» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
146 / 374
»»

OvCa77 ::

OvCa77 je izjavil:

A je slučajno kdo menjal ekran na Note 4X? Bi prosil za link, ker nisem prepričan, katerega vzeti...

Kot opažam zgleda noben kitajski LCD nima osvetlitve tipk vgrajene, zato me resnično zanima, če je kdo uspel in ima tipke osvetljene.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

tebodi ::

>Ok, naposled mi je skoraj vse uspelo. Sedaj imam pa drug problem. Mi Unlock želi da čakam 360 ur da nadaljuje s procesom.


Če niso pred kratkim česa spremenili, in si malo prebral to ali drugo temo glede Xiaomijevega odklepanja bootloaderja, si lahko videl, da traja več dni, lahko par tednov, da "odobrijo" BL unlock. Malo treba počakat, pol pa ne bo problemov.

B_tec ::

Bo jutri na cybermonday kakšen popust ali freeshipping na thesolutionshop.global?

Dimnik ::

OvCa77 je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

A je slučajno kdo menjal ekran na Note 4X? Bi prosil za link, ker nisem prepričan, katerega vzeti...

Kot opažam zgleda noben kitajski LCD nima osvetlitve tipk vgrajene, zato me resnično zanima, če je kdo uspel in ima tipke osvetljene.


Na redmi note3, zamenjal ekran in tipke svetijo

roberto1 ::

Dimnik je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

A je slučajno kdo menjal ekran na Note 4X? Bi prosil za link, ker nisem prepričan, katerega vzeti...

Kot opažam zgleda noben kitajski LCD nima osvetlitve tipk vgrajene, zato me resnično zanima, če je kdo uspel in ima tipke osvetljene.


Na redmi note3, zamenjal ekran in tipke svetijo


Jaz zmeraj vzamem ekran s frame-om, tako da ni nobenih težav. Bom pa ta teden kolegu menjal ekran na Note 4, tako da javim če slučajno ne svetijo. Mogoče treba kaj premontirat z orihinalnega ekrana.
Someday never comes!

OvCa77 ::

roberto1 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

A je slučajno kdo menjal ekran na Note 4X? Bi prosil za link, ker nisem prepričan, katerega vzeti...

Kot opažam zgleda noben kitajski LCD nima osvetlitve tipk vgrajene, zato me resnično zanima, če je kdo uspel in ima tipke osvetljene.


Na redmi note3, zamenjal ekran in tipke svetijo


Jaz zmeraj vzamem ekran s frame-om, tako da ni nobenih težav. Bom pa ta teden kolegu menjal ekran na Note 4, tako da javim če slučajno ne svetijo. Mogoče treba kaj premontirat z orihinalnega ekrana.

Katerega si naročil? Jaz sem tega: https://www.aliexpress.com/item/For-Xia...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

awy ::

Če kdo zasledi kak hud deal/promo code za Xiaomi Mix 2 se priporočam :D

Tomson ::

Na GB je še trenutno aktivna koda: NLBFriday08 za Mi Mix 2 6/64 iz 459€ na 416€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

roberto1 ::

OvCa77 je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

A je slučajno kdo menjal ekran na Note 4X? Bi prosil za link, ker nisem prepričan, katerega vzeti...

Kot opažam zgleda noben kitajski LCD nima osvetlitve tipk vgrajene, zato me resnično zanima, če je kdo uspel in ima tipke osvetljene.


Na redmi note3, zamenjal ekran in tipke svetijo


Jaz zmeraj vzamem ekran s frame-om, tako da ni nobenih težav. Bom pa ta teden kolegu menjal ekran na Note 4, tako da javim če slučajno ne svetijo. Mogoče treba kaj premontirat z orihinalnega ekrana.

Katerega si naročil? Jaz sem tega: https://www.aliexpress.com/item/For-Xia...


Vzel sem tega lets see:)))
Someday never comes!

