» »

"gokard" za slabe 10k?

"gokard" za slabe 10k?

AnotherMe ::

Težko rečt kaj bi rad - če bi vedel, nebi spraševal...
Ampak trenutno izgleda da bom kupil še 1x celico gts ;)

iKst ::

Heavy je izjavil:

iKst je izjavil:

Heavy? Silvia S13 ali 200sx?



Nisem nek JDM fan. Silvia (brez dvižnih luči).



Hudo. Tisto belo S15 poznam, nisem pa vedel, da je tudi S13 v Sloveniji.

Heavy ::

@AnotherMe: Še vedno sem mnenja, da si kakšno Alfo omisliš :D

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...



@iKst, malo gledam po tujini, pa se kar pogosto najdejo na prodaj. Niso pa poceni kljub starosti. Obstaja tudi opcija direktnega uvoza iz Japonske. Bi prišel ceneje kot kupit v EU.


http://ww4.autoscout24.it/?atype=C&mmvm...

http://www.jdmauctionwatch.com/
#TeamFelix

iKst ::

Ja, samo avto iz japonske pri nas registrirat je cela znanost. Sicer mene tako ali tako ne mika, sem že dal skozi JDM fazo in par 200sx-ov :) Samo kot zanimivost sprašujem.

AnotherMe ::

Kak so pa Alfe poceni!?! :D

razerznak ::

bmw e30
bmw e34
bmw 2002
bmw 507
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

iKst ::

In kaj od tega je 10 let staro?

razerznak ::

iKst je izjavil:

In kaj od tega je 10 let staro?


za cruzati
kaj ti bo gokard
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:


Kok malomaren moraš bit, da si greš statistično mnenje ustvart na podlagi enega serviserja, ki servisira samo MB? IN kakšne mercedese on servisira? Razni A-ji, B-ji, smarti in podobna jetra? Koliko stare v povprečju, a gre za težke okvare, al je več ali manj tu govora večinoma o rednem + velikem servisu in mogoče menjavi zavor.


A ti misliš, da je v Sloveniji tisoč mehanikov, ki imajo šolo in licenco oz. uradni certifikat za popravilo MB vozil ali kaj :). Glede, da servisira že 20 let MB-je samostojno bo verjetno bolj vedel o vozilih kot ti, ki imaš izpit šele 2-3 leta in svoje izkušnje pridobivaš rekla-kazala :).

Izgleda, da ti poznaš samo A, B in G .. On pa servisira še C, E, S , kombije in ostale vmesne serije , vkjučno s pravimi AMG-ji. :)

Očtino se na sestavo vozil slabo poznaš, ker pišeš tako pavšalno, kot, da je avto potrebuje zgolj redni servis, glavni servis in menjavo zavor.

bambam20 ::

razerznak je izjavil:

iKst je izjavil:

In kaj od tega je 10 let staro?


za cruzati
kaj ti bo gokard



e30 mora biti najmanj 2.5i, e34 540i


ostala dva sta grda ..

razerznak ::

bambam20 je izjavil:



ostala dva sta grda ..


507 je pač jači
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Buddah ::

Brera je sicer sexy do konca ampak je pa daleč od gokarta! Spredi pogon+relativno težek avto.

Mogoče kakšen BMW 120d? 177bhp ima že v stock verziji. Verjetno se da s čipom doseči še kaj več. Pa še zadaj ima pogon. Nima pa tega "WAUUUU" faktorja!

Sicer se pa stegni za kakega 330i, po možnosti e92 :) Lahko tudi 328i! Eni montirajo na to še turbo/biturbo variante in zadeve trgajo!

