» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
91 / 374
»»

MucuCat ::

Koliko sem bral ne morejo uporabiti original softwerja za kamero in so zato slike slabše. Tudi, ko sem bral na mi5 xda so se na custom romih pritoževali glede kvalitete slik. mogoče je za rn3 drugače.

Drugače pa EU rom ne štejem, kot custom rom ker je v bistvu tweakan stock rom (in ga za to uporabljam)

Bi pa z veseljem flashal kak dober kernel ampak za mi5 nisem našel nič pametnega. Še tistih par, ki jih je so narejeni za performance pa 3x overclockani pa druge bedarije :|
še vedno ne vem kaj delajo ljudje s telefoni, da na snapdragon 820 rabijo overclock pa 2gb free ram..

broken/link ::

Tinaamalaa je izjavil:


Fotoaparat ze nekaj casa deluje brezhibno na Nitrogenu..slike so iste kot na miui. Bil je problem edino nekaj casa, da flash ni bil sinhroniziran z sliko, pa vcasih je FC, ko si menjal iz sprednje na zadnjo kamero. Zdaj vse deluje ze dober mesec.

Fotoaparat deluje, ja. brez FCjev. lahko potrdim. kakovost slik pa ni na istem nivoju kot na MIUI, so malenkost slabše. pa tudi praktično nobene dodatne opcije še ni implementirane, kaj šele kakšn HDR.

Tinaamalaa ::

broken/link je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:


Fotoaparat ze nekaj casa deluje brezhibno na Nitrogenu..slike so iste kot na miui. Bil je problem edino nekaj casa, da flash ni bil sinhroniziran z sliko, pa vcasih je FC, ko si menjal iz sprednje na zadnjo kamero. Zdaj vse deluje ze dober mesec.

Fotoaparat deluje, ja. brez FCjev. lahko potrdim. kakovost slik pa ni na istem nivoju kot na MIUI, so malenkost slabše. pa tudi praktično nobene dodatne opcije še ni implementirane, kaj šele kakšn HDR.

Iste so slike...HDR deluje...snap camera HDR pro ;)
Je pa res, da so trije ali stirje razlicni senzorji v rn3, enim dela, enim ne

Zgodovina sprememb…

Nejc33 ::

next3steps je izjavil:

Potem pa stran od Xiaomija in kar na
https://oneplus.net/si/


kje pa najceneje dobim oneplus 3t ' :)

lopov ::

matobeli je izjavil:

lopov je izjavil:

Ima kdo izkušnje z reklamacijami pri Goldway?

Kolegica je ravno pred kitajskim novim letom kupila dva "Redmi 4 pro prime" in en je v teh dneh "umrl". Menda niso počeli nič neobičajnega in je samo ugasnil. Danes smo ga probali na več polnilcih in kablih, pa niti ne trzne. Skratka, želi reklamirati :)

Thx,
b.


Knof za priklop naj drži dolgo časa, ali pa malo kombinira volume down+power. Mogoče ni čist uničen pa samo ni bila dovolj vstrajna.

Nej piše prodajalcu in bo hitro vedela kako in kaj glede reklamacij. Neke garancije pa pomojem nima:)


Hoj!

Dejansko je pomagalo to, kar si predlagal. Telefon že veselo brca :)

FoxKnox ::

Očitno se vrača Topone store pod imenom TONKE DIGITAL STORE.
Obljubljajo pošiljanje brez davka in carine za EU z Dpd preko Francije s "seller's shipping method"
(Zaenkrat Slovenija še ni vključena).

https://tonke-digital.aliexpress.com/st...

roberto1 ::

Pod item description za to pošiljanje je Slovenija zraven z zastavo, tako da bi moralo it:)

FoxKnox je izjavil:

Očitno se vrača Topone
store pod imenom TONKE DIGITAL STORE.
Obljubljajo pošiljanje brez davka in carine za EU z Dpd preko Francije s "seller's shipping method"
(Zaenkrat Slovenija še ni vključena).

https://tonke-digital.aliexpress.com/st...
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

sbor ::

Prosim pomoč ;)
Preko top-one sem pred novim letom nabavil Redmi Note 3 Pro 2/16 verzijo. In že kmalu ugotovil, da baterija ne drži kot bi morala. Zamenjal vendor rom z global developer, potem xiaomi.eu, slim. Nikoli telefon ni zdržal več kot 1 dan in okrog 4 ure SOT. Preko noči porabi 20-30%, nikoli ne gre več kot 3 minute v deep sleep v celem dnevu, maksimalna frekvenca 1,4 GHz, kot da A-72 jedra ne delajo, tudi "zatika" se pri odpiranju in zapiranju aplikacij. Prodajalec mi je sporočil: Could you please go local repairing store to check how much it will cost to fix the problem? The please inform us the price first, we will take it under consideration. If we can bear, we will inform you, no worry. Looking forward to your reply.
Kam naj nesem telefon oz. kaj mi je narediti?

