» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
321 / 374
»»

klekej ::

Kje najceneje do Poco x3 128gb iz EU warehousea?

Skyfall ::

Valvoline je izjavil:

Se dobi kje za pametno ceno mi a3? Po dveh letih je se vedno najbolj optimalen nakup, za folk k ne rabi zepnih TVjev.


A3 se ne dobi nikjer več. Jaz sem se na glavo postavljal, da bi ga dobil in to letos junija pa brez uspeha do danes.

Tudi meni gredo na živce telefoni, ki skoraj polovico gledajo iz žepa, ampak sem se rekel, da drugega kot sprijaznit se s tem mi ne preostane. Xiaomi je sicer kak mesec nazaj dal novico gor, da razmišljajo o izdelavi majhnega telefona in zgleda, da je zaenkrat ostalo samo pri razmišljanju....

Vm1999 je izjavil:

Meni so pa najbolj všeč:
double tap power button - flashlight,
double tap screen - wake/lock screen.

To res pogrešam pri konkurenci.


LG ima, Realme tudi.. za ostale pa nevem

zobnik ::

kje imate kake slike, da vidim kvaliteto

broken/link ::

maš 1001 sliko slik na netu, pa lahko oceniš.

Jure27 ::

Lep pozdrav.
Imam redmi note 7.
Pojavili sta se mi 2 napaki, imam občutek da po updejtu na miui 12.
In sicer ni možno regulirati glasnosti zvonjenja, ko te nekdo pokliče. Vedno je najvišja glasnost, ne glede kako je nastavljeno. Če dam na mute, deluje.

Ko se pogovarjam s kom po telefonu, pa je glas nastavljen na zelo tiho in prav tako ne dela regulacija.

Kakšna ideja?

Vm1999 ::

Skyfall je izjavil:


Vm1999 je izjavil:

Meni so pa najbolj všeč:
double tap power button - flashlight,
double tap screen - wake/lock screen.

To res pogrešam pri konkurenci.


LG ima, Realme tudi.. za ostale pa nevem


No, mislim da Huawei, Samsung, Pixel in iPhone tega ne omogočajo.

veteran ::

Valvoline je izjavil:

Ko smo pri kustom romih, je mogoce kak rom dobil toglese/bliznjice za namizje tak kot jih ima miui? (wifi, bt, gps itn..)


Poiščeš nek widget, ki to zna... pa bo delalo tudi z drugim launcherjem.



Jaz imam Power toggles, za starejši android je ok. Prav vse ne dela, ne more vklapljat mobilnih podatkov in gps - ker android od v6 naprej tega ne pusti.

Poglej še Toggle Status Widget... in Micro Toggles

https://play.google.com/store/apps/deta...

https://www.xda-developers.com/microtog...

LitralSM ::

The Wiber je izjavil:

LitralSM je izjavil:

The Wiber je izjavil:

Jurrbe je izjavil:

Kako je s tem shippingom iz Dhgate.
Pise da pride v 10 dneh, cakal sem 4 dni. Na potrditev placila, sedaj pa pose da bo dostavljeno do 16.1.2020.

Kdaj mislite da to pride?

Pusti DHGate pri miru. Stran je znana za ponaredki vseh vrst in sort - s temi je tudi postala popularna, saj je bil nakup ponaredkov na način Alija, namesto WhatsApp sporočil, ki je včasih tako fural.
Kakšen nakup iz Gearbesta, Honorbuya ali pa Alija je dosti varnejši (najvarnejše so pa seveda registratane EU trgovine aka amazon & co).

Prevar na Amazonu je ogromno. Dve trgovini lahko isti artikel pošljeta v Amazon skladišče v isti regal. In če eden pošlje original, drugi pa ponaredek, sam trgovec nima možnosti preveriti ali boš dobil od njega originalen izdelek ali pa od drugega ponaredek. Ker Amazon samo vzame artikel iz regala ne glede na to, od koga je prišel.

Vidim, da nisi razumel...

Kaj? Da lahko naročiš avtentičen izdelek od prodajalca, ki prodaja zgolj avtentične izdelke, dobiš pa fake, ker je en drug prodajalec v Amazonov lager poslal fake artikle, Amazon pa seveda vzame prvega dol iz lagerja, ker ima pač isto črtno kodo?

Valvoline ::

veteran je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Ko smo pri kustom romih, je mogoce kak rom dobil toglese/bliznjice za namizje tak kot jih ima miui? (wifi, bt, gps itn..)


Poiščeš nek widget, ki to zna... pa bo delalo tudi z drugim launcherjem.



Jaz imam Power toggles, za starejši android je ok. Prav vse ne dela, ne more vklapljat mobilnih podatkov in gps - ker android od v6 naprej tega ne pusti.

