» »

NBA

NBA

««
6 / 16
»»

bambam20 ::

Men se pa zd, da se je Bosh vedno znal prilagajat. Največji problem osebno vidim v Wadeu. Ta zavajeni mali k. , ki milsi, da mora vzet skoraj na vsaki tekmi žogo v svoje roke v zadnji četrtini in potem igra 1 na 5.

Otroci to vidijo in seveda je njihov idol.

kitajc ::

Lebron je Bosha zamenjal za Love, ki ni imel playoff izkušenj in je slabši. Wadea, ki je bil sicer zadnjo sezono, ko sta še igrala skupaj bolj slab, pa za Irvinga. Kyrie v top formi ni dorasel Wadeu v top formi. Ostali Cavaliersi so bili kar eni.

James bo v Clevelandu težko kaj naredil s tole ekipo. Če bi spet odšel v Miami (za kar bi ga pojedli), bi lahko Wadeu malo znižali plačo in se odpovedali Boshu, za katerega je vpršanje koliko bo še igral. Tako bi lahko kupili marsikaj, pa še Miami je lepo mesto, bolj kot pa nek Ohio oz. Cleveland.

Ampak Wade tega najbrž ne bi dopustil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitajc ()

bambam20 ::

Lebron lahko gre kamor želi in ga ne bo nihče "pojedel" saj je kanibalizem zakonsko prepovedan v Severni Ameriki. V Miami Lebron sploh ne more, ker nimajo denarja. Čaka jih pogajanje z Whitesidom in Wadeom ( napaka) ... Me zanima, če bi ti si znižal plačo za 5-6 milijonov? Dvomim.

Glede Bosha pa je vprašljivo, če bo sploh še lahko igral. Brez zdravil zelo verjetno ne, z zdravili, ki povzročajo redčenje krvi in notranje krvavitve pa tudi ne bo mogel.

Wade ni lastnik ekipe in je nadomestljiv.

kitajc ::

No, kam pa bo Lebron šel, da bo zanj najbolje?

bambam20 ::

kitajc je izjavil:

No, kam pa bo Lebron šel, da bo zanj najbolje?


Zakaj te tako skrbi kam bo šel? Ostal bo v Clevelandu. prestar je, da bi šel v novo sredino . Tako bo najlažje, da odpustijo trenerja in nareidjo rošade na igralski pozicijah :).

fantasycamp ::

Wow to bo šlo mogoče hitreje kot smo mislili, ljubezni ne bo na naslednji tekmi...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:

Wow to bo šlo mogoče hitreje kot smo mislili, ljubezni ne bo na naslednji tekmi...




veš mogoče kaj več od nas?

fantasycamp ::

bambam20 je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Wow to bo šlo mogoče hitreje kot smo mislili, ljubezni ne bo na naslednji tekmi...




veš mogoče kaj več od nas?


Ja Love ne bo igral...Model izigrava da mu ne bo treba slišat da ne zmore...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:

bambam20 je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Wow to bo šlo mogoče hitreje kot smo mislili, ljubezni ne bo na naslednji tekmi...




veš mogoče kaj več od nas?


Ja Love ne bo igral...Model izigrava da mu ne bo treba slišat da ne zmore...



Oh. čeprav je od zdravnikov dobil zeleno luč. Zanimivo, zanimivo.

fantasycamp ::

Oh. čeprav je od zdravnikov dobil zeleno luč. Zanimivo, zanimivo.


Pove točno to kar sem rekel, model ima izgovor...

loveJDM ::

fantasycamp ::

Je pa zanimivo da dosti ljudi meni da bodo cavsi zmagali, ni igovorov, ne moreš več podajat naokol, treba bo šutirat Lebron..



Lebrick need to become LeGreat! No excuses!

loveJDM je izjavil:

http://www.tvsporedi.si/spored.php?id=S...

Ob 3 sk1 če kdo ne ve :)


bom torrent gledal, ne da se meni to čakanje četrtin pa reklam...

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

Nisem vedel da je Phil Jackson tak optimist..