FoxKnox ::

roberto1 je izjavil:

Pod item description za to pošiljanje je Slovenija zraven z zastavo, tako da bi moralo it:)

FoxKnox je izjavil:

Očitno se vrača Topone
store pod imenom TONKE DIGITAL STORE.
Obljubljajo pošiljanje brez davka in carine za EU z Dpd preko Francije s "seller's shipping method"
(Zaenkrat Slovenija še ni vključena).

https://tonke-digital.aliexpress.com/st...


Jap, tudi v Slo lahko že gre😇

knap ::

super, če bodo tudi cene konkurenčne, imamo še eno trgovino kjer lahko brez carine nabavimo :)

Dimnik ::

Bom tukaj napisal, glede grossoshopa imajo sosedi hrvati probleme z garancijo oz, stroški pošiljanja telefona k njim, računajo 56e kao strošek pošiljanja prek fedexa, moraš pa poslati z fedex, ker potem odgovarjajo oni za nepredvidene težave pri pošiljanju, če pošlješ z drugo pošto, ne odgovarjajo za telefon. Najboljše je preveriti pred nakupom, oni imajo že poštnino prek goldway 20$, mi imamo 13$, se pa že pogovarjajo, če se sploh splača več tam kupovat....

Relanium ::

knap ::

Dimnik je izjavil:

Bom tukaj napisal, glede grossoshopa imajo sosedi hrvati probleme z garancijo oz, stroški pošiljanja telefona k njim, računajo 56e kao strošek pošiljanja prek fedexa, moraš pa poslati z fedex, ker potem odgovarjajo oni za nepredvidene težave pri pošiljanju, če pošlješ z drugo pošto, ne odgovarjajo za telefon. Najboljše je preveriti pred nakupom, oni imajo že poštnino prek goldway 20$, mi imamo 13$, se pa že pogovarjajo, če se sploh splača več tam kupovat....


če ni skrivnost, na katerem hr forumu si dobil te informacije
prosi za link
hvala
LP

Master_Yoda ::

sbor je izjavil:

Prosim pomoč ;)
Preko top-one sem pred novim letom nabavil Redmi Note 3 Pro 2/16 verzijo. In že kmalu ugotovil, da baterija ne drži kot bi morala. Zamenjal vendor rom z global developer, potem xiaomi.eu, slim. Nikoli telefon ni zdržal več kot 1 dan in okrog 4 ure SOT. Preko noči porabi 20-30%, nikoli ne gre več kot 3 minute v deep sleep v celem dnevu, maksimalna frekvenca 1,4 GHz, kot da A-72 jedra ne delajo, tudi "zatika" se pri odpiranju in zapiranju aplikacij. Prodajalec mi je sporočil: Could you please go local repairing store to check how much it will cost to fix the problem? The please inform us the price first, we will take it under consideration. If we can bear, we will inform you, no worry. Looking forward to your reply.
Kam naj nesem telefon oz. kaj mi je narediti?


Si probal povrniti telefon v tovarnisko stanje in tam testirati baterijo ( Better battery stats, gsam battery monitor )? Imas originalni ROM ali mogoce kako custom seller varianto?

Dimnik ::

knap je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Bom tukaj napisal, glede grossoshopa imajo sosedi hrvati probleme z garancijo oz, stroški pošiljanja telefona k njim, računajo 56e kao strošek pošiljanja prek fedexa, moraš pa poslati z fedex, ker potem odgovarjajo oni za nepredvidene težave pri pošiljanju, če pošlješ z drugo pošto, ne odgovarjajo za telefon. Najboljše je preveriti pred nakupom, oni imajo že poštnino prek goldway 20$, mi imamo 13$, se pa že pogovarjajo, če se sploh splača več tam kupovat....


če ni skrivnost, na katerem hr forumu si dobil te informacije
prosi za link
hvala
LP


http://forum.telekineza.com/viewtopic.p...