Poglej še Toggle Status Widget... in Micro Toggles

https://play.google.com/store/apps/deta...

https://www.xda-developers.com/microtog...

Sprobal vse te widgete, dalec od tega kar miui ponuja. Ne dela vse, po spanju vec ne funkcionira itn. Vedno je tak power widget dolga vrsta z vec funkcijami, ne mors imet ikono za vsako posebej, ce pa ze je to drkanje z nastavitvami cel den, pa spet ne bo delovalo tako kot mora. Miui ima tega nastavljeno u nulo.

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

broken/link je izjavil:

maš 1001 sliko slik na netu, pa lahko oceniš.


Nisi odkril tople vode, ampak me vseeno zanimajo vaše slike, da vidim razliko med mojim digitalcem rx100 in temi ugodnimi kao vrhunskim telefoni.

jimmb0 ::

Pozdravljeni vsi skupaj.

Sem v obdobju nabave 1. robotskega sesalca in bi prav prišel kak nasvet.

Odločam se med viomi SE https://www.mishop.si/xiaomi-viomi-se-r... in Roborock s5 max https://www.mishop.si/xiaomi-mi-roboroc... če se splača plačati višjo ceno za Roborock s5 max ?) Namembnost je bolj lesene površine (parket) tu in tam preproga.

Hvala za odgovore !

LP

Ganon ::

Hofer ponuja Poco X3 NFC 128GB.

https://dostava.hofer.si/MI/Mobilni-tel...

golaki ::

Kakšne so kaj izkušnje z xiaomi poco f2 pro?
Na azaonu je 430€, najbolj pomenben mi je pa foto.

amacar ::

Foto ni ravno briljanten, 430€ pa je tudi precej visoka cena.

Valvoline ::

Kljub napredku na papirju v megapixlih, mi6 ter mi8 12mpx z gcamom posekajo vse novejse modele z 48+ mpx. Mi8 je najboljsi xiaomijev fotkic brez konkurence.

Zgodovina sprememb…

e-marko ::

Kje je potem MI9 z gcam?

Lp
...somebody, somewhere...

Valvoline ::

e-marko je izjavil:

Kje je potem MI9 z gcam?

Lp

Slabsi za fotkanje, kljub 48mpx,nima ois. mi8 winz. lahko pogledas primerjave na spletu. Ne vem pa kako je z mi10.

amacar ::

Imam mi8, mi9 in mi10 doma (vsi so bili najprej v moji lasti), tako da ne bluzi. Fotkič na Mi9 je gladko boljši od mi8, mi10 pa ni neka "revolucija" napram mi9.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Vm1999 ::

golaki je izjavil:

Kakšne so kaj izkušnje z xiaomi poco f2 pro?
Na azaonu je 430€, najbolj pomenben mi je pa foto.


Če ti je foto najbolj pomemben, se je pred kratkim dobilo Pixel 4a za 450 eur. Veliko boljše slike pa še OIS ima.

Imam Poco F2, zame sicer dela dovolj dobre slike, všeč mi je tudi Macro, ki ga folk večinoma zaničuje.
Gcam pa še ni dobro razvit na Poco F2, je na Poco F1 recimo boljši.

Prednosti:
Ekran, baterija, procesor
Slabosti:
Nekaj software-skih bug-ov, velikost, teža

Dobiš pa na Honorbuy EU 128gb različico za 350 eur + poštnina.

Valvoline ::

amacar je izjavil:

Imam mi8, mi9 in mi10 doma (vsi so bili najprej v moji lasti), tako da ne bluzi. Fotkič na Mi9 je gladko boljši od mi8, mi10 pa ni neka "revolucija" napram mi9.

Ne vem, izkusnje na spletu kazejo drugace. Mam mi a3 z prakticno enako sonyjevo 48mpx kamero kot mi9, precej slabsa kakovost fotkica primerjano z starim mi6 12mpx OIS. Zet ima mi8, jaz sem mu nabavil, to je zverina od fotkica z gcamom, neverjetna kakovost povsem na nivoju pixlov. Enostavno ni primerjave foto z/brez oisa. Brez oisa k se ti mal roka zatrese fotka je v kurcu, z oisem pa je fotka vedno u nulo.

Zgodovina sprememb…

manta ::

Zdravo,
kako je s xiaomi servisi pri nas? Pri mi8 bi moral zamenjati slusalko zgoraj, mogoce kdo ve kje bi to kvalitetno naredili?

lp

comabanana ::

golaki je izjavil:

Kakšne so kaj izkušnje z xiaomi poco f2 pro?
Na azaonu je 430€, najbolj pomenben mi je pa foto.