Si pa postavil toliko omejitev da boš težko kaj našel ;) 10let star športnik pod 10k€...not an easy task.

max00slo ::

Po moje je best buy za "gokard" - honda civic type r ep3. cena tam tam, preformance top za lahek 200km avtoček...
Kolega ima dva in je seveda navdušen :)
Si non confectus, non reficiat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: max00slo ()

loveJDM ::

Max en se res fini prodaja za 8k samo ce so grde te ep trice

JC Denton ::

Kaj pa kak Eclipse, Genesis, GT3000 (ta je morda že malo prestar), morda kakšen Volvo S40 T5. Ampak vse to bi moral iskati v Nemčiji, pri nas ne boš našel.

Buggy ::

kera civilna nabildana honda pa je sploh lepa? Sicer so okusi razlicni ampak te HB honde zadnjih par let od gen 6 so pravi bruh sploh 8 gen. Star accord R, Legend pa NSX in CRX, to je vse kar je prebavljivega od njih za moj okus...pa brez zamere ;)

Drugace pa za 10K si res lahko omislis kakega licno obnovljenega youngtimerja (vem da ni okol 10 let)...recimo Corrado VR6 pa bo morda celo nalozba v prihodnost.

Jaz sem ze skoraj obupal nad mojim VW hroscom 1965 letnik, ki mi stoji pred bajto (bolj zena, da se ga naj znebim), zadnje case pa vsak mesec dobim za brisalaci listek ce ga prodajam...pred 10 leti bi moral placat na odpadu danes zanj dobim 1KEUR :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

loveJDM ::

No hate majstri,samo dajte nehat že enkrat s temi bmwji ker to niso pravi gokard-i...Sej lepo da so vam všeč ampak dajte malo objektivno pogledat...Kake 325ice pa druge ladje z 2.8 motorji,kje boš dirkal s tem no,če ga williams stari pihne.

Honde niso lepe,so pa dobri price/performance avti,enako golf 5ka gti npr,pa sej megane rs tut pa focus....ampak to so avti ki so hitri za svoj keš,ne pa ladje in pa kakšna močnejša bemfa ki pride 16let stara 8jurjev a Megane jo pospravi...

Sej nič narobe če so vam všeč,ampak ne vsiljevat takih avtov kot gokard ker to niso...so avti za preseravanje/razkazovanje sosedom in imajo usnjene zice-nič od tega ni značilno za gokarde ala integra

Buddah ::

"Pogoji so:
- pod 10 let, pod 10 jurjev
- "športen" videz že v osnovi (se pravi odpadejo športne verzije navadnih avtomobilov: clio rs, focus, cupra...)
- okoli 200konjev
- "lahkotno" upravljanje
- nekaj malo bolj eksotičnega, kar ne vidiš vsak dan na cestah..."

Honde Integra delno spada sem noter. Prav tako kot tudi nek BMW 12x, ali 13x. Predvsem je tale "pod 10 let, pod 10 jurjev+eksotično" težko zadovoljit. Razni GT86 ipd. so zaenkrat še precej dragi! Odvisno tudi kaj ti je všeč pri gokartu...pogon zadaj ali padanje v ovinke ;) BMW vs. Integra ;)

Se pa strinjam da razni večji avtomobili ne ustrezajo pojmu "gokart". Ampak ustrezajo pa drugim kriterijem, ki jih je navedel.

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:

No hate majstri,samo dajte nehat že enkrat s temi bmwji ker to niso pravi gokard-i...Sej lepo da so vam všeč ampak dajte malo objektivno pogledat...Kake 325ice pa druge ladje z 2.8 motorji,kje boš dirkal s tem no,če ga williams stari pihne.
integra


za 10.000EUR dobiš mal predelano e36 M3, ki ma 4.2 s do 100 km/h in končno 295 km/h 8-) , ki jo un stari Williams gleda v rit ( o-100 7.7 s ) samo do prvega ovinka in potem se zloži v jarek ;).

In verjemi, da je M3 še kako gokard ..

razerznak je izjavil:

bambam20 je izjavil:



ostala dva sta grda ..


507 je pač jači



Legenda je 2002 turbo. Samo prenehaj s svojimi subjektivnimi izpadi.

