» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
361 / 374
»»

darkolord ::

11T je boljši od 11 Pro+ 5G, pa cenejši.

cias ::

Jaz sem gledal 11T, ampak na Amazonu se jih kup pritožuje nad bluetoothom.

z3ro ::

Ganon je izjavil:

Redmi Note 11 Pro+ 5G. Jaz sem izredno zadovoljen.

Kje kakšna vredu akcija trenutno? Kako je z garancijo če naročiš iz tujine? Pa če lahko poveš kako se obnese kamera?

ZveeZ ::

z3ro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Redmi Note 11 Pro+ 5G. Jaz sem izredno zadovoljen.

Kje kakšna vredu akcija trenutno? Kako je z garancijo če naročiš iz tujine? Pa če lahko poveš kako se obnese kamera?

Kamera naj bi bila na nivoju rn10pro, torej nadpovprecno dobre slike ob dobrih svetlobnih pogojih. V slabih pa malo manj..
Osebno so mi slike slikane z 1+ nord 2 lepse, v slabih svetlobnih pogojih pa sploh.

darck ::

ZveeZ je izjavil:

z3ro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Redmi Note 11 Pro+ 5G. Jaz sem izredno zadovoljen.

Kje kakšna vredu akcija trenutno? Kako je z garancijo če naročiš iz tujine? Pa če lahko poveš kako se obnese kamera?

Kamera naj bi bila na nivoju rn10pro, torej nadpovprecno dobre slike ob dobrih svetlobnih pogojih. V slabih pa malo manj..
Osebno so mi slike slikane z 1+ nord 2 lepse, v slabih svetlobnih pogojih pa sploh.



Sodelavec ima One Plus Nord prejšnji model pa ima slabše slike kakor jaz z Xiaomi Redmi Note 8 Pro in ja res je to,da ko je že malo temneje potem Xiaomi že gubi z kvaliteto. Me pa tudi zanima in kolega tudi kateri ima še starejši Iphone kateri telefoni v temi lahko slikajo luno ali naredijo video posnetek lune saj videl sem že to. Kakor še nekaj let nazaj vem,da je Huawei bil najboljši za v temo zdaj pa par let več ne spremlajem več to.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...

Sigurno je tudi cena One+ Nord2 dobra saj ni drag telefon in One+ so že dolgo tega kar pohvaljeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Vm1999 ::

darck je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

darck je izjavil:

Dobro da meni bo sedaj že skoraj 3-leta Xiaomi Redmi Note 8 Pro deloval brez kakih težav in sem zelo zadovoljen. Ves čas imam v Google Chrome odprtih preko 40 zavihkov in deluje hitro pri odpiranju novih zavihkov. Pred tem telefonom sem imel pa SAMSUNG Note 4 in tisto sranje me je pa zajebavalo že po slabem letu starosti in potem kasneje je pa na čase totalno zamrznil,da ni bilo druge rešitve kot,da baterijo ven vzamem. Ne vem ali sem ga imel dve leti nakar sem ga dal otrokom,da se z njim igrajo saj za kaj drugega ni bil več.


Odlična primerjava. Leto 2014 proti 2019.



Zame nima nobene veze kdaj je model telefona izšel ampak kdaj sem ga jaz kupil in koliko časa mi je služil. Vsak telefon,če ne more usranih 2-let delovati normalno in samo štekari je en drek vreden in tak je bil Samsung Note 4. Vse je totalno sranje,če ne more v tako kratkem času delovati tudi poprejšnjega Samsung Wave sem od jeze ga razbil in povrhu še žebelj prek njega zabil. Če aparat ne deluje kot bi moral je en klnc vreden pa ni važno katera je znamka in koliko stane.


Bilokateri telefon, sploh android, iz leta 2014 je bil v dveh letih takorekoč za stran...
Me zanima, katerega Xiaomija boš našel iz tistega leta in ga lahko danes uporabljaš - daj en primer...

darck ::

Vm1999 je izjavil:

darck je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

darck je izjavil:

Dobro da meni bo sedaj že skoraj 3-leta Xiaomi Redmi Note 8 Pro deloval brez kakih težav in sem zelo zadovoljen. Ves čas imam v Google Chrome odprtih preko 40 zavihkov in deluje hitro pri odpiranju novih zavihkov. Pred tem telefonom sem imel pa SAMSUNG Note 4 in tisto sranje me je pa zajebavalo že po slabem letu starosti in potem kasneje je pa na čase totalno zamrznil,da ni bilo druge rešitve kot,da baterijo ven vzamem. Ne vem ali sem ga imel dve leti nakar sem ga dal otrokom,da se z njim igrajo saj za kaj drugega ni bil več.


Odlična primerjava. Leto 2014 proti 2019.



