» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
351 / 374
»»

Kebo ::

Nope, sam naredi 2x zoom.

Motion ::

Vm1999 je izjavil:

Sprašuješ pred nakupom telefona?


Razmišljam o nakupu za ženo, Nji je prioriteta dobra kamera.

Luka99 ::

Motion je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

Sprašuješ pred nakupom telefona?


Razmišljam o nakupu za ženo, Nji je prioriteta dobra kamera.

poco x3 ima drugace kar solidno kamero, boljo kot pa x3 pro...

javr ::

kako na Xiaomi Redmi Note 9 Pro vklopiti opozorilo za neprebran SMS ?
Npr. ko dobim SMS, enkrat zacinglja, in to je to. Kje nastaviti da bo zacingljalo na vsakih 5 ali 10 ali 30 minut dokler SMS ne preberem ?
___

;-) ::

Ima kdo Redmi Note 10 5G ?

Ima kakšne znane težave telefon ?

Ganon ::

Xiaomi ne popušča. :D

Egidij88 ::

Vanadium ::

Zelo dobro zgleda sam ku*ev mediatek. Torej custom romi odpadejo...

KTr1sk ::

Vanadium je izjavil:

Zelo dobro zgleda sam ku*ev mediatek. Torej custom romi odpadejo...

A ne bodo obstajala z snapdragon procesorjem?

AEx_1-7 ::

Vanadium je izjavil:

Zelo dobro zgleda sam ku*ev mediatek. Torej custom romi odpadejo...


MTK Custom se obetajo ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Meiniken ::

I'll believe it when I see it.

Xiaomi pa tud preveč telefonov naserje.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

AEx_1-7 ::

begonia had them already in the past (despite the edl fiasco, but THEY learned from it somewhat ... or they would just like us to believe it that way ...) ...
This is not Helio, true, but Dimensity ...
But, yes, seeing is believing ... with A12 in feb./mar. I hear from some core people ... you know Blasphemous Rumours ...
Global, then we'll all see ...

Glede prevec vsega/modelov, to je pa se kako res .. zal ... miatoll, alioth, surya-karna, curtana ... navlaka!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

balluf ::

Rabil bi nov telefon. Gledam nekaj kar bo za par let, mi 10...11..lite,T, pro. Kaksne so razlike? Kaj priporocate...se kaj drugega..
Hvala.

6151 ::

Morda kdo ve kdaj bo RN11+ na voljo za nakup?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

AEx_1-7 ::

6151 je izjavil:

Morda kdo ve kdaj bo RN11+ na voljo za nakup?


https://www.aliexpress.com/item/1005003...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Motion ::

Cenejši PRO je boljši dil kot PRO+? 67W polnjenje v zameno za večjo baterijo.

Ganon ::

Jaz sem absolutno za zmogljivejšo baterijo. V tem primeru ne govorimo o počasnem in hitrem polnjenju, oboje je zelo hitro. 120W morda celo preveč za baterijo, zna hitreje degradirati.

Kodrnusa ::

Ker telefon mi predlagate za mamo. Da je velik ekran, dobra baterija. Ne uporablja nic razen klicev in smsov kaka fotka, Pa kako igrco (krizanke odigra).. tm 100 do 150EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

balluf ::

balluf je izjavil:

Rabil bi nov telefon. Gledam nekaj kar bo za par let, mi 10...11..lite,T, pro. Kaksne so razlike? Kaj priporocate...se kaj drugega..
Hvala.


Ima že kdo 11, izkušnje...
Ne vem kaj bi vzel za par let miru, kaj priporočate?

user-pass ::

balluf je izjavil:

balluf je izjavil:

Rabil bi nov telefon. Gledam nekaj kar bo za par let, mi 10...11..lite,T, pro. Kaksne so razlike? Kaj priporocate...se kaj drugega..
Hvala.


Ima že kdo 11, izkušnje...
Ne vem kaj bi vzel za par let miru, kaj priporočate?

Imam 11T Pro, sicer sem zadovoljen in nimam nobenih pripomb, mogoče bo baterija res degradirala, ampak vseeno se mi zdi predrag. Mislim, da se bolj kot en flagship splača kupiti pol cenejšega in ga zamenjati čez dve leti. Je pa res fino, ker ga dam ponavadi polnit pri 10 do 20% baterije in je poln v 15 minutah.

Motion ::

Se že kaj ve kda pride global verzija RN 11PRO?

