» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
350 / 374
»»

zobnik ::

pocota x3 bi tud kupil, ampak gre kak rabljen v 1 dnevu. Zdej se je prodajal v Škofji Loki za 140 evrov star pol leta, prodan mimgrede.

Luka99 ::

zdravo kupujem poco x3 pro kje je najceneje.

3p ::

nekoman ::

Na tej strani gobo.com, pride roba iz Španije.EU, pol ni carine dodatne?

Luka99 ::

sem nasel ugodnejsi deal na honorbuy...

kanarin ::

Imel bi eno "anketno" vprašanje za lastnike Xiaomi telefonov (se podrazumeva tudi Redmi, in Poco). Na koliko menjujete svoje telefon in predvsem kaj je glavni razlog za menjavo ? Je to predvsem (ali celo samo) boljša kamera ? Sam imam trenutno Mi9T Pro (dobri dve leti star model) in ne najdem pravega oz tehtnega razloga da bi ga zamenjal oz nabavil kakšen nov model. Moja boljša polovica uporablja še leto in pol starejši Redmi Note 5 (nezahtevna uporabnica), pa se tudi še nič ne pritožuje.

amacar ::

Menjam vsako leto, ko pride novi model (iphone 7 -> mi8 -> mi9 -> mi10 -> mi11), svojega dam ženi, ostale pa dalje po familiji (moj mi8 ima mama, še dela kot urca). Zakaj menjam tako pogosto? Ker sem navdušenec nad novimi modeli (pred mi8 sem vsako leto preorderal iphone), čeprav realno ne prinesejo kakšnih večjih izboljšav (notch na mi8 je bil malo moteč) in bi bp zdržal s prejšnjim modelom. Čeprav, ko potem za nazaj primerjaš en model zraven drugega (npr. kamera) opaziš razlike, predvsem se pa opazijo razlike pri bateriji.

user-pass ::

Pred par dnevi sem dobil 11T Pro (8GB/256GB) kot zamenjavo za F2 Pro. S telefonom kot celoto sem zadovoljen, baterija je dobra, kamera tudi, display je super (default je 60Hz, sem moral rocno zamenjati na 120Hz), po drugi strani pa ni nekih superlativov, ki bi upravicili ceno, razen da res hitro polni (120W polnilec pride zraven). Pogresam vhod za slusalke, ampak to je danes ocitno standard, da ga ni vec.
Ce kdo razmislja o zamenjavi in ima kaksno leto star telefon, potem bi rekel da se ne splaca.

facepalm ::

Jz menjujem vsaj 1x letno, starega prodam za cca pol cene.
Zakaj? Ker se izognem degradaciji baterije (ne skrbim za baterijo) in raznim okvaram + imam vedno up to date HW in SW.
Kupim, nastavim, dela. In vsako leto ponovim proces. Overall me stane okoli 10€/m + 10€ narocnina:)

Motion ::

Enkrat na dve _ tri leta nasplošno ni važno od branda. V tem času ga običajno razbijem ali kako drugače uničim.

JanezH ::

Odločam se med Xiaomi in Realme. Je vseeno kaj vzamem kar se kvalitete tiče?

Je tole npr. vredu?
https://www.amazon.de/-/en/Smartphone-Q...

Meiniken ::

kanarin je izjavil:

Imel bi eno "anketno" vprašanje za lastnike Xiaomi telefonov (se podrazumeva tudi Redmi, in Poco). Na koliko menjujete svoje telefon in predvsem kaj je glavni razlog za menjavo ? Je to predvsem (ali celo samo) boljša kamera ? Sam imam trenutno Mi9T Pro (dobri dve leti star model) in ne najdem pravega oz tehtnega razloga da bi ga zamenjal oz nabavil kakšen nov model. Moja boljša polovica uporablja še leto in pol starejši Redmi Note 5 (nezahtevna uporabnica), pa se tudi še nič ne pritožuje.


Kupil sem poco x3 izključno zato, ker mi je prejšnji telefon crknil (pa sem ga imel skoraj 6 let). Če bom trenutnega menjal ga bom menjal zaradi velikosti (dejansko bi bilo lepo imeti izbiro manjšega telefona v cenejšem cenovnem segmentu) ali pa če mi crkne (ali pa pride do res hudo opazne degradacije odzivnosti).

