» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
313 / 374
»»

;-) ::

Glede na DHL iz kine naročil telefon v pon, v sredo je bil kombi na dvorišču je tole pol življenja.

Sedaj sta oba nekje v spaniji spet obe cifri sta od gls. Gls pa dejansko vozi s kombiji 1500km robo. Marca bo :)

connel ::

Iz Španije z GLS traja skoraj 2 tedna da pride do sem, po mojih izkušnjah.

Master_Yoda ::

Narocilo na Aliexpress storu ima zaznamek da dobim full refund ce stvar ne prispe v 15 dneh.Tako da 16 dan sprozim dispute. Glede na to da so se v samem titlu izdelka lagali (je pisalo noter "In stock") predvidevam da bo resen v moj prid.
Dovie'andi se tovya sagain.

Meiniken ::

Potrpežljivost je vrlina? :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Master_Yoda ::

Oglasevanje "In stock" in "7 day delivery" in neizpolnitev tega pa je false advertising. Ce bi zelel 1 mesec cakati bi narocil iz kitajske za 20 eur ceneje.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

fraising ::

Pozdravljeni,
je kdo probaval naloziti drug mod za Xiaomi PRO model skiroja za doseganje visje hitrosti?

;-) ::

Master_Yoda je izjavil:

Narocilo na Aliexpress storu ima zaznamek da dobim full refund ce stvar ne prispe v 15 dneh.Tako da 16 dan sprozim dispute. Glede na to da so se v samem titlu izdelka lagali (je pisalo noter "In stock") predvidevam da bo resen v moj prid.

Če to naredim bodo vrjetno preklicali dostavo na GLS?

Master_Yoda ::

Nevem, jaz sem drugace narocil 15, danes pa sem dobil mail da je bilo "poslano":

"Podatki o paketu so prejeti v informacijski sistem GLS; paket ni bil predan GLS."

Na aliexpress trackingu pa pise da je ze sel iz centra ven heh.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Preverjaj na GLS, moja dva ima gls v rokah, a s kombijem do slovenije bo trajalo. Vsekakor pa so to ciganska posla s strani kitajca.

;-) ::



Pa sta oba v germaniji, izgleda da vsak s svojim kombijem.

Master_Yoda ::

Vidim ja, ta tvoj paket je danes naredil ravno 292 kilometrov. Kaj to s kolesom male pakete okoli tovorijo ali kaj :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Luka99 ::

narocil 8ga in poco x3 se kar ni poslan, kitajc mi sploh ne odgovarja !!!

;-) ::



Moja dva nesrečneža sta komaj v Linzu čeprav je to iz poti če greš v Španijo. Ampak ok že imajo svojo logistiko ki je mimogrede bebasta. Če probam "poslat" paket z Linza v moj kraj piše da traja 4dni :)

V glavnem GLS je banana pošta, DHL Express iz kine pride v treh delovnih dneh in s temle sem naredil samo izgubo da sem naročal preko Španije.

Pa koliko pomnim sem naročal DEKO orodje ter laser za niveliranje preko AE iz Španskega skladišča, vse je prispelo po enem mescu ko smo že zdavnaj končali. Je pa res da zadeve delujejo in so za moje potrebe odlične.

Samo Španije v povezavi s GLS se je treba ognit če se da in zadevo rabiš ker to sploh nimam besed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Master_Yoda ::

Jap, moj paket je v enem dnevu prepotoval celih 300KM iz enega kraja v nemciji v drugega. Pomoje izgleda ta postnina za 5 eur tako: Ce je slucajno kaksen paket z bolj "premium" postnino na poti kam blizje cilju tega tega se vrzejo tega zraven, drugace pa caka. Ali pa tovorijo to s kolesi tako kot ehrana.

P.S. Bo na koncu kasneje prislo, kot ce bi iz kitajske narocil.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Mare3 ::

Je povsod iz Kitajske (Aliexpress) še vedno brez dodatnih stroškov preko DHL ali je samo pri določenih pridajalcih? Kot je bil včasih Goldway če se prav spomnim smo vsi tam kupovali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

Master_Yoda ::

Saj ni nikoli bilo povsod, ampak pri dolocenih. Imas v opisu izdelka ponavadi kaksen EU DHL banner oz. opis ce prodajalec to prakticira.
Dovie'andi se tovya sagain.

bmwwww ::

Ima že kdo doma X3 al še vsi čakate?
Kje kak kupon al koda?

buttcrack ::

Master_Yoda ::

bmwwww je izjavil:

Ima že kdo doma X3 al še vsi čakate?
Kje kak kupon al koda?



Danes verjetno dobim, narocil pa sem 15.9.