Bizkit45 ::

Kodrnusa je izjavil:

Ker telefon mi predlagate za mamo. Da je velik ekran, dobra baterija. Ne uporablja nic razen klicev in smsov kaka fotka, Pa kako igrco (krizanke odigra).. tm 100 do 150EUR.


jst sm naši mati nabavil 2 dni nazaj realme 7i za 140eur. Kaj češ boljšega za ta denar. 2 leti da zdrži in je naredil svoje ;)

6151 ::

AEx_1-7 je izjavil:

6151 je izjavil:

Morda kdo ve kdaj bo RN11+ na voljo za nakup?


https://www.aliexpress.com/item/1005003...


enih 200 USD preveč :))
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

AEx_1-7 ::

6151 je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

6151 je izjavil:

Morda kdo ve kdaj bo RN11+ na voljo za nakup?


https://www.aliexpress.com/item/1005003...


enih 200 USD preveč :))


Na check-out ni VAT (se vam odsteje ker je preko 150), potem pa (morda celo lahko) pride v SI tudi preko DDP svojstva -- ce je pa se vedno prevec ... potem pa za CN novo leto, bo gotovo se ceneje takrat ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Kodrnusa ::

Bizkit45 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker telefon mi predlagate za mamo. Da je velik ekran, dobra baterija. Ne uporablja nic razen klicev in smsov kaka fotka, Pa kako igrco (krizanke odigra).. tm 100 do 150EUR.


jst sm naši mati nabavil 2 dni nazaj realme 7i za 140eur. Kaj češ boljšega za ta denar. 2 leti da zdrži in je naredil svoje ;)


Sem ji narocil redmi 9t za 160€. Po mojem bo prek glave..

zobnik ::

Pr men je še zmeraj "tema" kar se tiče nabave telefona, me je pa najbolj strah d abi pri 1 leto starem dobil zaklenjenega...lani sem enga takega gledal, mi je prodajalec rekel, da je zaklenjen, da ko daš svojo sim not ga odkleneš....je pa žal bil brez škatle in ostalega zato ga nisem kupu.
Kupil sem potem druzga, ampak je bil zaklenjen, in šele po sporočilu od prodajalca z geslom sem ga lahko aktiviral.
Sedaj pa sploh ne vem kaj je s temi zaklenjeni telefoni.

Motion ::

A se kje napravlja kaka dobra akcija za 11.11 za RN 10 PRO ali RN 11 pro (če sploh je že globalna verzija). Lahko pa tudi za kak drugi telefon v tem ragu z spodobno kamero.

Vanadium ::

RN11 zaradi mediatek bi jaz preskočil. Nažalost je MIUI dostikrat preveč bugast in pri qualcom-u je vsaj velikokrat custom rom scena živa. Jaz tako na svejem RN9s furam pixelblaster rom in sem super zadovoljen.

Egidij88 ::

Torej RN11 = Poco M4. Ampak saj je boljše vzeti Poco X3 Pro.

Motion ::

Je kdo zasledil kako akcijo za 11.11. Običajno je blo veliko izbire.

Duncaneo ::

Meiniken je izjavil:


Xiaomi pa tud preveč telefonov naserje.


Se strinjam, namesto da bi naredili nekaj modelov pa za to podporo kot treba, naštepajo serije polizdelkov, samo da se prodaja, po nekaj časa pa je za smeti.

Meiniken ::

Neumni so, da ne naredijo kakšnih manjših telefonov, ki so visoki 150mm-155mm.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Sparkxl ::

Ne niso neumni. Tega noben ne kupuje. In daleč od tega da so telefoni kaj prej za v smeti kot tisti, ki imajo 5 modelov letno na trgu

AEx_1-7 ::

Duncaneo je izjavil:

Meiniken je izjavil:


Xiaomi pa tud preveč telefonov naserje.


Se strinjam, namesto da bi naredili nekaj modelov pa za to podporo kot treba, naštepajo serije polizdelkov, samo da se prodaja, po nekaj časa pa je za smeti.


Vsak ima svoj prav, in potrebe tudi ... ni dvoma, vi najbolje veste zase, kot vsak zase ... ampak poglejte malo kateri trgi so gonilni za njih, pa bo potem morda malo vec jasno, zakaj je kot je izven CN seveda. Indija, tu je edini razlog za Poco serijo, sedaj gre to v sirino, RU je tudi pomemben trg, ki ima trend/potencial rasti, EU je relativno ne-revantna za njih, trenutno jih tu/delno zanimajo le drzave z 40.000.000 ali vec prebivalci, se najbolj ES, FR, DE. Ostalo je bolj ali manj vseeno. IMHO (pa kar nekaj virov spremljam ze dlje casa). MT se odpira pocasi, bomo videli, tu je gotovo prihodnost, kaksna, pa ne ve nihce.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Meiniken ::

Sparkxl je izjavil:

Ne niso neumni. Tega noben ne kupuje. In daleč od tega da so telefoni kaj prej za v smeti kot tisti, ki imajo 5 modelov letno na trgu


Seveda da nihče ne kupuje manjših telefonov če jih pa sploh ni v prodaji :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

Luka99 ::

je kdo narocal https://buy.mi.com/it/

Luka99 ::

MucuCat ::

Se da kje Poco M3 pro za dobro ceno naročit?

