» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
264 / 374
»»

GeForce__GTX ::

Ali je kakšen bypass za 72 ur za odklep bootloaderja na Pocophone F1?

toplakd ::

Bodi srečen da je na Poco F1 samo 72. Na Mi 8 sem moral čakat 360 ur. (mesec dni nazaj)

misso ::

Včeraj dobil Redmi note 7(4/64), nadomestil bo Redmi note 3.
Prvi vtis je vredu, sam kot prvo me moti to da je ekran razpotegjen mimo kamere ( se morem na to navaditi)

Kateri rabi RM 3 (mtk) ugodno prodam? Vidni znaki uporabe, drugače vedno v etujiji.

buttcrack ::

husky1 je izjavil:

Se še pogajam, če se lahko temu tako reče. Butch3r, kako se pa ne pustiš nategnit? Paypal dispute je že zdavnaj mimo. Mogoče Tomson-ova beseda pri njih kaj doseže.

zagroziš lahko še zmer, mogoče uspe. zgubit nimaš kej.

ivanuscha ::

GeForce__GTX je izjavil:

Ali ima še kdo problem z battery drain (10.3.4)? Fast Charging tudi ne deluje. V igrah je višja temperatura kot prej odkar sem posodobil.


Jaz sem opazil battery drain na Mi Max 2. Poglej z Cpu Spy, če ti gre v deep sleep. Meni ni šel, zato je kuril baterijo v standby. Potem sem se nekaj igračkal in na enkrat je spet šel v deep sleep..

toplakd ::

Za paypal dispute imaš 180 dni časa od datuma transakcije.
https://www.paypal.com/fm/smarthelp/art...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

husky1 ::

toplakd je izjavil:

Za paypal dispute imaš 180 dni časa od datuma transakcije.
https://www.paypal.com/fm/smarthelp/art...


1 mesec da pride do mene, 3 mesece uporabe, 14 dni da se nazaj pošlje in oni rabijo še 25-35 dni da popravijo al pač ne. Skupaj ravno kakšen teden čez 180 dni. Nič ne bo s paypal :/

buttcrack ::

šteje se samo čas uporabe, od dne prejema do dne, ko pošlješ nazaj...

husky1 ::

Poslal sem, ampak dobil "denied" ker je več kot 180 dni. Paypala ne zanima čas pošiljanja, ipd...

Alamar ::

buttcrack je izjavil:

šteje se samo čas uporabe, od dne prejema do dne, ko pošlješ nazaj...

Šteje se od dneva plačila preko paypala.

buttcrack ::

mislil sem na garancijo, ne paypal dispute

mumbo ::

Zdravo, a bi koga od vas zanimal Xiaomi MI MIX 2S 6GB + 64GB za dobro ceno? Nov, zapakiran, kupljen bi bil na telemachu. Sam bi rad imel skuter, telefona pa ne rabim. Pošljite mi ZS.

Benny123 ::

Če kdo rabi lahek prenosnik je ful znižan..

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-...

Kr2019 ::

Redmi Note 7 ali Mi 8 Lite?

Kr2019 ::

Kakšna bo cena za Pocophone F2? Kdaj izide v Evropi?

Tomson ::

Pocophone F2 še ni niti uradno napovedan. Pričakuje se napoved nekje v sredini pa do konca meseca maja, pa potem nekaj časa da pride na police. Prvotna cena verjetno nekje 350-400€, je pa ta trenutek še prehitro za kakšne natančne ocene.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ivanuscha ::

Aktualen je trenutno Redmi flagship z Snap 855, triple kamero, prihaja zelo kmalu... Poco F2 pa bo gotovo nekaj podobnega, pa verjetno še boljši paket. Cenovno pa bosta verjetno tam tam.

kanarin ::

Samsung A 40 ali Xiaomi Mi9 SE ? Prevagajo nekaj boljše specifikacije pri Xiaomiju ali prisostnost SD card, standardni 3,5mm audio priključek in všečen in fukcionalen One UI vmesniku pri Samsungu - kaj menite ? Govorim o segmentu manjših/lažjih telefonov , večji telefoni ne pridejo v poštev. Je še kakšna dobra opcija v tem segmentu ?