Tudi sam se imel v izboru Poco F2 Pro, pa sem zaradi nižje cene in boljše kamere vzel Huawei P30 Pro.

golaki ::

Vm1999 je izjavil:

golaki je izjavil:

Kakšne so kaj izkušnje z xiaomi poco f2 pro?
Na azaonu je 430€, najbolj pomenben mi je pa foto.


Če ti je foto najbolj pomemben, se je pred kratkim dobilo Pixel 4a za 450 eur. Veliko boljše slike pa še OIS ima.

Imam Poco F2, zame sicer dela dovolj dobre slike, všeč mi je tudi Macro, ki ga folk večinoma zaničuje.
Gcam pa še ni dobro razvit na Poco F2, je na Poco F1 recimo boljši.

Prednosti:
Ekran, baterija, procesor
Slabosti:
Nekaj software-skih bug-ov, velikost, teža

Dobiš pa na Honorbuy EU 128gb različico za 350 eur + poštnina.



Kje je bil pixel za 450?

LitralSM ::

zobnik je izjavil:

broken/link je izjavil:

maš 1001 sliko slik na netu, pa lahko oceniš.


Nisi odkril tople vode, ampak me vseeno zanimajo vaše slike, da vidim razliko med mojim digitalcem rx100 in temi ugodnimi kao vrhunskim telefoni.

Ko slike retuširaš, so na fotoaparatu boljše. Če tega ne počneš, nima smisla. Velja tudi za dražje telefone in fotoaparatske ekvivalente v ceni

The Wiber ::

Valvoline je izjavil:

amacar je izjavil:

Imam mi8, mi9 in mi10 doma (vsi so bili najprej v moji lasti), tako da ne bluzi. Fotkič na Mi9 je gladko boljši od mi8, mi10 pa ni neka "revolucija" napram mi9.

Ne vem, izkusnje na spletu kazejo drugace. Mam mi a3 z prakticno enako sonyjevo 48mpx kamero kot mi9, precej slabsa kakovost fotkica primerjano z starim mi6 12mpx OIS. Zet ima mi8, jaz sem mu nabavil, to je zverina od fotkica z gcamom, neverjetna kakovost povsem na nivoju pixlov. Enostavno ni primerjave foto z/brez oisa. Brez oisa k se ti mal roka zatrese fotka je v kurcu, z oisem pa je fotka vedno u nulo.

Upam, da se zavedaš, da MPX specifikacija nikoli ne pomeni kakovosti slike. Če že želiš primerjati kamere na telefonih, vzemi v primerjavno velikosti senzorja in velikost zaslonke. Megapixli so samo marketing...

golaki ::

Se pravi kateri je best buy za fotke, ker Dxomark dela teste samo za neke premum mašine, 1k pa ne mislim dajat za telefon

Vm1999 ::

golaki je izjavil:


Kje je bil pixel za 450?


Pixel 4a (navadni, ne 5G) - na mobileshop.eu, pred dobrim mesecem.
Huawei P30 Pro je tudi dobra izbira za slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

DarwiN ::

Jurrbe je izjavil:

Malo nazaj sem tukaj bral da je DHgate ok in da dostavi v 14 dneh??

DarwiN je izjavil:

Tako je.. Vsaj po mojih dosedanjih izkušnjah. ~10 delovnih dni. Kadar nimajo zaloge v EU skladišču, ponavadi zvišajo ceno izdelka, dokler ne obnovijo zalog.

Evo ga. Danes prejel Poco X3@128Gb za 168€. Naročeno 23.11, torej 10-15 delovnih dni, tako kot je bilo predvideno. Vse štima.

Buggy ::

Tole si pa dobro ceno ujel. Jaz sem tudi danes prejel Poco X3 sicer 64GB za 209 iz Amazona...14dni je pa trajalo vse skupaj in ni bilo tezav z dodatnimi stroski, ceprav je slo za CN prodajalca.

zobnik ::

a date kako sliko sem

od tega pocota

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Technics111 ::

DarwiN je izjavil:

Jurrbe je izjavil:

Malo nazaj sem tukaj bral da je DHgate ok in da dostavi v 14 dneh??

DarwiN je izjavil:

Tako je.. Vsaj po mojih dosedanjih izkušnjah. ~10 delovnih dni. Kadar nimajo zaloge v EU skladišču, ponavadi zvišajo ceno izdelka, dokler ne obnovijo zalog.

Evo ga. Danes prejel Poco X3@128Gb za 168€. Naročeno 23.11, torej 10-15 delovnih dni, tako kot je bilo predvideno. Vse štima.


Kje si narocil, da je bil tak poceni?

DarwiN ::

Technics111 je izjavil:

Kje si narocil, da je bil tak poceni?


KLIK.. Ampak to je bil črni petek, tko da pozabi na takšno ceno.

