» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
92 / 374
»»

roberto1 ::

Glede na to, da po defaultu niso osvetljene, ne moreš nič nardit! Žal.

hobbit je izjavil:

hobbit je izjavil:

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?


Kdo kaj ve o tem?
Someday never comes!

Killermode ::

hobbit je izjavil:

hobbit je izjavil:

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?


Kdo kaj ve o tem?

 glow in the dark

glow in the dark



Drugega načina žal ne bo :P

MucuCat ::

klinker je izjavil:

Aha, iOS pa bos ti razvijal, ane. Ozkoglednost nima meja pri haterjih.
Pa v koncni fazi je prav vseeno kolko njih kaj stane, ce prodaja gre za med po tej ceni ne vem zakaj bi nizali. Ti bi verjetno nekaj raje prodajal za 200EUR, ceprav bi slo super v promet za 800EUR ane...shure >:D
Bi reku da si iPhone zelo zelis, noces pa placat njegove cene.



Jaz mam rad telefone s tankim robom okoli ekrana ;)
Ne vem komu ogromen rob premium deluje.

Mimogrede post z glow in the dark luckami me je fejst nasmejal :))

Anyways ne bom vec smetil teme. Ce hoces se dalje debatirat pa mi lahk kamot zasebno posles.

Dimnik ::

hobbit je izjavil:

hobbit je izjavil:

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?


Kdo kaj ve o tem?


Sem preveril na redmi note3 in mi5s, oba imata funkcijo vklop-izklop osvetlitve tipk... Greš v nastavitve, dodatne nastavitve, tipke, in izbereš vklop izklop in čas osvetlitve.

klinker ::

MucuCat je izjavil:

klinker je izjavil:

Aha, iOS pa bos ti razvijal, ane. Ozkoglednost nima meja pri haterjih.
Pa v koncni fazi je prav vseeno kolko njih kaj stane, ce prodaja gre za med po tej ceni ne vem zakaj bi nizali. Ti bi verjetno nekaj raje prodajal za 200EUR, ceprav bi slo super v promet za 800EUR ane...shure >:D
Bi reku da si iPhone zelo zelis, noces pa placat njegove cene.



Jaz mam rad telefone s tankim robom okoli ekrana ;)
Ne vem komu ogromen rob premium deluje.

Mimogrede post z glow in the dark luckami me je fejst nasmejal :))

Anyways ne bom vec smetil teme. Ce hoces se dalje debatirat pa mi lahk kamot zasebno posles.


Pol pa ne vem kaj komentiras nekaj kar ti ni vsec...jst samo pravim da je koncna cena produkta totalno neodvisna od cene proizvodnje ipd gluposti, ki jih omenjate nekateri ko klincate Apple-ove izdelke.
Niti sam ne bi nikoli dal tolko za prav noben fon, imam N5X, moja pa R3Pro, vseeno pa ne bom nikoli reku da iPhone ni vreden jurja, ce pa se za to ceno prodaja kot vroce zemljice in ne vem keri bumbar bi sel prodajat za manj, ko lahko proda za vec.

Dimnik ::

Ma nemoj...jurja vreden, potem se ti pa ob hladnem vremenu ugaša haha, kolega ima sedmico ali sedem plus, sploh nevem modelov ker me ne zanimajo, že tretjič na popravilu...ampak jurja je vreden ja

Goody ::

Kaj ste eni smešni no...Vrednost v kapitalizmu določa samo trg in nič drugega. Če ga folk masovno kupuje po jurja, je pač vreden jurja, pa če še tako zanič po vaše dela.

next3steps ::

MucuCat je izjavil:

http://www.phonearena.com/news/Apple-ma...

