» »

Delo v tujini - preklic pogodbe

Delo v tujini - preklic pogodbe

balaz ::

Živjo,
letos imam v planu iti v Grčijo za delo v hotelu, preko grške agencije s katero imam neko delovno pogodbo za določen čas, sezonsko delo čez poletje. Pa me zanima če lahko to pogodbo prekličem, ker imam neke boljše priložnosti za to poletje. No vglavnem zanima me če so kakšne sankcije s pravnega vidika tu, da nebom pol kaj nasrkal a grškem sodišču morda... V pogodbi piše samo da pač ne smem preklicati pogodbe do izteka, oz. če jo potem ne dobim ostalih plačil in bonitet. No to me ne skrbi saj še niti nisem prišel v grčijo.
Če kdo kaj ve o tem seveda?

Hvala :)

mat xxl ::

Težko reči, kar koli, morda uberi tretjo pot in razglasi, da si imel kompliciran zlom noge in imaš vijake v nogi in se jim opraviči in pojasni, da moraš se najprej pozdraviti in da prideš drugo leto.

Sicer me sila čudi Grčija pa tam toliko brezposelnih pa da bi ravno tam rabili delavce iz EU ???? Malo smešno vse skupaj .....

balaz ::

verjetno se tam nobenmu ne lub delat za minimalno plačo.. hoteli pa plačajo manj tujcem ker jim dajo še prenočišče in hrano zaston... tako nekaku to poteka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Grčiji ne deluje več PayPal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
6628960 (18055) trenerkar
»

Javna uprava Grčija - pravi carji

Oddelek: Loža
445111 (2624) -valvoline-
»

A vam je všeč [dogajanje v evropski uniji]? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12916122 (13113) Ramon dekers
»

Počitnice Turčija vs Grčija ?

Oddelek: Loža
217195 (6622) barbarpapa1

Več podobnih tem