Buddah je izjavil:

"Pogoji so:

- "športen" videz že v osnovi (se pravi odpadejo športne verzije navadnih avtomobilov: clio rs, focus, cupra...)

- nekaj malo bolj eksotičnega, kar ne vidiš vsak dan na cestah..."



To dvoje ne gre skupaj, ker večina športnih različic se močno razlikuje od civilnih in so še kako športnega izgleda.


Eksotično pomeni grdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Stari maček ::

Buggy ::

za 10.000EUR dobiš mal predelano e36 M3, ki ma 4.2 s do 100 km/h in končno 295 km/h 8-) , ki jo un stari Williams gleda v rit ( o-100 7.7 s ) samo do prvega ovinka in potem se zloži v jarek ;).


zanimivo...jaz pa tukaj v okolici zadnjih 20 let vem za vec v jark parkiranih BMW 325 in derivatov, kot pa nekih prvi pogon raketic aka clio. Pa kaksen link na M3, ki ni glih kanta bi bil tud kul, smo se preigraval s to mislijo, da bi neki vzel za Grobnik. tnx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

krneki0001 ::

Stari maček je izjavil:

Evo malo eksotike: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...


Potem pa že raje rabljen canam maverick z 1.0 turbo motorjem in 120KM. Tisto se vsaj premakne.

bambam20 ::

Buggy je izjavil:



Pa kaksen link na M3, ki ni glih kanta bi bil tud kul, smo se preigraval s to mislijo, da bi neki vzel za Grobnik. tnx



Ste se poigravali. Boste morali iz žepa potegnat 9-10k€. .

LP.

Stari maček ::

krneki0001 je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Evo malo eksotike: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...


Potem pa že raje rabljen canam maverick z 1.0 turbo motorjem in 120KM. Tisto se vsaj premakne.

Glih dobil ga boš za 11 jurjev, ja. kake finte....

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:


Izgleda, da ti poznaš samo A, B in G .. On pa servisira še C, E, S , kombije in ostale vmesne serije , vkjučno s pravimi AMG-ji. :)

Očtino se na sestavo vozil slabo poznaš, ker pišeš tako pavšalno, kot, da je avto potrebuje zgolj redni servis, glavni servis in menjavo zavor.


No, žalit pa ni treba. Vsekakor mehanik ni pravi nasov za statistiko. Isto kot če bi ti mehankar ki kie rihta da ma skos kie na servisu, ja NO FUCKING SHIT SHERLOCK. Noben avto ni neuničljiv, so pa nekateri že v osnovi delani tako da zdržijo deli več ciklov (utrujanje materiala), kot kakšna jajca za rajo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Buggy ::

bambam20 je izjavil:

Buggy je izjavil:



Pa kaksen link na M3, ki ni glih kanta bi bil tud kul, smo se preigraval s to mislijo, da bi neki vzel za Grobnik. tnx


bi te pa vseeno prosil za link do tega m3 za 9-10KEUR tnx


Ste se poigravali. Boste morali iz žepa potegnat 9-10kEUR. .

LP.



sej pravm da smo gledal kej ze popedenanga za na progo al pa celga iz ceste pa tud vanile m3 za ta dnar nismo nasl. Mislim da smo mal zasli s temo ...s ploplerji pa sploh ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

loveJDM ::

bambam20 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

No hate majstri,samo dajte nehat že enkrat s temi bmwji ker to niso pravi gokard-i...Sej lepo da so vam všeč ampak dajte malo objektivno pogledat...Kake 325ice pa druge ladje z 2.8 motorji,kje boš dirkal s tem no,če ga williams stari pihne.
integra


za 10.000EUR dobiš mal predelano e36 M3, ki ma 4.2 s do 100 km/h in končno 295 km/h 8-) , ki jo un stari Williams gleda v rit ( o-100 7.7 s ) samo do prvega ovinka in potem se zloži v jarek ;).

In verjemi, da je M3 še kako gokard ..

razerznak je izjavil:

bambam20 je izjavil:



ostala dva sta grda ..