Joseph033 ::

Sam Redmi flagship z Snap 855 res,da se veliko govori o njemu in je aktualen sam ta pop up camera se mi zdi,tko tko ker če ti telefon slučajno po nesreči pade na tla se lahko zgodi tudi,da bi mehanizem za to kamero se pokvaril lahko pa se tudi motim in temu ni tako.

Stari maček ::

Saj telefon ni za po tleh metat. Sicer pa so zagotovo mislili tudi na to.

cresh ::

A ni ta ''K20'' kao jutri predstavljen?

Nataly ::

Ali je kje kakšna koda za Global Redmi note 7 (red) oziroma kje ga dobiti najceneje (najraje 4, 64gb)?

BCSman ::

Ve kdo kateremu xiaomiju pripada spodnje zascitno steklo? Kitajci so lani poslali napacnega, sele zdaj sem ugotovil, da je prevelik za redmi 6.
 steklo

steklo

Killermode ::

BCSman je izjavil:

Ve kdo kateremu xiaomiju pripada spodnje zascitno steklo? Kitajci so lani poslali napacnega, sele zdaj sem ugotovil, da je prevelik za redmi 6.
 steklo

steklo


zgleda kot od redmi note 5

ali3n ::

Lahko bi bil tudi za Mi A2 (70x155mm)

Nataly je izjavil:

Ali je kje kakšna koda za Global Redmi note 7 (red) oziroma kje ga dobiti najceneje (najraje 4, 64gb)?


Kontaktiraj Primoža (klik
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Veron ::

Ima kdo mogoče Mi9 SE telefon?
oz. kako ste na splošno zadovoljni z MIUI?

Kolega je včasih imel nekaj težav z Viber/WhatsApp, ko ni prejel notificationa o sporočilu.
Sedaj berem, da so to celo odstranili iz status vrstice na vrhu, torej nobenga znaka o notificatnih dokler ne "swipe down" in vidiš. (glede na to, da 9 SE nima notification ledice, je to malo bedno).

Po drugi strani AMOLED ekran in always on screen ura, je tam možno nastavit, da ti kaže notificatione (kot Samsung)?
Kakršna koli druga težava z MIUI?

Do sedaj sem imel Honor 10, ampak crknil prstni odtis in namesto popravilo dobil denar nazaj.

Dimnik ::

Imam mi8, na always on display prikazuje vsa obvestila, miui je super, imam pa poco louncher, kjer ni vseh aplikacij na zaslonu, ampak poswajpaš navzgor in se odprejo vse aplikacije,enako kot ori samsungu

dexterboy ::

Na mojem RN 6 pro je ex week padla nadgradnja na andorida 9.
Za BRUHAT! Katastrofa! Pa ta notch, ki noče nikakor ostati v svoji črni vrstici... Številčnica za vnos PINa je bila prej po celi širini ekrana. Sedaj skrčena na polovico.
Da ostalo ne omenjam. Ne vem, komu je ta novi dizajn in vmesnik všeč, ampak le zakaj me to spominja na čredni nagon?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kanarin ::

Kako pa v bistvu sploh skriješ notch (tako tisti pravokotni kot waterdrop) na Xiaomijih ? Menda v samem MIUI to sploh ni podprto. Sprašujem, ker imam (s tega vidika) - na srečo še vedno RN5 (čakam na prvi poceni notchless telefon).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

KTr1sk ::

jaz uporabljam na redmi note 7 Microsoft launcher in tam je možnost da se skrije notch (Microsoft launcher ne uporabljam zaradi tega, ampak zato ker sem ga že prej uporabljal in sem se ga navadil)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Dimnik ::

Na miui10 so s posodobitvijo onemogočili skrivanje notcha...pred tem pa je bila možnost.

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Na miui10 so s posodobitvijo onemogočili skrivanje notcha...pred tem pa je bila možnost.

