» »

Volcano 7+ vs zalman cnp6000acu

Volcano 7+ vs zalman cnp6000acu

thrash_heavy ::

Rad bi zdej za poletne dni nabavu en dober hladilnik z ventilatorjem; pod pogoji:

Biti mora tih!


Za katerega bi se odločili vi:

*tt volcano 7+

*zalman cnps6000-cu

Zanima me, če zadnji (zalman) gre na amd-ja::

Želim si nekaj tihega, pa tudi procesor ni bogve kaj; imam duron-a 800, vetilator pa si želim predvsem zaradi tihega delovanja, saj je predhodni ventolator tako zjeban, da je zelo glasen...


Ajde!
  • polepsal: Sergio ()

Kayser ::

No jst mam ravno tega Zalmana, na AMD 1.3 ghz in je res tih, hladi pa tud ok, na min. obratih, do 1.6 ghz, pri močnejših proc. potem obrate malo priviješ in je s tem posledično glasnejši, ampak še zmeraj zelo tih.

Kriko ::

JAz bi vas tudi prosil za izkušnje z procesorji. Imam Athlona XP in trenuto en ventilator ki dela slabše kot bi imel fen v računalniku, zato me zanima kateri hladilnik je za ta procesor še dober ter najtišji. Cena ni pogoj, ampak ne želim vodnega!
lp

Fizikalko ::

Jest mam Zalmana 6000Cu, pa nisem ravno najbolj zadovoljen. T so kar visoke...

ru7 ::

Fizikalko, kak maš pa procesor, saj ti hladilniki veljajo za odlične ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

C_maniak ::

2400+

GTi ::

<b>Check this</b> 8-)
Meni GlacialTech Igloo 2500 čisto zadostuje na 1700+@2400+

ganzi ::

Vulcano 7+ odpade če hočes tih cooler..
To je tok glasna zadeva;((

Kriko ::

Sem pozabil pripisat da imam 2600+ xp procesor!
lp

V-i-p ::

Volcano 7+ je glasen? Hmm, če ga goniš na 3tji stopnji, potem da. To so pa tako ali tako povečini vsi. Jaz ga imam na najnižni stopnji, pa še vedno zelo lepo hladi Tualtina 1.3@1.5ghz, na prvi stopnji pa je lepo tih ventilator.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

C_maniak ::

hja, sam on ma 2600+!

Jux ::

Jst ga mam tud na prvi stopnji, pa mi lavfa XP1700+ pri 2228 MHZ. Ventilator je ze gut, sam skoda da ni velikost 80mm, da bi zamenjal prou ventilator z enip papstom..
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jux ()

Jux ::

pS: ce izbiras med Zalman6000 Cu in Vulcano7+, pol V7+
pps: ce hoces met pa se bolj tiho in boljse hlajenje - pol pa SK7 in 80 mm papst pri mlacomu, za cca 9-10k sit.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zheegec ::

Najbolje je Zalman, samo tukaj je 120mm vent? Sam imam od Zalmana 92mm vent+nosilec na 1600Rpm in hladim NB, je pa v primerjavi z Volcanotom zelo tih:D Ponavadi ga imam na medium pa je glasen za popizdit zvečer ko ga pustim da folda (tako da ga večinoma ne). Imam AXP2700+ in ima 54C z Volcano 7+ na high, v sobi je pa še vedno 33C :D plata ima pa 40C.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241890 (1349) js
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222186 (1854) matter
»

Ker cooler na AMD Xp+

Oddelek: Kaj kupiti
241455 (986) schurda
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402129 (1402) Coinbird
»

kater kuler?

Oddelek: Kaj kupiti
171496 (1178) the_unborn

Več podobnih tem