» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
312 / 374
»»

Brainstorm ::

https://www.aliexpress.com/item/4001328...

Zico44 je izjavil:

;-) je izjavil:

Narocen poco x3 216€ iz spanije 128gb verzija.

A lahko kakšen link?

;-) ::

Master_Yoda je izjavil:

Ta poco je kar zanimiv, samo bom raje pocakal da vidim kaksen bo custom ROM support.

To če čakaš je par mescev mimo...

Master_Yoda ::

Saj ne rabim novega telefona mi Redmi note 3 se dobro sluzi, samo luste mi pa fajn delate sedaj s tem :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Vsaka čast, jaz se telefona naveličam čeprav vem da kupim vedno isti drek pa z vsakim lahko prakticno delam kar zelim, zgleda sem odvisnez od zapravljanja po nepotrebnem

Master_Yoda ::

Zato pa nabavis enega, ki ima dober rom support in ko ti zapase malo spremembe flashash drug rom. Ceprav dandanes imajo vsi podoben UI.Ali pa zamenjas launcher.

P.S. Upam da se kupci Poco X3 zavedate, da tudi ce je poslano iz Spanije to se ne pomeni da ni treba slo DDV placati:Mozno je da roba se ni bila carinjena tam in boste DDV morali placati.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Iz te trgovine ne bo nič dodatno carinjenja, če bo naročeno iz Španije, ker je official štacuna.

Koda POCOX3DDM5

https://xiaomi.aliexpress.com/store/103...

;-) ::

Čisto na koncu buy now stisni in imas spodaj enter cupon code.

Ta mislim da ne dela vec zdajle mi ni ko sem se crnega x3 naroco :) sem pa dobil enega za 8eur na aliju z neko igro.

Kripto mesi ::

Še deluje, ravnokar poizkusil.

Luka99 ::

tudi sam imam f2 pro, seveda pa sem danes tudi narocil poco x3 da vidim to čudo...

;-) ::

Tole nebo prislo pol leta glede na narocila itd. Pomoje jih toliko nimajo na zalogi.

POCOX3DDM10 za 203€ 6/128

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Zico44 ::

;-) je izjavil:

Tole nebo prislo pol leta glede na narocila itd. Pomoje jih toliko nimajo na zalogi.

POCOX3DDM10 za 203€ 6/128

Koda ne velja več.

Zico44 ::

Zico44 je izjavil:

;-) je izjavil:

Tole nebo prislo pol leta glede na narocila itd. Pomoje jih toliko nimajo na zalogi.

POCOX3DDM10 za 203€ 6/128

Koda ne velja več. A ima kdo kakšno drugo?

;-) ::

Včeraj zvečer je še. Pomoje se itak splača počakat da jih še dobijo kje drugje tule zelo vrjetno zelo dolgo nebodo poslani. Nekako dvomim da so jih imeli cca 15.000 v Španiji to je vseeno šleper telefonov in iz kitajske ne vozi šleper ampak letala po paleto dve :)

Mogoče pa glede na to da je modrih 128GB zmanjkalo zgleda ne prodajajo na pamet nekaj...bomo videli.

Master_Yoda ::

Meni tista koda ze vceraj zvecer ni delala - je napisalo da je izdelek prenizke vrednosti in da ne bo upostevano. Sem pa probal na 128 GB verziji.
Dovie'andi se tovya sagain.

robertko ::

Zico44 je izjavil:

Zico44 je izjavil:

;-) je izjavil:

Tole nebo prislo pol leta glede na narocila itd. Pomoje jih toliko nimajo na zalogi.

POCOX3DDM10 za 203€ 6/128

Koda ne velja več. A ima kdo kakšno drugo?


Trenutno ta koda deluje, zniža ceno za 8,7€.
Imajo tudi modrega sedaj, 128GB z kodo in poštnino iz Španije za 212,6€

Master_Yoda ::

Ve kdo ali podpira GALILEO ? V specifikacijah ni omenjen, takod a predvidevam da ne.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zimonem ::

Master_Yoda je izjavil:

Ve kdo ali podpira GALILEO ? V specifikacijah ni omenjen, takod a predvidevam da ne.

