» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
360 / 374
»»

wcpapir ::

Nisem probal. A bi moral ?

broken/link ::

če to ne bo pomagalo, ga lahko nazaj neseš.

Bolt ::

wcpapir je izjavil:

Redmi note 11-kupljen v mishopu par dni nazaj. Šteka tako da je neuporabno. Zatika se, google zadeve se zapirajo-sploh zemljevidi, gmail itd.

Je kaka rešitev ali ga bo treba nazaj nest ?

"Naredi factory reset" ahahaha, to ti je odgovor. Pri novem telefonu, ahahaha.
Vrzi v smeti. To je pa to. Vaja dela mojstra.

Drugič pa še poslušaj strokovnjake v tej temi.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

broken/link ::

dej bolt. pejt v druge teme srat. ne maraš xiaomija. smo dojeli.

sej je tudi @wcpapir jasno, da pri novem telefonu to ni normalno, kar se mu dogaja.

scipascapa ::

wcpapir najprej poskusi to.

Bolt ::

broken/link je izjavil:

dej bolt. pejt v druge teme srat. ne maraš xiaomija. smo dojeli.

sej je tudi @wcpapir jasno, da pri novem telefonu to ni normalno, kar se mu dogaja.

Tolk sranja kot si ti nasral v tej temi je zelo težko presešt.
Ja wcpapirju je sedaj jasno, ko je prepozno. Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

mathei ::

Pozdravljeni,

zanima me ali obstaja kakšna aplikacija ali pa tudi kaka spletna stran, z raznoraznimi dodatnimi izgledi ure (watch faces) za Xiaomi Mi watch? Tiste, ki so na voljo v aplikaciji Mi Fitness mi niso najbolj všeč, pa še pri nobeni nisem zasledil, da omogoča prikaz datuma v formatu DD/MM in hkrati prikaz kateri dan v tednu je.

Bezukhoff ::

Živijo,

je že kdo morebiti na telefon Poco X3 NFC namestil kakšen drug operacijski sistem, katerega, in kako se je obnesel?

https://forum.xda-developers.com/f/xiao...

Ganon ::

Bolt je izjavil:

Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.


Najbolj žalostno je to, da prepotentneži vpletate čustva, takoj ko neki proizvajalec ogrozi vašo najljubšo blagovno znamko. In to Xiaomi definitivno počne. Vrhunski izdelki za več kot sprejemljivo ceno. Konkurenca se lahko samo čoha po glavi.

ZveeZ ::

Ganon je izjavil:

Bolt je izjavil:

Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.


Najbolj žalostno je to, da prepotentneži vpletate čustva, takoj ko neki proizvajalec ogrozi vašo najljubšo blagovno znamko. In to Xiaomi definitivno počne. Vrhunski izdelki za več kot sprejemljivo ceno. Konkurenca se lahko samo čoha po glavi.

Hja no. Cim posezes po telefonu nad 300€, je konkurenca kar huda.

AgiZ ::

Pa še custom ROMi so dobri za Xiaomi, ker v doglednem času odprejo gonilnike custom rom developerjem.
LineageOS ftw.

Tako imaš dober hardware z dobrim (očiščenim) Androidom.

Technics111 ::

Ganon je izjavil:

Bolt je izjavil:

Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.


Najbolj žalostno je to, da prepotentneži vpletate čustva, takoj ko neki proizvajalec ogrozi vašo najljubšo blagovno znamko. In to Xiaomi definitivno počne. Vrhunski izdelki za več kot sprejemljivo ceno. Konkurenca se lahko samo čoha po glavi.


Po glavi se lahko zadnji dve leti čohajo samo xiaomi uporabniki, ker so dobili polizdelke s slabimi zasloni, ki jim delajo velike težave od utripanja, zmrzovanja, touchscreen težav itd itd.. Čeprav je Huawei ostal brez googla, je njihova Kvaliteta izdelave ostala na nivoju in komponente ki jih vgrajujejo v njihove telefone so v veliki večini brezhibne..

Bolt ::

Ganon je izjavil:

Bolt je izjavil:

Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.