507 je pač jači



Legenda je 2002 turbo. Samo prenehaj s svojimi subjektivnimi izpadi.

Buddah je izjavil:

"Pogoji so:

- "športen" videz že v osnovi (se pravi odpadejo športne verzije navadnih avtomobilov: clio rs, focus, cupra...)

- nekaj malo bolj eksotičnega, kar ne vidiš vsak dan na cestah..."



To dvoje ne gre skupaj, ker večina športnih različic se močno razlikuje od civilnih in so še kako športnega izgleda.


Eksotično pomeni grdo.



M je stroj ni kaj rečt,ampak ne vem kje ti najde take pnudbe(dober M za tak denar),ker jaz sem dal kriterij bencinar+vsaj 200hp pa je edino en M za "nizko" ceno,e46ka za 7k pa 1/4 avta manjka :)

AapocalypseE ::

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

@OP... tega vzem pa bo se zena srecna ;) Na zunaj je nopazen in ni gokard, ti bo pa sigurno pustil nasmeh na ustih >:D

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

iKst ::

Tale vectra ti pusti nasmeh na ustih edino, če na zadnjih sedežih prevažaš 3 stand up komike.

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:



M je stroj ni kaj rečt,ampak ne vem kje ti najde take pnudbe(dober M za tak denar),ker jaz sem dal kriterij bencinar+vsaj 200hp pa je edino en M za "nizko" ceno,e46ka za 7k pa 1/4 avta manjka :)


Vem jaz za eno zelo dobro e46 , sicer je samo 2.2. 170 konjev ( po slikah ) in napisanem mora bit res vzgledno servisiran voz za manj kot 6k€ ( msilim, da je letnik 2003 , smao je 5 vrat ) .

Se pa na avto- netu ne prodaja, ker itak ni kupcev.

Unknown_001 je izjavil:



No, žalit pa ni treba. Vsekakor mehanik ni pravi nasov za statistiko. Isto kot če bi ti mehankar ki kie rihta da ma skos kie na servisu, ja NO FUCKING SHIT SHERLOCK. Noben avto ni neuničljiv, so pa nekateri že v osnovi delani tako da zdržijo deli več ciklov (utrujanje materiala), kot kakšna jajca za rajo.


kdo bo potem pravi naslov? Mehankar , ki popravlja renaulte in bo on povedal o pokvarljivosti MB-jev? Mogoče ti, ki imaš izpit 2 leti in si prebiral brušurice.

Novodobni MB-ji so ravno tak precenjen jajc, kjer so skoz na servisu pa v kabini imaš koncert čričkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

iKst ::

320i, M3... skor isto.

bambam20 ::

iKst je izjavil:

320i, M3... skor isto.


Oba sta šestaka ;). S tem, da je 2.2i prcej manj občutljiv za teranja in izživlajnje plus ni potrebno ojničnih ležajev menjavat na vsakih 100.000 km.

Gre manj, ampak tako počasen pa spet ni ;)

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:



kdo bo potem pravi naslov? Mehankar , ki popravlja renaulte in bo on povedal o pokvarljivosti MB-jev? Mogoče ti, ki imaš izpit 2 leti in si prebiral brušurice.

Novodobni MB-ji so ravno tak precenjen jajc, kjer so skoz na servisu pa v kabini imaš koncert čričkov.


Una glede renojevga mehankarja ne bi bila popolnoma mimo

http://www.autonews.com/article/2014100...

In nehaj se spuščat na osebni nivo. Bedno da svoj prav skušaš doseč na princip češ jaz sem "dlje na cest bom bol vedu"

Tvoje mnenje s katerim me prepričuješ še zdaleč ni objektivno tako da ne pričakuj nekega konsenza. To prepucavanje ko je jači se gremo lahko vsi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

iKst ::

bambam20 je izjavil:

iKst je izjavil:

320i, M3... skor isto.


