» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
329 / 374
»»

FireSnake ::

facepalm je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Koliko je kaj vreden Xiaomi Mi5 64GB, ki se mi valja po predalu?
Je brez praskice, ker mi ni sedel in ga nisem veliko uporabljal.
Da vem, ali naj sploh da oglas, ali naj ga šenkam.

Lahko mi ga senkas:P
Mogoce bi bil vreden kaksnih 50EUR


50€?
Ni slabo.

Jure27 ::

se bi še dalo kje dobit Xiaomi mi pad 4, ne glede na to da je z leta 2018, je daleč pred ostalimi 8inč tablicami...

facepalm ::

FireSnake je izjavil:

facepalm je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Koliko je kaj vreden Xiaomi Mi5 64GB, ki se mi valja po predalu?
Je brez praskice, ker mi ni sedel in ga nisem veliko uporabljal.
Da vem, ali naj sploh da oglas, ali naj ga šenkam.

Lahko mi ga senkas:P
Mogoce bi bil vreden kaksnih 50EUR


50€?
Ni slabo.

Se vedno je dokaj ok telefon.
Ceprav je res, da se je obcasno dobil tudi za 180€.
Ce ti ne uspe dobiti 50€, ti lahko jaz ponudim 30€ :)
Rabim enega za dele, da poberem kolegu neke slike dol iz njegovega.

j4nm4n ::

Dal sem par epizod ene downloadane serije iz laptopa na poco f2 da bi pogledal na telefonu. V VLC je zvok malo out off sync, podnapisi pa ful.
Končnica je avi. Na laptopu dela vse kot mora. Je lahko kriva dolžina epizode, ker na krajših dela lepo...
Se komu sanja? Mislim, da sem imel že iste tezave s filmi...

facepalm ::

Verjetno so kaksni nekompatibilni codeci.
Sprobaj s kaksnim drugim playerjem.
Meni se na vlcju pojavljajo enake tezave z zvokom preko BT slusalk.

Jirzy ::

Jaz uporabljam MX player, dela super.

kanarin ::

Jure27 je izjavil:

se bi še dalo kje dobit Xiaomi mi pad 4, ne glede na to da je z leta 2018, je daleč pred ostalimi 8inč tablicami...


Na Aliexpress imaš izbire kolikor češ. Ni pa cena več tako ugodna kot je bila na začetku (sam sem jo nabavil ko je bila pod 200€).

jocoj ::

Na Geekbuying jo imaš iz nemškega skladišča pod 200 EUR. Trenutno je pošla zaloga, bo pa verjetno kmalu spet na voljo.

Jure27 ::

hvala, bom potem spremljal geekbuying, aliex mi ni preveč siguren nakup

Jure27 ::

gledam da je za 230e iz Kitajske na zalogi, eu priority line, mislite da je varen nakup, tablico rabim aprila tako da se mi ne mudi z dostavo tudi če bo 1 mesec

FireSnake ::

facepalm je izjavil:

FireSnake je izjavil:

facepalm je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Koliko je kaj vreden Xiaomi Mi5 64GB, ki se mi valja po predalu?
Je brez praskice, ker mi ni sedel in ga nisem veliko uporabljal.
Da vem, ali naj sploh da oglas, ali naj ga šenkam.

Lahko mi ga senkas:P
Mogoce bi bil vreden kaksnih 50EUR


50€?
Ni slabo.

Se vedno je dokaj ok telefon.
Ceprav je res, da se je obcasno dobil tudi za 180€.
Ce ti ne uspe dobiti 50€, ti lahko jaz ponudim 30€ :)
Rabim enega za dele, da poberem kolegu neke slike dol iz njegovega.
ž

Sem se odločil, da ga šenkam eni kolegici.

radmansdorf ::

radmansdorf je izjavil:

Zgoraj sem spraševal o sesalcu za v avto. Če bo še kdo naročal Xiaomi Coclean VF2(2021, usb c, 120W), je tukaj link za dostavo iz CZ. Poleg sem še naročil dodatke za par evrov. Vse skupaj 72EUR. Je ceneje iz Kitajske, ampak se mi ne da čakati predolgo. Avto je že za spucat! :)

Sesalec je tukaj po enem tednu iz češkega skladišča. Prvi vtis je super, vleče kot nor. Bom naredil kakšen video in ga prilimal v to temo.

