» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
262 / 374
»»

Stari maček ::

Problem je v tem, da telefon izbriše prvo ničlo. Rešitev je ta, da spredaj dodaš +386.

GeForce__GTX ::

Ali je že kdo kupil Xiaomi Pocophone F1 (64/6 GB Global) na AliExpress? 100 EUR cenejši je, kot v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

GeForce__GTX je izjavil:

Ali je že kdo kupil Xiaomi Pocophone F1 (64/6 GB Global) na AliExpress? 100 EUR cenejši je, kot v Sloveniji.

Link?

GeForce__GTX ::

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

GeForce__GTX je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-...


To sploh ni pocen.
Najcenejši je 242€ seveda je treba pri tem prišteti še carisnki postopek +22% DDV

Sam sem ga kupil preko banggood-a link z kodo dobil od PrimozBG
za 238€ z poštnino in carino prispel je v 12ih delovnih dneh.

Zgodovina sprememb…

GeForce__GTX ::

Vem, da je najcenejši 242 €. Ko izberem EU 64G Black in Ships From: China je cena € 256,30. India 64 GB verzija je 242 €.

Joseph033 ::

sgdjkdlsugi4 ::

Po 2 letih Redmi Note 4x (z AOSP romom), kupujem nekaj drugega. Pri vsem xiaomi hypeu me zanima, če vas ne moti skrivanje notificationov v notification baru na MIUI?

Bellzmet ::

V vednost. Xiaomi je ukinil dostop do nekaterih svojih kamer (geo omejevanje), kar pomeni, da so sedaj neuporabne. Sicer naj bi bile namenjene samo Kitajskem trgu a se prodajajo tudi preko Aliexpressa. Verjetno to pomeni, da lahko ugasnejo katerokoli zadevo, ki gre preko Mi Home App. Zadeva je prej delovala, če si imel v Mi Home App naštelano regijo China, sedaj od marca pa to ne dela več. Svašta!!! Bodite pozorni kaj kupujete od Xiaomi.

Na Xioami forumih pa brišejo poste in zaklepajo teme s to vsebino. China style:)

FireSnake ::

K očitnemu polizdelku dodajo še to.
Kdo sploh še kupuje ta jajca?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

AgiZ ::

Xiaomi je čisto uporaben, samo v vseh izdelkih moraš izklopiti cloud storitve, pa je ok (drug rom, drug app za upravljanje naprav,...). Tam kjer je to možno. Kjer ni, pač ne kupiš izdelka. Vsekakor pa ne najbolj enostavno za določen hardware.
Pravzaprav velja enako za vse ostale proizvajalce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgiZ ()

Bye ::

Dodaš še kakšnega desetaka in kupiš par mesecev star S9, pa ni problemov z jajci.

MxxW5 ::

Kaj pomeni "ukinil dostop do nekaterih svojih kamer"?

louser ::

Verjetno za kitajske verzije, ki pošiljajo preveč podatkov na kitajske strežnike.
Začasna rešitev.
Huawei je to rešil tako, da je serverjem postavil v EU.

Stari maček ::

FireSnake je izjavil:

K očitnemu polizdelku dodajo še to.
Kdo sploh še kupuje ta jajca?

Tisti, ki si jajca znamo popraskat. Cepci si pa kar ajfoune za dva jurja kupujte.

Dimnik ::

Bye je izjavil:

Dodaš še kakšnega desetaka in kupiš par mesecev star S9, pa ni problemov z jajci.


Ahahahhhhhh.....

AgiZ ::

Bye je izjavil:

Dodaš še kakšnega desetaka in kupiš par mesecev star S9, pa ni problemov z jajci.

Samsung ni nobena izjema z posiljevanjem uporabnikov s svojim bloatware-om. LineageOS ali podobni custom romi zelo blagodejno delujejo na vseh področjih.

jb_j ::

AgiZ je izjavil:

Bye je izjavil:

Dodaš še kakšnega desetaka in kupiš par mesecev star S9, pa ni problemov z jajci.