Oba sta šestaka ;). S tem, da je 2.2i prcej manj občutljiv za teranja in izživlajnje plus ni potrebno ojničnih ležajev menjavat na vsakih 100.000 km.

Gre manj, ampak tako počasen pa spet ni ;)


Ja, 170 konjev manj ma, pa karoserija je drugačna, pa zavore, pa notranjost pa komplet podvozje vključno z vpetjem in širino špure, pa pogonski sklop je povsem drugačen, pa diferencial ima delno zaporo, pa kolesa so druga pa...

Ampak ja, oba sta šestaka, tko, da sigurno M3ja dobiš u nulo ohranjenega za podobno ceno.

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:


In nehaj se spuščat na osebni nivo. Bedno da svoj prav skušaš doseč na princip češ jaz sem "dlje na cest bom bol vedu"



Dlje kot si na cesti, več imaš izkušenj, ki jih pridobiš skozi leta.

Tebe bolj moti, ker misliš, da si vseved in so tvoji odgovori edini pravilni in slabo prenašša, če nekdo napiše drugače.

Mene nič ne moti, če me kdo opomni ali celo demantira, da sem se zmotil. na napakah se učimo.

lp

iKst je izjavil:



Ampak ja, oba sta šestaka, tko, da sigurno M3ja dobiš u nulo ohranjenega za podobno ceno.


za 6000€ ? Uhm... Srečno s tem. upam, da je to samo sarkazem.

Dobro vem , da so te stare M3 -jke modela e36 non stop pri mehanikih. pa naj bo za 7 ali pa 10k€ ..

Raje 2.2 , seveda moja izbira je e36 ( 2.8 motor ) ali pa e46 (2.8 ali 3.0 motor ) .

motorji 2.0, 2.2., 2.3, 2.5. so preveč mrtvi v nizkih obratih .. Ampak to ti veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


In nehaj se spuščat na osebni nivo. Bedno da svoj prav skušaš doseč na princip češ jaz sem "dlje na cest bom bol vedu"



Dlje kot si na cesti, več imaš izkušenj, ki jih pridobiš skozi leta.

Tebe bolj moti, ker misliš, da si vseved in so tvoji odgovori edini pravilni in slabo prenašša, če nekdo napiše drugače.

Mene nič ne moti, če me kdo opomni ali celo demantira, da sem se zmotil.


Mi je zelo žal da si si ustvaril tako mnenje o meni. Slabo prenašam drugo mnenje ko me nekdo izpodbija in tlači nazaj z šibkimi dokazili, v tvojem primeru je to tvoj "sosed" ki ga baje "poznaš"... Fajn, kaj točno voziš? Mam zih znanca od kolegovga kolega ki servisira tvojo znamko X in prav da ma zmer polno zasedeno.
-Drugo kar mi gre na jetra je profiliranje
-Tretja stvar je pa neko "ocenjevanje" mojega znanja oz. v veliki večini primerov podcenjevanje. A veš sploh kdo sem, s čim se ukvarjam, kakšna znanja imam itd. Prek foruma ti mene ne moreš poznat po drugem razen po tem da pridem občasno malo sitnarit , probat pomagat če lahk kako z odgovorom, ali cajt zabijat.

In na koncu faktorji ki bi me zanimali da bi tvoje mnenje nekako sprejel, saj imam izkušnje nekoliko drugačne.
Vprašanje, koliko pooblaščencev je naokoli? Kakšno je starostno povprečje avtomobilov, kdo so stranke in kakšne so, za kako resne okvare gre, kako pogosto se zgodi da en in isti avto v krajšem časovnem odobju dobi pod roke... mislim ne me narobe razumet ampak če sem jaz videl da je bilo nekaj črno me boš težko prepričal da je bilo belo ker si ti drugače slišal, razen če mi znaš obrazložit da je bila zadeva dejansko siva. Upam da razumeš kaj čem povedat in nemoj da se prepucavamo dalje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

KuntaKinte ::

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:


Mi je zelo žal da si si ustvaril tako mnenje o meni. Slabo prenašam drugo mnenje ko me nekdo izpodbija in tlači nazaj z šibkimi dokazili, v tvojem primeru je to tvoj "sosed" ki ga baje "poznaš"...


