» »

Samsung galaxy 6s edge+

Samsung galaxy 6s edge+

Margecan ::

Pozdravljeni,


Pred tednom dni sem na telekom nesel omenjen telefon,ki se je pod garancijo.Na servisu sem povedal kaj je narobe,torej da telefon blokira oz steka,zvok na case ne deluje,ne predvaja videoposnetkov.Vceraj sem sel po njega ces,da je popravljen,ampak seveda tezava ostaja torej niso popravili popolnoma nicesar.So pa menjali zadnji del ohisja ter steklo lol,ki pa ni bilo poskodovano saj je telefon star 4mesece in je bil brez praskice.Zdaj sem se obrnil na vas,ce kdo morda ve vcem je problem.Hvala ze vnaprej

dj_uro ::

Ponovi vajo...
vw-klub.si

Margecan ::

Pa bodo spet menjali steklo pa ohisje

dj_uro ::

Ce je ram2, jim lepo razlozi, da to ne ppomaga in naj iscejo krivca drugje..
vw-klub.si

Bellzmet ::

Če je Ram2 se pripravi, da bodo rekli, da si sam kriv (stik telefona z vodo) in ti bodo zaračunali cca. 200 EUR za popravilo.

smacker ::

Ne sekiraj se, nesi nazaj pa naj menjajo kaj čejo. Če bo delal, super, če pa ne ga neseš nazaj še tretjič. Tretjič si upravičen do novega telefona.

dj_uro ::

Ni tega vec, kolikor mi je znano...
Le se 45 dni, upostevajoc vse...

Aja, do zdaj sem imel vse smart phone samsunge od s1, pa zdaj do s6... vsak je bil ze na servisu ram2, pa nikoli, ampak res nikoli ni noben nic jamral.. 1x sem celo imel napacen rom gor, pa so mi samo pofleshali tapravega...

Tako da ram2 ni tako slab...vsaj do mene nikoli ni bil... vse ok ;)
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

Margecan ::

Ja poslan je bil v ram2

Margecan ::

Jutri nesem nazaj...pa vam sporocim ce bodo tokrat znali odpravit tezavo

Margecan ::

Včeraj sem ga odnesel nazaj na telekom.Povem,v čem je problem,on lepo napiše,ter zraven še doda:praske na steklu in zadnjem delu ohišja.Kako??če so pa 2 dni nazaj menjali steklo in ohišje wtf.Mam občutek,da tudi tokrat nebo deloval delal telefon,ko pride iz servisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

LuGi ::

smacker je izjavil:

Ne sekiraj se, nesi nazaj pa naj menjajo kaj čejo. Če bo delal, super, če pa ne ga neseš nazaj še tretjič. Tretjič si upravičen do novega telefona.


Haha, joke of the day :))

Zdj ti bodo zamenjali plato ;)

dj_uro ::

Margecan je izjavil:

Včeraj sem ga odnesel nazaj na telekom.Povem,v čem je problem,on lepo napiše,ter zraven še doda:praske na steklu in zadnjem delu ohišja.Kako??če so pa 2 dni nazaj menjali steklo in ohišje wtf.Mam občutek,da tudi tokrat nebo deloval delal telefon,ko pride iz servisa


Hja, to bi moral na licu mesta urediti, zal... to oni po defaultu napisejo, da so pokriti...
vw-klub.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917692 (7077) slon
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419548 (6712) pygmalion
»

Poškodovanje novega telefona s strani pooblaščenega prodajalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7711915 (8990) mat11
»

Simobil, ram2 pritožba

Oddelek: Pomoč in nasveti
346782 (5717) St235
»

HTC Servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
81566 (1403) puda

Več podobnih tem