Phil Jackson believes LeBron James can bring the Cleveland Cavaliers back from an 0-2 hole and beat the Golden State Warriors in the NBA Finals. But it's going to take an unworldly performance from James, much like the one Michael Jordan put on 23 years ago.

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

fantasycamp je izjavil:

Je pa zanimivo da dosti ljudi meni da bodo cavsi zmagali, ni igovorov, ne moreš več podajat naokol, treba bo šutirat Lebron..



Lebrick need to become LeGreat! No excuses!

loveJDM je izjavil:

http://www.tvsporedi.si/spored.php?id=S...

Ob 3 sk1 če kdo ne ve :)


bom torrent gledal, ne da se meni to čakanje četrtin pa reklam...



Reklame pa četrtine gredo hitro,itak nonstop fane prikazuje pa tak malo...problem je 15min pauze pol na halfu

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:

http://www.tvsporedi.si/spored.php?id=S...

Ob 3 sk1 če kdo ne ve :)



Hvala, bom gledal preko youtube streama v HD-ju z ameriškimi komentatorji.

loveJDM ::

Če pa ti streami se nonstop vgašujejo pa slaba slika je,vsaj meni se zdi tak...Daj a boš linkal prosim če boš najdel kaj pametnega(vsaj 720 pa brez lagga)?

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:

Če pa ti streami se nonstop vgašujejo pa slaba slika je,vsaj meni se zdi tak...Daj a boš linkal prosim če boš najdel kaj pametnega(vsaj 720 pa brez lagga)?



Res ne smem. Poišči na redditu link od zaprtih skupin na Fb-ju, kjer se objavljajo linki od NBA tekem preko YT v 720p.

LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

todman74 ::

Kaj je brezveze letos tole, nobenih napetih končnic. Enkrat eni zmagajo za +20, drugič drugi. Zgleda, da bo serija med Miamijem in Torontom, ostala najbolj zanimiva v letošnjem plejofu....

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

Zgleda, da bo serija med OKC in GSW ostala najbolj zanimiva v letošnjem plejofu....


Wot? 8-O Sem ti poravil tvoj velik lapsus.

todman74 ::

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Zgleda, da bo serija med OKC in GSW ostala najbolj zanimiva v letošnjem plejofu....


Wot? 8-O Sem ti poravil tvoj velik lapsus.


Zakaj velik lapsus? Če me spomin ne vara, je bilo med Miamijem in Torontom 6 od 7 tekem, ki niso bile odločene že 5 minut pred koncem, med OKC in GSW pa kvečjemu tri.

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Zgleda, da bo serija med OKC in GSW ostala najbolj zanimiva v letošnjem plejofu....


Wot? 8-O Sem ti poravil tvoj velik lapsus.


Zakaj velik lapsus? Če me spomin ne vara, je bilo med Miamijem in Torontom 6 od 7 tekem, ki niso bile odločene že 5 minut pred koncem, med OKC in GSW pa kvečjemu tri.


MHm. Naj bo po tvoje. Pri tej seriji smo trpeli vsi. Gledalci, igralci, kamere, ugled NBA lige in košarke. bruha se mi ob pomisli na to seirjo in solaže Wadea, Lowrya, Derozana ...

FInale slovenskega državnega prvenstva je bilo svetlobna leta bolj zanimivo kot ta serija.

fantasycamp ::

Zanimiv je ta psihični delež ki ga določeni igralci danes imajo, da deluje kot talisman, tako močno da izven svojega doma delujejo nebogljeno, doma pa ratajo pravi levi...

todman74 ::

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

Zgleda, da bo serija med OKC in GSW ostala najbolj zanimiva v letošnjem plejofu....


Wot? 8-O Sem ti poravil tvoj velik lapsus.


Zakaj velik lapsus? Če me spomin ne vara, je bilo med Miamijem in Torontom 6 od 7 tekem, ki niso bile odločene že 5 minut pred koncem, med OKC in GSW pa kvečjemu tri.


MHm. Naj bo po tvoje. Pri tej seriji smo trpeli vsi. Gledalci, igralci, kamere, ugled NBA lige in košarke. bruha se mi ob pomisli na to seirjo in solaže Wadea, Lowrya, Derozana ...