Slabo prenašaš, ko nekaj ni po tvoje. Sindrom razvajenih sinčkov. Verjetno si edinec ali pa najmlajši od otrok, ki mu je bilo vse dopuščeno.

Šibke replike so zgolj tvoje. Dovolje te imam 8-)

Ga precej dobro poznam, saj mu in še vozimo Mercedeze, ki so ali bila v osebnem lastništvu moje družine in znancev.

Očitno si spregledal tisti delček, kjer sem napisal, da ima opravljdno usposabljanje za popravilo vozil MB.

Lp.

KuntaKinte je izjavil:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...


OP je napisal do 200 konjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

KuntaKinte ::

napisal je okoli 200,če smo že pedantni

bambam20 ::

KuntaKinte je izjavil:

napisal je okoli 200,če smo že pedantni



281 konjev ni okoli 200.. Se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

kixs ::

Vec ne skodi ;)

tastarkadunc ::

kixs je izjavil:

Vec ne skodi ;)


"hm... ne vem..."
- Paul Walker

LeQuack ::

Saj on bo vozil po cestnih pravilih. Tako močen motor rabi sam oda bo hitreje pospešil od 0 do 50 znotraj naselja.
Quack !

noraguta ::

Sej ne ve kaj pomeni gokart

Išče neko malo bolj glasno nakladalko za spravilo sena.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

GrimReaper ::

AapocalypseE je izjavil:

Raketa 8-)
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Ja, moral bi bit raketa, ampak da razložim kaj se ti lahko v realnem svetu naredi. Sam sem kupil enakega F1, samo da je 2008 letnik s 67k km.
Če imaš tako srečo kot sam, dobiš takega, ki je povsem enako hiter kot je bil Mito 1.4T 135 (na valjih je pokazalo 138-139). Tudi Mita se ni dalo čipat, tako da sem res shit out of luck, da bi imel kdaj več kot 140KM.
Iz uradnega Renault servisa so me pa včeraj hitro odslovili, ko sem jim kazal na Zeperfs koliko bi moral ta avto letet. Ker mehanik, ki se je peljal z mano, je rekel, da gre normalno (10 let nazaj je imel Clia 2 RS 172).
Res, normalno je da ima 9s do 100, 13s 40-140 in 21s 80-180. 135KM je imel enako ali kakšno desetinko bolje. Po Zeperfs indexu ima tam 102-105, se pravi 140-150KM.
Da ne govorim od čričkov tako od motorja kot od akustike, pa sem mislil da je bila Alfa poceni sestavljena, tam se je pojavil čriček samo pri kakšnem komadu od 100-ih, tukaj pa pri praktično vsakem.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

GrimReaper je izjavil:


Ja, moral bi bit raketa, ampak da razložim kaj se ti lahko v realnem svetu naredi. Sam sem kupil enakega F1, samo da je 2008 letnik s 67k km.


Iz uradnega Renault servisa so me pa včeraj hitro odslovili, ko sem jim kazal na Zeperfs koliko bi moral ta avto letet. Ker mehanik, ki se je peljal z mano, je rekel, da gre normalno

Res, normalno je da ima 9s do 100,m.


A si bil na Realu? Tam itak nimajo pojma. Znajo pa dobro zaračunat.

S tvojim je nekaj narobe :).

Tak clio ima pod 7s do 0-100 km/h 8-)

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:


Slabo prenašaš, ko nekaj ni po tvoje. Sindrom razvajenih sinčkov. Verjetno si edinec ali pa najmlajši od otrok, ki mu je bilo vse dopuščeno.