Zame nima nobene veze kdaj je model telefona izšel ampak kdaj sem ga jaz kupil in koliko časa mi je služil. Vsak telefon,če ne more usranih 2-let delovati normalno in samo štekari je en drek vreden in tak je bil Samsung Note 4. Vse je totalno sranje,če ne more v tako kratkem času delovati tudi poprejšnjega Samsung Wave sem od jeze ga razbil in povrhu še žebelj prek njega zabil. Če aparat ne deluje kot bi moral je en klnc vreden pa ni važno katera je znamka in koliko stane.


Bilokateri telefon, sploh android, iz leta 2014 je bil v dveh letih takorekoč za stran...
Me zanima, katerega Xiaomija boš našel iz tistega leta in ga lahko danes uporabljaš - daj en primer...



Pa jaz sem kupil telefon leta 2017 kaj mene briga kdaj je ven izšel,če sem avto kupil danes sem ga danes kaj mene briga,če ga prodajajo že 3-leta. Telefon,če ne more vsaj 2-leti delovati u piko je kurc vreden in ne mi sedaj spet pridigati katerega leta je ven izšel.

Tudi Android sistem je bil pri Sony Xperia tako zanič narejen,da mi je telefon po dobrem letu crknu sam od sebe samo napolni se je naredil posodobitev in crknil,ni bog in batina ga ne prižgejo več nazaj. Na servisu so mi samo rekli dobili boste novega in sem ga tudi res in takoj ga dal na Bolho v prodajo za 200 EUR in se ga tako rešil. Sama posodobitev je telefon skurilo a je lahko še kaj bolj smotano narejeno a potem na netu videm objave,da je bil kriv android pri teh telefonih:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Magic1 ::

Jao človek, umiri se malo. V vsaki temi razlagaš kaj tebe ne briga. A to nas bi moralo zanimat? Vsak ima svoje prioritete in več kot dobiš informacij, lažje se odločiš, ko izbiraš kaj novega. Nobenga pa ne zanima v tej temi, koliko je dober tebi telefon iz 2017...
Magic

Drmr ::

amacar je izjavil:

12ko dobis sedaj za 500€ s kitajske (banggood), jaz sem ga kupil ze par mesecev nazaj za 530€. Vsepovsod polno reklam? Tole je pretiravanje, ker na dnevni bazi se ne pojavljajo. V file managerju pa v integriranem "cistilcu" pa jih res lahko vidis, ampak pac nalozis druge aplikacije, prizetih xiaomijevih pa ne uporabljas in ni reklam

Za 500? Kolikor sem gledal je kar drazji, a je veljavna kaksna koda? Gredo paketi iz Banggood mimo carine?

Kodrnusa ::

Gredo mimo carine ce oznacis eu shipping.

Bolt ::

darck je izjavil:

Vsak telefon,če ne more usranih 2-let delovati normalno in samo štekari je en drek vreden in tak je bil Samsung Note 4. Vse je totalno sranje,če ne more v tako kratkem času delovati tudi poprejšnjega Samsung Wave sem od jeze ga razbil in povrhu še žebelj prek njega zabil. Če aparat ne deluje kot bi moral je en klnc vreden pa ni važno katera je znamka in koliko stane.

Daj tipo zabij ti žebelj sam sebi glavo, ker ni bil kriv telefon temveč tvoja glava.
Taki pacienti mi gredo pa res na živc, ki krivijo vse drugo samo svoje nesposobnosti ne!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

amacar ::

Drmr je izjavil:

amacar je izjavil:

12ko dobis sedaj za 500EUR s kitajske (banggood), jaz sem ga kupil ze par mesecev nazaj za 530EUR. Vsepovsod polno reklam? Tole je pretiravanje, ker na dnevni bazi se ne pojavljajo. V file managerju pa v integriranem "cistilcu" pa jih res lahko vidis, ampak pac nalozis druge aplikacije, prizetih xiaomijevih pa ne uporabljas in ni reklam

Za 500? Kolikor sem gledal je kar drazji, a je veljavna kaksna koda? Gredo paketi iz Banggood mimo carine?

Par dni nazaj je bil 499$ (https://www.reddit.com/r/couponsfromchi... ), pa se par % cashbacka lahko dobis, zal trenutno ni na voljo, bo pa verjetno spet kak kupon. Priority Line gre mimo carine.

Je pa npr. tule za 535EUR: https://www.gshopper.com/si/product/det... s kodo: AE358D7611F1 oz. voucherjem za 30EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Drmr ::

Hvala. MI12 za 500e se mi zdi kr ok nakup, povsem mozno da ga vzamem.

lubej1 ::

Dober dan

Imam dva vprašanja.

Kje se trenutno dobi najcenje Mi 11 Ultra?
Morda tukaj:
https://tradingshenzhen.com/de/mi-11-mi...