FInale slovenskega državnega prvenstva je bilo svetlobna leta bolj zanimivo kot ta serija.




Ne pretiravi...tako slabo pa tud ni bilo, je bilo vsaj napeto, če že košarka ni bila na vrhunskem nivoju.

A to je pa boljše, da bo prvak lige NBA v PO, izgubil vsaj 5 tekem z razliko več kot 20 točk...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:

Zanimiv je ta psihični delež ki ga določeni igralci danes imajo, da deluje kot talisman, tako močno da izven svojega doma delujejo nebogljeno, doma pa ratajo pravi levi...



To je normalno. Očitno nisi nikoli igral košarke v domači dvorani, ki je nabito polna in se navija? zdaj pa prenesi slovenske razmere npr. 1600 gledalcev v NBA dvorano, kjer ima domača ekipa recimo 20.000 navijačev. POnese te.

todman74 je izjavil:


Ne pretiravi...tako slabo pa tud ni bilo, je bilo vsaj napeto, če že košarka ni bila na vrhunskem nivoju.



Pretiravam? To serijo so vsi skritiziral kakšna beda je bila in vsi so čakali , da se to mučenje zaključi. Pod to ne štejem navijače obeh ekip. Samo to je špukec v morje.

Ta serija je bila antipropaganda za košarko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

fantasycamp ::

To je normalno. Očitno nisi nikoli igral košarke v domači dvorani, ki je nabito polna in se navija? zdaj pa prenesi slovenske razmere npr. 1600 gledalcev v NBA dvorano, kjer ima domača ekipa recimo 20.000 navijačev. POnese te.


pa ne v teh razmerah, tok so jih doma uničili da so vsi napovedovali to kar na začetku niso večina je šla 4:2 na 4:0!


Pretiravam? To serijo so vsi skritiziral kakšna beda je bila in vsi so čakali , da se to mučenje zaključi. Pod to ne štejem navijače obeh ekip. Samo to je špukec v morje.

Ta serija je bila antipropaganda za košarko.


Zanimivo, zdaj naenkrat veš kaj vsi pravijo, očitno hodiš po forumih in straneh za šport in nisi samo doma v mamini kleti ;)

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:

To je normalno. Očitno nisi nikoli igral košarke v domači dvorani, ki je nabito polna in se navija? zdaj pa prenesi slovenske razmere npr. 1600 gledalcev v NBA dvorano, kjer ima domača ekipa recimo 20.000 navijačev. POnese te.


pa ne v teh razmerah, tok so jih doma uničili da so vsi napovedovali to kar na začetku niso večina je šla 4:2 na 4:0!


Pretiravam? To serijo so vsi skritiziral kakšna beda je bila in vsi so čakali , da se to mučenje zaključi. Pod to ne štejem navijače obeh ekip. Samo to je špukec v morje.

Ta serija je bila antipropaganda za košarko.


Zanimivo, zdaj naenkrat veš kaj vsi pravijo, očitno hodiš po forumih in straneh za šport in nisi le doma v mamini kleti ;)


Ne vem kdo je koga uničil. Eno izgubiš za 30. Drugo dobiš za 3. Ne vem zakaj se pogovarjamo o pretekliku. To je anjvečji problem, ko v evropi se žaluje za tekmo, ki je ni več. To je preteklost.


če bi napisal, da je to zgolj moj pogled bi dobil pod nos, da moj osebni pogled ne šteje. Zato sem podal splošno mnenje vseh, ki s(m) o spremljali to serijo od grozljivke.

fantasycamp ::


Ne vem kdo je koga uničil. Eno izgubiš za 30. Drugo dobiš za 3.


ti govoriš v preteklih serijah, mi govorimo o današnji!

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:


Ne vem kdo je koga uničil. Eno izgubiš za 30. Drugo dobiš za 3.


ti govoriš v preteklih serijah, mi govorimo o današnji!