Najbolj žalostno je to, da prepotentneži vpletate čustva, takoj ko neki proizvajalec ogrozi vašo najljubšo blagovno znamko. In to Xiaomi definitivno počne. Vrhunski izdelki za več kot sprejemljivo ceno. Konkurenca se lahko samo čoha po glavi.

Ahahaha. Ja res se mi tresejo gate, ker me šaomi full ogroža. Čohaš se lahko samo ti po glavi.

Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Ganon ::

Technics111 je izjavil:

Po glavi se lahko zadnji dve leti čohajo samo xiaomi uporabniki, ker so dobili polizdelke s slabimi zasloni, ki jim delajo velike težave od utripanja, zmrzovanja, touchscreen težav itd itd.. Čeprav je Huawei ostal brez googla, je njihova Kvaliteta izdelave ostala na nivoju in komponente ki jih vgrajujejo v njihove telefone so v veliki večini brezhibne..


Trapasto posploševanje. Za niti eno od naštetih težav nisem slišal, pa ima okoli mene ogromno ljudi Xiaomijev telefon, novejše in starejše. Kvečjemu obratno, zelo jih hvalijo. Lahko jim pritrdim, imam enega pred sabo.

Bolt je izjavil:

Ahahaha. Ja res se mi tresejo gate, ker me šaomi full ogroža. Čohaš se lahko samo ti po glavi.
.gif


Lepo izkazuješ manko intelekta.

andro42 ::

Živjo,
kaj pravite. Izbrati Xiaomi 12 ali Samsung S22 5G?
Če prav razumem, imata oba težavo z baterijo. Ampak fizično je baterija v Xiaomi 12 precej večja, torej se da zoptimizirati. Pri Samsungu pa....

ZveeZ ::

andro42 je izjavil:

Živjo,
kaj pravite. Izbrati Xiaomi 12 ali Samsung S22 5G?
Če prav razumem, imata oba težavo z baterijo. Ampak fizično je baterija v Xiaomi 12 precej večja, torej se da zoptimizirati. Pri Samsungu pa....

Asus Zenfone 9 :P

wcpapir ::

Bolt je izjavil:

broken/link je izjavil:

dej bolt. pejt v druge teme srat. ne maraš xiaomija. smo dojeli.

sej je tudi @wcpapir jasno, da pri novem telefonu to ni normalno, kar se mu dogaja.

Tolk sranja kot si ti nasral v tej temi je zelo težko presešt.
Ja wcpapirju je sedaj jasno, ko je prepozno. Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.

Jaz se v bistvu nisem nasral, telefon sem kupil za darilo in zgleda da bi bilo bolje, da bi denar vstran vrgel... Tudi po hard resetu telefon ni uporaben niti za 5 letnika da bi igrce inglal in gledal youtube for kids. Googlove zadeve enostavno ne delujejo, appi se pa zapirajo. V shopu niso hoteli slišati o stvarni napaki, na garancijsko popravilo pa ga ne dam, se bom ukvarjal s tem po dopustu.

broken/link ::

nima veze, ali hočejo slišat al ne. po zakonu morajo, ker je to tvoja potrošniška pravica.
Tako da ti sam uveljavljaj stvarno napako, čim bolj podrobno napiši, v čem je problem, in to je to. nek obrazec morš izpolnit. in ne se pustit prepričat in uveljavljat reklamacije. uveljavljej stvarno napako. če do nje nisi upravičen, ti bo že potem servis zavrnil z uradno obrazložitvijo.

Bolt ::

wcpapir je izjavil:

Bolt je izjavil:

broken/link je izjavil:

dej bolt. pejt v druge teme srat. ne maraš xiaomija. smo dojeli.

sej je tudi @wcpapir jasno, da pri novem telefonu to ni normalno, kar se mu dogaja.

Tolk sranja kot si ti nasral v tej temi je zelo težko presešt.
Ja wcpapirju je sedaj jasno, ko je prepozno. Bolj je žalostno to, da VAM ni jasno in tistim, ki jih boste še nategnili.

