» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
45 / 378
»»

vilonja ::

@Mare 3
Skoraj nemogoče je, da je s telefonom kaj narobe. Če imaš ovitek na telefonu probaj brez, sem imel isti problem ker kabel ni šel do konca notri.
Drugače pa probaj z drugim kablom saj verjetno tu tiči problem.

System ::

Vilonja; Na 10 ur v idle zgubim max. 2 procenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: System ()

dexman ::

antonija je izjavil:

OK, gremo probat po drugi strani: za koliko % se vam sprazni redmi 3s ponoci v 6-8 nurah spanja, ko naj bi bil telefon v deep sleepu?


Lohk ti povem da meni MI4c 2/16 ponoči zgubi cca 15% baterije. :(

antonija ::

No, jaz imam podobne izkusnje. Ko je telefon "v elementu", ponoci komot pokuri 10% baterije s tem da samo lezi na nocni omarici :( (pa se moja noc je trenutno zelo kratka, ker imam en mesec starega otroka doma)

To ni normalno obnasanje telefona/baterije, in to se ni dogajalo na starejsih verzijah androida.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

miko22 ::

Meni moj Mi4c pokuri ponoči največ tam 2-3%
Mam pa gor CM13
Odkar sem deinštaliral Viber mi baterija zdrži komot 2 dni, prej pa dan pa pol.

JebatGa ::

antonija je izjavil:

OK, gremo probat po drugi strani: za koliko % se vam sprazni redmi 3s ponoci v 6-8 nurah spanja, ko naj bi bil telefon v deep sleepu?



Danes ponoči mi je šel moj 3s iz 36% na 35%. Torej 1%. Danes je bilo bolj izjema kot pravilo, ponavadi tam do 5% včasih kakšen procent manj, včasih pa tudi več.

klinker ::

Verjetno odvisno kaj vse pocnes cez dan in glede na to cez noc enim posilja vec ali manj osebnih podatkov raznim agencijam >:D

roberto1 ::

Redmi 3 Pro je bil konstantno zjutraj na 100%, brez on/off časovnih opcij, 3s je ali na 98 ali 99%. Na obeh trenutno 22.09 weekly eu.rom.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Blazz ::

če vam ponoči signal preklaplja med 3g 2g itd, al pa če je švoh signal oz prestavlja med antenami, bo vsak tel več skuril.

buttcrack ::

če se ti zdi da ti M8 več baterije pokuri pa pojdi nazaj na M7... ali pa še najbolje clean flash zadnje verzije in postopoma zraven dodajaj appe da vidiš če kakšna specifična kuri baterijo.

Lahko tudi poizkusiš iz dev na stable oz. obratno. cel kup opcij na razpolago.

System ::

0.6 procentov v 9h20min idle. :)
 0.6c/o

0.6c/o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: System ()

miko22 ::

Evo, od prejšnjega ponedeljka še telefon sedaj ni poslan.
Dobil sledeče :
Thanks for your order! There is a Notice:
Your address is the Remote Area.We suggest you offer another address in a bigger city which is not the Remote Area. I am afraid you need to pay 30USD Remote Area fee if you can't. The extra fee is not charged by us. It's charged by DHL.

Naslovnik je v sloveniji :)

broken/link ::

glede tega je bilo že 10001x napisano. in tako ima urejeno DHL, ne kitajc, kot tudi piše v sporočilu.
http://raslist.dhl.com/DHL-Remote-Areas...

miko22 ::

ja, sem dobil sedaj tudi iz dhl uradni odgovor.
Hehe, za dostavo izven MB cca 20km, zaračunajo 30$

gregor ::

glede porabe, mamin redmi 3 običajno zdrži 7, 8 dni
je pa res da ravno veliko ne kliče in ne igra igric ;)

System ::

miko22 je izjavil:

ja, sem dobil sedaj tudi iz dhl uradni odgovor.
Hehe, za dostavo izven MB cca 20km, zaračunajo 30$

Lahko tudi v skladiscu v MB prevzames in ne placas teh 30.

kumer ::

morda prihaja mi5c :), žal ne s SD ampak z MTK

http://www.gsmarena.com/new_xiaomi_phon...
http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-M...
http://www.gizmochina.com/2016/10/09/ne...

Xiaomi CEO Lei Jun: Mi Note 2 will come with a surprise
http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-C...

5.5-inch dual curved edge AMOLED screen with a 1440 x 2560 resolution. The latest rumor has the Snapdragon 835 chipset under the hood, a 21MP dual camera setup on the back of the unit, and 6GB of RAM inside the device along with 128GB of flash memory.???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

System ::

Ce je to res, glede specifikacij grem ziher v nabavo Mi Note 2. S8 in S8 edge bi naj imela drugo leto enaki SoC.

