» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
268 / 374
»»

Nejc33 ::

Pozdravljeni,
imam Xiaomi Mi mix 3 in me zanima zakaj mi gps zelo slabo dela. Piše iskanje gpsa in ga malokrat najde..
kaj bi lahko bilo narobe?

double back ::

Počasi bo čas za menjavo telefona, razmišljam o Mi8 ali Mi 9se. Kakšna priporočila? Najbolj me zanima primerjava kamere, če ima kdo izkušnje s tem. Se še vedno najbolj splača vzeti prek Goldwaya?

pwn3rrr ::

Nejc33 je izjavil:

Pozdravljeni,
imam Xiaomi Mi mix 3 in me zanima zakaj mi gps zelo slabo dela. Piše iskanje gpsa in ga malokrat najde..
kaj bi lahko bilo narobe?

Kje pa vklopiš iskanje? Če je to v zaprtih/pokritih prostorih, ga težje najde.

musicfreak ::

ve kdo ce bo imel evropski redmi k20 (Xiaomi Mi 9T), ki se ga bo dalo od ponedeljka kupit na amazonu za 300 evrov band20?

Nejc33 ::

pwn3rrr je izjavil:

Nejc33 je izjavil:

Pozdravljeni,
imam Xiaomi Mi mix 3 in me zanima zakaj mi gps zelo slabo dela. Piše iskanje gpsa in ga malokrat najde..
kaj bi lahko bilo narobe?

Kje pa vklopiš iskanje? Če je to v zaprtih/pokritih prostorih, ga težje najde.

Zunaj oz v avtu tezko najde gps

Joseph033 ::

musicfreak je izjavil:

ve kdo ce bo imel evropski redmi k20 (Xiaomi Mi 9T), ki se ga bo dalo od ponedeljka kupit na amazonu za 300 evrov band20?
Da Globalna verzija Redmi K20 (MI 9T) ima Band 20 tako,da se ni ničesar za bat.

Cabwalk ::

Morda kdo ve, kako rešiti problem z notification ikonami na vrhu zaslona? Pojavijo se samo za sekundo ali dve, potem izginejo kljub temu, da je prostora dovolj. Kolikor berem po raznih kotičkih spleta gre za dolgo trajajoč annoyance, ki ga Xiaomi ne jemlje resno. So 3rd party aplikacije edina dobra rešitev v tem trenutku?

Vanadium ::

A je že kaj novosti okoli mi A3? Bolj kot iščem nič pametnega ne najdem...

ali3n ::

Konec junija. Baje.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

klinker ::

Nejc33 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Nejc33 je izjavil:

Pozdravljeni,
imam Xiaomi Mi mix 3 in me zanima zakaj mi gps zelo slabo dela. Piše iskanje gpsa in ga malokrat najde..
kaj bi lahko bilo narobe?

Kje pa vklopiš iskanje? Če je to v zaprtih/pokritih prostorih, ga težje najde.

Zunaj oz v avtu tezko najde gps


Nic takega, se tako in podobno rado dogaja ko kupis "flagship" za pol cene :)

anketar ::

no no, nimam nobenih problemov na low buđet 4A, tko da bi na mi mix gps moru delat

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

počaki na update

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

urkov ::

roberto1 je izjavil:

urkov je izjavil:

Za redmi note 3 pro global version so ukinili update (beta) , hotel sem odkleniti telefon in dati gor stable version, vendar mi javi napako https://imgur.com/geVjr3N
Naj bi bil vzrok da je telefon " second hand" toda jaz sem ga kupil na honorbuy. Je možno da so Kitajci naložili ROM in pozabili zbrisat mi account?
Nikakor ga ne morem odkleniti, morda kdo ve kaj več?
Hvala za morebitno pomoč



Za prehajanje med uradnimi romi nikoli nisem odklepal bootloaderja (ne vem, mogoče se je vmes kaj spremenilo). Ni pa nič narobe s tvojim telefonom, temveč je očitno problem
na Xiaomi serverjih. Jaz bi najprej poizkusil z updaterjem na telefonu (če ni različna verzija Androida med obema bi znalo delovat), drugače pa MiPCsuite ali Miflash.
Tule je nekdo rešil zadevo z urejanjem persist.img - mogoče ti kaj pomaga


Probal sem že z MiPCsuite in XiaoMiTool V2 in sem obupal drugače mi pa wi-fi zelo slabo dela, ubistvu rabi zelo dolgo časa da se "zbudi" (linija prazna) tudi do dve minuti rabi da najde server na speedtest, imam drugače optiko.Na redmi note 7 4GB RAMA in deluje wi-fi perfektno. Očitno je nakaj na beta romu.