Jaz se v bistvu nisem nasral, telefon sem kupil za darilo...

Se pravi si se nasral oziroma so te nasrali Ganon&fancompany.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Dimnik ::

Daj ne nabijaj, poglej si samsunge, kakšno sranje so, vsak model ima neke težave...pri hiši trije xiaomiji in samsung, kaj misliš s katerim so težave?

Ti in molnar, drugo ne vidita, kot samsung...

Bolt ::

Dimnik je izjavil:

Daj ne nabijaj, poglej si samsunge, kakšno sranje so, vsak model ima neke težave...pri hiši trije xiaomiji in samsung, kaj misliš s katerim so težave?

Ti in molnar, drugo ne vidita, kot samsung...

LOL
Daj ne nabijaj! Kje ti vidiš da jaz hvalim Samsunga?!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Jirzy ::

To sploh ni point. Xiaomi je pac firma, ki ima precej cenejse in s tem na nekirih podrocjih slabse telefone kot Samsung.
Sem imel 2 Xiaomija, se cca 10 jih priporocil druzini in ni bilo tezav. Razen, ce so jih delali ljudje.

woman ::

Eno vprašanje.
Xiaomi Note 10 pro prijateljici, če koga pokliče, po 10 minutah prekine zvezo.
Je kakšna finta? Hvala! :)

P.S. Jaz imam tretjega ali četrtega Xiaomija, pa nikoli ni bilo nobenih težav.
Aja, pa še to, na sedanjem telefonu imam možnost snemanja pogovorov, zdaj menda Google tega na dovoli več. A je kakšen uporabne app, v skrajnem primeru lahko tudi plačljiv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woman ()

OK.d ::

In zakaj je uporabno snemanje pogovora za navadnega smrtnika - resno?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

sinalko ::

OK.d je izjavil:

In zakaj je uporabno snemanje pogovora za navadnega smrtnika - resno?

Seveda je. Snemaš pogovore s prijatljico in jih poslušaš čez 50 let in jokaš zraven. :D

cias ::

OK.d je izjavil:

In zakaj je uporabno snemanje pogovora za navadnega smrtnika - resno?


Jaz redno snemam ko si ne morem zapisovati datumov in lokacij za sestanke.

KTr1sk ::

cias je izjavil:

OK.d je izjavil:

In zakaj je uporabno snemanje pogovora za navadnega smrtnika - resno?


Jaz redno snemam ko si ne morem zapisovati datumov in lokacij za sestanke.

Enako pravim jaz, velikokrat mi je že prav prišlo, sam sem si moral Note 10 pro odklenit in naložit Xiaomi eu.rom, da sem dobil nazaj snemalnik. Verjetno se ne da odklenit Xiaomi na Mediatek procesorjih, ampak samo na Snapdragon procesorjih?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

sinalko ::

cias je izjavil:

OK.d je izjavil:

In zakaj je uporabno snemanje pogovora za navadnega smrtnika - resno?


Jaz redno snemam ko si ne morem zapisovati datumov in lokacij za sestanke.


Ja, ampak navadni smrtniki ne hodijo na sestanke in si ne rabijo zapomniti datumov. Se pravi velika večina ne rabi snemanje pogovorov. Pravim večina.

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Daj ne nabijaj, poglej si samsunge, kakšno sranje so, vsak model ima neke težave...pri hiši trije xiaomiji in samsung, kaj misliš s katerim so težave?

Ti in molnar, drugo ne vidita, kot samsung...

LOL
Daj ne nabijaj! Kje ti vidiš da jaz hvalim Samsunga?!

@Dimnik
Še vedno čakam, da mi pokažeš kje jaz hvalim Samsunga!
Ali je to samo še eno tvoje BullShitTroll nakladanje, kot ponavadi, po celem forumu z 1001 nickom.
Trollček.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

PetarVeliki ::

Uporabljam Xiaomi Poco X3 PRO kupil preko kitajske platforme iz francoskega skladisca za cca 250e. Telefon ze eno leto dela, brez bilo kaksnega baga. Ko samo pomislim, da sem nekoc dajal po 1000e slovenskim tegovcem in placeval drage marze mi gredo kocine pokonci.