Kar se kamere tiče mi dol visi. Funkcionalnosti kot so internet, kamera,... imajo pri meni sekundarni pomen, ker smisel telefona je še vedno klic/sms. Uporabljaš ostalo ker je že tam, če pa tega nebi bilo se pa tudi nebi sekiral.

Ljudje samo komplicirajo ker lahko in menjavajo telefone zaradi takšnih in drugačnih ugodnosti ponudnika storitev.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

facepalm ::

Jaz pa, odkar sem na midrangeih, gledam tako: "Zakaj placati 200€ vsako drugo leto, ce lahko placam 100€ vsako leto in imam vedno nov telefon?".
Ker ko je poceni telefon star 2+ leti se mu pocasi zacenja poznati "da je midrange". Predvsem v odzivnosti, kar je zame kar velik faktor.

Hydros ::

Prejšnji telefon (Redmi note 4) sem pred malo majn kot dvema letoma zmenjal za Mi 9T Pro, ker sem hotel boljšo kamero in telefon ki izgleda moderno. 9T Pro zaenkrat ne kaže potrebe po menjavi, menjal ga bom verjetno za kak Mi xx Ultra ki bo imel under screen kamero.

AEx_1-7 ::

Hydros je izjavil:

Prejšnji telefon (Redmi note 4) sem pred malo majn kot dvema letoma zmenjal za Mi 9T Pro, ker sem hotel boljšo kamero in telefon ki izgleda moderno. 9T Pro zaenkrat ne kaže potrebe po menjavi, menjal ga bom verjetno za kak Mi xx Ultra ki bo imel under screen kamero.


And running Syberia, right (on raphael)?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Hydros ::

AEx_1-7 je izjavil:

And running Syberia, right (on raphael)?

Zaenkrat je še na stock global ROM, ker zaenkrat dela tako kot je treba. Ko ne bo več posodobitev bom flashal Syberia ali Pixel experience, podobno sem naredil tudi na mido.

AEx_1-7 ::

Hydros je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

And running Syberia, right (on raphael)?

Zaenkrat je še na stock global ROM, ker zaenkrat dela tako kot je treba. Ko ne bo več posodobitev bom flashal Syberia ali Pixel experience, podobno sem naredil tudi na mido.


I know, so that's why I asked ...
Kako vam dela motor za F kamero, ce jo sploh uporabljate?
Kaksen je po 2 letih amoled, svetilnost je kaksna, preko 600 nits se gre na soncu, Samsung ali LG?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Hydros ::

F kamera dela kot prvi dan, je pa res da je ne uporabljam skoraj nič. Amoled je Samsungov, svetilnost mi zgleda uredu tudi po 2 letih z AOD prižganim 24/7. Če je slabša kot je bila težko rečem ker se ne spomnem več. Definitivno pa je svetilnost slabša kot na modernih flagshipih.

AEx_1-7 ::

Hydros je izjavil:

F kamera dela kot prvi dan, je pa res da je ne uporabljam skoraj nič. Amoled je Samsungov, svetilnost mi zgleda uredu tudi po 2 letih z AOD prižganim 24/7. Če je slabša kot je bila težko rečem ker se ne spomnem več. Definitivno pa je svetilnost slabša kot na modernih flagshipih.


Tocno tako kot je bilo ze za K20, B-grade amoled, dobro da nisem kupil to takrat (pa je bila ponudba pod 300 nov), sedaj je to itak out model, vreden rabljen mogoce 100 EUR, zaradi degradacije ekrana, novi Tianma obetajo, je pa 1080p, kot vas, ni super 1440p ... zmeri se z masino koliko nits da od sebe.

Se nekaj mi povejte, prosim, ali ima vas model ze RSA protected 1st imei, ce obvladate toliko, da to poznate (qfil, qpst)? Ker EDL je authorization only, ane?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

kanarin ::

facepalm je izjavil:


Ker ko je poceni telefon star 2+ leti se mu pocasi zacenja poznati "da je midrange". Predvsem v odzivnosti, kar je zame kar velik faktor.