Podpira že davno Snapdragon čipset podpirajo Galilejo.

Luka99 ::

lahko kaksen link od kje ti taka cena?

jocoj ::

;-) je izjavil:

Včeraj zvečer je še. Pomoje se itak splača počakat da jih še dobijo kje drugje tule zelo vrjetno zelo dolgo nebodo poslani. Nekako dvomim da so jih imeli cca 15.000 v Španiji to je vseeno šleper telefonov in iz kitajske ne vozi šleper ampak letala po paleto dve :)

Mogoče pa glede na to da je modrih 128GB zmanjkalo zgleda ne prodajajo na pamet nekaj...bomo videli.

15k telefonov še dve zvrhani paleti nista. Trgovina je official Xiaomi tako, da so jih verjetno že prej dostavili. Sicer pa je prodanih trenutno 35k telefonov, seveda ne moreš vedeti koliko iz EU in koliko iz Kitajske. Predvidevam, da jih je veliko več iz Kitajske, saj Indija in cela Azija tam naročajo.

Luka99 je izjavil:

lahko kaksen link od kje ti taka cena?

Vse je iz iste aliexpress štacune. Odvisno, kateri kupon uporabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

RockyS ::

x3 bo dobil android 11 (in s tem android auto brez potrebe po kablu)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

;-) ::

Glede na to da pride z android 10 sem skoraj prepeican da bo update. Mid range xiaomiji ponavadi dobijo en update.

facepalm ::

RockyS je izjavil:

x3 bo dobil android 11 (in s tem android auto brez potrebe po kablu)?

Afaik za wireless android auto ne potrebujes android11.

Mare3 ::

Zdravo, kateri telefon do 200€ priporočate. Do sedaj same dobre izkušnje z redmi note verzijami, vendar sem zadnji dve leti čisto ven iz tega in nisem na tekočem, tako da bi mi prav prišel kakšen nasvet. Hvala in Lp.

robertko ::

Mare3 je izjavil:

Zdravo, kateri telefon do 200€ priporočate. Do sedaj same dobre izkušnje z redmi note verzijami, vendar sem zadnji dve leti čisto ven iz tega in nisem na tekočem, tako da bi mi prav prišel kakšen nasvet. Hvala in Lp.


Xiaomi Redmi Note 9 Pro ali pa izpred par dni izdan Xiaomi Poco X3 NFC.

Egidij88 ::

Mare3 ::

Hvala, ampak tale Poco X3 mi je grd. Kje bi najceneje dobil Redmi note 9 pro?

antireal ::

Kje bi trenutno lahko kupil najceneje MI10?

Lpa

robertko ::

Mare3 je izjavil:

Hvala, ampak tale Poco X3 mi je grd. Kje bi najceneje dobil Redmi note 9 pro?


Banggood s kuponom BgN9P9ANN
ali s BG točkami ali pa tudi kot Group Buy...

antireal je izjavil:

Kje bi trenutno lahko kupil najceneje MI10?

Lpa


Isto tak Banggood s kodo BgMI10ANN
ali pa iz Španije s kodo BgMI10ANNES

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: robertko ()

;-) ::

Tale xiaomi store spaanija pa so res lenuhi:D



Eden še vedno ni poslan, za prvega sem dobil včeraj obvestilo da je poslan. Računam da bo v torek tukaj, tegale pa jim pišem in ne berejo.

aborko ::

Pa se splača Poco x3 128GB verzijo vzet? Ponavadi z več placa dobiš tudi več rama, tu pa ni tako. Plus ima še slot za SD kartico, če že rabiš plac...

jocoj ::

Ali se splača, moraš sam pri sebi oceniti, glede na potrebe. Tisto gor iz Španije ~ lahko bo v torek (malo verjetno), lahko pa čez tri tedne. To so moje izkušnje. Sem letos naročil že vsaj ducat stvari iz španskih skladišč.