Zgodovina sprememb…

aborko ::

@sinalko: ne vem al se zajebavaš al resno misliš? Ok ti očitno res ne hodiš na sestanke, ampak a se nikoli z nobenim ne dobiš? Nimaš nikoli pomembnega klica? Ti nihče po telefonu ne pove naslova za v navigacijo npr. Ti žena/mama nikoli ne naroči par stvari iz trgovine, pa se spomneš 5, 6to stvar pozabiš? Vedno veš kdo kliče oz. kdo te je klical?

Snemanje klicev je super uporabno, ima same prednosti in nobene slabe strani....

UkrFTW! ::

Seveda jim poveste, da jih boste snemali. Sploh cias.

sinalko ::

aborko je izjavil:

@sinalko: ne vem al se zajebavaš al resno misliš? Ok ti očitno res ne hodiš na sestanke, ampak a se nikoli z nobenim ne dobiš? Nimaš nikoli pomembnega klica? Ti nihče po telefonu ne pove naslova za v navigacijo npr. Ti žena/mama nikoli ne naroči par stvari iz trgovine, pa se spomneš 5, 6to stvar pozabiš? Vedno veš kdo kliče oz. kdo te je klical?

Snemanje klicev je super uporabno, ima same prednosti in nobene slabe strani....

Ja, maš prav. Vse to se mi dogaja. Ampak jaz po svoje. Rajši si zapišem, seveda v telefon, in si dam opomnik. Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi nekaj snemal.

woman ::

sinalko je izjavil:

aborko je izjavil:

@sinalko: ne vem al se zajebavaš al resno misliš? Ok ti očitno res ne hodiš na sestanke, ampak a se nikoli z nobenim ne dobiš? Nimaš nikoli pomembnega klica? Ti nihče po telefonu ne pove naslova za v navigacijo npr. Ti žena/mama nikoli ne naroči par stvari iz trgovine, pa se spomneš 5, 6to stvar pozabiš? Vedno veš kdo kliče oz. kdo te je klical?

Snemanje klicev je super uporabno, ima same prednosti in nobene slabe strani....

Ja, maš prav. Vse to se mi dogaja. Ampak jaz po svoje. Rajši si zapišem, seveda v telefon, in si dam opomnik. Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi nekaj snemal.

Res ne vem, zakaj je potrebno toliko komentiranja?
Prosila sem za ime kakšne uporabne aplikacije za snemanje klicev, zakaj jo potrebujem pa tebe nič ne briga! Tudi računov ti ne mislim polagati!
Toliko enega pisanja, odgovora pa se vedno nisem dobila.
Hvala tistim, ki mi boste odgovorili. 😀

Griffin R500 ::

manta je izjavil:

Jaz imam xiaomi 12, zaenkrat ok, samo baterija je pa porazna. Skuri mi jo prej ko v enem dnevu. ob enaki uporabi mi je redmi note 9 pro zdrzal skoraj 2 dni

Ni problem v bateriji ampak v polnilcu.
Polni ga z drugim polnilcem, ki ni ultra fast in bo držalo, kot mora.

Dimnik je izjavil:

Daj ne nabijaj, poglej si samsunge, kakšno sranje so, vsak model ima neke težave...pri hiši trije xiaomiji in samsung, kaj misliš s katerim so težave?

Ti in molnar, drugo ne vidita, kot samsung...

Krš on tablice in telefona. Nisem videl samsunga, da bi delal 2 leti out of the box brez ene težave.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Zgodovina sprememb…

sinalko ::

woman je izjavil:

sinalko je izjavil:

aborko je izjavil:

@sinalko: ne vem al se zajebavaš al resno misliš? Ok ti očitno res ne hodiš na sestanke, ampak a se nikoli z nobenim ne dobiš? Nimaš nikoli pomembnega klica? Ti nihče po telefonu ne pove naslova za v navigacijo npr. Ti žena/mama nikoli ne naroči par stvari iz trgovine, pa se spomneš 5, 6to stvar pozabiš? Vedno veš kdo kliče oz. kdo te je klical?

