

oo7 ::

Jaz tudi še nisem preigral RE7

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Jaz tudi še nisem preigral RE7


Glede, da sploh nima veze s starim RE je tako brez veze igrat. Pa tudi zgodba ni ravno tista, ki bi vlekla.

scipascapa ::



Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Vrhunska zadeva;) Se kar strinjam z opisi, ki igro worshipajo. Že čez prvi boss.:D Ljubitelji RE4 bi morali kar uživati. Dober vibe. Ampak ja, jaz sem fan RE4ke.

Municije je reeeees malo. Je treba zelo pazit. Tudi ni tako zelo lahka igra, je treba bit kar previden. Jaz trenutno obračam na normal, igra ponudi pa možnost ko krepneš ene 2x ali 3x, da lahko preklopiš na lažjo (ampak ne moreš potem več nazaj). Jaz bom upam da zadevo obrnil na normal.

Zelo moteče je pa, ko te začne lovit "neumrljivi" Tyrant. Upam da tole ne bo preveč pokvarilo izkušnje. Sem pa to v igrah vedno sovražil, da te nekdo zasleduje. Ampak to je šele po 4 urah igre, da vstopi v igro. Je pa kar scary poslušat uno korakanje naokoli lol. Res upam, da ta zasledovalec Tyrant ne bo pokvaril igralne izkušnje.;)

Aja za lik sem izbral moškega Leon. V drugo bom igral z žensko.:D

Pa superca je tudi poslušat odklepanje ključavnic preko joypada.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Še moja "Jokerjevska ocena" po prvih nekaj urah: 89-91/100 in early goty kandidat.>:D Za končno seveda prezgodaj. Prav čuti se, da so ta remake naredili z ljubeznijo.

Sedaj pa da vidim kako bo na vse skupaj vplival Tyrant in ali lahko zadeva vleče do konca.

ps: je kar nekaj puzlov, tako da to ni samo akcija šopaj. Bo treba tudi razmišljati in prebrati note ki se jih pobira. Tisti ki misli da bo samo čistil sobe z zombiji je lahko razočaran ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Malo berem po netu, da bi naj bila dolžina obeh kampanj skupaj cca 20ur. Za žanr imo precej proper dolžina. Ne prekratko in ne predolgo. Upam da atmosfera zdrži do konca. Sem pa z Leonom že v drugi polovici sigurno.

Še zanimivost: šušlja se, da je remake za re3 že v delu:D

scipascapa ::

kaj nič ne spiš? :P

re3 remake se bo zgodil....

Zgodovina sprememb…

yayo ::

včeraj sem po kartonskih škatlah iskal RE7, pa mi v roke pride RE1 remake iz 2002 za GameCube. Slejkoprej bom moral počekirat, če se bo stari, zaprašeni GC sploh zbudil iz spanja...

scipascapa ::

Vazelin ::

Damn, sem mislil da je kampanja krajša, kot berem nekateri končujejo v nekih šestih urah lol. Igra je spodobne dolžine. Sedaj sem na tretji lokaciji (oz. četrti). To je zlahka 10+urni material (sploh če raziščeš vsak košček).

Videzno podobna RE4ki, vendar se igra povsem drugače. Veliko puzel, manj akcije, ko vas zasleduje MrX tudi precej napeto vzdušje. Leveli so vrhunsko oblikovani. Dejansko iz vsakega področja imaš dostop v osreden hall. Zelo zelo resen kandidat za GOTY by Capcom bo to imo, pa smo šele januarja.

majhen spojler::D
podzemlje malce mori saj sem falil eno lojtro in pol porabil eno uro da sem se šetal naokoli - pravzaprav sem pogledal gameplay video na youtube ker sem se zmedel kje d fuck se pride nazaj do ene puzzle da se dobi flamethower. tudi sicer mi je top lokacija policijska postaja. Sedaj sem v Umbrella Labs. Sem se z enim bossom jebal mislim da 12 poizkusov :D Se mi že mal poznajo leta. Pri 20ih ga bi stresel z druge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:



Videzno podobna RE4ki, vendar se igra povsem drugače. Veliko puzel, manj akcije,


Hah. Čakaj, da pride, če pride Residetn evil Code Veronica--- veliko puzel ( verjetno celo preveč).

