» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
269 / 374
»»

cresh ::

urkov je izjavil:

Lahko pa kupiš na banggood za 158 eur (s kuponom) in 4 eur poštnina eu priority line čakaš do 15 delovnih dni.


Hja sam ni več tole.ker je samo za 40kosov

Edit, kupil za 165EUR s poštnino.
Sicer moder in ne purple ampak bo tud to kul.
Upam da bo dobro.nadomestilo mojmu rn4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cresh ()

maticm ::

Malo sem gledal durability test za RN7 in ni ravno dober, Ima kdo kakšne slabe izkušnje?

musicfreak ::

jaz lahko govorim za petko, da je neverjetno kaj mi je vse prezivel v letu in 3 mesecih :D sedaj pa mi je le pocil ekran po izpadu iz zepa v garderobi na ploscice

sumi666 ::

Joseph033 je izjavil:

Sumi666 mislim,da model Redmi K20 Pro nima Band 20 in če se vam to zdi pomembno pri telefonu,da ima je bolje vzeti MI 9T. Tukaj na tej spletni strani https://www.kimovil.com/en/where-to-buy...
si lahko pogledate kje je ceneje ter ga tam potem naročate je pa odvisno koliko placa potrebujete.


Imam že zdaj Xiaomija ki nima B20 podopre pa imam povsod v sloveniji odličen signal in internet ... in ker ima k20 pro ziher bolšo anteno in sprejem kot moj stari xiaomi me to spoh ne skrbi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()

facepalm ::

pocakas na Mi9t pro (k20 pro za EU trg).

Excavator ::

B20 imajo ponavadi LTE oddajniki v "remote" lokacijah, izven vecjih mest.
Iz Maribora proti koroški imam redko LTE, ker mi manjka band 20.

facepalm ::

remote lokacije imajo nekateri ponudniki pokrite tudi z B03 1800mHz.

AgiZ ::

Poenostavljeno povedano glede frekvenc:
- nižja kot je frekvenca, dalj nese
- višja kot je frekvenca, večjo propustnost ima

Ponudniki večinoma uporabljajo nizko frekvenco (B20 - 800mHz) za pokrivanje malo poseljenih terenov, kjer istočasno pokrijejo večji teren z eno bazno postajo in visoko frekvenco (B3 - 1800mHz) za pokrivanje bolj poseljenih terenov, da ena bazna postaja lahko servira signal čim večjemu številu uporabnikov.

Torej, na odročnih krajih telefoni, ki nimajo B20 ne bodo lovili LTE. Kar pa po moje ne bi smel biti problem, saj je že 3G dovolj za večino potreb na telefonu.

Vm1999 ::

"...saj je že 3G dovolj za večino potreb na telefonu"

Zelo subjektivno. Da ne bo potem kdo nezadovoljen, da so mu prodali LTE telefon/paket in mu storitev ne deluje.
Če potrebuješ telefon samo za klicat, potem je marsikaj dovolj... se strinjam sicer, da je 3G dovolj za "običajno" uporabo, ampak zakaj bi kupoval nekaj kar izven večjin naselij ne bo delovalo, tako kot bi lahko. Saj pravim - subjektivno.

facepalm ::

Ce koga zanima, imajo še jutri v Mediaworld (ita) RN7 4/64gb za 163,11EUR.

https://www.mediaworld.it/product/p-991...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

AgiZ ::

Vm1999 je izjavil:

"...saj je že 3G dovolj za večino potreb na telefonu"

Zelo subjektivno. Da ne bo potem kdo nezadovoljen, da so mu prodali LTE telefon/paket in mu storitev ne deluje.
Če potrebuješ telefon samo za klicat, potem je marsikaj dovolj... se strinjam sicer, da je 3G dovolj za "običajno" uporabo, ampak zakaj bi kupoval nekaj kar izven večjin naselij ne bo delovalo, tako kot bi lahko. Saj pravim - subjektivno.