Snemanje klicev je super uporabno, ima same prednosti in nobene slabe strani....

Ja, maš prav. Vse to se mi dogaja. Ampak jaz po svoje. Rajši si zapišem, seveda v telefon, in si dam opomnik. Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi nekaj snemal.

Res ne vem, zakaj je potrebno toliko komentiranja?
Prosila sem za ime kakšne uporabne aplikacije za snemanje klicev, zakaj jo potrebujem pa tebe nič ne briga! Tudi računov ti ne mislim polagati!
Toliko enega pisanja, odgovora pa se vedno nisem dobila.
Hvala tistim, ki mi boste odgovorili. 😀

Bom ti kar jaz odgovoril. Uporabne aplikacije za snemanje pogovorov ne boš našla.

Kebo ::

Ima kdo tale router, rabim nekaj kar bo v mansardi pa bo lovilo še dve nadstropji nižje.

scipascapa ::

če ti uspe naročiti za 60€ + ptt, samo vzemi.

Magic1 ::

Imam AX3200 od TP-linka in lovi nestabilno že čez eno plato. Dvomim da bo delalo čez dve.
Magic

DrainBead ::

AgiZ je izjavil:

Pa še custom ROMi so dobri za Xiaomi, ker v doglednem času odprejo gonilnike custom rom developerjem.
LineageOS ftw.

Tako imaš dober hardware z dobrim (očiščenim) Androidom.

Premišljujem, da bi si na Xiaomija dal Lineage OS... po drugi strani pa mi je MIUI super.
So kakšne bistvene prednosti LineageOS? Ali zgolj to, da je brez bloatweara?

Informativo ::

Xiaomi proizvaja mobilne telefone (serije Xiaomi, serije Mi Note, serije Mi Max, serije Blend, serije T in serije Redmi), tablice, osebne računalnike, nosljive pripomočke, televizorje, stikala in druge briljantne domače pripomočke v svoji spletni trgovini in na zunanjih spletnih mestih. Spodaj je zapisan del njihovih artiklov.

Redmi 11 Prime.
Redmi 11 Prime 5G.
A1.
Poco M5s.
Poco M5.
Redmi Note 11 SE
Poco M4 5G.
Oglejte si S1 Star.

Kot je morda očitno: Xiaomi in Samsung na vodilnem trgu med seboj komaj kaj ločita. Čeprav so med ureditvami manjša nasprotja, oba proizvajalca s svojimi modeli resnično obravnavata najnovejši napredek v svetu mobilnih telefonov. 24-Madez 2022
https://serinformativo.com/aula-virtual-uniminuto/
https://serinformativo.com/nudo-de-bruja-tatuaje/
https://serinformativo.com/cuantos-litros-tiene-un-galon/

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Bolt ::

Informativo je izjavil:

Xiaomi proizvaja mobilne telefone (serije Xiaomi, serije Mi Note, serije Mi Max, serije Blend, serije T in serije Redmi), tablice, osebne računalnike, nosljive pripomočke, televizorje, stikala in druge briljantne domače pripomočke v svoji spletni trgovini in na zunanjih spletnih mestih. Spodaj je zapisan del njihovih artiklov.

Redmi 11 Prime.
Redmi 11 Prime 5G.
A1.
Poco M5s.
Poco M5.
Redmi Note 11 SE
Poco M4 5G.
Oglejte si S1 Star.