Šibke replike so zgolj tvoje. Dovolje te imam 8-)

Ga precej dobro poznam, saj mu in še vozimo Mercedeze, ki so ali bila v osebnem lastništvu moje družine in znancev.


Pizda stari sam ti si res fuknjen v glavo. Kaki sindromi ? Kakšen edinec? Ka ti je? Če ti tako dobro ciljaš med scanjem, kot ocenjuješ druge maš sekret zazihr še po stropu poscan. Kar sem trenutno zvedel od tebe je le to, da nekaj lapaš v tri krasne. In tebe naj bi kdo še poslušal? Ma goni se nekam.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AapocalypseE ::

bambam20 je izjavil:

GrimReaper je izjavil:


Ja, moral bi bit raketa, ampak da razložim kaj se ti lahko v realnem svetu naredi. Sam sem kupil enakega F1, samo da je 2008 letnik s 67k km.


Iz uradnega Renault servisa so me pa včeraj hitro odslovili, ko sem jim kazal na Zeperfs koliko bi moral ta avto letet. Ker mehanik, ki se je peljal z mano, je rekel, da gre normalno

Res, normalno je da ima 9s do 100,m.


A si bil na Realu? Tam itak nimajo pojma. Znajo pa dobro zaračunat.

S tvojim je nekaj narobe :).

Tak clio ima pod 7s do 0-100 km/h 8-)


Ta clio je res mala raketa na cesti. Sem ga videl v akciji in je res dobro za videt kakšne pospeške ima.

Še specifikacije avta:

http://www.auto-data.net/en/?f=showCar&...

GrimReaper ::

bambam20 je izjavil:

S tvojim je nekaj narobe :).
Tak clio ima pod 7s do 0-100 km/h 8-)

To je to, če kupiš avto, ki ima na BC-ju porabo 7l, in kakor sem gledal Carfax je prvi lastnik že po dveh mesecih prepisal avto na ženo, ki ga je potem vozila 8 let. Mito se je enako vozil s 7l, seveda tudi ženska, samo je takoj pomagal samo odklop baterije.
Sam imam pa 13l po regionalkah, včeraj ko sem kupil tedensko vinjeto in sem v 150km skuril 20l bencina pa celo 14l/100km.
Edino prvi dan ko sem šel v izi na šiht je bilo 10,6, nazaj 10,8. Z Mitom 1.4T sem imel toliko če ga nisem šparal.
Se pravi zavarovanje za 145kW proti 100kW, poraba 13l proti 11l, ter cestnina 153EUR namesto 96EUR, skupaj 500EUR na leto več, da ne govorim od zimskih gum, ki so 150 namesto 95EUR (letne enake dimenzije niso bile drage - 92EUR), gre pa tako kot Mito 135 v Normal načinu. Si dal v Dynamic kjer si dobil namesto 190, 230Nm, pa je v tretji vleklo v klanec, zdaj moram z drugo do 7000, dam v tretjo, je pa konec veselja. Pa saj to sem že pri 1.6 105 vedel da se kakšen 1.8/2.0 NA 140 ne pelje dosti bolje, zato sem tudi šel na turbaka, 2.0 NA 200KM sem pa tudi pričakoval da bo letel.
Če se ne bo izboljšal (zaenkrat v enem tednu komaj 0,5s 40-140), ne vidim druge kot nov 1.6T, ampak je izbira tudi revna, tako lepih kot je bil Clio 3 RS in Corsa D OPC na žalost ne delajo več, tako da ostane samo Corsa E OPC in Fiesta ST. To ali pa da kupiš enega navadnega 1.2, vmesno sranje je brezveze, saj zato je večina znamk tudi nehala delat 150KM izvedenke.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenega avta z avtoneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8122920 (19233) Robi :P
»

Kateri avto do 6000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6311913 (9591) mat xxl
»

Nakup Ford Focus 2013 karavan (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5210684 (9247) Flambeone
»

VW Passat letnik 1999-2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537926 (6403) fokz8

Več podobnih tem