» »

Zapiranje programov ?

Zapiranje programov ?

ziciko ::

Imam malo nenavaden (ali mogoče ni?) problem.
Ko imam odprtih nekaj programov naenkrat in jih hocem zapreti, mi računalnik zmrzne. Mogoče ne dobesedno, no ne vem kako drugač bi reko temu.
Dogaja se sledeče:
V opravilni vrstici imam recimo Explorer (Slo-tech), Winamp in Word, na novo pa odprem mapo moji doc..
Ko želim končati program, kliknem križec v zgornjem desnem eku in mapa se zapre, (ikona pa se "preseli" v opravilno vrstico) toda ostalo vse zamrzne.
Kakšnih deset sekund ne morem pognati niti ugasniti nobenega od novih ali delujočih programov in to tako dolgo, dokler so tisti "moji doc." v opravilni vrstici.
Kazaec miške lahko premikam, toda ko kliknem na, recimo Winamp, se ne zgodi nic. Tudi ko pritisnem na tipko Windows se ne odpre meni Start.... v glavnem ne dela nič.
Čez že prej omenjenih deset sec. (ko mapa ki sem jo prej zaprl, "moji doc." izgine iz op. vrstice) pa se na enkrat odpre vse na kaj sem prej klikal.
Prej mi tega ni delalo, pa tudi ne spomnim se da bi kaj na novo instaliral.
Aha, imam pa Win.XP.
L.P. in hvala za pomoč

ziciko ::

Ali je mogoče da noben ni imel podobnih težav?
Vsak namig bi mi prišel prav, kajti več ne vem kaj naj naredim.
Poskusil sem celo obnoviti sistem na zgodnejši čas, pa ne pomaga, oziroma ne da se obnovit.
Moram pa povedati da me zadeva zelo moti, kajti po vsakem izhodu iz programa, moram čakati nekaj časa da bi se lahko vklopil v isti ali drug program.
Ali bo res pomagalo samo format. diska... kajti tako ne gre vec...
Prosim...!
L.P.

boštjan ::

Poznan problem,samo meni se ne dogaja to pri takoh malih programih(ne zasedejo dosti rama) oz. se mi redko zgodi. Povej tvoj system,natančno.Mogoče maš premalo rama.

ziciko ::

Ja, boštjan, kot sem reko imam Win.XP, plošča je 8RDA+ ter Athlon XP 2100 + (nenavito) 2 X 256 MB 333 MHz RAM-a..
No, pa še to: pravkar sem ugotovil da mi dela isto ko odprem samo moje doc., tako da drugih programov sploh "ne rabim odpirati">:D
Vse skupaj je videt kot bi moji doc. rabili najmanj 10 sec. da se sploh zaprejo.
L.P.

boštjan ::

Kako pa maš virtual memoray poštiman. Ti laufajo v ozadju kaki sumljivi programi,preveri v task menegerju

ziciko ::

Cao,
Laufa mi tako kot vedno, nekje 25-30 procesov. Ali je to preveč?
Res ne vem več kaj naj naredim.
Hvala in L.P.

boštjan ::

Prevri jih,še posebej tiste ki se nanašajo na tvoje ime. Ti mogoče kaka kaaza ali pa e-mula teče v ozadju ko zapiraš explorera?

ziciko ::

Ne, noben teh programov. Trenutno imam 30 procesov, toda noben se mi ne zdi nenavaden ali kaj podobnega. Rad bi ti poslal sliko, toda ne spravim je na net. Če pa se strinjaš, ti jo pošljem na tvoj mail?
L.P.

ToniT ::

Poglej, če imaš v mapi moji dokumenti kako bližnjico, ki kaže na neobstoječ pogon ali kaj podobnega...

boštjan ::

ziciko lahko,samo naslov maila daj taki da bom vedo za kaj se gre.

Dusko ::

Zaženi ad aware pa ti naj počisti sumljive stvari z računalnika.Mogoče ti kaj laufa v ozadju. Drugače poglej še s protivirusnim programom zadevo.Ker se mi zdi da sn nekje bral na tem forumu,da je tudi neki virus nekdo mel ko mu je ram žrl.Drugače pa lahko probaš tudi obnovit sistem s cd-jem od winxp daš repaire sistem ali nekaj takega.
Aja program si pa poišči v googlu

ziciko ::

Ja, Dusko, to sem ze probal. Add-aware 6.0 Professional ne najde nic, prav tako ne AntiVir. Mogoce pa bo res kaj pomagal CD, kajti obnovitev sistema ne pomaga.|O
Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program, ki išče besede

Oddelek: Pomoč in nasveti
7912 (856) jat2406
»

ne dovoli mi namestiti antivirusnega programa

Oddelek: Pomoč in nasveti
134403 (4131) k4vz0024
»

Odklepanje mape

Oddelek: Pomoč in nasveti
71511 (1414) ziciko
»

Inštaliranje win xp na sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121348 (712) jero_no1
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
806853 (4745) kolesar

Več podobnih tem