;-) ::

aborko je izjavil:

Pa se splača Poco x3 128GB verzijo vzet? Ponavadi z več placa dobiš tudi več rama, tu pa ni tako. Plus ima še slot za SD kartico, če že rabiš plac...

6gb mi je dovolj prostora pa zdaj nimam dovolj na note 8 pro.

Vem da je reza za sd resitev a še nisem nikoli imel sreče s tem, pa sem probal ze vsaj 10 razlicnih kartic. Vedno se zacnejo problemi, v galeriji zacne počasi prikazovat slike, na koncu hoče format oz javlja napako..

To imam ze probleme z razlicnimi telefoni in razlicnimi karticami, res nevem ali uporablja kdo micro sd zares na fonu in dela ali je vse skupaj nezanealjivo.

Master_Yoda ::

Cena tega pocota pa je sla v nebo hehe, mi je malo zal da nisem vzel.
Dovie'andi se tovya sagain.

;-) ::

jocoj je izjavil:

Ali se splača, moraš sam pri sebi oceniti, glede na potrebe. Tisto gor iz Španije ~ lahko bo v torek (malo verjetno), lahko pa čez tri tedne. To so moje izkušnje. Sem letos naročil že vsaj ducat stvari iz španskih skladišč.



Zgleda bo jutri-najkasneje torek.

Kaj se z drugim dogaja pa nevem zdaj vidim da nisem isti deal naroco. Prvi je zgornji deal drugi spodnji.



Razlike pa ne najdem, isti prodajalec isti fon.

Morientes ::

Zgornji je 6GB 64GB 229$ ali z 6GB 128GB za 269$
Spodnji pa je samo 6GB 128GB za 269$

;-) ::

Ma to ja itak sm dal za oba nekje 212€ priblizno. Tole je zdaj poletela cena.

Ampak zgornje pridno posiljajo spodnje ne.

Master_Yoda ::

Nehaj mi non-buyers remorse trigerrati :)).
Dovie'andi se tovya sagain.

Blazz ::

katimm ::

Blazz je izjavil:

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Gl...

tle mate za 199 usd



A je treba pr tej ceni še davek upoštevat mogoče kdo ve? pa custom rom se pomoje tudi da gor dat ane? me kar mika da bi svoje Iphone X-a menjal za tole :D

;-) ::

Jaz še zdaj nisem dobil ne enega ne drugega. Pri prvem se je zataknilo na naši pošti, že od ponedeljka je tukaj, a še ga nihče ni prinesel, tako da uradno hitreje rabi iz Španije do Slovenije kot od pošte Slovenije do naslova :) Banana pošta v banana republiki.

Drug še kar ni poslan, Xiaomi Store se ne odziva na moje jamranje. Upam damo da mi ne skinejo deala, ker sem se nekako odločil da bom imel črnega.

darkolord ::

že od ponedeljka je tukaj, a še ga nihče ni prinesel
Danes je torek ...

;-) ::

Ja pa res :D

Ricky_82 ::

Kje najugodneje kupiti Mi 10 lite?

jocoj ::

Blazz je izjavil:

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Gl...

tle mate za 199 usd
Tukaj bo šele konec meseca na zalogi za pošiljanje + okrog 2-3 tedne, da pride na naslov.

;-) je izjavil:

Jaz še zdaj nisem dobil ne enega ne drugega. Pri prvem se je zataknilo na naši pošti, že od ponedeljka je tukaj, a še ga nihče ni prinesel, tako da uradno hitreje rabi iz Španije do Slovenije kot od pošte Slovenije do naslova :) Banana pošta v banana republiki.