Naj se kdo rece da je iphone kvaliteten telefon. Torej na kak nacin skasiras 80c/o dobicka celotne mobilne industrije? Naredis zelo poceni telefon in si nabijes ogromno marzo gor. Vlozis kr nekaj v marketing da prepricas ljudi da je izdelek "premium" (dosti ceneje in ucinkovo je z maretingom pretentat ljudi, kot pa dejansko naredit premium izdelek). Resena zadeva :D

Xiaomijv nacrt je, da telefone proda z zelo zelo malo marzo in potem sluzi z nekaterimi storitvami.

Nihče ne pravi, da ni kvaliteten. Da je kvaliteten, je dejstvo. Pravtako je dejstvo, da je predrag.
Je pa edina opcija glede iOS.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Kolega al gluposti ki jih berete po netu in pol nabijate naprej o "kolegih"?
Necakinja pa 5S ze od izida drsa in je prezadovoljna. So what?
Prodaja se, torej je vreden...pa se ti lahko na trepalnice postavis.

Goody je izjavil:

Kaj ste eni smešni no...Vrednost v kapitalizmu določa samo trg in nič drugega. Če ga folk masovno kupuje po jurja, je pač vreden jurja, pa če še tako zanič po vaše dela.


Eni bi zgleda bli karitas in ne zeli dobicka kljub temu da ga lahko :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

broken/link ::

dečki, temo ste zgrešili.

klinker ::

Eni so zgresili celotno mentaliteto :))

Kr naj se pocisti, ker so neumnosti, se strinjam ;)

Dimnik ::

Klinker, neumnosti na netu bereš verjetno ti in potem v xiaomi temi trosiš neumnosti, ki ne spodajo sem...

Lahko ti pa dam njegovo telefonsko, pa ti obrazloži zadevo, če te zanima

klinker ::

Malo preveri kdo je zacel neumnosti nabijat v Xiaomi temi.
Ni potrebe, mi dol visi za "tvojega kolega" in za iPhone :D samo eni pac ne stekate enostavnih in logicnih potez uspesnih podjetij.

next3steps ::

klinker je izjavil:

Eni so zgresili celotno mentaliteto :))

Kr naj se pocisti, ker so neumnosti, se strinjam ;)

S svojimi "ugotovitvami" ne prispevaš k temi absolutno nič.

klinker ::

next3steps je izjavil:

klinker je izjavil:

Eni so zgresili celotno mentaliteto :))

Kr naj se pocisti, ker so neumnosti, se strinjam ;)

S svojimi "ugotovitvami" ne prispevaš k temi absolutno nič.


Hvala enako...velja tudi za une pred mano ;)

Tinaamalaa ::

Pac tisti, ki kupijo iphone, jih podpirajo...
Ravno zaradi tega, ker je iphone imel najvecjo premium ceno se je tako dobro prodajal...enako so govorili za Nexus/Pixel, naj dvignejo ceno...in so jo.
Njim se pa smeji...dokler je toliko ljudi pripravljenih placat toliko, ceprav jih ima vecina na obroke :)
Sej Samsung isto, izkorisca in nabija marze v nebo...ceprav skoraj celi telefon sami naredijo.
Pol pa vidis, da nek Xiaomi, ki nima svojega obrata lahko prodaja po 100€ telefone, ki jih ekvivalent Samsung prodaja 5x drazje.

hobbit ::

Dimnik je izjavil:

hobbit je izjavil:

hobbit je izjavil:

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?


Kdo kaj ve o tem?


Sem preveril na redmi note3 in mi5s, oba imata funkcijo vklop-izklop osvetlitve tipk... Greš v nastavitve, dodatne nastavitve, tipke, in izbereš vklop izklop in čas osvetlitve.

Ja. Semtudi jaz zgooglal to... Vendar rp4 tega nima ocitno. Ah se bom ze navadu.

