» »

Kateri ultrabook?

Kateri ultrabook?

greb ::

Kupujem ultrabook za študij. Rabim ga za internet, office in programiranje (Visual Studio, Eclipse,...). Imam tudi zunanji monitor na katerega ga bom po potrebi priklopil.

Kaj pravite na ta ultrabook?
https://www.computeruniverse.net/en/pro...

Ima kdo kak drugi predlog? Cena naj bo okoli 1000€.

Zheegec ::

Zelo luštna stvar, ja. Ne moreš zgrešit.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

grizl ::

Imam nekoliko starejšega in "švohnejšega" UX 32a. Mašina je super, sploh pa ohišje. Mi je prejšnji teden padel na tla direktno na "pant" ekrana. Sem se skoraj us..l. V parketu luknja, prenosniku se niti pozna ne.

Tick ::

Tudi jaz kupuje ultrabooka za študij. Teli zenbooki od asusa so res super, za mene tud najlepsi laptopi. Samo jst kupujem 15" varjanto (UX501), samo letosnji modeli so precej dragi. pa ne vem zakaj povsod tlacjo ta touchscreen zraven ker se mi zdi da je cisto neuporaben.

http://www.markosoft.si/markoshop/preno...

Sicer je refurbish in renew, ampak se mi zdi precej ugodno.

trnvpeti ::

problem Acer Aspire V3-371 je samo, da ni 1000eur, ampak je samo 590 + obvezno se 4G za dual chanel ram

greb ::

trnvpeti je izjavil:

problem Acer Aspire V3-371 je samo, da ni 1000eur, ampak je samo 590 + obvezno se 4G za dual chanel ram


Ima samo i3 procesor, medtem, ko ima Asus i7. A misliš, da bi bil i3 dovolj? Hočem, da se projekti v Visual Studio prevedejo čim hitreje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: greb ()

trnvpeti ::

ce ze studiras, bi moral vedeti, da te samo ime(omenjeni i3 ima 2/4 in tudi omenjeni i7 ima 2/4) ne sme zavesti

sam bos moral ocenit, kako velike projekte imas, in kako bos izkoristil 30% vecjo surovo procesorsko moc pri prevajanju, pri katerem nisi odvisen samo od cpu

AnotherMe ::

Tudi js lahko potrdim, da so asus zen odlične zadeve! Moj je star že okoli 5 let (eden prvih), pa še vedno deluje fenomenalno! Pa če imaš še zunanji monitor, obvezno vzami 13" - ker je res lepo prenosni ;)

Mufasa ::

Se je stanje kaj spremenilo? Dellovi XPS / Macair so overkill, pa me za home use / travel a lot zanima trenutni bang for buck ultrabook... jasno vsaj i3 in 8gb ter 256gb ssd... hvala za vsak nasvet
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

priporočilo/mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
161385 (779) jype
»

Kateri ultrabook? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6720251 (14922) noob96
»

Laptop ali kišto?

Oddelek: Pomoč in nasveti
353713 (3150) nennen
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
6846 (796) alessyboy
»

Jesenski ultrabooki

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4714692 (11747) roli

Več podobnih tem