Rabim za penzionista.
Hoče čim manjši telefon. Drugače bi itak x3 pro vzel.
Mi 11 Lite bi bil top ampak je že nad budgetom :(

Ma kdo še kak predlog do nekje 250€ pa da je visina telefona čim bolj blizu 160mm?

Magic1 ::

Dvomim da bo M3 pro kaj cenejši od X3 pro navedenega par postov višje.
Magic

mared ::

enkrat poco in nikoli več poco. sicer ne m3 pro, ampak navaden m3.
doletela ga bridka smrt še pred enim letom in google How To Fix The Poco M3 Black Screen Of Death, pri meni ni dal nobenih rešitev.
tudi odklop baterije, pa telovadba s kabli, gretje čipov ne.
poceni kupiš, drago plačas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mared ()

Sparkxl ::

Meiniken je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Ne niso neumni. Tega noben ne kupuje. In daleč od tega da so telefoni kaj prej za v smeti kot tisti, ki imajo 5 modelov letno na trgu


Seveda da nihče ne kupuje manjših telefonov če jih pa sploh ni v prodaji :)


Nekoč so bili. In zakaj jih več ni v prodaji? Ker jih noben ni kupoval

Meiniken ::

Še ne pomeni da nihče ni kupoval, le tisti ljudje so v manjšini. Seveda je nekaj verjetno tudi na tem, da taki ljudje vidijo telefon zgolj kot orodje in ne kot vir neprestanega užitka (torej niso taki dopamine junkiji) in ga manj pogosto menjajo.

Dejstvo pa vseeno ostaja, da manjšega (modernega) telefona več ni. Velikost telefonov je z leti počasi naraščala, ljudje pa tega iz leta v leto niso niti opazili kako veliki telefoni postajajo saj so bile spremembe skozi čas manjše.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Kvinta ::

Rabim za penzionista.


Moja dva tastara ne ločita med Iphone 13 Pro in OnePlus Nord N10 ničesar tak da penzionistom je kratkomalo vseeno.

Za penzioniste je recimo pravi telefon Cubot King Kong Mini 2
A.C.A.B

woman ::

Kvinta je izjavil:

Rabim za penzionista.


Moja dva tastara ne ločita med Iphone 13 Pro in OnePlus Nord N10 ničesar tak da penzionistom je kratkomalo vseeno.

Za penzioniste je recimo pravi telefon Cubot King Kong Mini 2

Tudi ti boš enkrat penzionist in prav zanima me, kako se boš počutil, če bodo o tebi tako poniževalno govorili. ;(
Brez penzionistov, ki so gradili to državo, bi ti lahko danes živel v hosti in namesto telefona uporavljal kresilni kamen.

Kvinta ::

Spet en pametnjakovič ko bi se na vsak način rad skregal...Bluefish kje si :P
A.C.A.B

zobnik ::

woman je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Rabim za penzionista.


Moja dva tastara ne ločita med Iphone 13 Pro in OnePlus Nord N10 ničesar tak da penzionistom je kratkomalo vseeno.

Za penzioniste je recimo pravi telefon Cubot King Kong Mini 2

Tudi ti boš enkrat penzionist in prav zanima me, kako se boš počutil, če bodo o tebi tako poniževalno govorili. ;(
Brez penzionistov, ki so gradili to državo, bi ti lahko danes živel v hosti in namesto telefona uporavljal kresilni kamen.

ahaha
Uvožena večina robe, samooskrba min. Slovenskega pa tko nič več ni razen uvoz.
Firme razprodane, vse kar je sedaj je bilo v zadnjih 20 letih obnovljeno.

MasterTade ::

ima kdo mnenje glede Xiaomi Redmi 9T? Iščem telefon pod 200EUR, ne rabim hudih strojev ampak poceni samsungi menda niso dobra opcija, čeprav imam trenutnega že več kot 6 let
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

MasterTade je izjavil:

ima kdo mnenje glede Xiaomi Redmi 9T? Iščem telefon pod 200EUR, ne rabim hudih strojev ampak poceni samsungi menda niso dobra opcija, čeprav imam trenutnega že več kot 6 let

Jaz sem ga za mamo kupil. Je zadovoljna. Dela ok.

MasterTade ::

a imajo xiaomi, poco telefoni res težave z updejti (dead boot)?
Mors omnia aequat

Vetrpiha ::

Zakaj taki lov na čarovnice pri Mediatek prpcesorjih? Imajo čisto spodobne in sposobne ter konkurenčne čipe
««
351 / 374
»»