Paket je v dostavi in bo predvidoma dostavljen danes.
Dovie'andi se tovya sagain.

johanblond ::

A lahko polnim telefon (Note 9 s USB-C polnilcem) z originalnim HP laptop USB-C polnilcem?
Ne gre da bi hitreje polnil ali kaj takega, doma je kar nekaj telefonskih polnilcev z micro USB in me zanima, če ni pri roki nobenega USB-C polnilca ali lahko vskočim z laptop polnilcem.
Kakor sem uprabljal Google bi moralo iti, me pa zanima, ali gre tako dobro (ustrezno zmanjša moč polnenja), da bi lahko delal to rutinsko ali pa samo v res nujnih primerih.

Master_Yoda ::

Poglej s kaksno voltazo polni ta HP laptop polnilec, ter s kaksno ta ki si ga dobil s telefonom. Ce je ista mislim da nebi smelo biti problema, ker naprava potegne kolikor sama hoce ce se prav spomnim.
Dovie'andi se tovya sagain.

;-) ::

bmwwww je izjavil:

Ima že kdo doma X3 al še vsi čakate?
Kje kak kupon al koda?


imam doma.

jocpet ::

Kako je zdej s tem telefonom x3 ? Ga mam namen kupit v Sloveniji, samo je 300 EUR. Verjetno bo cena kmalu malo padla ? Je telefon ok?

;-) ::

Men je isti drek kot redmi note 8 pro. cod igram isto, na 8pro dela dobro tu pa tud. kamera je ista. nevem, v uporabi ni razlike razen da je še večji cigel. FPSjev pa ne merim.

menjaval sem itak zato ker sem imel na prejsnjem premalo prostora. mam se enga modrega zaprtega še nevem kaj bi :)

Rupa ::

Poco X3 sem naročil 15.9., dobil danes. Naročen iz španskega skladišča.
Po prvih 20 minutah uporabe izgleda super, je pa res, da sem do sedaj uporabljal Redmi Note 2, tako da bi marsikaj izpadlo super.

Meiniken ::

Nimam še.
- 11. 9. naročil
- 13. 9. Package has been sterilized and shipped out.

Od takrat še nič. Se bom še mal načakal :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Grega3 ::

Lep pozdrav. Kje lahko naročim najugodnejše poco x3 razen iz kitajske?

jocpet ::

Sedaj je v btcju v eni trgovini že 253 s 128 giga.

Skyfall ::

Kateri?

Če koga zanima ga Mishop ponuja za 299€ 128gb različico

jocpet ::

Links pa istega za 253!

Grega3 ::

Sem naročil pri Mistore na Aliexpress 64gb verzijo ker več prostora ne potrebujem. Za 205€ skupaj s poštnino iz Španije.

jocoj ::

Čakal boš pa približno isto, kot če bi naročil na Banggood iz Kitajske za 170 EUR.

jocpet je izjavil:

Links pa istega za 253!
Odlična cena za slo trgovino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

flameir ::

A imaš kakšen link jocoj? +koliko časa se čaka približno?

Vm1999 ::

Skyfall je izjavil:

Kateri?

Če koga zanima ga Mishop ponuja za 299€ 128gb različico


Za cca 350 eur dobiš že Poco F2 Pro 128gb... se mi zdi previsoka cena za Poco X3.

jocoj ::

Ti primerjaš jabolka in hruške. V isti trgovini je poco f2 pro 560 eur. Seveda dobiš f2 pro iz tujine že za 330 eur, vendar tudi x3 dobiš tam za krepko pod 200 eur.

flameir je izjavil:

A imaš kakšen link jocoj? +koliko časa se čaka približno?
Še včeraj je bil na banggood za to ceno, vendar je prvi batch razprodan in je sedaj dražji. Če se ti ne mudi, malo počakaj, saj bo sigurno še kakšna dobra ponudba v bližnji prihodnosti. Dostava je ponavadi 2 do 3 tedne brez dodatnih stroškov preko eu priority dostave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

jocpet ::

Mislite da je cena 250 EUR za x3 ok, ali bo v kratkem še kaj več padla ? Rad bi kupil ta telefon v Sloveniji. Pa rabim hitro novega, stari je čisto fuč.

jocoj ::

To je odlična cena za 128 gb model za slovenski trg, pa še slo garancijo boš imel. Cena telefona na našem trgu zagotovo ne bo bistveno padla, če sploh bo.

Vm1999 ::

jocoj je izjavil:

Ti primerjaš jabolka in hruške. V isti trgovini je poco f2 pro 560 eur. Seveda dobiš f2 pro iz tujine že za 330 eur, vendar tudi x3 dobiš tam za krepko pod 200 eur.


Samo podal sem svoje mnenje. Navkljub temu, kako velik hype je trenutno glede X3, se mi ne zdi vreden 300eur. In če se ne motim, ima Mishop že nekaj časa le eno leto garancije (z doplačilom 25eur še dodatno leto).
In ja, cena za Poco F2 Pro na mishop je prav tako nora! Na Amazonu se giblje med 380 in 400eur, na Honorbuy EU, 345 brez poštnine. 200eur razlike in eno leto garancije.