OK, ampak kaj konkretno se smatra za "midrange" ? Jaz sem svojega Mi9TPro plačal malenkost čez 300€ (kar je v splošnem midrange cena), pa objektivno gledano je težko reči, da je po 2 letih že kakorkoli podhranjen (saj je imel takrat flagship SOC). Seveda pa je še vedno na voljo tudi najnovejši MIUI.

aborko ::

Tudi jst sem zelo zadovoljen s Mi9T (K20), amoled ekran je po več kot 2 letih še vedno top, svetilnost kot prvi dan, brez burn ina, gcam je zelo spoliran, dela dobre slike. Sprednja kamera mehanizem je zgleda kr robustno naret, čeprav rabim zgolj parkrat na mesec za video klice. Jst telefon zlorabljam, dual apps dual space, ohoho appov, uporaba na dežju, snegu, padci pri vožnji s kolesom. Tole je bil top nakup za takrat 250EUR za 128GB, bo še za 1-2 leti. Ja, tehnika je šla naprej, napredek pri svetilnosti, baterije so večje, hitrejše polnjenje, ampak nič kaj res revolucionarnega, sploh pa ne v tem cenovnem rangu. No mogoče bi kdaj prišla prav makro kamera in kak 5x+ optični zoom (kot pri P30 pro).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

AEx_1-7 ::

aborko je izjavil:

Tudi jst sem zelo zadovoljen s Mi9T (K20), amoled ekran je po več kot 2 letih še vedno top, svetilnost kot prvi dan, brez burn ina, gcam je zelo spoliran, dela dobre slike. Sprednja kamera mehanizem je zgleda kr robustno naret, čeprav rabim zgolj parkrat na mesec za video klice. Jst telefon zlorabljam, dual apps dual space, ohoho appov, uporaba na dežju, snegu, padci pri vožnji s kolesom. Tole je bil top nakup za takrat 250EUR za 128GB, bo še za 1-2 leti. Ja, tehnika je šla naprej, napredek pri svetilnosti, baterije so večje, hitrejše polnjenje, ampak nič kaj res revolucionarnega, sploh pa ne v tem cenovnem rangu. No mogoče bi kdaj prišla prav makro kamera in kak 5x+ optični zoom (kot pri P30 pro).


Amoled vam bo crknil v pol leta, garantirano (so zaceli masovno crkovat ljudem v CN) ... tako da iscite nov nakup.

OIS nima, tako da kamera je druga liga, zal, kot vsi X.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

aborko ::

No se ti javim čez 2 leti, če bo ekran crknil, osebno fejst dvomim... Sicer pa imam raje spoliran Gcam, kot kak ois. Ois je že fajn, ampak samo in le ko nimaš dovolj svetlobe in še to če slikaš statične objekte. Ljudje in ostale žive stvari se ti premikajo in ti ois nič ne nuca. Za videje je pa eis itak že boljši kot samo ois, seveda najboljše je če imaš oboje, ampak razliko že težko opaziš.

AEx_1-7 ::

aborko je izjavil:

No se ti javim čez 2 leti, če bo ekran crknil, osebno fejst dvomim... Sicer pa imam raje spoliran Gcam, kot kak ois. Ois je že fajn, ampak samo in le ko nimaš dovolj svetlobe in še to če slikaš statične objekte. Ljudje in ostale žive stvari se ti premikajo in ti ois nič ne nuca. Za videje je pa eis itak že boljši kot samo ois, seveda najboljše je če imaš oboje, ampak razliko že težko opaziš.


Vas je 855 ali 700, ker ni pro? CN vir pravi da je sprogramirano da crkne ... govorim za raphael, ne davinci, takrat sem imel za novega, najdrazji model, ponudbo malo pod 300 USD tuto-kompleto ... sem raje kupil 2 cenejsa modela ... pa vse custom, ANX, mocno dodatne kode notri, je mnogo boljsa stvar za te senzorje, tisti hackani .apk od pixla so bolj jajca, pretemne slike, nima raw, itak telefoni so trotl-zicher, za resno slikanje se dela s profi lecami in opremo.

Ce nimate gymbal se premika roka in je vse megleno ... je razlika, OGROMNA! Vem, ker imam v familiji 10 profi fotografov.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

aborko ::

resno slikanje se dela z profi lecami in opremo.
OGROMNA! Vem, ker imam v familiji 10 profi fotografov.