OK.d ::

awy je izjavil:

Če kdo zasledi kak hud deal/promo code za Xiaomi Mix 2 se priporočam :D

https://www.lightinthebox.com/xiaomi-mi...
LPOK.d

Tomson ::

Tole pa še danes od promo kod na GB CyberMondey, trenutno še vse preverjeno delujejo:

Xiaomi Redmi 4X Global s kodo: GBNL024 iz 123€ na 93€
Xiaomi Mi A1 Global s kodo: Blackfridayhalf13 iz 227€ na 169€
Xiaomi Mi Note 2 s kodo: Blackfridayhalf6 iz 255€ na 238€
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB s kodo: Blackfridayhalf22 iz 144€ na 128€
Xiaomi Mi Mix 2 6/64 s kodo: NLBFriday08 iz 459€ na 416€
Xiaomi M365 električni skiro s kodo: Blackfridayhalf8 iz 459€ na 289€
Xiaomi Mi Band 2 s kodo: NLBF112444 iz 21€ na 11€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

LTP83 ::

katero pošiljanje dam na GB, da ne bo davka?

dhl ali eu express??

Xequerin ::

Priority line EU. Ni pa 100%, da bo brez davka.

Klemen13 ::

Prodam, če koga zanima: https://imgur.com/a/vURyb

facepalm ::

Cena, starost, kolicina pomnilnika?

AvtoR ::

Xequerin je izjavil:

Priority line EU. Ni pa 100%, da bo brez davka.


Jaz imam opcijo samo "Priority Line", brez "EU". Bo to tudi OK?

Xequerin ::

Moralo bi biti ok.

LTP83 ::

kaj pa če dam dhl? ima kdo izkušnje

Xequerin ::

Kakšna je vrednost nakupa? Če kupuješ na GB-ju mobitel, daj Priority Line EU, kjer paket prepakirajo v EU-ju predenj ga pošljejo v Slovenijo. Če daš DHL je dobra verjetnost, da bodo odprli. Isto zna biti pregled če je tracking ali zavarovan paket.

Če je vrednost nakupa nizka se lahko da unregistered mail.

Davka ni do 22EUR, carine ni do 150EUR. Carine za telefone ni, torej je samo DDV + stroški pregleda cca. 5-10EUR.

Na aliexpressu (goldway, mi store,..) imajo pa recimo preko DHL dostave zmenjeno, da prepakirajo in zelo verjetno ne bo pregleda na carini. Vendar tudi poštnina je tam čez 20EUR.

LTP83 ::

tnx, ja kupujem xiaomi 4x, ma dostikrat mi računajo pregled, čeprav ni čez 22 eur, pa vseeno plačaš stroške, kar nekako ni smiselno

bom potem priority line, samo je malo dlje za čakat, nisem pa še naročal na gb

OvCa77 ::

roberto1 je izjavil:

Vzel sem tega lets see:)))

Sem ugotovil, kako dela backlight od tipk, na spodnjem delu "frama" je en mini pcb, na katerem sta dve ledici, ga moraš odstranit z starega, da dela...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

Samael ::

LTP83 je izjavil:

tnx, ja kupujem xiaomi 4x, ma dostikrat mi računajo pregled, čeprav ni čez 22 eur, pa vseeno plačaš stroške, kar nekako ni smiselno

Meni gre tudi to na jetra. Tistih 5 eur stroškov postopka marsikdaj kakšen mali gadget podraži za 50%.

OK.d ::

Sicer ni xiaomi ampak je pa dober dealhttps://www.amazon.com/Essential-Worlds...
LPOK.d

Klemen13 ::

facepalm je izjavil:

Cena, starost, kolicina pomnilnika?

Cena: 210€, 32gb rom, 3gb ram, datum nakupa: oktober. Res dobro ohranjen, brez ene praskice.

Aston_11 ::

LTP83 je izjavil:

kaj pa če dam dhl? ima kdo izkušnje

Jp. 40 dodatnih EUR.

