» »

"gokard" za slabe 10k?

"gokard" za slabe 10k?

AnotherMe ::

AapocalypseE je izjavil:

Čudno se mi zdi, ker sem hodil gledat takšne Celice in sem sedel v luknji in filing, da čoham z ritjo po asfaltu :)

Ja, sej je res tako (sem zgoraj napisal), ampak je preostala notranjost mojemu očesu narejena bolj prijetno in zato nimam takega filinga zaprtosti kot v širokotu ;)

A. Smith ::

Vsak ima svoj okus, pa to, pa tudi proti Toyotam in japonskim avtomobilom nimam nič, ampak da rečeš, da ima japonc lepšo notranjost od nemca, to je pa hoja po tankem ledu :)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

krneki0001 ::

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

Nemci so pa zaspali na lovorikah in so izdelki, ki jih danes delajo, po kvaliteti slabši celo od korejcev. Niti notranjosti niso več tisto kar so bile. Da imaš v novem nemškem avtu čričke, je danes nekaj čisto normalnega (doma imamo škodo octavio 4x4 za 27k evrov, pa vse škripa notri). Če je lahko 15 let star japonc brez čričkov, bi moral biti nov nemc tudi.

AapocalypseE ::

Škoda pač :8)

Stara Honda Civic je prelepa noter in ziher brez čričkov ja :))

Meni so osebno japonski avti grozni noter.

Njemačka je Njemačka.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

Nemci so pa zaspali na lovorikah in so izdelki, ki jih danes delajo, po kvaliteti slabši celo od korejcev. Niti notranjosti niso več tisto kar so bile. Da imaš v novem nemškem avtu čričke, je danes nekaj čisto normalnega (doma imamo škodo octavio 4x4 za 27k evrov, pa vse škripa notri). Če je lahko 15 let star japonc brez čričkov, bi moral biti nov nemc tudi.



In kaj pričakuješ od Octavije, da bo avto, ki v osnovi stane 17 jurjev brez čričkov s top materijali v notrnajosti? KDo je zdaj kriv,če niste mel za Superba ali pa za Audija Avant 4 quatro ? Da se o BMW-ju serije 7 ne pogovarjamo.

To si napisal tako, kot, da želiš top športne superge za 10€.

In prosim, ne mi pisat zgodbi , da je nemška notranjost slabša od poceni korejske rakotvorne plastike.

krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.



lepota ni stvar okusa. čakam, da mi povališ kako lep avto je Škoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

mihec87 ::

Lepota bo kar stvar okusa...

bambam20 ::

mihec87 je izjavil:

Lepota bo kar stvar okusa...



vsak svoje hvali. Ja. NObena Škoda ni lepa. Nobena.

So vzdržljivi, zanesljivi avtomobili ampak povsem za nekritične ljudi. Takšnem je vseeno kaj vozi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

kixs ::

Za kriticne ljudi ni noben avto dober.

loveJDM ::

Kako lepota ni stvar okusa jebemu a se vi norca delate?Rupsi,a ženo si deliš z drugimi,ker je itak vsem najlepša?

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

Nemci so pa zaspali na lovorikah in so izdelki, ki jih danes delajo, po kvaliteti slabši celo od korejcev. Niti notranjosti niso več tisto kar so bile. Da imaš v novem nemškem avtu čričke, je danes nekaj čisto normalnega (doma imamo škodo octavio 4x4 za 27k evrov, pa vse škripa notri). Če je lahko 15 let star japonc brez čričkov, bi moral biti nov nemc tudi.


https://global.handelsblatt.com/edition...

Korejci... mhm znamka je mejbi korejska avto pa čisti nemc

bambam20 je izjavil:



lepota ni stvar okusa. čakam, da mi povališ kako lep avto je Škoda.


Novi superb je za moje pojme lepši kot nova A6. Pa sem iz tasrednjega tabora (VW) če se že gremo plemensko pripadnost.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:



Novi superb je za moje pojme lepši kot nova A6. Pa sem iz tasrednjega tabora (VW) če se že gremo plemensko pripadnost.

Tvoje pojme so obdelali že o servisiranju MB vozil Tako, da o tem ne bi. Ker ste imeli doma G- serijo in se MB-ji ne kvarijo sploh.

Vw-ji so pa lepi al kaj? A6 sploh ni lepa.

loveJDM je izjavil:

Kako lepota ni stvar okusa jebemu a se vi norca delate?Rupsi,a ženo si deliš z drugimi,ker je itak vsem najlepša?



Ja. Kaj ima sedaj tukaj ženska, če škoda dela vizuelno grde škatlaste avte?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

mihec87 ::

Poskusi razumet lepota je stvar okusa...

bambam20 ::

mihec87 je izjavil:

Poskusi razumet lepota je stvar okusa...