Gorovil sem o posamezni tekmah. IN tretja tekma je preteklost. :)

kitajc ::

Lepa zmaga Clevelenda. Tekme sicer nisem gledal, a po statistiki sodeč klop Cavsov ni bila kaj prida. Vsi skupaj so dosegli zgolj 15 točk (Warriorsi 33), čeprav sta malo več igrala le Frye in Shumpert. Če v naslednji tekmi zataji eden iz prve peerke Cavsov, bo nastal velik problem.

Najbrž pa si vsi želimo zmage Clevelanda in bolj razurljive serije. No, pa tudi kakšne tekme ob normalnem času, a tega žal ne bo. ;(

bambam20 ::

kitajc je izjavil:



Najbrž pa si vsi želimo zmage Clevelanda in bolj razurljive serije. No, pa tudi kakšne tekme ob normalnem času, a tega žal ne bo. ;(


Kdo je to vsi? Zakaj posplošuješ?

Tekme so povsem ob normlnem času.. Kdo je sadaj kriv, da ti živiš v SLoveniji? Pojdi v Ameriko na tekmo in boš gledal ob normalni uri 21:00 ..


Edino, kar si vsi želimo je razburljive tekme.

fantasycamp ::

kitajc je izjavil:

Lepa zmaga Clevelenda. Tekme sicer nisem gledal, a po statistiki sodeč klop Cavsov ni bila kaj prida. Vsi skupaj so dosegli zgolj 15 točk (Warriorsi 33), čeprav sta malo več igrala le Frye in Shumpert. Če v naslednji tekmi zataji eden iz prve peerke Cavsov, bo nastal velik problem.

Najbrž pa si vsi želimo zmage Clevelanda in bolj razurljive serije. No, pa tudi kakšne tekme ob normalnem času, a tega žal ne bo. ;(


https://kat.cr/nba-2016-finals-g3-07-ju...

Če rabiš...

Ja jest navijam za underDOGs... bi bilo lepo vidt nek 3:3 pa pol do zadnje minute, samo dvomim, verjetno jim celo eno tekmo doma ukradejo...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:



https://kat.cr/nba-2016-finals-g3-07-ju...

Če rabiš...

Ja jest navijam za underDOGs... bi bilo lepo vidt nek 3:3 pa pol do zadnje minute, samo dvomim, verjetno jim celo eno tekmo doma ukradejo...



Tole pa ni dobro?

http://nbahd.com/

Ne rabiš nič dol vleči preko torrent klienta. Samo klikneš in gledaš.

fantasycamp ::

bambam20 je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



https://kat.cr/nba-2016-finals-g3-07-ju...

Če rabiš...

Ja jest navijam za underDOGs... bi bilo lepo vidt nek 3:3 pa pol do zadnje minute, samo dvomim, verjetno jim celo eno tekmo doma ukradejo...



Tole pa ni dobro?

http://nbahd.com/

Ne rabiš nič dol vleči preko torrent klienta. Samo klikneš in gledaš.


men mal trokira, ja sem mel to stran že prej, sam mi je torrent bolj, je pa za ostale mogoče bolje...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:

bambam20 je izjavil:

fantasycamp je izjavil:



https://kat.cr/nba-2016-finals-g3-07-ju...

Če rabiš...

Ja jest navijam za underDOGs... bi bilo lepo vidt nek 3:3 pa pol do zadnje minute, samo dvomim, verjetno jim celo eno tekmo doma ukradejo...



Tole pa ni dobro?

http://nbahd.com/

Ne rabiš nič dol vleči preko torrent klienta. Samo klikneš in gledaš.


men mal trokira, ja sem mel to stran že prej, sam mi je torrent bolj, je pa za ostale mogoče bolje...



To pa zanimivo, da ti trokira. Sam imam zgolj optiko 4/2 , izključen Ublock in dela normalno.

kitajc ::

A je konec? :8)

bambam20 ::

kitajc je izjavil:

A je konec? :8)

Ne.

fantasycamp ::

kitajc je izjavil:

A je konec? :8)


kitajc ::

Cleveland ukrade eno v GS-ju?

bambam20 ::

kitajc je izjavil:

Cleveland ukrade eno v GS-ju?



ja. 9-to. :))

fantasycamp ::

Cavsi majo vsaj malo možnosti,Green suspendiran za 1 tekmo...

kitajc ::

Me prav zanima, kako se bo odsotnost Greena poznala. Mislim, da kar veliko.