Kot je morda očitno: Xiaomi in Samsung na vodilnem trgu med seboj komaj kaj ločita. Čeprav so med ureditvami manjša nasprotja, oba proizvajalca s svojimi modeli resnično obravnavata najnovejši napredek v svetu mobilnih telefonov. 24-Madez 2022


Poberi se drugam z oglaševanjem tega klumpa!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Dr_M ::

3 mesce nazaj sem imel na testu Xiaomi 12. Moram rect, da sem bil izjemno razocaran. Vsepovsot polno reklam, celo v file managerju se reklama zakamuflira kot ena datoteka, reklame v sistemskih aplikacijah... Za 750€ ali kolikor je ze, si lahko ta telefon utaknejo globoko v rit. Ce bi bil pol manj denarja, bi se mogoce razmislil, ampak polne cene pa niti priblizno ni vreden.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

darck ::

Dobro da meni bo sedaj že skoraj 3-leta Xiaomi Redmi Note 8 Pro deloval brez kakih težav in sem zelo zadovoljen. Ves čas imam v Google Chrome odprtih preko 40 zavihkov in deluje hitro pri odpiranju novih zavihkov. Pred tem telefonom sem imel pa SAMSUNG Note 4 in tisto sranje me je pa zajebavalo že po slabem letu starosti in potem kasneje je pa na čase totalno zamrznil,da ni bilo druge rešitve kot,da baterijo ven vzamem. Ne vem ali sem ga imel dve leti nakar sem ga dal otrokom,da se z njim igrajo saj za kaj drugega ni bil več.

amacar ::

12ko dobis sedaj za 500€ s kitajske (banggood), jaz sem ga kupil ze par mesecev nazaj za 530€. Vsepovsod polno reklam? Tole je pretiravanje, ker na dnevni bazi se ne pojavljajo. V file managerju pa v integriranem "cistilcu" pa jih res lahko vidis, ampak pac nalozis druge aplikacije, prizetih xiaomijevih pa ne uporabljas in ni reklam

Vm1999 ::

darck je izjavil:

Dobro da meni bo sedaj že skoraj 3-leta Xiaomi Redmi Note 8 Pro deloval brez kakih težav in sem zelo zadovoljen. Ves čas imam v Google Chrome odprtih preko 40 zavihkov in deluje hitro pri odpiranju novih zavihkov. Pred tem telefonom sem imel pa SAMSUNG Note 4 in tisto sranje me je pa zajebavalo že po slabem letu starosti in potem kasneje je pa na čase totalno zamrznil,da ni bilo druge rešitve kot,da baterijo ven vzamem. Ne vem ali sem ga imel dve leti nakar sem ga dal otrokom,da se z njim igrajo saj za kaj drugega ni bil več.


Odlična primerjava. Leto 2014 proti 2019.

darck ::

Vm1999 je izjavil:

darck je izjavil:

Dobro da meni bo sedaj že skoraj 3-leta Xiaomi Redmi Note 8 Pro deloval brez kakih težav in sem zelo zadovoljen. Ves čas imam v Google Chrome odprtih preko 40 zavihkov in deluje hitro pri odpiranju novih zavihkov. Pred tem telefonom sem imel pa SAMSUNG Note 4 in tisto sranje me je pa zajebavalo že po slabem letu starosti in potem kasneje je pa na čase totalno zamrznil,da ni bilo druge rešitve kot,da baterijo ven vzamem. Ne vem ali sem ga imel dve leti nakar sem ga dal otrokom,da se z njim igrajo saj za kaj drugega ni bil več.


Odlična primerjava. Leto 2014 proti 2019.



Zame nima nobene veze kdaj je model telefona izšel ampak kdaj sem ga jaz kupil in koliko časa mi je služil. Vsak telefon,če ne more usranih 2-let delovati normalno in samo štekari je en drek vreden in tak je bil Samsung Note 4. Vse je totalno sranje,če ne more v tako kratkem času delovati tudi poprejšnjega Samsung Wave sem od jeze ga razbil in povrhu še žebelj prek njega zabil. Če aparat ne deluje kot bi moral je en klnc vreden pa ni važno katera je znamka in koliko stane.

z3ro ::

Punca kupuje nekaj do 300-350€..kaj vzet? Poco X4 pro? Koliko vidim se dobi 8gb verzija za dobrih 300€. Ali je kaj drugega bolje?

Ganon ::

Redmi Note 11 Pro+ 5G. Jaz sem izredno zadovoljen.

ZveeZ ::

Ganon je izjavil:

Redmi Note 11 Pro+ 5G. Jaz sem izredno zadovoljen.

:D
««
360 / 374
»»