To je samo izgovor. Ta pes za primer ni lep.

loveJDM ::

mihec87 je izjavil:

Poskusi razumet lepota je stvar okusa...



Haha sej ne vem al se zajebava al je čist ponorel

AapocalypseE ::

Haha slika :))

Me zanima ali je komu tukaj všeč ta pes?

Saj je potrdil, da se dela norca.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:


Tvoje pojme so obdelali že o servisiranju MB vozil Tako, da o tem ne bi. Ker ste imeli doma G- serijo in se MB-ji ne kvarijo sploh.


Imamo še vedno (zdaj bo kmal 30let) model serije S. Pred njim je bil w124 torej E.
Kasneje smo imeli CLK320 in pa sedaj kar mamo MB Sprinter ki je v bistvu volkswagen.

Večjih problemov nismo imeli z nobenim od teh. Vsi delovali zanseljivo. Žlahtnik ima za ženo enga C ja ki bo kmalu 20let star on se pa v Eju vozi tudi primerljiv letnik. Razen tega da je enkrat srno mel na haubi in je bilo treba luč zamenjat pa mal poklepat nič resnejšega.

NIKJER pa nisem napisal da so nepokvarljivi. Še zapisal sem da noben avto ni n3uničljiv ampak ti si očitno iz arogance raje vse skupaj skozi eno vuho not skozi drugo ven. Ali pa si bralno nepismen.

Žal...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

bambam20 je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

lepota ni stvar okusa. čakam, da mi povališ kako lep avto je Škoda.


Očitno ne znaš brat. Skoda je jajc da ni večjega. Pa še grd avto je, sam tastar je bumbar in idio, kot večina slovencev, pa je mnenja da pes pa avto morata bit nemca. In večina slovenceljnov misli enako, zato se pa nemcev dost pozna. Pa četudi ribne avto 4x v življenjski dobi, je še vedno najboljši.



O kancerogenosti plastike pa nebi, imajo nemci bolj kancerogeno, kot korejci, saj jim jo kitajci delajo, korejci jo pa zaenkrat še sami.

AnotherMe ::

Lepota NI (samo) stvar okusa! Je tudi stvar navade, tega kar so nam vcepili v glavo, da je lepo, tudi precej znanosti je zadej zakaj so nam nekatere stvari bolj všeč kot druge...

Ampak ja - men je vzhodnjaški pleh bolj všeč ko nemški... (zato tudi celica, ne pa široko) ;)

A. Smith ::

krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

Nemci so pa zaspali na lovorikah in so izdelki, ki jih danes delajo, po kvaliteti slabši celo od korejcev. Niti notranjosti niso več tisto kar so bile. Da imaš v novem nemškem avtu čričke, je danes nekaj čisto normalnega (doma imamo škodo octavio 4x4 za 27k evrov, pa vse škripa notri). Če je lahko 15 let star japonc brez čričkov, bi moral biti nov nemc tudi.


Ne boš verjel, ampak vozim subaruja, mlajšega od 10 let in ima že od novega čričke v kabini. Tko da v tem japonci žal niso nič boljši. Pa kot že rečeno nimam nič proti japoncem in sem z avtom zadovoljen, samo malo objektivnosti bi morali vsi vzdrževati.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

noraguta ::

Pr nebiveditbpa subarujih tega neboš doživu. Pustmo ptobleme s hidravliko etc..
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

AnotherMe ::

Dans sm naredu prvih 100km - kak je blo fajn;)

Unknown_001 ::

AnotherMe je izjavil:

Dans sm naredu prvih 100km - kak je blo fajn;)


Kaj si ubavil?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Janac ::

pics :)

AapocalypseE ::

Unknown_001 je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Dans sm naredu prvih 100km - kak je blo fajn;)


Kaj si ubavil?


Toyoto GT86.

AnotherMe ::

Ne, zal ne.. Gt86 bo pocakala se kak let - kr celico sm vzel;)

loveJDM ::

Janac je izjavil:

pics :)


+1

Unknown_001 ::

loveJDM je izjavil:

Janac je izjavil:

pics :)


+1


pics or didnt happen
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

A. Smith je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Lepota je stvar okusa. Meni je špartanska notranjost zelo všeč.

Nemci so pa zaspali na lovorikah in so izdelki, ki jih danes delajo, po kvaliteti slabši celo od korejcev. Niti notranjosti niso več tisto kar so bile. Da imaš v novem nemškem avtu čričke, je danes nekaj čisto normalnega (doma imamo škodo octavio 4x4 za 27k evrov, pa vse škripa notri). Če je lahko 15 let star japonc brez čričkov, bi moral biti nov nemc tudi.


Ne boš verjel, ampak vozim subaruja, mlajšega od 10 let in ima že od novega čričke v kabini. Tko da v tem japonci žal niso nič boljši. Pa kot že rečeno nimam nič proti japoncem in sem z avtom zadovoljen, samo malo objektivnosti bi morali vsi vzdrževati.