Marko8 ::

Pozdravljeni. Potrebujem podatek o servisu za Xiaomi, namreč Mi Max mi je padel na tla in sedaj je gumb za vklop ostal zaskočen v ohišju in telefon se stalno zaganja. Zanima me kje v slo bi to znali popraviti?
Hvala za pomoč

polde66 ::

@Marko8

tole je sicer video za menjavo displeja ampak vseeno prideš do vseh kontaktov in matične plošče, posledično tudi do gumba, pa če je skočil iz vtora da enostavno porineš nazaj.
polde

tomy5 ::

Marko8 je izjavil:

Pozdravljeni. Potrebujem podatek o servisu za Xiaomi, namreč Mi Max mi je padel na tla in sedaj je gumb za vklop ostal zaskočen v ohišju in telefon se stalno zaganja. Zanima me kje v slo bi to znali popraviti?
Hvala za pomoč


Vsak mobi servis, tu v Lj recimo ta v Mercator centru Šiška.

kumer ::

Xiaomi Redmi Note 5 Preheating Poster Published
https://www.gizchina.com/2017/11/28/xia...

morda bo jutri predstavljen note 5

barakus ::

Kje vzeti Mi A1 Global črne barve?

roberto1 ::

OvCa77 je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Vzel sem tega lets see:)))

Sem ugotovil, kako dela backlight od tipk, na spodnjem delu "frama" je en mini pcb, na katerem sta dve ledici, ga moraš odstranit z starega, da dela...


Tako je...preverjeno deluje backlight tipk.
Someday never comes!

Marko8 ::

polde66 je izjavil:

@Marko8

tole je sicer video za menjavo displeja ampak vseeno prideš do vseh kontaktov in matične plošče, posledično tudi do gumba, pa če je skočil iz vtora da enostavno porineš nazaj.



polde hvala, sem ga odprl in nazaj zaprl in sedaj dela tako kot mora :)

_njc ::

Še moja izkušnja s HonorBuy;
V petek popoldan sem oddal naročilo za Xiaomi Mi A1, screen protector in case cover, zraven pa dobil zastonj slušalke. Danes ponoči je bil telefon odposlan, popoldan pa že pri meni.
Res je malo dražje vse skupaj kot nakup npr. preko Gearbest, po drugi strani pa toliko hireje pride pošiljka.

 naročilo

naročilo


 paket

paket

tomy5 ::

So pa hecni ker prikažejo te slušalke kot 15€, v resnici jih pa prodajajo za ene 3$.

OK.d ::

_njc je izjavil:

Še moja izkušnja s HonorBuy;
V petek popoldan sem oddal naročilo za Xiaomi Mi A1, screen protector in case cover, zraven pa dobil zastonj slušalke. Danes ponoči je bil telefon odposlan, popoldan pa že pri meni.
Res je malo dražje vse skupaj kot nakup npr. preko Gearbest, po drugi strani pa toliko hireje pride pošiljka.

 naročilo

naročilo


 paket

paket


Seveda, če je trgovina v Sloveniji.
LPOK.d

barakus ::

Ampak zanimivo, da na slovenski strani je pa isti telefon precej dražji kot na Honorbuy. Čudno pa je tudi to, da Honorbuy ne računa nobenega davka...

Ciklamen ::

Evo sam tolk, nabavil Mi A1 iz kitajske (Gearbest), po 19 dneh je prispel na mojo lokacijo, paket je v normalnem stanju in brez dodatnih stroškov. (EUPriorityLine)

O telefonu: Waw, vse kar sem do sedaj vrgel proti njemu je zmlel brez problema.