Ali kdo od vas uporablja EU ROM? Kako ste zadovoljni? Imate nameščeno tedensko ali stabilno verzijo?
https://xiaomi.eu/community/forums/miui...

Hvala

LP

maticm ::

Razmišljam o Redmi Note 10 pro ter Poco F3, Poco F4. Ima kdo kaj izkušenj?

Vanadium ::

tudi sam razmišljam o novem redmi, kaj je zdej kolikor tok ok (trenutno sem na rn9s)? Želje so amoled, nfc, čimboljša kamera, čim ceneje (rn9s sem plačal 200€ na amazonu.de + ptt) ter obvezno snapdragon procesor če mi miui dopizdi in dam kaki pixel rom gor got na rn9s (če bi bil mediatek tako podprt na xda kakor je snapdragon potem sploh nebi bilo dileme okol izbire)...

ZveeZ ::

maticm je izjavil:

Razmišljam o Redmi Note 10 pro ter Poco F3, Poco F4. Ima kdo kaj izkušenj?

V bistvu se tukaj gre za kamera (rn10p) vs performance (poco F3).
Sta pa oba stara ze skoraj 2 leti ter oba drazja kakor ob predstavitvi.
Za okoli 300€ dodas se nekaj desetakov in vzames Pixla 6a. Povozi oba v vsem.
Zal je bil RN10pro zadnji ugoden Xiaomi midrange. Ko se ga je dobilo za 200-220€. Sedaj s ceno blizu 300€ je predrag. Serija 11 pa je se drazja in niti ni boljsa.
Mogoce bo to spremenila RN12 serija, ki naj bi prisla naslednje leto. Ampak ce bo cena spet okoli 300€ za pro model, bo spet bolje poseci po Pixlu.

wcpapir ::

rn10p ima zanič kamero, sem si ga lastil ob izidu in potem pol leta, slabše kamere že dolgo nisem imel.

ZveeZ ::

wcpapir je izjavil:

rn10p ima zanič kamero, sem si ga lastil ob izidu in potem pol leta, slabše kamere že dolgo nisem imel.

Ob dobrih svetlobnih pogojih naredi zelo dobre slike. Imamo enega v druzini in nemalokrat sem ostal presenecen nad kvaliteto slik.
Low light pa je bolj kot ne zmazek, kakor pri ostalih poceni telefonih.

maticm ::

Sedaj imam Poco F1 in sem zadovoljen le ekran se mi je razbil. Tako da, če bi bilo kaj podobnega bi bilo super. Menjava displeja se skoraj ne splača.

stratosD ::

Na Redmi Note 9s se mi od dveh dni nazaj slike vseh kamer obnejo narobe v galeriji ali kamorkoli postam - pri default Kameri in tudi pri PixelCamPlus app.
Verjetno je rešitev kej preprosto butastega...:) ????

HitraSperma ::

Kateri Xiaomi (ali Oppo...) telefon je trenutno najboljši price/performance s poudarkom na bateriji in kameri (tudi nočno slikanje)?
fgdsfjk

HitraSperma ::

Kje se sedaj nabavlja Xiaomi telefona najcenejse - da ni davkov/carine? Zanimam se za Xiaomi 12t
fgdsfjk

Scaramouche3 ::

HitraSperma je izjavil:

Kje se sedaj nabavlja Xiaomi telefona najcenejse - da ni davkov/carine? Zanimam se za Xiaomi 12t


https://www.idealo.de/preisvergleich/Pr...

Kodrnusa ::

HitraSperma je izjavil:

Kateri Xiaomi (ali Oppo...) telefon je trenutno najboljši price/performance s poudarkom na bateriji in kameri (tudi nočno slikanje)?


Se pridružujem vprašanju. Tam do 400, 500€...
Nočno slikanje ni pogoj

KTr1sk ::

Kaj pravite za ta telefon
Oppo A74 pametni telefon, 4 GB/128 GB
149,99€
https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

broken/link ::

da sprašuješ v napačni temi, ker to ni xiaomi telefon.

KTr1sk ::

broken/link je izjavil:

da sprašuješ v napačni temi, ker to ni xiaomi telefon.

hmm kaj pa pomeni v naslovu "ostale naprave"?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

amacar ::

xiaomi ostale naprave, ne katerekoli ostale naprave

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Ganon ::

HitraSperma je izjavil:

Kje se sedaj nabavlja Xiaomi telefona najcenejse - da ni davkov/carine? Zanimam se za Xiaomi 12t


Aliexpress in evropska skladišča.

Djole ::

HitraSperma je izjavil:

Kje se sedaj nabavlja Xiaomi telefona najcenejse - da ni davkov/carine? Zanimam se za Xiaomi 12t

Poskusi tu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Djole ()

robertko ::

Ker je govora kje nabaviti Xiaomi telefon, bi vprašal če ima kdo izkušnje s to trgovino (piše da naj bi bil vključen EU DDV,
ker shipping je standard in free, pa garancija,..):

https://eu.hekka.com/product/Xiaomi-12T...

Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420€, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689€...

Motion ::

robertko je izjavil:

Ker je govora kje nabaviti Xiaomi telefon, bi vprašal če ima kdo izkušnje s to trgovino (piše da naj bi bil vključen EU DDV,
ker shipping je standard in free, pa garancija,..):

https://eu.hekka.com/product/Xiaomi-12T...

Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420€, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689€...


Za to trgovino tudi mene zanima če ma že kdo izkušnje z njimi.

Master_Yoda ::

Mediatek = Eeewwww :D
Dovie'andi se tovya sagain.

Scaramouche3 ::

robertko je izjavil:


Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420EUR, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689EUR...


Mene zanima kaj rabiš ti da moraš tvoj model vzeti, namesto recimo kaj takega?
Link

igrice?

Zgodovina sprememb…

Djole ::

Scaramouche3 je izjavil:

robertko je izjavil:


Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420EUR, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689EUR...


Mene zanima kaj rabiš ti da moraš tvoj model vzeti, namesto recimo kaj takega?
Link

igrice?

Ta 11lite nov zapakiran za 280€ na marketplace po 2sek brskanja, vrjetno se se kak najde

Scaramouche3 ::

Djole je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

robertko je izjavil:


Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420EUR, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689EUR...


Mene zanima kaj rabiš ti da moraš tvoj model vzeti, namesto recimo kaj takega?
Link

igrice?

Ta 11lite nov zapakiran za 280€ na marketplace po 2sek brskanja, vrjetno se se kak najde

A je to facebook stran al kej druzga?

Djole ::

Scaramouche3 je izjavil:

Djole je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

robertko je izjavil:


Xiaomi 12T Global/8GB+256GB s kuponom za 420EUR, pri nas npr. 8GB/128GB verzija za 689EUR...


Mene zanima kaj rabiš ti da moraš tvoj model vzeti, namesto recimo kaj takega?
Link

igrice?

Ta 11lite nov zapakiran za 280€ na marketplace po 2sek brskanja, vrjetno se se kak najde

A je to facebook stran al kej druzga?

To je "bolha" facebooka

robertko ::

Drrugače pa, če bi še koga zanimalo tole danes na It Amazon, jaz sem vzel...

https://www.amazon.it/dp/B09W2VTCBP/ref...

284,45€ + poštnina; 8+256GB

scipascapa ::

nema više

avtek ::

Je še kaj podobnega, iščem nekaj za 200-300, best bang for bucks. Nimam nekih ekstra želja, ker gre za povprečno uporabnico..

scipascapa ::

Kateri so že napovedani novi modeli, ki pridejo drugo leto?

robertko ::

scipascapa je izjavil:

nema više


Glede na ceno je ponudba tak dolgo vzdržala, tam do večera v soboto..
ker jaz sem bil prepričan, da bo v parih urah pošlo.

mtosev ::

Včeraj me je vprašala gospa, ki sem ji pred leti izbral Redmi Note 7 za telefon, da bi želela novo baterijo za phone in sem ji reko, da naj vpraša pri uradnem predstavniku Xiaomija v Sloveniji. Sem pa ji omenil, da se verjetno ne splača glede, da bo naslednje leto phone star štiri leta.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ganon ::

V slovenščini se mu reče telefon. In zakaj naj bi nas zanimala prigoda o bateriji?

Daisy83 ::

Pozdravljeni,
prosim za nasvet.
Kupujem telefon do 400 eur in mi je padel v oči Pixel 6a. Predvsem zaradi menda dobre kamere, ki je zame bistvena.
Sedaj imam za ta znesek oz 50-100 eur več možnost od kolegice kupiti rabljen iphone 13pro. Mislim, da je star nekje do 2 leti, ne vem točno.
Kaj naj vzamem? Ali mi svetujete morda kaj tretjega?

Hvala za pomoč!

HitraSperma ::

Vzemi iPhone 13, je lanskoletni model, top fotkič, in delal ti bo vsaj 5 let (s posodobitvami)
fgdsfjk

broken/link ::

svetujem postavitev vprašanja v ustrezni temi: Kateri telefon?

Daisy83 ::

HitraSperma je izjavil:

Vzemi iPhone 13, je lanskoletni model, top fotkič, in delal ti bo vsaj 5 let (s posodobitvami)


Hvala za odgovor.👍

ge ::

Mi lahko kdor pomaga s pravilnimi APN (MMS) nastavitvami za Xiaomi 12T na Telemach omrežju?
To so originalne nastavitve, sprobal že xy kombinacij pa nič. Ne pošilja in sprejema mms-a dokler niso ročno vklopljeni mobilni podatki :(
Klic na Telemach-pomoč ni pomagal.




Ge
««
361 / 374
»»