Sej ni noben rekel, da so kaj boljši.

pegasus ::

A. Smith je izjavil:

Ne boš verjel, ampak vozim subaruja, mlajšega od 10 let in ima že od novega čričke v kabini.
Me lahko nekdo razsvetli, kaj so to črički? Ker na svojem subiju sem po drugem velikem servisu, ko se menja cel kup enih ležajev, opazil samo, da radio "igra glasneje". Torej je bil cel avto precej tišji kot pred menjavo ležajev, kar je nekako smiselno. Drugih nadležnih zvokov, kot so sedaj črički pod oknom spalnice, ne zaznavam.

bambam20 ::

pegasus je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Ne boš verjel, ampak vozim subaruja, mlajšega od 10 let in ima že od novega čričke v kabini.
Me lahko nekdo razsvetli, kaj so to črički?


Nadležni škripajoči zvoki, ki se radi pojavljajo nekje v globočinah armturke , vratnih panelov in jih zelo težko lociramo. Temu se reče v žargonu črički , čeprav bi bil bolj primeren izraz, nadležni škripajoči zvoki.

AnotherMe ::

Evo ena jutranja ;)




Jutri gre pa v delavnico, da se porihtajo stvari (zadnji odbijač, mal umijemo, servis nardimo, pozamenjamo če se še kaj najde...), naslednji teden pa vržem ven še ta predpotopni radio na kasete, pa zvočnike pozamenjam ;)

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Števec za obrate in hitrost ti ne dela.

Na vetrobranskem steklu maš radar detektor?

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

AapocalypseE je izjavil:

Števec za obrate in hitrost ti ne dela.



Mogoče pa stoji?

AapocalypseE ::

Ni za videt, da bi stal. Bi drugače naredil smooth sliko :)

bambam20 ::

AapocalypseE je izjavil:

Ni za videt, da bi stal. Bi drugače naredil smooth sliko :)



Misliš, da sedi ?

AnotherMe ::

AapocalypseE je izjavil:

Števec za obrate in hitrost ti ne dela.

Na vetrobranskem steklu maš radar detektor?


Imam ja.. Počasi smo se premikali, ker je bila pač jutrnaja kolona...

Janac ::

več slik no :)

bambam20 ::

Dej slike :). Hočemo slike :). Dej, no :).

AnotherMe ::

Zdejle ne bo nič slik, dokler se ne poštima ;)

bambam20 ::

AnotherMe je izjavil:

Zdejle ne bo nič slik, dokler se ne poštima ;)



vseeno lahko daš kakšno sliko. Pa slikaj iz zornega kota, kjer se pač ne vidi poškodba na odbijaču :).

Unknown_001 ::

Hočmo slike, hočmo slike, ... :D

No lahk pa tud en gir za odpeljat če si mogoče slučajno tok velikodušen ;) Sam da ne bodo pol kake Sava gume gor.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AnotherMe ::

Gor so 5 let stare Turanza... ;)

Thuban ::

AnotherMe je izjavil:

Gor so 5 let stare Turanza... ;)


Torej isto kot nove Sava :P :) Ni za dirkat s tem.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

krneki0001 ::

A rabiš mogoče yokohama advan AD08R? Bodo taprave za na ta avto.

bambam20 ::

AnotherMe je izjavil:

Gor so 5 let stare Turanza... ;)



A zdaj boš kupil Savo, Kleber, Semperit?

Martin Krpan ::

Obilićevo je zakon !:D
Al pa Tigar !:))

Janac ::

bambam20 je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Gor so 5 let stare Turanza... ;)



A zdaj boš kupil Savo, Kleber, Semperit?


Kleber pa ja ni tok švoh?

Heavy ::

Kakšni so pa stroški imeti sekundardni avto za konce tedna? So kakšne opcije na prevožene kilometre?
#TeamFelix

bambam20 ::

Janac je izjavil:

bambam20 je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Gor so 5 let stare Turanza... ;)



A zdaj boš kupil Savo, Kleber, Semperit?


Kleber pa ja ni tok švoh?


Ne. vrhunska gume je to. Opažam Kleber na Mercedesih, Audijih, BMW-jih in celo na Poršu in Tesli.

Heavy je izjavil:

Kakšni so pa stroški imeti sekundardni avto za konce tedna? So kakšne opcije na prevožene kilometre?



So. Skleneš zavarovanje, ki je zelo nizko za samo določeno število prevoženih kilometrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenega avta z avtoneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8122920 (19233) Robi :P
»

Kateri avto do 6000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6311913 (9591) mat xxl
»

Nakup Ford Focus 2013 karavan (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5210684 (9247) Flambeone
»

VW Passat letnik 1999-2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537926 (6403) fokz8

Več podobnih tem