Vsekakor subjektivna izjava. Se tudi strinjam s tem da kupi napravo, ki vsebuje vse mogoče tehnologije, če jo dobiš za podobno/enako ceno, in se ne omejuj že v štartu.
Sem pa imel v mislih predvsem to, da za večino/dosti opravil na telefonu ne potrebuješ 4G ampak je 3G že dovolj. Recimo branje pošte, igranje iger, nezahtevno brskanje,... Videi in podobna širokopasovna uporaba pa bi lahko bila problematična.

dexterboy ::

sicer je to bolj vprašanje za Tomsona, ampak ko sem hotel kupiti Mi Max 3 (ne mi mix!), jo ni več nikjer za najti.
jo ne izdelujejo več?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jocoj ::

Kako misliš nikjer? Na Aliexpress jih imaš polno, ravno tako na amazonu in bolhi nekaj.Ni Gearbest edina trgovina. Res pa je, da ga verjetno več ne izdelujejo. Vsaj za naslednika je bilo objavljeno, da ga ne bo.

tinx ::

AgiZ je izjavil:

Poenostavljeno povedano glede frekvenc:

Torej, na odročnih krajih telefoni, ki nimajo B20 ne bodo lovili LTE. Kar pa po moje ne bi smel biti problem, saj je že 3G dovolj za večino potreb na telefonu.


Se ne morem strinjati s to trditvijo. Če bi imeli povsod 3G omržje, bi se načeloma stinjal s tabo. Tako se pa žal ne morem, ker sem imel telefon Redmi 4, keteri ni imel omenjenih 4G frekvenc in sem zato bil ponekod prikrajšan (prikovan na Edge) za internet. Zdaj, ko imam telefon z B20.. sem na teh krajih pokrit z internetom.

Killermode ::

Poleg tega, sploh A1 ima 3G ter edge omrežje na odročnih krajih bolj hit and miss, Včasih dela včasih ne, pa čeprav je kao poln signal.

Dimnik ::

tinx je izjavil:

AgiZ je izjavil:

Poenostavljeno povedano glede frekvenc:

Torej, na odročnih krajih telefoni, ki nimajo B20 ne bodo lovili LTE. Kar pa po moje ne bi smel biti problem, saj je že 3G dovolj za večino potreb na telefonu.


Se ne morem strinjati s to trditvijo. Če bi imeli povsod 3G omržje, bi se načeloma stinjal s tabo. Tako se pa žal ne morem, ker sem imel telefon Redmi 4, keteri ni imel omenjenih 4G frekvenc in sem zato bil ponekod prikrajšan (prikovan na Edge) za internet. Zdaj, ko imam telefon z B20.. sem na teh krajih pokrit z internetom.


Katerih frekvenc nisi imel? Manjkal ti je samo b20, se pravi 800mhz frekvenca

tinx ::

Ale123,

b20 ziher nisem imel, kar je bilo pomoje bistvenega pomena (lahko tudi poiščem katere lte frekvence je podpiral), da sem bil brez interneta na določenih krajih. Še posebej na enem kraju, kjer sem veliko časa sem imel prej z redmi4 samo edge, zdaj imam tukaj 4g omreže. Če bi imel povsod 3g, se niti nebi sekiral. Zdaj ko imam vse LTE ferekvence (telekom) sem precej bolj pokrit z internetom. B20 me je tukaj očitno precej rešil. Sem pa še vedno zadnjič opazil, da ni tak problem najdet kraj kjer sem brez 3g in 4g.

Dimnik ::

Manjka samo b20, zaradi telefona bi imel 3g, sem imel dolgo telefone brez b20, pa nikjer težav z 3g(telemach)

klinker ::

Telekom je po moje precej 3G oddajnikov ugasnu, saj je pokritost s 3G najslabsa. Tudi meni ce ze kje ne lovi LTE, v 90% primerih pokne na 2G, res pa da tega ze dolgo nisem vidu, saj mi se v kleti, ki je 2/3 pod zemljo lovi LTE.

bajsibajsi ::

musicfreak je izjavil:

ve kdo ce bo imel evropski redmi k20 (Xiaomi Mi 9T), ki se ga bo dalo od ponedeljka kupit na amazonu za 300 evrov band20?


Sicer je (ze) 10 dni mimo, pa vseeno. Zakaj bi zelel imeti 9T za 300 evrov, ko pa za 329 lahko dobis ne T verzijo?