Edino kar opažam je, da imam 3G signal, LTE pa se mi zaenkrat ne vklaplja.
- End of the Post ->

Tomson ::

Jup, se strinjam. Mi A1 je res top telefončič, sploh ko se dobi res ugodno v kakšni akciji. Sam sem ga dodobra stestiral, če koga zanima, je v fazi nakupa - test. Če komu prav pride je trenutno še aktualna koda: Blackfridayhalf13 za ta model Mi A1 Global za 169EUR ...

Pri katerem operaterju pa si? meni na Telekomu vedno 4G kaže ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Ciklamen ::

HoT, ponavadi je vedno tu kje zdaj sedim (za rač) 4G ampak zlo slab signal, mogoče raje jemlje 3G, bom preveril ko se premaknem eno nadstropje višje :D
- End of the Post ->

negot ::

Xiaomi Mi Mix 2 256GB ROM 4G Phablet - BLACK inter. ver., je primeren za Slo, sem pri A1, mogoče kakšno mnenje o tel., kateri je trenutno Xiaomi top model, koda za gearbest, hvala, :)

_njc ::

OK.d je izjavil:

_njc je izjavil:

Še moja izkušnja s HonorBuy;
V petek popoldan sem oddal naročilo za Xiaomi Mi A1, screen protector in case cover, zraven pa dobil zastonj slušalke. Danes ponoči je bil telefon odposlan, popoldan pa že pri meni.
Res je malo dražje vse skupaj kot nakup npr. preko Gearbest, po drugi strani pa toliko hireje pride pošiljka.

Seveda, če je trgovina v Sloveniji.


Vem, ampak vseeno. A lot less hassle.

Ciklamen ::

A se da na stock Android nastavit da to kaze procent baterije?
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

Tomson ::

@Ciklamen - KLIK ali pa z kakšno aplikacijo v GooglePlay ...

@negot:

Xiaomi Mi Mix 2 pokriva vse LTE frekvence v Slo, tako da je primeren tudi za A1. Na GB imaš v akciji model Mi Mix 2 128GB s kodo: NLBFriday09 ali cybermonday12 iz 460EUR na 443EUR ali Mi Max 2 256GB s kodo: GBMBP iz 600EUR na 550EUR ...

Gre za odličen telefon, na testih ga precej pohvalijo, če ti je všeč brez-robi dizajn je to to, sicer pa imaš še modela Mi 6 (5.15") in Mi Note 3 (5.5"), tudi odlična, pač flagship Xiaomi modela, a sta manjša, zajemata pa bolj kvalitetne fotografije, imata dual kamero zadaj, predvsem v slabših svetlobnih pogojih, sicer ima tudi Mix 2 odličen Sony senzor in 4-axis OIS ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

gregor ::

Xiaomi Redmi 5 And Redmi 5 Plus With Full-Screen Display To Launch On December 7
https://www.gizmochina.com/2017/11/29/x...


mrbanana ::

Včeraj sem dobil A1, kupljen je bil 11.11 na Gearbestu, poslan preko Belgije brez carinjenja.
Imam že 5x ki je hardwersko identičen, ampak ima hitrejši fingerprint scanner in nima scroll-jelly efekta ki ga opažam na A1 po zadnji posodobitvi.
MIUI 9 deluje bolje kot Stock, na tem modelu.

negot ::

Kateri adbloker priporočate za chrome v A1, lp:)

radmannsdorf ::

V neki drugi temi me je konspirator spraševal po kvaliteti nočnih fotk na Redmi Note 4. No, niso ravno nočne, so pa s koncerta :)
Meni se zdijo dobre, sploh proti prejšnim telefonom. Presodite sami.








Zgodovina sprememb…

aborko ::

Še ene par fotk z Xiaomi Redmi Note 4 (pomanjšanih v paintu za 50% - dodatno skopresirane slike):








Da se marsikej uporabnega dobiti iz tega kitajca :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

barakus ::

Škoda, ker ima A1 zafurano kamero, ne vem zakaj xiaomi ne ponudi stock rom na več modelih.

krop ::

Kaj to pomeni zafurano?
««
146 / 374
»»