Za slanje na garanciju je potrebno platiti 56EUR (28+28 ) kako bi kurir podigao telefon kod Vas doma i poslao za Italiju na popravak, u slucaju da se telefon u Italiji nemoze popravit onda se salje u Kinu ali trosak snosi Grossoshop.
Telefon se na popravak moze slati i u Kinu tako da vi posaljete a onda za natrag se placa 20EUR jer ide SF expressom.. Kad se salje u Kinu salje se preporuceno i salje se samo telefon bez kutije, punjaca, kabela itd..
Za sve ingormacije oko garancije slobodno mi se javite na PM..

Garancije vrijede i ako se otkljuca bootloader (Xiaomi) i ako se rootaju telefoni, naravno ako kvar ne nastane bas zbog tih radnji.
Imate i DOA garanciju, ako u roku 7 dana primjetite neke nedostatke, ostecenja ili slicno imate pravo vratit uredaj uz full refund naravno..
Imaju servis u Italiji za male kvarove a ako je nešto ozbiljnije šalje se u Kinu. Ako vas još nešto zanima napišite slobodno pa čemo pitat čovjeka, inače sam stalni član Androidiani foruma i tamo je 90% ljudi kupilo telefone od Grossoshopa, čak surađuju sa BB72 i Cuocu92 developerima (vlasnici LeTv/Leeco uređaja znaju) koji stavlja svoje rom-ove u nove telefone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

sbor ::

Master_Yoda je izjavil:


Si probal povrniti telefon v tovarnisko stanje in tam testirati baterijo ( Better battery stats, gsam battery monitor )? Imas originalni ROM ali mogoce kako custom seller varianto?

Vse sem poskušal. Najprej uradno odklenil preko global developer verzije, brez problemov. Namestil xiaomi.eu verzijo. Potem pa ugotovil, da baterija ne drži nič boljše kot prej z vendor romom. Namestil better battery stats in ugotovil, da telefon gre v deep sleep v celem dnevu samo za kakšno minuto, da je maksimalni takt procesorja 1,4 GHz (kot da A-72 jedra ne delujeta). Potem poskušal še z uradno global stable verzijo, iste težave. Vsakič seveda nameščal preko fastboot načina, erase all.
Zanimivo, da telefon deluje normalno, brez težav, dokler ne gre prvič v standby (s pritiskom gumba za ugašanje). Predtem vse normalno, vsi procesi v normalnem območju. Ko pa se zaslon ugasne pa že po kakšni minuti blazno naraste android in android system (tudi preko 50% včasih).
Seveda nisem sam s to težavo (glej https://forum.xda-developers.com/redmi-....

Master_Yoda ::

Imas telefon rootan ? Ce ga imas lahko s to aplikacijo vidis/nastavljas min/max clocke na procesorjih. Poglej ce ni minimalni clock slucajno nastavljen na maximalnega. Ceprav ce imas originalni rom bi morale biti defaultne vrednosti ...

sbor ::

MucuCat ::

Ce ga rootas pa iz xda namestis betterbatterystats.apk ti bo tocno pokazalo kaj porablja baterijo. Mogoce ce tocno dolocis problem ga lahko resis

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MucuCat ()

facepalm ::

@sbor dizejblaj LTE in porocaj:)

Sam imam mi5 in sem bil primoran izklopiti 4g, ker mi je porabilo cca 7%/hr v standby.
Pri meni je problem slaba 4g pokritost doma (simobilovo omrezje), imam pa wifi in tako nimam problemov. Ce potrebujem lte ko sem zunaj, ga pa preprosto vklopim.
Cez vikend (z zelo malo uporabe), je telefon zdrzal 3dni 8hr s 5hr SoT.

hobbit ::

Evo, po 12 dneh prejel Redmi4 pro iz Goldwaya. Nameščen ima MIUI Global Stable 8.1.2.0(MBEMIDI).

Android pa je 6.0.1. Ima kdo Android 7 in zakaj ne/ja?

