» »

Najmočnejše kvantno čistilo za tipkovnico

Najmočnejše kvantno čistilo za tipkovnico

garamond ::

Na numeričnem delu tipkovnice so izrazito trdovratne pike, ki se jih ne da odstraniti z nobenim čistilom. Takoj ko se očisti eno piko, se že pojavijo pike drugje. Prilagam sliko.

Zdi se, kot da pike hkrati so in hkrati niso. Njihov položaj in obstoj ni eksatno določen. To so neke vrste kvantni madeži!

Tudi zelo močna čistila ne pomagajo, recimo Ultra Raček ali Super Cleaner over 9000.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

perci ::

Si hotel kaj globjega deliti z nami?

Seljak ::

Hahahaha :))

Xserces ::

Najbolš da kupiš novo tipkovnco :))
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Unknown_001 ::

Kupi enobarvno tipkovnico. Problem rešen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

fikus_ ::

1. april

Tody ::

cool :)

Thuban ::

Izvoli!



kvantno čistilo za električne naprave!
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Oberyn ::

Meni je izredno sumljiva tudi tipka enter gori na sliki. Ne vem, če ste opazili, ampak če slike ne gledaš, na tipki piše ender, čim jo pogledaš, pa spet enter. Vsi pa vemo, kaj je Ender Wiggin naredil. Po mojem osebnem mnenju želijo preko te tipkovnice insekti iz beyond komunicirati z nami. Kvantne pike so samo stranski učinek. Absolutno moramo obrniti pozornost na tipko ender.

Cervantes ::

Tudi moja je podobna. Ko jo pogledam, nobene pike. Pike so, samo kadar gladam stran.
Sem postavil kamero, ko je vključena, pik ni!
Sem dal drugo tipkovnico, same s#it.
Za znoret.

ProGo ::

Dobra!:))

Jst ::

Da še jaz stol pristavim: Včeraj sem bil na pijači in je en kolega pil pivo. In mehurčki iz steklenice so se mi DIREKT v obraz svetili, pa nisem nasilen tip, ampak to je bilo pa too much. A ko sem jo (pivo) hotel poriniti nekam jih pa ni bilo več!!! FAk! Čisto ... k.h.kkkkkkkk. Pol mi pa še verjeli niso. Jaz ne morem več, res ne. Konec je.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

opeter ::

garamond je izjavil:

Na numeričnem delu tipkovnice so izrazito trdovratne pike, ki se jih ne da odstraniti z nobenim čistilom. Takoj ko se očisti eno piko, se že pojavijo pike drugje. Prilagam sliko.

Zdi se, kot da pike hkrati so in hkrati niso. Njihov položaj in obstoj ni eksatno določen. To so neke vrste kvantni madeži!

Tudi zelo močna čistila ne pomagajo, recimo Ultra Raček ali Super Cleaner over 9000.


Se stirnjam. Huda optična fora (sploh za prvi april). Tudi jaz ves čas vidim neke sive pikice.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Unknown_001 ::

opeter je izjavil:

garamond je izjavil:

Na numeričnem delu tipkovnice so izrazito trdovratne pike, ki se jih ne da odstraniti z nobenim čistilom. Takoj ko se očisti eno piko, se že pojavijo pike drugje. Prilagam sliko.

Zdi se, kot da pike hkrati so in hkrati niso. Njihov položaj in obstoj ni eksatno določen. To so neke vrste kvantni madeži!

Tudi zelo močna čistila ne pomagajo, recimo Ultra Raček ali Super Cleaner over 9000.


Se stirnjam. Huda optična fora (sploh za prvi april). Tudi jaz ves čas vidim neke sive pikice.


Malo zažmiš pa ni več pikic ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

M.B. ::

Še ena dobra Optična fora
 Glej v srednjo piko 30 sekund

Glej v srednjo piko 30 sekund

Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Seljak ::

Ta je dobra,ja :)

GupeM ::

Meni pa tale še vedno zmaga.

opeter ::

Haha, dobri so. Tudi tista zgornja od M.B. ko čez čas vidiš zeleno, spodnja s temi karikaturami pa sploh ;)

Vedno moraš gledat in oči držat na križcu.

Kaj pa tole?

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Cervantes ::

Moebiusov slon?
G. trga!

Jst ::

Kaj je fora s tisto sliko z križcem? Jaz gledam, pa se nič ne zgodi. Ali je ravno to fora? Hm..
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

perci ::

Najprej prazen krogec rata zelen potem pa vsi roza izginejo in samo še zelena šiba okoli.

Valentin ::

Jst je izjavil:

Kaj je fora s tisto sliko z križcem? Jaz gledam, pa se nič ne zgodi. Ali je ravno to fora? Hm..


Men tud ni jasn...

GupeM ::

Katera? Tista z rožnatimi krogi ali tista z obrazi? Tam kjer so obrazi, lahko opaziš močno popačene obraze znanih oseb, če gledaš v križec. Takoj ko pogledaš v levo ali desno sliko, obrazi spet postanejo normalni. Prikaže ti, kako te periferni vid lahko zavaja.

Tisto z rožnatimi pikami pa vam je že perci razložil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Jst ::

Jaz sem susceptible na večino optičnih trikov, ampak ta dva ne delujeta ne meni.

Ponavadi morajo biti slike večje, na 2560x1600 pa je vse tako majhno, da je mogoče to razlog.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

GupeM ::

Ja, če je slika večja, se še bolj opazi, ker večji del slik pade v periferni vid. Povečaj si sliko. Tudi če bo ratala kockasta, se bo videlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz namerilne naprave "rdeča pika"

Oddelek: Loža
355967 (4527) Okapi
»

kako narediti prtscr na nemški tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
135109 (4827) Domina
»

Kako v numeričnem deu tipkovnice vpisati dec. piko namesto dec. vejice?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61435 (1295) Rokomawh
»

vejica na numerični tipkovnici

Oddelek: Operacijski sistemi
71461 (1268) gumby
»

NUJNO - oživljenje mrtve pike

Oddelek: Strojna oprema
161887 (1435) roCkY

Več podobnih tem