Dimnik ::

Zakaj? Jaz zaradi notcha in baterije, imam raje cel ekran, čakam pa 9t pro(sicer kolebam med 9t in 9tpro

aborko ::

. Zakaj bi zelel imeti 9T za 300 evrov, ko pa za 329 lahko dobis ne T verzijo?

Dokler ni K20 pro GLOBAL z band 20, je žal za dosti ljudi mi9t boljša izbira....

bosmla ::

Vprasanje: Kateri poceni Xiaomi z zanesljivim GPS?

jocoj ::

bajsibajsi je izjavil:

Zakaj bi zelel imeti 9T za 300 evrov, ko pa za 329 lahko dobis ne T verzijo?
V bistvu ga preko topcashback dobiš za 300 na BG, ampak, če je notch moteč...

bajsibajsi ::

aborko je izjavil:

. Zakaj bi zelel imeti 9T za 300 evrov, ko pa za 329 lahko dobis ne T verzijo?

Dokler ni K20 pro GLOBAL z band 20, je žal za dosti ljudi mi9t boljša izbira....


K20 je tretji telefon in nima nobene povezave z mojim vprasanjem.

Sam sem sicer skepticen do "Motorized pop-up" sprednje kamere. Mi je pa bolj vsec sredinska pozicija zadnjih kamer na Mi 9T kot pa kotna pozicija na Mi 9.

PacificBlue ::

maticm je izjavil:

Malo sem gledal durability test za RN7 in ni ravno dober, Ima kdo kakšne slabe izkušnje?



S 7ko nimam izkušenj, lahko pa povem za redmi s2..mi je padel iz traktorja med delom ven na tla in sem zapeljal čez njega. Zdaj imam prvi xiaomija s curved zaslonom.:)). Nič ni počeno, je samo zvito, na eni strani malce več. Mi je pa smešno, ker telefon dela še naprej bp.:D
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Joseph033 ::

Imam občutek,da bo prej prišel ven MI CC9 Global kot Redmi K20 Pro Global verzija lahko pa,da se tukaj motim in bo ravno obratno bomo videli kako in kaj bo.

Dimnik ::

Misliš mi9t pro, ker k20 pro global sigurno nebo, k20 pro z global romom pa imaš že sedaj

Joseph033 ::

Ja tega sem mislil MI 9T Pro Global.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Joseph033 ()

musicfreak ::

Od vceraj imam Mi 9T. Velik napredek v primerjavi z Redmi Note 5 Pro. Zadovoljen! Zaslon je res odlicen. Tudi kamera nekaj boljsa. Edini minus je izgubljen notification light. Res ne vem kaj jim je treba to majhno, a uporabno zadevo odstranjevat. Pa fingerprint mi je bil boljsi zadaj in bolj smooth, ali pa se se moram navadit.

Dimnik ::

musicfreak je izjavil:

Od vceraj imam Mi 9T. Velik napredek v primerjavi z Redmi Note 5 Pro. Zadovoljen! Zaslon je res odlicen. Tudi kamera nekaj boljsa. Edini minus je izgubljen notification light. Res ne vem kaj jim je treba to majhno, a uporabno zadevo odstranjevat. Pa fingerprint mi je bil boljsi zadaj in bolj smooth, ali pa se se moram navadit.


Saj imaš always on display, sicer pa ledica je v enaki barvi kot je na selfi ob vklopu, je pa na selfi kameri na zgornji strani oz ko imaš telefon v ležečem položaju je ob strani na kameri

jocoj ::

Mi9T za 300 USD preko topcashback (kupon MI9T64BLACK). Imho bo cena avgusta, ko bo telefon masovno na trgu, padla krepko pod 250 EUR, kar bo seveda best buy.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

edi123 ::

Ve kdo kako prit do dodatnih nastavitev v MIUI 10 za Smart Lock? Samo opcijo za ON najdem potem pa nič dalje?

https://www.lifewire.com/using-google-s...

ivanuscha ::

Pomoje bo K20 Pro global Poco F2, dvomim da se bo imenoval Mi9T Pro.