MucuCat ::

Na redmi 3s se je spet resetiral google messenger app pa telefon se je vgasal in stekal 1 dan. Zdaj je 2 dni spet vse ok. Messenger se je resetiral ze 3x v zadnjem mesecu.

antonija ::

System je izjavil:

0.6 procentov v 9h20min idle. :)
 0.6c/o

0.6c/o

To hocem jaz imet... to bi se mi zdela normalna poraba za idle pri tako veliki bateriji :(
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

RutS ::

Meni se je poraba baterije zmanjšala, odkar sem updatal na Miui 8, tončejih podatkov pa nisem dal skupaj...
Me pa zelo moti stvar v MIUI 8, ko daš volume down s tipko ob strani, ne gre avtomatsko v silent mode, ampak moraš kliknit na silent mode v notifications oknu...pri vseh telefonih je bilo avtomatsko v silent, ne vem zakaj so mogli tle spreminjat.
Pa še vedno nisem dobil odgovora, če se da vibracijo telefona pojačat (imam redmi 3s) ali je to to. Namreč, vibracija klica je zelo švoh, kar je kar moteče, ko je na silent mode.
Hvala lp

antonija ::

jaz se nisem nasel opcije za moc vibriranja na redmi 3s (pa sem celo malo iskal).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

System ::

Na RN3 je tak



Redmi Note 3 rekordna prodaja, moj je bil narejen se v avgustu.

antonija ::

To je vibrate on touch. On sprasuje za ring vibrate (za klice in SMSje in notificatione).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

System ::

Zgleda negre, razen da rootas in nalozis xposed modul. Meni na RN3 kr konkretno po defaultu vibrira...

Virjan ::

Eno hitro vprasanje.Imam redmi note 3 pro 2/16.
Nalozena je verzija 7.1.9.0.0 Stable. A se mi nebi moral telefon sam posodobiti na novejso verzijo brez teh bootloaderjev,flash...?

GeForce ::

Kje lahko dobim EU rom za Redmi 3S? Tukaj (https://xiaomi.eu/community/threads/6-9... piše "Redmi 3S Removed" in na download linkih nikjer ne najdem "land" verzije ROMa?

GeForce ::

Nevermind - sem preveč na hitro pogledal - gre za HM3SHM3X oznako :)

System ::

Virjan je izjavil:

Eno hitro vprasanje.Imam redmi note 3 pro 2/16.
Nalozena je verzija 7.1.9.0.0 Stable. A se mi nebi moral telefon sam posodobiti na novejso verzijo brez teh bootloaderjev,flash...?


Ja, preko updaterja.
Ce ne pa potegnes .zip stable in ga poisces v updaterju

roberto1 ::

presenetljivo zelo solid review na gsmareni za Redmi 3s. Presenetljivo zato, ker ti sajti ponavadi zelo ne-objektivno delajo revjuje za manj "znane" brande.
Someday never comes!

klinker ::

Je pac dejstvo da Xiaomi je ta trenutek best p/p. Precej dobro izdelani aparati za svojo ceno in celo SW je napram priznanim brandom cisto na nivoju, pod pogojem da imas global zadevo gor.

Virjan ::

Hvala za info System, sem ze resil...ni slo preko updaterja niti download mi ni deloval, javljal neko napako cant verify package, tako da sem zdele 2 uri porabil za tutorial da sem flesnu 8.0.5 gor.
Ocitno sem mel en custom vendor rom gor , ki sploh ni bil official, te kitajci ej..
Razlika v hitrosti je, bom se vidu ce me bo omrezje nehalo zafrkavati, me je skoz dol metalo pa folk me na trenutke ni nic slisal itd.

borisk ::

roberto1 je izjavil:

DPD!

borisk je izjavil:

a kdo ve, kdo dostavlja če naročiš pri efoxu german express? sem sicer dobil številko za sledenje za cronopost, paket naj bi bil nekje v franciji, če sem prav razbral.



lol, umetniki, telefon so dostavili 7.10. on to tako da je kurir pustil paket na mizi pred hišo, ne da bi pozvonil, hiša pa pa polna ljudi. k sreči je punca od kolega šla ven in vidla paket, ker je vse skupaj čisto ob prometni cesti, pa še na dež se je pripravljajlo.

klinker ::

Zdaj se pa naredi budalo kot oni, da paketa nisi dobil, namrec podpisal nisi nic ;)

Jorgey ::

Okoli praznenja baterije:
Nov Redmi note 3 pro z 7.3.6 ROM je praznil baterijo 30-35% čez noč z vsemi vklopljenimi sistemskiminastavitvami, ki bi naj varčevali z baterijo. Zdaj ko sem v nastavitvah nastavil tako, da telefon NE varčuje z baterijo se pa baterija prazni "samo" še do 10 % čez noč. Totalni paradoks

MucuCat ::

roberto1 je izjavil:

presenetljivo zelo solid review na gsmareni za Redmi 3s. Presenetljivo zato, ker ti sajti ponavadi zelo ne-objektivno delajo revjuje za manj "znane" brande.