No potem tudi veš da vse te strašno hude opreme nimaš vedno s sabo, to ti lahko verjetno vsak od teh 10ih profijev potrdi in takrat je telefon zlata vreden...

tisti hackani .apk od pixla so bolj jajca, pretemne slike, nima raw

Gcam za mi 9t ima raw opcijo že najmanj 2 leti, dobro leto ga tudi sam uporabljam, očitno se nisi v zadevo poglobil. Si sploh sprobal telefon ali pišeš kar slučajno nekje na netu prebereš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

AEx_1-7 ::

aborko je izjavil:

resno slikanje se dela z profi lecami in opremo.
OGROMNA! Vem, ker imam v familiji 10 profi fotografov.

No potem tudi veš da vse te strašno hude opreme nimaš vedno s sabo, to ti lahko verjetno vsak od teh 10ih profijev potrdi in takrat je telefon zlata vreden...


Cakajte, to je drugo ... jasno da gear/rental ne bomo vlacili vedno seboj, govorim o resnem slikanju. Video je OK. SW je OK. Trotl je v redu telefon za 200 in ANX, to imam in je OK.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

AEx_1-7 ::

aborko je izjavil:


tisti hackani .apk od pixla so bolj jajca, pretemne slike, nima raw

Gcam za mi 9t ima raw opcijo že najmanj 2 leti, dobro leto ga tudi sam uporabljam, očitno se nisi v zadevo poglobil. Si sploh sprobal telefon ali pišeš kar slučajno nekje na netu prebereš?


Ne berem na netu nic, ampak mi povedo avtorji ker imam kodo od njih ... raw imajo, ampak poglejte kanale v LAB, pa primerjajte z DSLR, pa boste videli o cem govorim, ANX je tu boljsa stvar.

Uporabljam samo vse custom resitve, tako da .apk, kjer nimam kode ne pridejo v postev, nikoli, imajo pa znanci/drugi, potem pa mene zicajo da jim rihtam telefone, ker moji delajo boljse slike za 50% manj denarja, kot njihovi, pa obvladajo Android bolje od mene.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

woman ::

Po dveh letih uporabe Redmi Note 6 Pro, s katerim sem sicer še vedno zadovoljna, sem kupila Poco X3 Pro.
Običajno menjam na 2 do 3 leta, starega pa prodam. S prodajo običajno nimam težav, ker so moji telefoni vedno brezhibni. ;)

mikhaair ::

Enega menjal ker ni preživel padca. Sedanjega Poco bi z veseljem zamenjal, nabavil v nuji, ni pa na vidiku nekaj majhnega, amoled, kot je bil mi9se :(.

AEx_1-7 ::

mikhaair je izjavil:

Enega menjal ker ni preživel padca. Sedanjega Poco bi z veseljem zamenjal, nabavil v nuji, ni pa na vidiku nekaj majhnega, amoled, kot je bil mi9se :(.


Majhnega pa res nobena noce -- trend je BIG!
Tole morda -- Xiaomi Civi?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

mikhaair ::

Zgled zelo fajn, sam tolk denarja za nekaj kar pade po tleh in se razbije pa ne dam. :)

AEx_1-7 ::

mikhaair je izjavil:

Zgled zelo fajn, sam tolk denarja za nekaj kar pade po tleh in se razbije pa ne dam. :)


Cena na gsmarena ni prava, okoli 300 EUR je tole realno. Ja, dragi, zenske stanejo, tako ali drugace ...tistih ta poceni pac nocete, ker sami pac niste tako poceni, ali pa vsaj zelite da tako izpadete, ane! Novo je se, pocakajmo na global model, bo ceneje vas prislo kot 9se, sigurno, da vidimo najprej kaksna roba dejansko je, ker papir prenese vse! Tole ni pagani! Ce jih mecete po tleh, potem oled ni za vas, glejte lcd!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

tikitoki ::

Kaj je OLED bolj ocutljiv kot LCD?

Valvoline ::

Ima kdo novega poco m3 pro z dimensity 700 cpujem? Hud strojcek na papirju, 7nm, 48mpx sony imx 582 kamera, 5g itn...

Pozna kdo to trgovino, edwabuy?
https://www.edwaybuy.com/poco-m3-pro-sm...

Zgodovina sprememb…

AEx_1-7 ::

tikitoki je izjavil:

Kaj je OLED bolj ocutljiv kot LCD?