Ja.. Tsta s svetlecimi se flomastri je mocna ja:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

knap ::

ostale naprave, gremo teči ;)

Xiaomi Launches 299 Yuan ($43) 90 Minutes Ultra Smart Sports Footwear with Intel Chips
https://www.gizmochina.com/2017/03/09/x...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

next3steps ::

Tinaamalaa je izjavil:

Pac tisti, ki kupijo iphone, jih podpirajo...
Ravno zaradi tega, ker je iphone imel najvecjo premium ceno se je tako dobro prodajal...enako so govorili za Nexus/Pixel, naj dvignejo ceno...in so jo.
Njim se pa smeji...dokler je toliko ljudi pripravljenih placat toliko, ceprav jih ima vecina na obroke :)
Sej Samsung isto, izkorisca in nabija marze v nebo...ceprav skoraj celi telefon sami naredijo.
Pol pa vidis, da nek Xiaomi, ki nima svojega obrata lahko prodaja po 100€ telefone, ki jih ekvivalent Samsung prodaja 5x drazje.

Naaah. Njihovi high-end ekvivalenti so podobono dragi, kot Samsungovi.

matobeli ::

Ravno prejel updejt, global stable, na R4pro, dodane lokacije Slovenija in slovenski jezik :D

koli99 ::

Pred 4 meseci vzel za ženo Redmi Note 4 na Top One in ko sem sedaj pogledal na Aliexpress previous orders telefona ni več v ponudbi. Bi pa rabil sedaj naročiti tega ali Redmi Note 3 (ali katerikoli drugi Xiaomi do 180 EUR) za bratranca (v imenu njegove punce:). Na kateri strani bi dobil da se izognem carinjenju in pride do konca marca?

Hvala za pomoč!

hobbit ::

@matobeli

enako tudi pri meni. =)

Mam pa eno obvestilo ki pravi: vaša sim kartica je neaktivna. Sinhroniziraj zgodovino klivec.

Telefon dela sicer normalno. Kdo ve kaj je to?

next3steps ::

2nd SIM slot?

ivanuscha ::

@koli

Top One je propadel, poglej na Goldway, je sedaj nov model Note 4x.

hobbit ::

Kaj? Ne. Imam samo eno sim kartico.

slodreamer ::

Zgodovina sprememb…

ivanuscha ::

slodreamer je izjavil:

Xiaomi Redmi Note 4X REVIEW za 200EUR


Gearbest ima flashsale Note 4x za 161€, super cena. Edino ne vem če ima naložen Global ROM tako kot pri GOldway? Pa tudi pri Gearbest je potrebno doplačati za carino, kolikor vem?

koli99 ::

Hvala za odgovore! Je kje mozno narociti brez placila carine?

matobeli ::

Seveda, Goldway - seller's shipping method, pa še par štacun je bilo omenjano v zadnjih nekaj straneh teme.

ivanuscha ::

A ni bilo pri top-one z DHL brez carine? Od Goldwaya sellers shipping pošiljanje traja daleč največ dni, pa tudi stane skoraj isto kot DHL.

next3steps ::

Pri DHL ti ne uide davek.

matobeli ::

Pri vsakemu trgovcu piše kater način pošiljanja je brezcarinski, niso to neke hudo varovane skrivnosti.

balluf ::

ivanuscha je izjavil:

A ni bilo pri top-one z DHL brez carine? Od Goldwaya sellers shipping pošiljanje traja daleč največ dni, pa tudi stane skoraj isto kot DHL.


Ne kompliciraj, na vprašanje kako si dobil odgovor, in to je to.

Še enkrat
Goldway - seller's shipping method- brez carine ,jaz sem ga dobil po 8 dneh od naročila.

ivanuscha ::

Ja okej, samo čudno je da piše dostava do 40 dni! 2 meseca ne misli pomoje noben čakat na telefon... če pa je v praksi precej hitreje, potem pa super.

klinker ::

To je rok ki ga on mora izpolnit. Ce v tem casu ne dobis artikla lahko zahtevas vrnitev kupnine.
Meni je R3Pro od Top one prisu v 6 dneh.

sbor ::

"Novi" top one ima redmi note 4x še ceneje - odvisno od dodatkov pride okrog 160€ brez carine z dpd. https://tonke-digital.aliexpress.com/st...

stara mama ::

sbor je izjavil:

"Novi" top one ima redmi note 4x še ceneje - odvisno od dodatkov pride okrog 160€ brez carine z dpd. https://tonke-digital.aliexpress.com/st...