Zgodovina sprememb…

radmansdorf ::

msms ::

Naročen točno tukaj, dostavljen je bil v 6 dneh...

radmansdorf ::

Evo obljubljen video. Avto pride na vrsto en drug dan. :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: dj cotto ()

klinker ::

radmansdorf je izjavil:

Evo obljubljen video. Avto pride na vrsto en drug dan. :)


Sej tudi ni lih poceni ta stvar, tako da nekaj mora pokazat.

radmansdorf ::

Si kdo lasti robotski sesalnik Xiaomi Mijia G1?
Trenutno me pride 130€ s kuponom, z brezplačno dostavo iz EU. Sicer vidim da je bil tudi že 94€. Sledim ceni.
Če ga ima kdo, kako se obnese? Imam pa v stanovanju povsod parket, razen kompalnica ploščice. Tepihov in podobnega nimam.

igor0203 ::

radmansdorf je izjavil:

Evo obljubljen video. Avto pride na vrsto en drug dan. :)


Dobri copati :))

radmansdorf ::

Kvaliteta mora pasat skup s sesalcem. :-)

Skylord ::

igor0203 je izjavil:


Dobri copati :))

Se vid kdo je copata doma:P

afna1972 ::

Pozdrav , imam Mi note 10 lite z miui global 12.1.1.0 RFNEUXM android 11. Sistem se je posodobil v nedeljo 07.02.2021. Od tedaj ne morem dodajati nobenih prilog v Gmail , prav tako tudi ne v messenger. Poizkusil sem ze brisanje gmaila in messengerja , vendar ne pomaga. Pred posodobitvijo je delovalo OK, tudi na drugem telefonu z EMUI in Android 10 deluje ok. Ali ima kdo rešitev'?

facepalm ::

Poglej dovoljenja problematicnih aplikacij, ce imajo dovoljenje za "storage".

Vm1999 ::

afna1972 je izjavil:

Pozdrav , imam Mi note 10 lite z miui global 12.1.1.0 RFNEUXM android 11. Sistem se je posodobil v nedeljo 07.02.2021. Od tedaj ne morem dodajati nobenih prilog v Gmail , prav tako tudi ne v messenger. Poizkusil sem ze brisanje gmaila in messengerja , vendar ne pomaga. Pred posodobitvijo je delovalo OK, tudi na drugem telefonu z EMUI in Android 10 deluje ok. Ali ima kdo rešitev'?


Se pravi je isto kot na Poco F2 Pro (EU rom).
MIUI 12 Android 11 je očitno katastrofa na več modelih, ne le Poco F2 Pro.

V razmislek vsem, ki imate namen nadgrajevat na Android 11 na Xiaomi telefonih - dajte prej dobro pobrskat na netu za morebitne težave...

afna1972 ::

VM1999 -- ali si ti kaj rešil?

Kolikor vidim imam vsa dovoljenja.. ne deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: afna1972 ()

facepalm ::

afna1972 je izjavil:

VM1999 -- ali si ti kaj rešil?

Kolikor vidim imam vsa dovoljenja.. ne deluje

Ce nalozis googlov file manager in brskas priponke z njim?

afna1972 ::

NE, ne pomaga, sem tudi že preizkusil, tudi v messenger ne dodaja. Interesantno pa je da ko slikaš z foto, potem pa iz foto galerije lahko dodaš v gmail ali mess. direktno iz gmaila ali mess. pa ne moreš.

Buzdovan ::

radmansdorf je izjavil:

Si kdo lasti robotski sesalnik Xiaomi Mijia G1?
Trenutno me pride 130€ s kuponom, z brezplačno dostavo iz EU. Sicer vidim da je bil tudi že 94€. Sledim ceni.
Če ga ima kdo, kako se obnese? Imam pa v stanovanju povsod parket, razen kompalnica ploščice. Tepihov in podobnega nimam.


Zdravo.