Vazelin ::

Mene precej skrbi kako zajeban bo mofo Nemesis v RE3 remake, že MrX ob čase kar najeda v RE2 (res pa je, da doda thrill):D

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Mene precej skrbi kako zajeban bo mofo Nemesis v RE3 remake, že MrX ob čase kar najeda v RE2 (res pa je, da doda thrill):D



Osebno , predno sem začel igrati RE3 , sem odigral tisto mini igro, kjer sem pridobil najprej bazuko, da sem se Nemesisa rešil vedno z enim strelom :D

yayo ::

jaz igram trenutno RE7 v VR, fak to je neverjetno doživetje. Sneaking medtem, kot išče nepremagljivi lik, pa ko bredeš po poplavljeni kleti in imaš samo glavo zunaj vode in se ti naenkrat gnilo truplo pojavi pred nosom, ali ko ti tip vilico porine v obraz...

kitl76 ::

Na čem pa to igraš?

yayo ::

scipascapa ::

kitl76 ::

Ravno to me zanima če se izplača kupit ta RV komplet za PS4.

scipascapa ::

RE 1 in 0 ter 4 in 7 so dobri, 5 in 6 bolj tko.

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Ravno to me zanima če se izplača kupit ta RV komplet za PS4.

je treba pretehtat, ker je prevelik rizik, da bo zadeva ostala v škatli po par preigranih igrah. VR je zagotovo zanimiva zadeva ampak je zahtevna: s čelado in slušalkami se popolnoma osamiš od okolice in rabiš planirat tiste 3/4 ure, ko zahtevaš, da te domači pustijo popolnoma pri miru. Očala so kar zajetna, vlečeš kabel po tleh, rabiš prostor okoli sebe, da kaj ne razbiješ ko se zvijaš in mahaš naokoli, resolucija slike ni bogvekaj, zelo možno je, da te prime VR slabost. Ko bodo zadeve omenjene v tem zadnjem stavku pošlihtane, takrat bo VR primeren za mainstream. Drugače, če ti denar ni problematičen (ali kupiš poceni rabljeno) zna biti VR ena dodatna zabavna igralna izkušnja. Največji problem je v temu, da ni skoraj nič triple A naslovov, ki bi ga podpirali. Se pa je od predlani PSVR tudi zahvaljujoč znižanjem prodal v neverjetnih količinah. Tisti, ki ga ne prenesejo kot koncept ga radi pljuvajo a priori.
PSVR Reddit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Resident Evil 2 "The Ghost Survivors" DLC




scipascapa ::

https://www.usgamer.net/articles/reside...

V glavnem super novica....

Mar ne bi bilo smiselno narediti neko novo temo?

oo7 ::

Saj je bilo pričakovano :)

Vazelin ::

Igre je vrhunska, čist možno da best singleplayer tega leta. Sem vesel da gre v promet :)
Tut ravno prav dolga in usmerjena igralna izkušnja, da nimaš občutka, da so devi umetno zvišali čas igranja, kot je bilo tk svinjsko očitno pri Gow4;)

scipascapa ::

gledam UK trgovine, kar OUT of stock v nekaterih.

yayo ::

a lahko igraš kot Tofu tudi v rimejku?

BivšiUser2 ::

ja
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Resident Evil 2 Angry Review

oo7 ::

Zaenkrat govorice

Resident Evil 8 In Early Development, Resident Evil 3 Remake Being Considered By Capcom - Rumour

https://gamingbolt.com/resident-evil-8-...

BivšiUser2 ::

Evo, pa dobil 2ko. Katero kombinacijo scenarijev ste izbrali?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

KAVINSKY ::

Kje ste nabavili? JE možno pri nas dobiti box verzijo za PC pod 60€? Sicer počakam do Steam razprodaj

Vazelin ::

BivšiUser2 je izjavil:

Evo, pa dobil 2ko. Katero kombinacijo scenarijev ste izbrali?