Joseph033 ::

Dimnik ::

anketar je izjavil:

no no, nimam nobenih problemov na low buđet 4A, tko da bi na mi mix gps moru delat

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

počaki na update


Ah ne ubadaj se s klinkerjem, on je samsungboy..hahaha

Klinker, še bolj žalostno je ko kupiš samsung flagšip in imaš težave...malo poglej temo o s10, če slučajno nisi že dolgo...in kaj pokomentiraj....

musicfreak ::

ne morem se odlicit ali vzet Galaxy A50 ali raje Redmi K20... ta zaslon na A50 se mi dopade enostavno...drugega razloga ni za nakup

facepalm ::

nima K20 tudi amoled?

Vanadium ::

K20 ima tudi amoled

musicfreak ::

Vanadium je izjavil:

K20 ima tudi amoled


ja, ampak vidis razliko v zaslonu ze tukaj na 1 min 50 sek (dvomim da je to samo zaradi nastavljene svetlosti taka razlika):

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

tko na uč že white balance ni enak, sicer je pa en amoled, drug pa super amoled, afaik..

klinker ::

Samsung je pionir AMOLEDa in imajo pac najboljse zaslone. Ce pise AMOLED ne pomeni da je top panel not, pa kalibracija tudi igra vlogo.

jocoj ::

Za ženo iščem telefon. A se splača Xiaomi MI9 za 305 EUR, ali naj raje vzamem MI9SE in prihranim kar nekaj? Kolikor gledam, baterija na SE zdrži dlje, kljub manjši kapaciteti. Igric ne igra tako, da predvidevam da boljši procesor ne bo prišel do izraza. Edino kar ima malce večji zaslon. Je še kaj razlika? Telefon misli imeti 2-3 leta.

facepalm ::

@jocoj jaz sem zeni kupil RN7 4/64 za 189€ in je zelo zadovoljna. Prej je imela Mi6 6/128, kateri ima konkretno hitrejsi SoC in kamero z OIS.
Point being: nezahtevni uporabnik ne bo opazil razlike med poceni RN7 in drazjim MI9SE. Osebno ji raje privoscim cenejsi model in ga prej zamenjam za takrat aktualni cenejsi model. Po navadi menjam njen tel 1x letno in razlika med sell/buy ne preseze 100€ (za 100€ letno ima vedno nov telefon).

sgdjkdlsugi4 ::

musicfreak je izjavil:

ne morem se odlicit ali vzet Galaxy A50 ali raje Redmi K20... ta zaslon na A50 se mi dopade enostavno...drugega razloga ni za nakup

Odvisno če imaš rad delujoče notificatione ter njihov prikaz ali ne

jocoj ::

facepalm je izjavil:

@jocoj jaz sem zeni kupil RN7 4/64 za 189€ in je zelo zadovoljna. Prej je imela Mi6 6/128, kateri ima konkretno hitrejsi SoC in kamero z OIS.
Point being: nezahtevni uporabnik ne bo opazil razlike med poceni RN7 in drazjim MI9SE. Osebno ji raje privoscim cenejsi model in ga prej zamenjam za takrat aktualni cenejsi model. Po navadi menjam njen tel 1x letno in razlika med sell/buy ne preseze 100€ (za 100€ letno ima vedno nov telefon).
Hvala za nasvet. Že ima RN5, vendar sedaj hoče amoled in NFC, tako da pride v poštev MI9 ali MI9SE, oziroma kaj tretjega do 300 EUR.

mikhaair ::

Ovitki ki pridejo s telefenom so OK?

Dimnik ::

Odvisno kakšne želje imaš. So silikonski, pri črni barvi telefona dobiš prozorno črnega, pri barvnem telefonu pa prozornega, boljši je kot nič in od kakšnega neoriginal silikonskega...

Benny123 ::

Imam redmi note 5 in po update na android 9 je autobrightness katastrofa

Nejc33 ::

klinker je izjavil:

Nejc33 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Nejc33 je izjavil:

Pozdravljeni,
imam Xiaomi Mi mix 3 in me zanima zakaj mi gps zelo slabo dela. Piše iskanje gpsa in ga malokrat najde..
kaj bi lahko bilo narobe?

Kje pa vklopiš iskanje? Če je to v zaprtih/pokritih prostorih, ga težje najde.

Zunaj oz v avtu tezko najde gps


Nic takega, se tako in podobno rado dogaja ko kupis "flagship" za pol cene :)


telefon je drugače kupljen v Slo in ni za pol cene ;)

cresh ::

Se še dobi kje RN7 4/64 za 170€ iz EU skladišče? Vidim, da na aliexpressu jih ni več

facepalm ::

na amazon.it je trenutno 174.29€.
https://www.amazon.it/gp/aw/d/B07P6VP569

cresh ::

Purple ga pa ni več za dobit?

MAX34216 ::

Je tukaj kakšen lastnik MI 9 SE?
Zanima me izkušnje iz prakse glede baterije? Na papirju ni ravno zelo zmogljiva...

Hvala.

W6fxBzMDqg ::

Ima kdo Xiaomi Mi band 2?

