» »

Problem - radeon 9000 pro

Problem - radeon 9000 pro

NuX ::

Pozdravljeni,
Zanima me, ce ima kdo podobne tezave in pa ce jih seveda zna kdo resit. Imam sapphire radeon 9000 pro, winxp, athlon 2000+, kt4000 plosco in problem je sledec, skoraj vse igre s 3d grafiko mi zamrznejo ali pa kar vrze ven v windowse. To se dogaja tri GTA3, GTA:Vice city, Freelancer, UT2003 itd., npr. Warcraft 3 pa dela. Kriva je verjetno graficna, sem proval razlicne driverje, sem si dau win2000 in vedno enaka napaka, v cem je problem, je mogoce pokvarjena graficna??

Hvala za pomoc.

NuX

kuglvinkl ::

Hja, pa do takrat, ko ti freezne, ti laufa normalno brez zatikanj? Imaš kakšne packe (jaz sem imel zelene) na zalosnu, ko špilaš? Če nimaš in ti zadeva do takrat teče normalno, bi najprej vrgel uč na driverje.
Your focus determines your reallity

NuX ::

Sem proval najnovejse driverje in atijeve strani, pa se malo starejso verjzijo driverjev pa nic ne pomaga, kaj mogoce obstaja kak program ki bi testiral graficno al kaj takega? Kaj je mozno da je krivo kaj drugega ne graficna? Aja, ko sem proval starjese driverje mi ni zmrznil racunalik ampak je prisla plava slika. ;)

tomazjur ::

Ej Kuglvinkl, jaz mam težave z zelenimi črtami pri Ati Radeon 9000. A maš mogoče kakšno rešitev.

LP

kuglvinkl ::

Ja, samo boš moral dal screenshot (enostavno stisneš Print screen in uploadaš na kakšen server, pa prtegneš tu link).

Naj povem, da dobim že tretjo karto kot zamenjavo (R9000 PRO). Bom poročal v moji temi.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

NUX: fresh install, potem pa uradne Cat. gor. Tako popolnoma (kolikor ta pojem v IT poznamo :) izključiš SW težave.

Oz. pri tebi bi lahko šlo za težave, ki sem jih imel prvi prvi karti, pri tomazjur pa pri drugi.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R9800pro - kaksne nastavitve v igrah?

Oddelek: Igre
101325 (1082) ginekolog
»

priklopitev dveh crt monitorjev (ati radeon 9100 agp)

Oddelek: Strojna oprema
121675 (1529) monaghz
»

Radeon 9800 128 Sapphire

Oddelek: Strojna oprema
421833 (1250) cajne
»

Namestitev grafične RADEON 9000PRO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191491 (1163) ali3n

Več podobnih tem