» »

Manjši group buy - trampolin

Manjši group buy - trampolin

urosbe ::

Za tamalo kupujem trampolin premera 4-5m z varnostno mrežo, ki je vpeta na notranji strani.

Ker je ponudba te kombinacije pri nas boga, sem našel precej ugodno varianto čez mejo, vendar prodajalec zaradi velikosti in teže paketa (čez 50 kg), ne more dostaviti s klasično dostavno službo, temveč bi poslal na paleti, na katero lahko spravi 3 trampoline.

Prilagam sliko in cene za posamezne dimenzije:
a) premer 3m: 129€
b) premer 3,7m: 149€
c) premer 4m: 179€
d) premer 4,6m: 199€

Poštnina je 100€ za paleto, na paleto pa lahko postavi do 3 trampoline. Če se najdemo trije, si strošek poštnine razdelimo - vsak po 33€.

Je še kdo zainteresiran za nakup?

sumoborac ::

Koliko pa zdrži teže?
Prid sm al pa tm ostan...

Furbo ::

In pa cena samega trampolina.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

urosbe ::

@sumoborac: Nosilnost vseh štirih modelov je 180kg.

@Furbo: Cene za posamezne premere sem napisal v prvem postu. Tej ceni je potrebno prišteti še strošek poštnine, ki pa bi bil v primeru, da se najdemo vsaj trije, le 33€, saj bi si v tem primeru porazdelili strošek poštnine palete, ki znaša 100€, nanjo pa lahko spravijo do 3 trampoline. V tem je tudi razlog objave te teme, saj se mi zdi škoda preplačevati poštnino, če pa bi lahko še kdo, ki morda trenutno išče trampolin, prišel do ugodne variante.

111111111111 ::

Kako daleč čez mejo? Za 100EUR se ti splača da greš sam iskat.
Daš lahko kakšen link do izdelka? Jaz bi bil mogoče zainteresiran, če je res nosilnost trampolina 180kg.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

V merkurju imaš 305cm premera trampolin za 169 evrov. Greš tja, ko imajo še tiste popuste in če potegneš 5% si že pod ceno iz tujine (skupaj s poštnino).

Nosilnost trampolinov je ponavadi 150kg (ampak res max).

urosbe ::

@Chuapoiz: Prodajalca sem našel na eBay.de, po nekaj izmenjanih sporočilih pa sem dobil tudi povezavo do njegove spletne trgovine. Ponudba njegovih trampolinov lahko vidiš tukaj.

Glede nosilnosti imajo vsi ta večji navedeno 180kg, ampak saj tudi če je 150kg, bi to bil pomemben podatek kvečjemu, če bi na njem želel skakati odrasel z veliko kilogrami. Ko skačejo otroci, tako ali tako ni priporočljivo, da je več kot eden naenkrat na trampolinu, ne glede na premer skakalne površine, saj se hitro zgodi nesreča.

@nebivedu: Res je, tudi na Mimovrste imajo 4m za okoli 200€. Ampak vsi te trampolini imajo varnostno ograjo na zunanji strani, jaz pa namensko iščem takšnega, ki jo ima na notranji. Tako je še manj možnosti za poškodbe, saj se je pri naši tamali že zgodilo, da se je na trampolinu zavihal zaščitni rob in je skorajda z nogo stopila v prazno. Edina slaba stran notranje mreže je, da ti vizualno zmanjša skakalno površino, kar pa rešiš z večjim premerom (če imaš seveda prostor). Zato bom jaz posledično vzel največjega - 4,6m in če odšteješ 30cm zaščitnega robu, še vedno ostane 4m skakalne površine. Pa še obroba bo verjetno dlje časa zdržala, če se ne bo po njej hodilo.

krneki0001 ::

Sam imam 305cm premera in je mreža na notranji strain, tako da ne more v steber priletet, čez fedre je pa gumijasto penasta prevleka kot blazine, ki smo jih imeli nekoč v šoli, ki ščiti, da otrok ne more v prazno stopit. Cena je bila pa 129€ v leclerku (ko so imeli popuste).

urosbe ::

Potem je še kakšen kandidat za naročilo? @Chuapoiz morda?

111111111111 ::

Sem bil, pa sta me dedi in babi prehitela. Sta kupila kar v hoferju 4m. Ti trampolini so me zanimali predvsem zato ker je 180kg.

BigWhale ::

Ce boste znali na nek kulturen in argumentiran nacin zagovarjati svoje trditve, potem kar. :)

111111111111 ::

Kolegica, ki je fizioterapevtka, pravi, da do 3 leta starosti naj bo otrok na trampolinu sam. Tam od tretjega leta naprej pa so kosti že tako razvite, da jih je lahko tudi več na trampolinu. Mislim pa da vsepovsod piše, da ga lahko uporablja samo eden naenkrat.

gruntfürmich ::

na prvih parih povezavah sem videl da za otroke pod 5-6 let trampolin ni priporočljiv, le kaj vi berete da tega ne opazite.
sploh znate brati?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: urosbe ()

franckranc ::

urosbe - si potem nabavil?
Kako je kaj s kvaliteto? Zadovoljen?

Nam je ravno pred kratkim dokončno "izdihnil" 3-leta star trampolin.
Nabavljen v Hervisu; modra obroba nad vzmetmi ni zdržala niti prvega leta, mreza je tudi kmalu dobila nekaj lukenj.
Naslednjo obrobo sem nabavil preko ebay-a iz Nemčije (pa ne neke najcenejše) in zdaj v drugem letu že razpada.
Letos spomladi smo šivali ušesca za vzmeti nazaj na ponjavo, zdaj pa sta počila dva zvara in še okrogla ukrivljena cev okvirja (glavni obroč, kjer so pritrdišča vzmeti) se je "nepovratno" skrivila.

Je pa res, da je bilo v vseh treh letih na njem velikokrat cel kup otrok, v glavnem vedno sočasno.
Trampolina nismo nikoli razstavili, smo pa vedno jeseni pospravili obrobo in tudi vedno takoj odmetali sneg s ponjave.

Zato zdaj iščem res nekaj vzdržljivega...

flyby ::

trampolini samo za tiste s plenicami?

urosbe ::

@franckranc: Sem kupil ja, 4,6m premer in je odličen. Tamala ga čisto obožuje :)

@flyby: Trening na trampolinu je čisto nekaj drugega od otroškega poskakovanja in lovljenja po njem, tako da sem prepričan da otroku ne bo hudega, če se občasno igra na njem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plastične cevi za postavitev tunela za zaščito pridelkov

Oddelek: Loža
239702 (8011) motoVILkA
»

Stroški življenja v hiši (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13520488 (16215) energetik
»

Hofer: garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
153078 (2270) francek1
»

Dvajset let slovenskega interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5118273 (14046) MrStein
»

Posledice viharne burje

Oddelek: Problemi človeštva
222855 (2247) Go-ahead

Več podobnih tem