Tud na goldwayu je cena padla.
Ekologija™ in Trajnost™

Jerry000 ::

Se da kje pri nas kupiti kakšen xiaomi telefon? Kateri model je zadnji in da je cca 5" velikost

sbor ::

Enaa: https://www.enaa.com/search.asp?q=xiaom...
Prodajali so tudi na mimovrste, pa trenutno ni nič dobavljivo; https://www.mimovrste.com/iskanje?c%5B%...

Jerry000 ::

Glede na to da ne spremljam nič teh naprav (xiaomi), kateri je trenutno najnovejši (5" in 5.5"+). Oziroma bom vprašal drugače, punca rabi nov mobi (ne želi dat 300+EUR za telefon). Fino je da ima 3GB RAM, dober/povprečen foto in video), dobro baterijo (3000+), in vsaj 16GB internega prostora (še raje 32). Gledam Huawei honor 8 lite, ta je nekako v zgornji meji glede cene, za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

gregor ::

Xiaomi Redmi Note 4X Review - It is Awesome!
https://www.gizmochina.com/2017/03/10/x...



Xiaomi Redmi Pro 2 Rumored as Launching This Month
https://www.gizmochina.com/2017/03/13/x...

matobeli ::

Jerry000 je izjavil:

za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?


Xiaomi Redmi 4pro (ali prime) za 5", ali Redmi note 4x za 5.5". Oboje je FHD, 3/32.

Dobri in lepi telefoni z veliko baterijo. Cena cca 160€.

Jerry000 ::

matobeli je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?


Xiaomi Redmi 4pro (ali prime) za 5", ali Redmi note 4x za 5.5". Oboje je FHD, 3/32.

Dobri in lepi telefoni z veliko baterijo. Cena cca 160EUR.


Super, hvala! Vendar ne najdem teh telefonov pri nas v SLO. Imaš mogoče kje "pri roki" link od teh naprav? Kako je z servisom? Imamo uradni servis tu pri nas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

matobeli ::

Kupuje se te telefone direkt od kitajcev (bolj ali manj aliexpress), predvsem tistih ki uporabljajo različne mahinacije (vse legalno) da nam omogočajo poštnine kjer ni potrebno plačati uvoznih dajatev. Ima ponavadi isti trgovec več različnih poštnin, ampak samo ena omogoča izogibanje dajatev.
Linke do dobrih ponudb redno objavljamo, eden je recimo 3 poste nad tvojim.

The bad part": Ni garancije in servisa. Oziroma imaš tolk garancije da ne boš ostal brez če dobiš crknjen telefon. Nekateri ponudniki imajo tudi boljše garancijske pogoje, ampak so bolj izjema.

Ampak, glede na to da je verjetno najpogostejša napaka fizično uničenje in "vdor vode" imaš tudi v SLO dobre šanse da ostaneš brez (veliko dražjega telefona).

Samplačniško pa se telefona za 160EUR ne splača popravljat, razen če to delaš doma. Menjava ekrana je itak ponavadi cca 100-150EUR za take telefone

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Dimnik ::

Jerry000 je izjavil:

Glede na to da ne spremljam nič teh naprav (xiaomi), kateri je trenutno najnovejši (5" in 5.5"+). Oziroma bom vprašal drugače, punca rabi nov mobi (ne želi dat 300+EUR za telefon). Fino je da ima 3GB RAM, dober/povprečen foto in video), dobro baterijo (3000+), in vsaj 16GB internega prostora (še raje 32). Gledam Huawei honor 8 lite, ta je nekako v zgornji meji glede cene, za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?