Je pa tole itak prepozno. Cavsi bodo dobili tekmo ali dve, serija pa bo precej bolj zanimiva.

Bi ga pa mogli suspendirati že prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitajc ()

bambam20 ::

kitajc je izjavil:

Me prav zanima, kako se bo odsotnost Greena poznala. Mislim, da kar veliko.

Je pa tole itak prepozno. Cavsi bodo dobili tekmo ali dve, serija pa bo precej bolj zanimiva.

Bi ga pa mogli suspendirati že prej.



Ne bo se poznalo. Curry bo zabil 45 in veselja bo konec.

fantasycamp je izjavil:

Cavsi majo vsaj malo možnosti,Green suspendiran za 1 tekmo...



Zanimivo, zanimivo. Zdaj so ga šli spuspendirat. Ko je pa Adamsa dvakrat brcnil v jajca pa nič. Zanimiva ta NBA loga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

fantasycamp ::

Kaj ta zmaga pove o GSW, kaj to pove o njihovih strelcih, da brez enega igralca niso več konkurenti...

Bi res dali Stephu fMVP?

Ciklamen ::

Suspendirali so Greena zaradi preveč flagrant foul-ov ne zaradi tega ker je enega bincnil 2x, drugega pa 1x :)
- End of the Post ->

bambam20 ::

O jezus :)

Curry se je klub 25-im točkam znova igral skrivalnice. Kaj bi on brez soigralcev. Resno no. Čas je, da odraste, ker tole mi gre pa konkretno na živce. Bes te lopne naj Curry.

na drugi strani pa znova Irivng. Danes velika tekma in še bolj od Lebrona, ki je v Okaklandu našel svoj met. Čudežno.

Dvojec, ki je prvi v zgodovini dosegel v finalu več kot 40 pik. Vsaka jima čast.

Gsw-ju se je točno videlo, da niso imeli manjko iddej v napadu in Cavsi so si glede na eliminaicjo želeli bolj ?

Skratka. Če mo po prvih treh tekmah bili jezni, da so bile le te dogočasne, smo sedaj končno dobili zanimivo serijo in tako bo do konca.

Za Boguta je verjetno sezona končana, kar bo tudi precej velik šok za GSW.

kitajc ::

Kaj pa je bilo z Bogutom?

Po statistiki sodeč sta James in Irving naredila skoraj vse. Smith ok, Jefferson pa lepo preseneča. Love, Delly, Shumpert? Thompson tudi 15 skokov..

kitajc ::

O ja, videl.



To je pa najbrž kar problem za GS.

*Kako dobim te videe v taki obliki, da ga le prilepim v post? Tako kot zgoraj Carter in Lebron.

fantasycamp ::

kitajc je izjavil:

O ja, videl.



To je pa najbrž kar problem za GS.

*Kako dobim te videe v taki obliki, da ga le prilepim v post? Tako kot zgoraj Carter in Lebron.


napišeš v google ime igralca pol pa še gif...

sebek1 ::

Cavsi bi tole gladko zgubli, če bi Draymond bil na igrišču, preveč zgubijo na obrambi in napadu, čudno, da je igra sploh bila tak izenačena, Barnes je igral slabo, Cavsi ga niso rabli niti pokrivat, isto benč. NBA je videl možnost podaljšanja serije in to smo dobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sebek1 ()

Ciklamen ::

kitajc je izjavil:

Kaj pa je bilo z Bogutom?

Po statistiki sodeč sta James in Irving naredila skoraj vse. Smith ok, Jefferson pa lepo preseneča. Love, Delly, Shumpert? Thompson tudi 15 skokov..


Priletel je na levo nogo zelo čudno (koleno nazaj nabilo, odskakljal s pomočjo pomočnikov v slačilnico)
- End of the Post ->
««
6 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cleveland Cavaliers

Oddelek: Šport
133654 (3141) johan05
»

NBA 2016/2017

Oddelek: Šport
175898 (5093) johan05
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641427 (37380) bambam20

Več podobnih tem