Jasno, vsaj 10-krat (ta-zakrivljeni se sploh) in znatno drazji tudi ... da o degradaciji ne govorimo, tudi % izmeta v proizvodnem procesu je se vedno visok, zato so cene visoke, se vedno po vseh teh letih -- sedaj prihaja CN s svojo proizvodnjo pocasi tudi v OLED segment, ce pac to rabite ... moj nasvet, glejte Tianma in podobne LCD zadeve, zelo solidno in za malo denarja za telefone 150 EUR govorim -- ce hocete drazje, potem pa lahko vedno kupite drazje ... vasih potreb in zelja ne poznam ... ampak pagani ni ravno pogosto na cestah ... z razlogom.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Meiniken ::

Valvoline je izjavil:

Ima kdo novega poco m3 pro z dimensity 700 cpujem? Hud strojcek na papirju, 7nm, 48mpx sony imx 582 kamera, 5g itn...

Pozna kdo to trgovino, edwabuy?
https://www.edwaybuy.com/poco-m3-pro-sm...


Ne poznam, sem pa danes slučajno na banggood-u telefone gledal in se čudil ceni tega, ker je res nekam poceni
https://www.banggood.com/POCO-M3-Pro-5G...
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

nekoman ::

zelo ugodna varianta.
A to je zadnja cena, al ti pol še kej carino nabijejo, ker piše da je warehouse HK - honkong?

Meiniken ::

Zadnja cena je (pa ne pozabi kakšen kupon uporabit s pomočjo Honey razširitve ;)). Šanse da boš imel s carino težave so zelo nizke (vsaj glede na informacije na internetu).

Osebno sem do sedaj samo dve kupil iz banggood-a (telefon + tipkovnica) pa še nisem imel težav. Samo za shipping moraš nujno izbrat EU Priority Line.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

Valvoline ::

Ni pa ni za dobit normalnega telefoncka. Kje dobit najceene oppo k9? Cene se sucejo med 270-330e. Glede na tezo, spec ter 5g se mi zdi najboljsi P/P kar se trenutno lahko dobi.
https://www.gsmarena.com/oppo_k9-10894....
https://www.giztop.com/oppo-k9-5g.html?...

Zgodovina sprememb…

Motion ::

Lastniki POCO x3 pro, kdo uporablja GoogleCAM namesto privzetega aplikacije. Kako zanesljivo deljuje? (pogostos creshanja)

atomc ::

Vidim, da imajo ta teden akcije na Mi-shop straneh

Italija
Nemčija

Motion ::

Italjani pošiljajo v Slovenijo?

Gogo ::

Naj bi:
I prodotti offerti sul Sito Web sono venduti da
Per tutti i territori europei ad eccezione del Regno Unito:
Xiaomi Technology Netherlands B.V. , con sede legale a Prinses Beatrixlaan 582, L'Aia 2595 BM, Paesi Bassi, con numero di registrazione 72954914 ("XNL")
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

drzni86 ::

A je kdo probal naročiti iz MI-shop Italija. Ko probam dodati naslovnika za prejem pošiljke nimam možnosti izbrati državo prejemnika in me posledično z mojim naslovom ne spusti skozi, ker pričakuje italijansko poštno številko...

Motion ::

Isti problem mam jst. Jim moram jutri pisat na mail.

Gogo ::

Poskusita preko https://brezmeje.si/
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Motion ::

Motion je izjavil:

Lastniki POCO x3 pro, kdo uporablja GoogleCAM namesto privzetega aplikacije. Kako zanesljivo deljuje? (pogostos creshanja)


Uporablja kdo to kombinacijo. Zanima me predvsem kako zanesljiva je aplikacija ali pogosto crasha.

Vm1999 ::

Sprašuješ pred nakupom telefona?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Kebo ::

Jaz uporabljam gcam na poco x3 nfc še nikoli nobenega crasha ali problema. Ne morem pa z gcamom delat fotke s fisheye kamero.

Matej_K ::

Kebo je izjavil:

Ne morem pa z gcamom delat fotke s fisheye kamero.

Poskusi dvakrat kliknit kjerkoli ko si v foto nacinu, bi moralo prklopit na fish eye in obratno. Razn ce mas bug.
... .. .
««
350 / 374
»»