Klamzi ::

Katero zaščito za steklo priporočate za Redmi 4 Prime?
Me je nekak minlo nosit telefon v flip ovitku...

stara mama ::

Evo ga, RN4 sa 20bandom (zaenkrat še samo v zlati).
Ni mi pa jasno, zakaj je 4/64 verzija samo za indijo
Ekologija™ in Trajnost™

buttcrack ::

stara mama je izjavil:

Evo ga, RN4 sa 20bandom (zaenkrat še samo v zlati).
Ni mi pa jasno, zakaj je 4/64 verzija samo za indijo

Shipping: Can not deliver to Slovenia

hobbit ::

Vprašanje. Kako preverim če deluje LTE? Zanekrat se mi je skonektalo samo na 3G omrežje. Sem pri Telekomu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

roberto1 ::

Če imaš na telefonu prednostno nastavljeno 4g omrežje, potem je odvisno od lokacije, kjer se nahajaš. Na Telekomu bi moral imeti 4g v bližini večjih mest. Telekom poleg frekvence 800, ki je seveda nimaš na xiaomiju, uporablja tudi 1800 in 2600, kar oboje tvoj telefon podpira.

Preveri lokacijo in frekvence tukaj in bo vse veliko bolj jasno. Poizkusi ročno poiskat omrežje, da vidiš če je se lahko registriraš na 4g omrežje. Če nimaš te opcije, potem bo lokacija problem.

hobbit je izjavil:

Vprašanje. Kako preverim če deluje LTE? Zanekrat se mi je skonektalo samo na 3G omrežje. Sem pri Telekomu.
Someday never comes!

skalanacesti ::

Zdravo!

Če prav razumem ima mi5 najboljšo kamero od xaiomi telefonov.

Zanima me kakšna je ta kamera v primerjavi z npr lumia 950xl oziroma s6?

Zgodovina sprememb…

roberto1 ::

Nisem sicer ultra fotograf, ampak imho je kamera super za ta denar. Lumie nisem nikoli poizkusil, ampak proti S6 bo razlika predvsem v slabši svetlobi. Moramo pač vedet, da je razlika v ceni kr velika.
Če slikaš večinoma v naravni svetlobi, bo mi5 super. V tem cenovnem razredu okoli 250EUR sigurno zelo dobro napram konkurenci.
Ni pa to Galaxy, Pixel, Iphone ali LG G serija.


skalanacesti je izjavil:

Zdravo!

Če prav razumem ima mi5 najboljšo kamero od xaiomi telefonov.

Zanima me kakšna je ta kamera v primerjavi z npr lumia 950xl oziroma s6?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

sbor ::

Oglej si tole:
Drugače ima mi5 senzor IMX298 SONY EXMOR, S6 IMX240 SONY EXMOR. Senzor iz xiaomija se nazaja v večini dražji kitajcev (one plus 3, le eco le pro3, nubia z11), senzor iz S6 pa v samsungih note 4, 5, A5 in S6. Lumia im še boljši senzor, zeiss optiko...

knap ::

xiaomi kava :)

Xiaomi Launches Scishare Coffee Machine Priced at 399 Yuan ($58)
https://www.gizmochina.com/2017/03/06/x...

Karlos ::

hobbit je izjavil:

Evo, po 12 dneh prejel Redmi4 pro iz Goldwaya. Nameščen ima MIUI Global Stable 8.1.2.0(MBEMIDI).

Android pa je 6.0.1. Ima kdo Android 7 in zakaj ne/ja?


Jaz sem ga tudi naročil v petek, MTK verzijo. Upam da pride kmalu. Malo sem gledal pa imajo ljudje na najnovejših verzijah probleme z baterijo.
Koliko zdrži tebi?

Ko ga dobim, si bom verjetno naložil tale ROM . Zgleda kar stabilen.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

stara mama ::

AOSP so super (sicer na mojem nexusu), precej čist in hiter.
6.0 je precej stabilen, 7.1 pa še ne
Ekologija™ in Trajnost™

Dimnik ::

Karlos je izjavil:

hobbit je izjavil:

Evo, po 12 dneh prejel Redmi4 pro iz Goldwaya. Nameščen ima MIUI Global Stable 8.1.2.0(MBEMIDI).

Android pa je 6.0.1. Ima kdo Android 7 in zakaj ne/ja?


Jaz sem ga tudi naročil v petek, MTK verzijo. Upam da pride kmalu. Malo sem gledal pa imajo ljudje na najnovejših verzijah probleme z baterijo.
Koliko zdrži tebi?

Ko ga dobim, si bom verjetno naložil tale ROM . Zgleda kar stabilen.


On je vzel redmi4, ti pa redmi note4...na tvojem mestu bi vzel snapdragon ne mtk

hobbit ::

Baterija na Redmi4 pro je bila včeraj popoldne/zvečer naponjena. Sedaj je na 82%(skoraj nonstop nekaj delam z njim(brosanje/fotkanje/gps/...))