Valda boš najprej izbral Leona:D

BivšiUser2 ::

ja, ampak naj grem A ali B scenarij, kot nekdo, ki je praktično nov v seriji (ajde obrnil 5ko pred leti)

KAVINSKY je izjavil:

Kje ste nabavili? JE možno pri nas dobiti box verzijo za PC pod 60€? Sicer počakam do Steam razprodaj

Na bolhi novo, samo pazi, ker en prodaja promote in sem fasal promo verzijo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Hekerji so že strli duenvo verzijo 5.5 na igri Resident Evil 2.

BivšiUser2 ::

maš jo na partisu
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

KAVINSKY je izjavil:

Kje ste nabavili? JE možno pri nas dobiti box verzijo za PC pod 60€? Sicer počakam do Steam razprodaj


cdkeys.com cca 30-35€ za DELUXE.

yayo ::

Fak, v RE7 VR sem prišel do tistih moulded spak prepričan, da jih ni mogoče ubiti (tako kot šefa redneck familije) in sem samo slalomiral med njimi dokler jih nisem imel štiri okoli sebe nakar sem bil prisiljen potrošiti vso municijo. Tako, da moram spet od prezdanjega sejva pa jih počasi enega po enega malo z metki malo z nožem... Survival horror je najbolj frustrirajoč horror...;((

Vazelin ::

Jaz se bom verjetno v RE7 še vrgel. Enostavno me ni prepričala tako kot recimo RE2r. Imam pa kar veliko iger še za obrnit.

scipascapa ::

Igra je pretežka zame, asissted je simple, metkov in robe ogrombno....na standard že jeba.....ne mislim niti na hardcore pomisliti.

yayo ::

scipascapa je izjavil:

Igra je pretežka zame, asissted je simple, metkov in robe ogrombno....na standard že jeba.....ne mislim niti na hardcore pomisliti.

igraš na konzoli?

scipascapa ::

ja, ciljanje je kar jeba :P

yayo ::

verjamem, jaz še pridno igram prvoosebni RE7 z VR očali, sem poskusil malo na klasičen način (igra podpira obe varianti) pa ni primerjave, ko enkrat sprobaš VR. V VRju, če nameriš in ne streljaš "z boka" v bistvu meriš s pogledom, pika se postavi na točko kamor cilja tvoj pogled. Je verjetno lažje kot ciljanje z gobico ampak še vedno kar težko, posebno, ko se ti sovrag približa na manj kot meter. Drugače sem že bil pozabil kako zajebane so RE igre. Imaš npr 25 metkov in planiraš, da boš nasprotnike podrl s headshoti, 4 metke na vsakega. In ti rata dokler te ne preseneti eden prav na koncu nekje pred sobo kjer lahko sejvaš. Potem v paniki streljaš kot smotan in končaš z minimum healthom, petimi metki v rezervi in eno zdravilno travico. :)) In z dilemo, če še četrtič preigrati isti del igre v upanju, da boš prišel boljše skozi ali kar jurišati, coward style, naprej mimo sovragov upanju, da se bo igra nekje usmilila in te nagradila z goro metkov in healing packov...
Je pa moj tipični RE7 VR session dolg kakih 45 minut, ker potem čutiš, da te malce meša motion sickness, sicer z nič hudega ampak recimo, da imam trenutno več časa za gledanje kakih tv serij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gregex ::

Na PS4 naredil platino. Normalno, da je merjenje težje kot na pcju, sploh na hardcore težavnosti, kjer ni aim assistta in ne zadeneš ravno vsakega headshota, a sem enostavno tako navajen na kontroler od ps4, da večjih težav ni.

scipascapa ::

Meni nikakor ne rata S standard pod 3:30....

oo7 ::

Mod za igranje v prvi osebi https://github.com/praydog/RE2-Mod-Fram...






BivšiUser2 ::

Ta tyrant je za tistih 10 minut tak brezvezen dodatek. nemreš v miru premakniti tiste omare v knjižnici.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Vazelin ::

Men se pa zdi da doda k thrillu. Sicer je na čase annoying ampak imo doda k vzdušju.
Tudi izgleda prav grozljiv motherfucker :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010290 (1484) oo7
»

Resident Evil Village [Resident Evil 8] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
708193 (2378) dronyx
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512066 (4971) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534630 (3375) Vazelin
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172739 (2212) Gutjerez

Več podobnih tem