Res posten review. Na phone arena pa je dobil 6.5 od 10 oceno :-D. Iphone pa 9.3 :-D :-D :-D. Ce gledas kaj dobis za ceno bi moral bit score obraten

pingo76 ::

Po nekaj dneh z redmi 3s 16GB popolnoma zadovoljen (enaa, se mi je mudilo) stikalo za volume up/down sem 2x frcnil pa je skočilo na mesto in od sedaj dela bp.

roberto1 ::

Na phonearena gledam samo za entertainment, ker so namreč tam tako zblojeni v Iphone/Galaxy okvirjih, da ne zmorejo objektivno ocenit prav nič.
Potem pa brišejo komentarje itd. Saj super, da imaš favourite brand, ampak folk te bo enostavno nehal jemat resno.
Na gsm arena so imeli tudi podobne tendence, če pogledaš 3s preview. Zdaj pa popolnoma druga zgodba.

MucuCat je izjavil:

roberto1 je izjavil:

presenetljivo zelo solid review na gsmareni za Redmi 3s. Presenetljivo zato, ker ti sajti ponavadi zelo ne-objektivno delajo revjuje za manj "znane" brande.


Res posten review. Na phone arena pa je dobil 6.5 od 10 oceno :-D. Iphone pa 9.3 :-D :-D :-D. Ce gledas kaj dobis za ceno bi moral bit score obraten
Someday never comes!

MucuCat ::

Je blo ful komentarjev nestrinjanja pri redmi 3s preview, ki so bli smiselni pa so se potem malo bolj potrudili pri pravem reviewu.

Na phonearena pa so itak debili..

Dimnik ::

Jorgey je izjavil:

Okoli praznenja baterije:
Nov Redmi note 3 pro z 7.3.6 ROM je praznil baterijo 30-35% čez noč z vsemi vklopljenimi sistemskiminastavitvami, ki bi naj varčevali z baterijo. Zdaj ko sem v nastavitvah nastavil tako, da telefon NE varčuje z baterijo se pa baterija prazni "samo" še do 10 % čez noč. Totalni paradoks


Meni se redmi note3 pro, skozi noč izprazni 1-2% brez varčevanja in vklopljen wifi

kumer ::

Xiaomi Launches 99 Yuan ($15) Little Square Camera
http://www.gizmochina.com/2016/10/11/xi...

edi123 ::

Gledam malo primerjave med Redmi 3 modeli, ker se zanimam za 3s prime.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Kaj bo to kaj problem s signalom kakim in internetom z 3s prime? Ker mu "manjka" nekaj frekvenc ali pač niso napisane? Imam izimobil.

roberto1 ::

Glede na to, da izimobil uporablja omrežje Telekoma, bi moral 4G delovat, kako pa je v praksi pa ne vem. Na willmyphonework.net piše da ne, ampak verjetno se tudi oni kdaj zmotijo oz. nimajo osveženih podatkov.
Najboljše, da se na izimobilu samem pozanimaš, na kateri frekvenci oddajajo LTE signal.
Ali pa si seveda nabaviš International verzijo 3s, ki nima težav s temi bandi.

edi123 je izjavil:

Gledam malo primerjave med Redmi 3 modeli, ker se zanimam za 3s prime.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Kaj bo to kaj problem s signalom kakim in internetom z 3s prime? Ker mu "manjka" nekaj frekvenc ali pač niso napisane? Imam izimobil.
Someday never comes!

edi123 ::

Ne uporabljam 4G in koliko vem izimobil niti nima 4Gja. Bolj me zanima za 3G in 2G? In ali je treba vsak Xiaomi telefon flashat klko sem bral zdaj na prejšnjih straneh?

klinker ::

Samo tem iz kitajske nalozis uradni global rom preko update appa na samem fonu.
Moja nima nikakrsnih tezav z nobenim signalom na SiMobilu

vilonja ::

Sem na izimobilu in mi normalno lovi 4g signal.

roberto1 ::

Njihov page tudi tako trdi!
Za 3g pa seveda ni panike, ker s temi frekvencami načeloma ni težav tudi pri Telemachu (kjer sem sam in ki je verjetno najbolj f k.... od vseh):))))

vilonja je izjavil:

Sem na izimobilu in mi normalno lovi 4g signal.
Someday never comes!

edi123 ::

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3s...

Nekak se mi še najbolj lušta tega http://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...

1 leto UK garancije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi123 ()

antonija ::

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".

Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Killermode ::

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".


Prime in pro ni isto...
««
45 / 378
»»