Karlos ::

Dimnik je izjavil:

Karlos je izjavil:

hobbit je izjavil:

Evo, po 12 dneh prejel Redmi4 pro iz Goldwaya. Nameščen ima MIUI Global Stable 8.1.2.0(MBEMIDI).

Android pa je 6.0.1. Ima kdo Android 7 in zakaj ne/ja?


Jaz sem ga tudi naročil v petek, MTK verzijo. Upam da pride kmalu. Malo sem gledal pa imajo ljudje na najnovejših verzijah probleme z baterijo.
Koliko zdrži tebi?

Ko ga dobim, si bom verjetno naložil tale ROM . Zgleda kar stabilen.


On je vzel redmi4, ti pa redmi note4...na tvojem mestu bi vzel snapdragon ne mtk


Ups, spregledal :)

Ja, malo mi je žal da sem vzel MTK. Predvsem zaradi podpore. A kaj čmo, ni se mi dalo delati doktorata iz teh gaziljon telefonov kjer so razlike med modeli za mišjo dlako.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

next3steps ::

sbor je izjavil:

Oglej si tole:
Drugače ima mi5 senzor IMX298 SONY EXMOR, S6 IMX240 SONY EXMOR. Senzor iz xiaomija se nazaja v večini dražji kitajcev (one plus 3, le eco le pro3, nubia z11), senzor iz S6 pa v samsungih note 4, 5, A5 in S6. Lumia im še boljši senzor, zeiss optiko...

Če hočeš kul kamero, imaš na voljo ZTE BLADE V8 Pro.
Malce dražji pa je potem ZTE Axon 7.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

hobbit je izjavil:

Baterija na Redmi4 pro je bila včeraj popoldne/zvečer naponjena. Sedaj je na 82%(skoraj nonstop nekaj delam z njim(brosanje/fotkanje/gps/...))


ja, neverjeten je :)

Ko sem ga dobil (v drugi polovici novembra 2016), mi je baterija sprva trajala kakšna dva dneva. Veliko je bilo za postoriti in tudi, ko ni bilo, sem ga imel precej po rokah, pritiskal to in ono.
Ko sta minila prva dva tedna in s tem manj igračkanja z njim, mi je baterija neko krajše obdobje v povprečju trajala tri do štiri dni.
Zdajle ob neki normalni uporabi (kakšna fotka, malce neta, nekaj smsjev, kakšen telefonski pogovor / na dan ...) baterijo pri nekih 20% polnem v povprečju vsak peti dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

hobbit ::

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?

bond007 ::

Nekaj so spreminjali v zadnjem MIUI, ker že meni sedaj nenormalno dolgo drži baterija na dobro leto starem Mi4, pa ima še star snapdragon 801, samo 3080 baterijo in še fullhd zaslon. Sploh standby z vključenim wifi in sinhronizacijo je sedaj vsaj teden dni (cca 2h sot). Ko bi le lahko portali miui 8 na galaxy s7 edge, ki ga sedaj uporabljam kot primarni telefon, ampak ima pa res grozen standby...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

tenchu ::

Ve kdo kje najcene dobiti Xiaomi Air laptop? Najbrž ni poceni opcije, predvsem zaradi carine. Morda če dobim nekoga, ki gre na Kitajsko in ga za plačilo kupi in prinese :)

roberto1 ::

Če boš hiter, je opcija:)))


tenchu je izjavil:

Ve kdo kje najcene dobiti Xiaomi Air laptop? Najbrž ni poceni opcije, predvsem zaradi carine. Morda če dobim nekoga, ki gre na Kitajsko in ga za plačilo kupi in prinese :)
Someday never comes!

tenchu ::

Hm ja. Ampak potem še carina + ddv in pa nagibam se bolj k 13" veziji :)

roberto1 ::

Kolikor je meni poznano za laptope ni carine, zgolj davek. To je daleč najceneje kar sem to kjerkoli videl.
Tradingshgenzen v Nemčiji uvaža te zadeve, ampak cene so pač takšne kot so. 13-ke pod 900EUR ne boš dobil nikjer, razen če ti res kdo iz Kitajske pripelje. To pa že res moraš bit fan, ker za ta denar dobiš pri nas soliden ultrabook z garancijo in win in vsem kar spada zraven. Your call:)

tenchu je izjavil:

Hm ja. Ampak potem še carina + ddv in pa nagibam se bolj k 13" veziji :)
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

tenchu ::

Za 900 ga seveda ne bom niti slučajno kupil :) Torej bi 12" bil 476 + 22% = 580€

roberto1 ::

Zraven se šteje tudi poštnina, ki v tem primeru seveda ni vredna omembe. 13-ka na trasdingshenzen te stane 832€ (my bad) z DHL in dajatvami incl.
Več o carinjenju tukajle:

Katere dajatve se sploh obračunavajo na prispele pošiljke?
Blago, katerega skupna vrednost v pošiljki brez poštnine ne presega 22 evrov, je oproščeno plačila vseh dajatev. Za pošiljke, vredne od 22 do vključno 150 evrov, se obračuna davek na dodano vrednost, pojasnjujejo na FURSu. Za pošiljke, katerih skupna vrednost blaga presega 150 evrov, se poleg davka na dodano vrednost plača tudi carina. Carinske stopnje, torej to, kako visoko carino boste plačali, se določijo glede na uvrstitev blaga v kombinirano nomenklaturo. Tako se denimo za knjige, mobilne telefone, prenosnike in tablične računalnike carina ne obračunava, saj so prosti carinske stopnje. Za oblačila se carinske stopnje gibljejo od 6,3 do 12 odstotkov, za obutev od tri do 17 odstotkov, za glasbene CD in DVD so 3,5 odstotka.
Someday never comes!

tenchu ::

Tudi 832€ je še vedno ene 100€ preveč :) Hvala za pojasnila. Ima kdo izkušnje s temi laptopi?

MucuCat ::

http://www.phonearena.com/news/Apple-ma...

Naj se kdo rece da je iphone kvaliteten telefon. Torej na kak nacin skasiras 80c/o dobicka celotne mobilne industrije? Naredis zelo poceni telefon in si nabijes ogromno marzo gor. Vlozis kr nekaj v marketing da prepricas ljudi da je izdelek "premium" (dosti ceneje in ucinkovo je z maretingom pretentat ljudi, kot pa dejansko naredit premium izdelek). Resena zadeva :D

Xiaomijv nacrt je, da telefone proda z zelo zelo malo marzo in potem sluzi z nekaterimi storitvami.

klinker ::

MucuCat je izjavil:

http://www.phonearena.com/news/Apple-ma...

Naj se kdo rece da je iphone kvaliteten telefon. Torej na kak nacin skasiras 80c/o dobicka celotne mobilne industrije? Naredis zelo poceni telefon in si nabijes ogromno marzo gor. Vlozis kr nekaj v marketing da prepricas ljudi da je izdelek "premium" (dosti ceneje in ucinkovo je z maretingom pretentat ljudi, kot pa dejansko naredit premium izdelek). Resena zadeva :D

Xiaomijv nacrt je, da telefone proda z zelo zelo malo marzo in potem sluzi z nekaterimi storitvami.


Aha, iOS pa bos ti razvijal, ane. Ozkoglednost nima meja pri haterjih.
Pa v koncni fazi je prav vseeno kolko njih kaj stane, ce prodaja gre za med po tej ceni ne vem zakaj bi nizali. Ti bi verjetno nekaj raje prodajal za 200EUR, ceprav bi slo super v promet za 800EUR ane...shure >:D
Bi reku da si iPhone zelo zelis, noces pa placat njegove cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Dimnik ::

MucuCat je izjavil:

http://www.phonearena.com/news/Apple-ma...

Naj se kdo rece da je iphone kvaliteten telefon. Torej na kak nacin skasiras 80c/o dobicka celotne mobilne industrije? Naredis zelo poceni telefon in si nabijes ogromno marzo gor. Vlozis kr nekaj v marketing da prepricas ljudi da je izdelek "premium" (dosti ceneje in ucinkovo je z maretingom pretentat ljudi, kot pa dejansko naredit premium izdelek). Resena zadeva :D

Xiaomijv nacrt je, da telefone proda z zelo zelo malo marzo in potem sluzi z nekaterimi storitvami.


To vemo že dolgo....ampak ovce so za strižt...haha

sicer pa ne smetit temo z jabkami

hobbit ::

hobbit je izjavil:

Vprasanje... A to da navigacijske tipke na redmi4 pro niso osvetljene je feature? Je kaka sansa to osvetlit?


Kdo kaj ve o tem?
««
91 / 374
»»