Za prikaz, da imas klic ali nova sporočila je potrebno imeti njihovo aplikacijo?
Za njihovo aplikacijo je potrebno ustvariti račun oziroma potrebuje dostop do spleta?
So kakšne neuradne aplikacije?

GeForce_RTX ::

Kateri Xiaomi je trenutno best buy od 200 do 250 EUR?

AgiZ ::

W6fxBzMDqg je izjavil:

Ima kdo Xiaomi Mi band 2?

Za prikaz, da imas klic ali nova sporočila je potrebno imeti njihovo aplikacijo?
Za njihovo aplikacijo je potrebno ustvariti račun oziroma potrebuje dostop do spleta?
So kakšne neuradne aplikacije?

Sam uporabljam Notify & Fitness for Mi Band, brez kakršnekoli Xiaomi aplikacije. Dobra alternativa, ki ne potrebuje interneta.

broken/link ::

a ni tako, da Notify & Fitness for Mi Band rabi za delovanje mi fit?

Killermode ::

Jaz ga uporabljam brez mi fit

sumi666 ::

Ker mi kitajec iz GOLDWAY po 12 dneh še vedno ni poslal mojega k20 pro resno razmišlam da prekinem naročilo in ga pošlem v 3 Pi... Ma.... Če prekinem naročilo denarja ne dobim takoj nazaj na račun ??? Očitno imajo težave z dobavo ali pa nalaganjem global roma gor , če so nesposobni naj omaknejo ponudbo k20 in k20 pro iz aliexpresa dol ... a na slovenskem mishop pa stane k20 / mi9T 469 evra ... kaj narediti , pa moj trenutni telefon je na smrtni postelji tko da se mi malo mudi :D

mikhaair ::

MAX34216 je izjavil:

Je tukaj kakšen lastnik MI 9 SE?
Zanima me izkušnje iz prakse glede baterije? Na papirju ni ravno zelo zmogljiva...

Hvala.


Jaz sem ga sele narocil prejsnji teden.

MAX34216 ::

Kje si ga potem vzel, in koliko €?

mikhaair ::

banggood, 6/128, 270 Eur

urkov ::

cresh je izjavil:

Se še dobi kje RN7 4/64 za 170€ iz EU skladišče? Vidim, da na aliexpressu jih ni več

https://www.honorbuy.com/1628-redmi-not... Je pa 16 eur poštnina skladišče Kromberk Gorica (poštnina je ubistvu plačilo carine). Dobiš v dveh dneh telefon.

urkov ::

Lahko pa kupiš na banggood za 158 eur (s kuponom) in 4 eur poštnina eu priority line čakaš do 15 delovnih dni.

facepalm ::

urkov je izjavil:

cresh je izjavil:

Se še dobi kje RN7 4/64 za 170€ iz EU skladišče? Vidim, da na aliexpressu jih ni več

https://www.honorbuy.com/1628-redmi-not... Je pa 16 eur poštnina skladišče Kromberk Gorica (poštnina je ubistvu plačilo carine). Dobiš v dveh dneh telefon.


Damn, to pa je ze cena EU trgovcev..

Joseph033 ::

Sumi666 mislim,da model Redmi K20 Pro nima Band 20 in če se vam to zdi pomembno pri telefonu,da ima je bolje vzeti MI 9T. Tukaj na tej spletni strani https://www.kimovil.com/en/where-to-buy...
si lahko pogledate kje je ceneje ter ga tam potem naročate je pa odvisno koliko placa potrebujete.

Alamar ::

MAX34216 je izjavil:

Je tukaj kakšen lastnik MI 9 SE?
Zanima me izkušnje iz prakse glede baterije? Na papirju ni ravno zelo zmogljiva...

Hvala.
Zdrži približno kot Redmi Note 7 ali celo malce dlje. Pač amoled zaslon naredi svoje.

GeForce_RTX je izjavil:

Kateri Xiaomi je trenutno best buy od 200 do 250 EUR?
Xiaomi MI9SE

aborko ::

Zdrži približno kot Redmi Note 7 ali celo malce dlje. Pač amoled zaslon naredi svoje.

Tole ne vem če bo držalo, večina testov kaže kr precejšno razliko v prit note 7 - npr. wifi browsing test na notebookcheck 8:30 vs 12:48 oz 50% dlje zdrži note 7. Pač amoled in prevladujoča bela barva v browserju ni ravno varčna kombinacija, če dodaš še švoh kapaciteto baterije pri mi9se in rezultati so logični.

Alamar ::

Imam oba in povem iz prve roke, seveda za mešano uporabo in ne specifično. Poleg tega praktično vsi testi hvalijo baterijo pri Mi9SE.

musicfreak ::

a ne bi naj bil danes uradni zacetek prodaje mi 9t oz k20 v evropi? baje bi se ga naj danes dalo dobi za samo 300 eveov pa nikjer ne najdem

Luka99 ::

mas na bangood oz gearbest.
««
268 / 374
»»