Drug še kar ni poslan, Xiaomi Store se ne odziva na moje jamranje. Upam damo da mi ne skinejo deala, ker sem se nekako odločil da bom imel črnega.
Tale tvoj tracking je sumljiv, če gre preko naše pošte. Od trenutka, ko je bilo oddano naročilo, do prispetja v Slovenijo je minilo manj kot 1 dan. To je hitrost za DHL express, pa še to ne vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

jocoj ::

Ricky_82 je izjavil:

Kje najugodneje kupiti Mi 10 lite?

Odličen telefon
Trenutno je najceneje za 64 GB verzijo na Banggood, kupon BG8X1010
Imaš ga pa tudi na nemškem amazonu za 280 EUR + ptt, dobiš v par dneh
https://www.amazon.de/dp/B088HTLXY1?tag...

;-) ::

jocoj je izjavil:

Blazz je izjavil:

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Gl...

tle mate za 199 usd
Tukaj bo šele konec meseca na zalogi za pošiljanje + okrog 2-3 tedne, da pride na naslov.

;-) je izjavil:

Jaz še zdaj nisem dobil ne enega ne drugega. Pri prvem se je zataknilo na naši pošti, že od ponedeljka je tukaj, a še ga nihče ni prinesel, tako da uradno hitreje rabi iz Španije do Slovenije kot od pošte Slovenije do naslova :) Banana pošta v banana republiki.

Drug še kar ni poslan, Xiaomi Store se ne odziva na moje jamranje. Upam damo da mi ne skinejo deala, ker sem se nekako odločil da bom imel črnega.
Tale tvoj tracking je sumljiv, če gre preko naše pošte. Od trenutka, ko je bilo oddano naročilo, do prispetja v Slovenijo je minilo manj kot 1 dan. To je hitrost za DHL express, pa še to ne vedno.

Čudno je tole ja
zdaj sem dobil se drugo
sledilno stevilko:
37669092544

Za drug fon, smešne stvari se dogajajo prvi je bil celo v srbiji :p

Master_Yoda ::

Na Xiaomi Official store Aliexpressu imajo spet po 229 USD 64gb verzijo iz spanskega skladisca ce se koga zanima.
Dovie'andi se tovya sagain.

Luka99 ::

jaz cakam ze 8 dni pa se kar ni poslan poco x3

buttcrack ::

;-) je izjavil:

jocoj je izjavil:

Blazz je izjavil:

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Gl...

tle mate za 199 usd
Tukaj bo šele konec meseca na zalogi za pošiljanje + okrog 2-3 tedne, da pride na naslov.

;-) je izjavil:

Jaz še zdaj nisem dobil ne enega ne drugega. Pri prvem se je zataknilo na naši pošti, že od ponedeljka je tukaj, a še ga nihče ni prinesel, tako da uradno hitreje rabi iz Španije do Slovenije kot od pošte Slovenije do naslova :) Banana pošta v banana republiki.

Drug še kar ni poslan, Xiaomi Store se ne odziva na moje jamranje. Upam damo da mi ne skinejo deala, ker sem se nekako odločil da bom imel črnega.
Tale tvoj tracking je sumljiv, če gre preko naše pošte. Od trenutka, ko je bilo oddano naročilo, do prispetja v Slovenijo je minilo manj kot 1 dan. To je hitrost za DHL express, pa še to ne vedno.

Čudno je tole ja
zdaj sem dobil se drugo
sledilno stevilko:
37669092544

Za drug fon, smešne stvari se dogajajo prvi je bil celo v srbiji :p

tale zadnja je GLSova, tukaj vidiš potek: https://gls-group.eu/GROUP/en/parcel-tr... pod details ;)

Meiniken ::

Tud sam naorčil Poco x3 iz banggood-a. Sm prvič iz tam naročal in nisem mel nekih pričakovanj, ampak tko piše pod order details pričakovan delivery date. Naročil sem pa 11. 19, expected delivery date je pa 15. 10. Nevem kaj pol eni pričakujete, da boste dobil v trenu oka al kaj :))

Prepare for the worst, hope for the best.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.
««
312 / 374
»»