Samsung ni nobena izjema z posiljevanjem uporabnikov s svojim bloatware-om. LineageOS ali podobni custom romi zelo blagodejno delujejo na vseh področjih.


lineage je res super, galaxy tab 3, zdrži več tednov prižgan, če ga slučajno ne uporabljaš,
baterija na lg g4 je bla tut super na lineagu vs. stock.

zdj mam a2 lite, in je napovedan android q tut za ta telefon.
kustomizacije na nivoju lineaga in vseh ostalih romov ala RR in podobnih, pa pogrešam na stock androidu.
in že mal razmišljam, da bi šel na custom rom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

FireSnake ::

Stari maček je izjavil:

FireSnake je izjavil:

K očitnemu polizdelku dodajo še to.
Kdo sploh še kupuje ta jajca?

Tisti, ki si jajca znamo popraskat. Cepci si pa kar ajfoune za dva jurja kupujte.


Nikoli ne bi dal toliko za telefon - raje menjam prenosnika (za tak denar).

Imam Google pixel 2.
Dela od prve sekunde, ko sem ga vzel iz škatle. Brez "praskanja" ali ostale izgube časa. Pravzaprav so ta kitajska jajca bila edina, s katerimi sem se moral dodatno ukvarjati. Vse do dne, ko sem ga pribil na steno in kupil drugega.

Pa še nekaj mi povej: kako rešiš problem, ko ta jajca ne znajo več prenašati podatkov, ko potuješ čez države in se menjuje roaming? Precej znan problem. Tudi zelo razširjen.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Konlov ::

Hmm kaj se je spremenilo glede xiaomi. Meni redmi4 deluje bp. Do danes. Keri je sedaj cca 250€ pa

Bellzmet ::

MxxW5 je izjavil:

Kaj pomeni "ukinil dostop do nekaterih svojih kamer"?


Preko aplikacije Mi Home app ne moreš več gledati slike iz svoje kamere. Kamera pa deluje samo s to aplikacijo. Se pravi je sedaj kamera neuporabna.

MxxW5 ::

Hvala.

Djole ::

jb_j je izjavil:

AgiZ je izjavil:

Bye je izjavil:

Dodaš še kakšnega desetaka in kupiš par mesecev star S9, pa ni problemov z jajci.

Samsung ni nobena izjema z posiljevanjem uporabnikov s svojim bloatware-om. LineageOS ali podobni custom romi zelo blagodejno delujejo na vseh področjih.


lineage je res super, galaxy tab 3, zdrži več tednov prižgan, če ga slučajno ne uporabljaš,
baterija na lg g4 je bla tut super na lineagu vs. stock.


Koliko pa je bilo razlike v vzdrzljivosti baterije pri lg g4?
Lp

GeForce__GTX ::

Včeraj sem naročil Pocophone F1 na AliExpress. Koliko dni mislite, da bom čakal?

Stari maček ::

Evropsko skladišče?

Dimnik ::

Najprej povej pri kateri trgovini si vzel in katero poštnino?

GeForce__GTX ::

https://www.aliexpress.com/item/Global-...

Shipping:

€ 2,13 to Slovenia via AliExpress Standard Shipping

Dimnik ::

Kakšen mesec dni in plačal boš ddv ter stoške carinske pošte

Killermode ::

GeForce__GTX je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/Global-...

Shipping:

€ 2,13 to Slovenia via AliExpress Standard Shipping

15-25 delovnih dni, + carinski postopek in DDV
4. Not just DHL, airmails may also cause customs duty. If tax is charged by your customs, please bear it, paying tax is the duty of every citizen.

w4nkst4 ::

kaksnih 70eur bos se doplacal carinski posti

facepalm ::

je kje dobavljiv rn7pro?

The Wiber ::

facepalm je izjavil:

je kje dobavljiv rn7pro?

A ni baje 7 Pro namenjen samo za indijski ali kitajski trg. Vem da je CEO o tem nekaj twitnil.

aborko ::

Na koncu bo tisti Poco prišel dražje kot če bi ga v slo uzel, čakal ga bo več kot 1 mesec, pa še brez pametne garancije bo...

facepalm ::

The Wiber je izjavil:

facepalm je izjavil:

je kje dobavljiv rn7pro?