Seveda to ni res. Imaš možnost izklopa v "Celozaslonski prikaz"

Dimnik ::

Imam celozaslonski nacin, pa je notc viden, prej si imel možnost skrij notch in si imel cel čas notch skrit. Maček ne na pamet

dexterboy ::

Naložil sem si aplikacijo "Nacho Notch" in jo dal med hitre bližnjice, ampak deluje samo na pol.
Jo moram včasih zapreti pa ponovno odpreti.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kanarin ::

Mene so ravne take "malenkosti" začele odbijati od MIUI in posledično Xiaomi telefonov, da nekako moraš za razne zadeve iskati neke 3rd party aplikacije, ki potem delujejo ali pa ne. Recimo privzeta kamera iz nekih čudnih razlogov ne omogoča izbire resolucije posnetkov. Ne vem no, to so vse tako čisto osnovne "must be" zadeve - seveda Huawei in Samsungi to vse imajo... Privzeta tipkovnica mi tudi ni všeč pa moram nameščati dodatne. Potem ti eni svetujejo daj gor Nova (Poco) Launcher ali kaj podobnega. Pa za bolje slike rootaj telefon pa namesti Gcam. Itd itd.. Jaz bi si želel, da je sistem že privzeto uštiman v nulo, ne pa da moram napol hekat da dobim vsaj približno to kar rabim. Žal samo dober HW in ugodna cena ni vse.

facepalm ::

miui ti je vsec ali pa ne. period.
gcam je must have tudi pri drugih telefonih. ce ti ni vsec launcher, tipkovnica ipd, kupi telefon druge znamke ali instaliraj 3rd party appe.
tako se pocne pri androidih vseh znamk.

ManDriver ::

@kanarin: za namestitev Gcam-a ti ni treba rootat telefona
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

AvtoR ::

@ManDriver
Ok, kako pa potem namestim gcam na RN4 brez roota?

ManDriver ::

@AvtoR: Am... Mogoče takole: https://www.themefoxx.com/2018/11/redmi...
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Imam celozaslonski nacin, pa je notc viden, prej si imel možnost skrij notch in si imel cel čas notch skrit. Maček ne na pamet

Notch off https://imgur.com/gallery/8FZIXy1

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Imam celozaslonski nacin, pa je notc viden, prej si imel možnost skrij notch in si imel cel čas notch skrit. Maček ne na pamet

Dečki, če niste sposobni obvladat operaciskega sistema, vam nisem jaz kriv.
Notch off https://imgur.com/gallery/8FZIXy1


Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Imam celozaslonski nacin, pa je notc viden, prej si imel možnost skrij notch in si imel cel čas notch skrit. Maček ne na pamet

Notch off https://imgur.com/gallery/8FZIXy1

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Imam celozaslonski nacin, pa je notc viden, prej si imel možnost skrij notch in si imel cel čas notch skrit. Maček ne na pamet

Dečki, če niste sposobni obvladat operacijskega sistema, vam nisem jaz kriv.
Notch off https://imgur.com/gallery/8FZIXy1

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Maček ne pametuj, obvladam miui malo bolj kot ti in tudi xiaomije sem imel ko si se ti igral še z samsungom....

Pri mi8, večni te izbire, sem pa sedaj preveril na hčerkinem mi8 lite, tam pa je.

AvtoR ::

ManDriver je izjavil:

@AvtoR: Am... Mogoče takole: https://www.themefoxx.com/2018/11/redmi...


Se pravi da moram še vedno nameščat TWRP, če hočem vklopit Camera2 api?

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Maček ne pametuj, obvladam miui malo bolj kot ti in tudi xiaomije sem imel ko si se ti igral še z samsungom....

Pri mi8, večni te izbire, sem pa sedaj preveril na hčerkinem mi8 lite, tam pa je.

Pametuješ ti, ker si trdil, da na MIUI10 ni te možnosti. Ko pa sem ti s screenschotom dokazal, da je, pa se zdaj izgovarjaš na modele. Boljše, da utihneš in si nehaš delat sramoto.

dexterboy ::

Tole kar ste dali v bližnjici imgur galerije PREMAKNE informacije iz področja levo in desno od noča pod sam noč. Pomeni, da je omenjeno področje NEUPORABNO.
Kar si nas večina želi, je to, da je noch vrstica sama za sebe in da se v njej prikazujejo sistemske informacije, aplikacijam pa je namenjen PREOSTANEK ekrana.
Pa nije to bre nuklerna fizika, da ne bi bilo razumljivo, mar ne?
8-)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Dimnik ::

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Maček ne pametuj, obvladam miui malo bolj kot ti in tudi xiaomije sem imel ko si se ti igral še z samsungom....

