» »

Kampi, hišice, morje..

Kampi, hišice, morje..

fantasycamp ::

Preden se začne sezona bi rad par informacij in priporočil...

Včasih sem hodil v kampe(redno smo hodili k kamp 13 maj, danes Pineta), prikolice mi več ne sedejo, moraš v skupni wc kjer ponavadi glih ni čisto..


Iščem borovce, blizu plažo,bungalov..

Ima kdo kako dobro priporočilo?

Metulj-1 ::

http://www.kampstrasko.com/hr/25/cijene...

Men je zelo ok. So pa cene v sezoni kar visoke. Za prvomajske je ok.

maco-maco ::

WC-ji v normalnih kampih so izredno čisti. Poleg tega, lahko najameš lastno kopalnico. Na žalost jih večina dela parcele, tako da so v sezoni tiste najboljše ob morju rezervirane že za nekaj let. Osebno šotora ne bi zamenjal za kaj drugega.
Kaj?

noraguta ::

Gardsko jezero.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

krneki0001 ::

Hvar, kamp Vira.
Vsakih par ur počiščeni in res urejeni WC-ji (Že celo življenje kampiram, pa še nikoli nisem videl nikjer, da bi čistilka tudi pisuar odzunaj pobrisala, mogoče ga je s šlaufom pošrpicala, ampak tukaj pa je čistilka s cunjo zdrgnila pisuar od zunaj).
Animacija tudi za majhne otroke od jutra do večera zastonj (zvečer imajo otroci celo disko od 6h do 7h), odlična gostilna čisto ob morju, zelo dobra picerija (pice iz krušne peči) pod gostilno. (Iz vode lahko naročiš pico.)
Trgovina založena z najnujnejšim, za kaj več izbire je potrebno it v mesto.
Avta ne moreš pustiti v kampu. Pripelješ robo in odpelješ avto na varovano parkirišče pod mrežo (zaščita pred točo). Po kampu se avti zato zelo malo vozijo, zato lahko otroci brez problemov skačejo in se igrajo na cestah v kampu.

Odličen majhen kamp z veliko sence in prijaznimi lastniki in delavci.

harvey ::

Iščem borovce, blizu plažo,bungalov..


Če si fan hišk - Pag, Straško - pred leti obnovljen, dodane hiške, klimatizirane, potem pa prva vrsta s hiškami Krk - Baška/Zablače (za high season precej gneče, praktično lahko iz hiške stopiš na plažo). Luksuzne hiške (svoj tuš na vrtu, bazenček, borovci..) kot istrska vas imaš v Umagu, plaža je sicer blizu, a adijo. Računaj tudi na primerne cene teh namestitev in pa seveda, (večletno)zasedenost top variant:)

WC-ji v normalnih kampih so izredno čisti.

Razsuti wc ji so preteklost, res pa je tudi, da so cene kampiranja v vseh teh letih tudi zrasle....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Metulj-1 ::

Kamp Stupice ima tud mobilne hiške pa še Kamenjak maš na dosegu kolesa, čolna. Sva z mojo parkrat kampirala. Ostane v spominu.

Metulj-1 ::

maco-maco je izjavil:

WC-ji v normalnih kampih so izredno čisti. Poleg tega, lahko najameš lastno kopalnico. Na žalost jih večina dela parcele, tako da so v sezoni tiste najboljše ob morju rezervirane že za nekaj let. Osebno šotora ne bi zamenjal za kaj drugega.



Me zanima kje lahko najameš kopalnico, ker mene tud precej motijo javni wc-ji in tuši.

Magic1 ::

Te mobilne hiške v kampih so blazno drage, 150-180€/dan. 1000€+ na teden.
Magic

Invictus ::

Tako je to v sezoni.

Izven sezone jih dajo pa za džabe. V Šimuni dobiš septembra 4 dni zastonj za 14 dni, oz. 10 dni zastonj za 21 dni ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

maco-maco ::

Metulj-1 je izjavil:


Me zanima kje lahko najameš kopalnico, ker mene tud precej motijo javni wc-ji in tuši.


Tukaj je bil 2x omenjen Straško. Cena je 15€ na dan. Veliko kampov to ponuja za cca. 10€.

Za iskat hišice tukaj: Domov » Mobilne hiške » Hrvaška

Tu najdeš večino kampov. Tisti 4* imajo skoraj sigurno tudi možnost najema kopalnice. Pač pogledaš vse, ne samo tiste s hišicami, in jih sortiraš po kategorijoi. Ampak še enkrat, WC-ji so izredno čisti. Če imaš UV lučko, lahko pogledaš, kako pospermane so hotelske sobe. Vse je po svoje svinjarija, če na to gledaš tako.

Pa npr. Straško; tam imaš najmanj 3 ponudnike za najem. Najlepše so od kampa. Bolj znani so http://www.gebetsroither.com/en/service/. In na booking se tudi kaj najde. Mal je treba pazit, ker so nekatere nagužvane in na čudnih predelih.

Šotor pa je super. Sploh ker spiš na posteljnini, pospermani samo od tebe.
Kaj?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110162 (1244) Mato989
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212554 (9593) Go-ahead
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038137 (28181) ThinkPad
»

Stroški mobilne hiške ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6020658 (19004) Matej_K
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8928761 (26082) maco-maco

Več podobnih tem