A ni baje 7 Pro namenjen samo za indijski ali kitajski trg. Vem da je CEO o tem nekaj twitnil.

Dokler dela tudi pri nas, je vseeno, tudi ce je delan za ruski trg:)

GeForce__GTX ::

Preklical naročilo na AliExpress in naročil v Mimovrste za 349 EUR.

Pandorumx5 ::

GeForce__GTX je izjavil:

Preklical naročilo na AliExpress in naročil v Mimovrste za 349 EUR.

https://www.mishop.si/pocophone-f1-159

V MiShop ga dobiš za 330€

facepalm ::

se vedno drazji, kot je bil v uradnih trgovinah, ob releasu:)))
na amazonu se ga dobi za 280€. vec kot toliko ni vreden.

bmwwww ::

GeForce__GTX je izjavil:

Preklical naročilo na AliExpress in naročil v Mimovrste za 349 EUR.


Ti greš z glavo skozi zid :D Poišči najcenejšega. Jaz dobil svojega za 280€ (z topcashbackom) in sicer 128/6 verzijo. Kupil pa oktobra 2018 na aliexpressu, skladišče v Italiji.

Konlov ::

Mah vzameš pri telekomu, 5€mesečno zavarovanje, pa ni treba nič šipc gor limat. Če ti mobič pade ali pa dež, ti dajo novega. Dodaš samo 60€.

w4nkst4 ::

ali pa malo pazis in ne rabis placevati vec? :D

w4nkst4 ::

@Konlov
to res drzi? kupis mobi za 500e in ti npr. po 12 mesecih "pade" na tla in dobis novega? in ga prodas naprej...

jb_j ::

Tuki maš Pocophone (64/6) za 277EUR iz poljske/francije, brez carine in ostalih stroškov
https://www.aliexpress.com/item/Free-Ta...

za 2evra več maš tuki 128/6gb (tuki tut ne plačaš carine, samo sem pozabu kako gre to na Gearbest)
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Joseph033 ::

https://www.banggood.com/Xiaomi-POCO-Po... Pocophone F1 samo izbrati je treba EU Priority Line in izdelek dobiš brez dodatnih stroškov.

louser ::

w4nkst4 je izjavil:

@Konlov
to res drzi? kupis mobi za 500e in ti npr. po 12 mesecih "pade" na tla in dobis novega? in ga prodas naprej...

Ne sme zgolj "pasti na tla"
Pasti mora v nepopravljivo stanje

w4nkst4 ::

z 12. štuka na asfalt bo vredu? :D

TheBlueOne ::

Se ravno zanimam za tale Pocophone F1. V glavnem sem nasel na Amazonu za 315€, nemski prodajalec, mi je potrdil, da ima dve leti garancije.

Za vse fane PIXLA, pa check this out...

Luka99 ::

prodam xioami mi8 64/6gb ce koga zanima. 051471936. lp

kodar ::

1) Tole je verzija za Indijo. Je to kak problem (frekvence, HW, kamera)? Ponekod pišejo da sta kamera in ekran slabša... drugod pa da je razlika samo v logotipu
2) Je EU Priority Line na banggood še vedno brez davka in carine za EU (tudi prav za tole ponudbo)?
3) Glede na to da, mi CPU mark razlika ni pomembna (nisem gamer) je morda bolje vzeti RN7 zaradi (boljše) kamere?
Hvala

Joseph033 je izjavil:

https://www.banggood.com/Xiaomi-POCO-Po... Pocophone F1 samo izbrati je treba EU Priority Line in izdelek dobiš brez dodatnih stroškov.

Magic1 ::

Kupil pocota prejšnji teden za 292€ na Mimovrste. So imeli -15%. Jaz sem zaenkrat zelo zadovoljen. Sam nastavljanja je pa veliko(sam je vredno).
Magic

GeForce__GTX ::

Ali se še komu avtomatsko vklaplja Wi-Fi in mobilni podatki na Pocophone F1? Imam najnovejši Android.

Zgodovina sprememb…

««
262 / 374
»»