Pri mi8, večni te izbire, sem pa sedaj preveril na hčerkinem mi8 lite, tam pa je.

Pametuješ ti, ker si trdil, da na MIUI10 ni te možnosti. Ko pa sem ti s screenschotom dokazal, da je, pa se zdaj izgovarjaš na modele. Boljše, da utihneš in si nehaš delat sramoto.


Si ti zaleten...najprej preberi kar sem napisal v tistem postu, da imam mi8 in z miui10 posodobitvijo ni več izbire...sramoto si delaš tiki imaš pocota tri mesce in misliš, da si dobil nevem kakšen hud telefon,katerega obvladaš, kot sem napisal nas je tukaj kar nekaj dolgoletnih uporabnikov xiaomijev, katerim bi ti rad solil pamet...

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Maček ne pametuj, obvladam miui malo bolj kot ti in tudi xiaomije sem imel ko si se ti igral še z samsungom....

Pri mi8, večni te izbire, sem pa sedaj preveril na hčerkinem mi8 lite, tam pa je.

Pametuješ ti, ker si trdil, da na MIUI10 ni te možnosti. Ko pa sem ti s screenschotom dokazal, da je, pa se zdaj izgovarjaš na modele. Boljše, da utihneš in si nehaš delat sramoto.


Si ti zaleten...najprej preberi kar sem napisal v tistem postu, da imam mi8 in z miui10 posodobitvijo ni več izbire...sramoto si delaš tiki imaš pocota tri mesce in misliš, da si dobil nevem kakšen hud telefon,katerega obvladaš, kot sem napisal nas je tukaj kar nekaj dolgoletnih uporabnikov xiaomijev, katerim bi ti rad solil pamet...

Očitno si polpismen, kajti trdil si:"Na miui10 so s posodobitvijo onemogočili skrivanje notcha...pred tem pa je bila možnost."
Ta možnost še vedno obstaja.

Anney ::

AvtoR je izjavil:

@ManDriver
Ok, kako pa potem namestim gcam na RN4 brez roota?


gcam na huawei dela občutno slabše slike, sorry za offtopic
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Dimnik ::

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Maček ne pametuj, obvladam miui malo bolj kot ti in tudi xiaomije sem imel ko si se ti igral še z samsungom....

Pri mi8, večni te izbire, sem pa sedaj preveril na hčerkinem mi8 lite, tam pa je.

Pametuješ ti, ker si trdil, da na MIUI10 ni te možnosti. Ko pa sem ti s screenschotom dokazal, da je, pa se zdaj izgovarjaš na modele. Boljše, da utihneš in si nehaš delat sramoto.


Si ti zaleten...najprej preberi kar sem napisal v tistem postu, da imam mi8 in z miui10 posodobitvijo ni več izbire...sramoto si delaš tiki imaš pocota tri mesce in misliš, da si dobil nevem kakšen hud telefon,katerega obvladaš, kot sem napisal nas je tukaj kar nekaj dolgoletnih uporabnikov xiaomijev, katerim bi ti rad solil pamet...

Očitno si polpismen, kajti trdil si:"Na miui10 so s posodobitvijo onemogočili skrivanje notcha...pred tem pa je bila možnost."
Ta možnost še vedno obstaja.


Pri tebi obstaja, pri meni ne obstaja več, se pravi odvisno od modela....

veteran ::

AvtoR je izjavil:

@ManDriver
Ok, kako pa potem namestim gcam na RN4 brez roota?

Starejše verzije gcam delajo brez roota. Jaz imam v2.5.052

broken/link ::

@Ale123 - mi8 z EU romom MIUI 10.3 stable
ima opcijo hide notch. ampak tako butasto to izvede in pobere toliko pixlov, da tega nočeš imet. Stara izvedba je bla kul. Bi moral slikat, ker se na screenshotu ne vidi.
««
264 / 374
»»