Excavator ::

jocoj je izjavil:

Mi9T za 300 USD preko topcashback (kupon MI9T64BLACK). Imho bo cena avgusta, ko bo telefon masovno na trgu, padla krepko pod 250 EUR, kar bo seveda best buy.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...


Ni ob releasu pisalo, da ima NFC?
Na linku ni omenjen.

Dimnik ::

Ima nfc

louser ::

klinker je izjavil:

Samsung je pionir AMOLEDa in imajo pac najboljse zaslone. Ce pise AMOLED ne pomeni da je top panel not, pa kalibracija tudi igra vlogo.

Nope.
Kitajci znajo delati tudi enakovredne ali na čase boljši OLED.

klinker ::

Aja sej res. Pri kitajcu vedno dobis boljse za manj denarja >:D

louser ::

Dobiš ravno toliko, kot ga daš.
Ampak tebi, ki primerjaš panel Koreja za 1000eur s Kitajcem za 300 EUR, to ni jasno.

klinker ::

louser je izjavil:

.
Kitajci znajo delati tudi enakovredne ali na čase boljši OLED.


Tvoj komentar pravi da so enakovredni ali boljsi.
Govorimo o kvaliteti, ne o p/p. Pa 1000€ si iz riti ven potegnu, al kaj?

lejko0 ::

Je pri narocilu Mi9 iz HK tudi carina?

Qcube ::

lejko0 je izjavil:

Je pri narocilu Mi9 iz HK tudi carina?


Iz honorbuy eu warehouse dobiš v par dneh nekje iz Nove gorice pošljejo.

NejcSSD ::

Ni carine če izbereš EU priority line, dokazano.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Dimnik ::

Kakšen eu priority? Ni to gearbest...
Sprašuje za hong kong goldway, če prav razumem. Izbrati moraš dhl in ni nobenih dodatnih stroškov, edino prej preveri, da nisi slučajn9 v remote arei(dhl)potem je najboljše naročit v večje mesto k znancu, kolegu...

Killermode ::

Itak majo trenutno samo EU wh pošiljanje
Only EU Warehouse Express shipping method is available, other shipping methods are not provided at the moment.

louser ::

klinker je izjavil:

louser je izjavil:

.
Kitajci znajo delati tudi enakovredne ali na čase boljši OLED.


Tvoj komentar pravi da so enakovredni ali boljsi.
Govorimo o kvaliteti, ne o p/p. Pa 1000€ si iz riti ven potegnu, al kaj?

Tvoj komentar pravi, da ima Samsung ne glede na ceno vedno najboljše zaslone.
Pa jih nima.
Večkrat tudi pri drugih produktih zgolj na bijejo svojo nalepko gor, zaslon pa je bodisi japonski bodisi kitajski. (Televizije)

klinker ::

Aja, sem falu forum...smo v TV oddelku...my mistake :)) sem pa vedno mislu da so od Samsunga TVji Qled...sturlo >:D

Qcube ::

Dimnik je izjavil:

Kakšen eu priority? Ni to gearbest...
Sprašuje za hong kong goldway, če prav razumem. Izbrati moraš dhl in ni nobenih dodatnih stroškov, edino prej preveri, da nisi slučajn9 v remote arei(dhl)potem je najboljše naročit v večje mesto k znancu, kolegu...


Ne vem koliko ima smisla naročat iz HK če dobiš tukaj za praktično isto ceno v enem dnevu. Npr. sem pogledal Mi 9T, iz HK goldway 414+27$ dhl, iz honorbuy EU 399+17$+ voucher zgooglaš in je še nekaj popusta. Ne vem kako je z vsemi ostalimi modeli, morda kateri pride ceneje iz HK.

Dimnik ::

Seveda se splača, na hk dobiš mi9, 6/64, črn za 355e, minus 6%topcasback z dhl v 7-10dni, na honorbuy pa pride 390e s poštnino. Mi9t dobiš še ceneje na hk

louser ::

klinker je izjavil:

Aja, sem falu forum...smo v TV oddelku...my mistake :)) sem pa vedno mislu da so od Samsunga TVji Qled...sturlo >:D

Ajajaj.
Ko boš znal primerjati enakovredne produkte, te bomo na tem forumu upoštevali.
««
269 / 374
»»