Še vedno pa ga imajo za super ceno.. Trenutno 189€ s kodo za popust (DHDEC3).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Technics111 ::

DarwiN je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kje si narocil, da je bil tak poceni?


KLIK.. Ampak to je bil črni petek, tko da pozabi na takšno ceno.

Še vedno pa ga imajo za super ceno.. Trenutno 189€ s kodo za popust (DHDEC3).


Hvala. Kaj posiljajo iz Evrope ali imajo podobno varjanto kot Bangood( priority Line) da dobis direkt in gre mimo carine?

olnt ::

https://www.aliexpress.com/item/4000207...

Je zgornji kabel pravi tudi za Redmi Note 9?

radmannsdorf ::

Je, ampak link ti ponuja na izbiro priključek USB C ali micro USB. Tvoj telefon ima USB C, če se ne motim. Izberi tega. Zadeva deluje ok, sem imel pred leti.

DarwiN ::

Technics111 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kje si narocil, da je bil tak poceni?


KLIK.. Ampak to je bil črni petek, tko da pozabi na takšno ceno.

Še vedno pa ga imajo za super ceno.. Trenutno 189€ s kodo za popust (DHDEC3).


Hvala. Kaj posiljajo iz Evrope ali imajo podobno varjanto kot Bangood( priority Line) da dobis direkt in gre mimo carine?

Iz Evrope. Razen če slučajno ni zaloge, potem čakaš dlje.. Ampak kadar nimajo zaloge v EU, običajno zvišajo ceno izdelka na 1000€ oz. efektivno prenehajo s prodajo. Naročil že 4x in doslej vedno prispelo hitro.

p.s.: ne pozabi še na 2$ store coupon.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gregc1 ::

https://www.aliexpress.com/item/1005001...

a je to res tok poceni ali samo jaz narobe vidim? poco x3 157€?

LitralSM ::

Imaš spodaj opise, ime prodajalca pa je kot iz enega random character generatorja.
Fake v glavnem

Technics111 ::

gregc1 je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/1005001...

a je to res tok poceni ali samo jaz narobe vidim? poco x3 157€?


Fake, na novo narejen profil 0.0% feedback.. Kupuj samo od trgovin kot so xiaomi official store, Banggood, Gearbest in od ostalih vecjih trgovcev z dobrim feedbackom cca. 95% oz vec..Boljse vedno dat par eur vec in si ziher da bo vse stimalo :)

tinx ::

Ima že 1333 naročil :) Zanimivo, da ga še niso blokirali

Technics111 ::

tinx je izjavil:

Ima že 1333 naročil :) Zanimivo, da ga še niso blokirali


Od teh 1333 naročil jih ziher vsaj 10 nebo zahtevalo denarja nazaj in bo s tem naredil lepo plačo..

LitralSM ::

Od teh 1333 jih je 1200 verjetno fake, ostali pa bodo dobili denar nazaj. Razen tistih par, ki bodo pozabili na naročilu.
Ali preda denar trgovcu šele takrat, ko kupec potrdi prejem pošiljke.

gregc1 ::

telefon naj bi dobil 10.12. iz aliexpresa. naričil sem z AliExpress Standard Shipping. do danes ga še ni bilo. kakšen predlog?

krho ::

Pazi na dispute datum.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Technics111 ::

LitralSM je izjavil:

Od teh 1333 jih je 1200 verjetno fake, ostali pa bodo dobili denar nazaj. Razen tistih par, ki bodo pozabili na naročilu.
Ali preda denar trgovcu šele takrat, ko kupec potrdi prejem pošiljke.


Na teh par oni spilajo.. In teh par bo ziher vec kot 10 :))))

Luka99 ::

to mas se casa, jaz sem pocota cakal 4 tedne da so ga odposlali potem pa se 10 dni

gregc1 ::

Luka99 je izjavil:

to mas se casa, jaz sem pocota cakal 4 tedne da so ga odposlali potem pa se 10 dni

naj bi bil že zelo blizu. kao na pošti. če to drži kar piše. vendar to je že več kot 10 dni (2020-12-03 16:52 Accepted by Last Mile Carrier)

krho je izjavil:

Pazi na dispute datum.

hvala za opozorilo. piše takole . If your order does not arrive on 2021-01-25 , you can apply for a refund by opening a dispute..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

Luka99 ::

to je fake tracking bdw

gregc1 ::

Luka99 je izjavil:

to je fake tracking bdw

fake? kako pa lahko trekam da ni fake?

TitanSLO ::

Včeraj naročil preko dhgate za 190eur.


Danes pa akcija preko

https://www.mi.com/de/buy/product/poco-...

code: XIAOMIXMAS off 20eur

total 170Eur

sam shipping treba uredit preko www.logoix.com

Lp


««
321 / 374
»»