Na splošno se mi je Xiaomi malo zameril. Imam dva in sploh pri Poco F2 Pro se najde veliko bug-ov. Poleg tega se telefon oglašuje, kot 5G, čeprav podpira le 2 frekvenci - mislim, da nobene od teh ne bo v Sloveniji.
Za Redmi Note 9s/Pro si lahko preberete o "Wifi bug".
Starejši Redmi Note 5 je bil oglaševan z "AI kamero", ki je nikoli ni imel, niti dobil.

Xiaomi lansira toliko modelov, da ne uspejo poštimat programskih napak pri posameznih modelih.

Tako da moje mnenje je, da Poco X3 ni vreden 300eur. Mogoče komu pride prav, ostali pa me lahko mirne volje ignorirajo :)

jocoj ::

Hype je zato, ker je telefon top izbira za okrog 200 eur in ne 300 eur. Na banggood je bi včeraj celo 170 eur. Tudi 253 eur iz druge slo trgovine za 128 gb verzijo je korektna cena.

;-) ::

@Vm1999 ne razumem zakaj bi bil x3 vreden 300€ oz kak si sploh prisel na to bedarijo. Vreden je pod 200€ in taka je tudi cena.

Vm1999 ::

Odgovarjal sem na konkretni objavi zgoraj. Preden govoriš o bedarijah si preberi v celoti...

jocoj je izjavil:

Hype je zato, ker je telefon top izbira za okrog 200 eur in ne 300 eur. Na banggood je bi včeraj celo 170 eur. Tudi 253 eur iz druge slo trgovine za 128 gb verzijo je korektna cena.


No saj potem se skoraj v celoti strinjava - dobra izbira za 200 eur. Prav tako nisem komentiral predloga za 250, ampak predlog za 300.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

primozzzz ::

Punca ima Mi note 10 lite. Zanima me kako usposobim notification light? Ali kiaj podobnega. Namrec ne opozarja, ce je nov neodgoovorjeni klic, sms ali kaj podobnega Led notification pa naj nebi imel. Ali ga ima? Je ze kdo kaj takega usposobil. Ne sveti isto nic ko se polni baterija itd. Oziroma.ko je napolnjena. Hvala za cimvec priporocil..
NI PODPISA

pumaxx ::

Amoled?

The Wiber ::

robertko ::

primozzzz je izjavil:

Punca ima Mi note 10 lite. Zanima me kako usposobim notification light? Ali kiaj podobnega. Namrec ne opozarja, ce je nov neodgoovorjeni klic, sms ali kaj podobnega Led notification pa naj nebi imel. Ali ga ima? Je ze kdo kaj takega usposobil. Ne sveti isto nic ko se polni baterija itd. Oziroma.ko je napolnjena. Hvala za cimvec priporocil..


Uro, datum, obvestila in status baterije omogoča vklop Always on Display v nastavitvah.

Če pa hočeš še dodatne nastavitve za indikator baterije (npr. odstotek), pa greš pod nastavitve - zaslon - nadzorni center in plošča obvestil - indikator baterije.

lopov ::

Hoj!

Na Note 9 Pro sem naložil EU rom (10.0.5, nadgrajen na 10.0.7) in imam problem z VoLTE. Najprej sem z drugim telefonom preveril, da je sploh omogočen (je), "carrier check" je vključen in v nastaitvah imam "toggle" za VoLTE in VoWIFI.

Za wifi še nisem uspel "narediti" situacije, da bi mi preklopil na wifi tako da niti ne vem, če deluje. Volte je pa problem -- če ga vklopim v zgornji vrstici ni indikatorja, le če odprem zgornji meni imam viden indikator. Težava so klici -- pri vklopljenem volte so vsi klici "neznani".

Kakšna ideja, kaj narediti?

Malo mi je tečno eksperimentirat na slepo zaradi aplikacij (format data ipd) -- dosedaj sem že 2x sem reaktiviral nlb klik, pa triglav drajv sem pozabil na sinhronizacijo in sem zbrisal nekaj voženj ... skratka, dnevni telefon pa eksperimenti ne gredo najbolje skupaj :)

Drugače s telefonom nimam problemov in sem zadovoljen z nakupom :)

NejcSSD ::

pri vklopljenem volte so vsi klici "neznani"

Enako tudi pri Poco F2 Pro, problem je ker ga operater ni potrdil/preizkusil in dodal na seznam naprav.
V mojem primeru Telekom.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

lopov ::

NejcSSD je izjavil:

pri vklopljenem volte so vsi klici "neznani"

Enako tudi pri Poco F2 Pro, problem je ker ga operater ni potrdil/preizkusil in dodal na seznam naprav.
V mojem primeru Telekom.


Ja, tudi pri meni je Telekom. A je to vezano na "carrier check"? Ker sem poskusil z vnosom kode in to izklopil, a ni pomagalo.

NejcSSD ::

Ne ne, odvisno je samo od njih, da to porihtajo (Telekom).
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

gregc1 ::

imam poco x3. danes mi je zaštekal. po restartu deluje. je to normalno?
««
313 / 374
»»