Vzami rajši honor8 kot lite, malo rabljen z garancijo....malo še shandlaš ceno in je to to....drugače telefon je raketa glede hitrosti, kamera super...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Jerry000 ::

Dimnik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Glede na to da ne spremljam nič teh naprav (xiaomi), kateri je trenutno najnovejši (5" in 5.5"+). Oziroma bom vprašal drugače, punca rabi nov mobi (ne želi dat 300+EUR za telefon). Fino je da ima 3GB RAM, dober/povprečen foto in video), dobro baterijo (3000+), in vsaj 16GB internega prostora (še raje 32). Gledam Huawei honor 8 lite, ta je nekako v zgornji meji glede cene, za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?


Vzami rajši honor8 kot lite, malo rabljen z garancijo....malo še shandlaš ceno in je to to....drugače telefon je raketa glede hitrosti, kamera super...

Honor 8 kar presega budget. Kje se da kupiti rabljenega z garancijo?

matobeli ::

Najcenejši na bolhi 280€. Pa shitty baterijo ima. Pa fotelc zgleda enako slab kot na Redmi 4 seriji.

Edino kar je bolje je 4G rama proti 3G. Ampak ne vem če se to res pozna nekomu ki ni power user.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Jerry000 ::

Ja, 3G je nekako minimum danes se mi zdi. Je pa 3G predvsem boljše kot 1G rama kot ima sedaj :).

roberto1 ::

Če hočeš imeti dobro baterijo, so Xiaomi Redmi 4, Note 3/4 perfektna zadeva. Overall package ti je Lenovo P2 še boljši, ampak si na 300EUR (amazon italia jih je imel pred kratkim za 265EUR). Honor8 ima Ale123 zgoraj, tako da ima on konkretno izkušnjo.
Glede garancije bo s kitajci težko, razen če ga vzameš pri nas pri mimovrste, enaa ali na amazonu...... Potem je še seveda faktor jezika, pri nekaterih modelih Xiaomi je treba telefon odklenit in namestit primeren (eu) rom.
Vsakemu se ne da s tem ukvarjat.
Jaz osebno bi za denar do 300EUR kljub vsemu vzel mi5. Imaš kvazi flagship zadevo s solidnimi performansi, dobro kamero in solidno baterijo. Pa tako nekako na sredini je med 5" in 5.5". Tudi izgleda precej atraktivno, tako da ti je to "best bet". Lite verzij od Huawei ne bi jemal, ker kolikor sem uporabljal p8 in P9lite, si pri obeh zelo hitro opazil rahel lag. Nekoga to ne moti, mene je.



Jerry000 je izjavil:

Glede na to da ne spremljam nič teh naprav (xiaomi), kateri je trenutno najnovejši (5" in 5.5"+). Oziroma bom vprašal drugače, punca rabi nov mobi (ne želi dat 300+EUR za telefon). Fino je da ima 3GB RAM, dober/povprečen foto in video), dobro baterijo (3000+), in vsaj 16GB internega prostora (še raje 32). Gledam Huawei honor 8 lite, ta je nekako v zgornji meji glede cene, za xiaomi pa ne vem kateri je. So to dobri telefoni?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

acter ::

Imam 2 meseca starega Redmi 4 prime. Danes sem hotel utišati zvonenje tako, da je telefon v stanju pripravljenosti vendar, da ne zvoni, ker sem bil na predavanju. Kasneje sem na telefon hotel pogledati, če me je kdo klical, vendar ugotovil, da je telefon ugasnjen (ne, da nič od sebe). Hotel sem ga prižgati vendar ni šlo, čeprav sem kar nekajkrat poizkusil. Ima mogoče kdo kako idejo kako bi ga obudil k življenju? Sem ga že priklopil na polnjene, vendar ni bilo nobene spremembe, tudi lučka za polnjene se ni prižgala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: acter ()
««
92 / 374
»»