Nimam tega modela, imam model 1C. Identičen "tvojemu". Izjema je zgolj, da ima moj kamero na vrhu, ki mu pomaga pri navigaciji.
Nimam slabih besed zanj. V uporabi 8 mesecev. Sesa stanovanje v velikosti cca 70m2. 90% lepljen vinil, kopalnica ploščice in mali tepih. Edino mokro brisanje je bolj kot ne uporabno za pobiranje prahu. Vlaži krpo in jo vleče za sabo. Obriše kakšen res nežen madež. Pleza tudi konkretne robove. Izriše mapo stanovanja, kjer označiš območja kamor ne sme ali potegneš virtualni zid. Ta moj je, kolikor vidim, cca 170 ojrov.

Lp

Vm1999 ::

afna1972 je izjavil:

VM1999 -- ali si ti kaj rešil?

Kolikor vidim imam vsa dovoljenja.. ne deluje


Žal ne. Na svojem Poco-tu imam sicer Global ROM, kjer priponke delujejo (obstaja pa vrsta drugih napak). Berem pa na XDA, MIUI forum, reddit, da imajo enake težave na EU ROMu s priponkami.

Glede na to, da se mnogo uporabnikov že od sredine januarja pritožuje, dvomim da obstaja rešitev (verjetno niti factory reset ne bi pomagal).
To s priponkami pomoje nima veze z dovoljenji aplikacij, ampak s slabo implementacijo android 11 s strani Xiaomi.

Dobili smo update, za katerega se je kasneje ugotovilo, da je še v Beta fazi. Izgleda smo uporabniki kar beta testerji.

TR52 ::

Kalamarus je izjavil:

Hvala vsem... Evo naročen mi10

Kje si naročil mi 10? Hvala

damirj79 ::

Vm1999 je izjavil:

afna1972 je izjavil:

VM1999 -- ali si ti kaj rešil?

Kolikor vidim imam vsa dovoljenja.. ne deluje


Žal ne. Na svojem Poco-tu imam sicer Global ROM, kjer priponke delujejo (obstaja pa vrsta drugih napak). Berem pa na XDA, MIUI forum, reddit, da imajo enake težave na EU ROMu s priponkami.

Glede na to, da se mnogo uporabnikov že od sredine januarja pritožuje, dvomim da obstaja rešitev (verjetno niti factory reset ne bi pomagal).
To s priponkami pomoje nima veze z dovoljenji aplikacij, ampak s slabo implementacijo android 11 s strani Xiaomi.

Dobili smo update, za katerega se je kasneje ugotovilo, da je še v Beta fazi. Izgleda smo uporabniki kar beta testerji.


Imam sicer global miui, ampak sem vseeno moral app permision nastavljat za files and folders sicer nisem mogel pripeti slike, ne v outlooku, ne messenger itd. Pac zgleda po defaultu zaprto.

ivanuscha ::



Mi11 Ultra

user-pass ::

Nazadnje sem danes guglal za Mi 11 Pro. Ce bi bila cena do 600€, bi si ga nabavil, tako pa bom verjetno moral pocakati.

amacar ::

Js sem vzel global mi11 za 560EUR s postnino vred z alija (seller ima kupon za 80$): https://a.aliexpress.com/_mOnq2rV
Bo pa verjetno za placati se ddv, razen ce bo slo mimo po cudezu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Netrunner ::

telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Global Version ki sem ga kupil na Banggod lani novembra je crknil zaslon :(

Kako je z uveljavljanem garancije na Banggod? Kaj se lakhko pošlje na kakšen servis v EU ali moram pošiljat nazaj k njim? Sem odpru ticket in čakam odgovor pa kontaktiral sem tudi xiomi global da vidim kaj rečejo.

Me samo zanima če je kdo že kaj reklamiral, da mi pove kako kaj poteka in predvsem koliko časa traja.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

musicfreak ::

Spet notch pri 11 Pro...eh... ocitno bom se vec let mogel vztrajat na Mi 9T, ki je super, ampak bi rad boljso kamero :/ ni sans da se grem kdaj nazaj na notch. a se letos obeta kak dober telefon brez notcha?

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Jih ze imas, niso pa budget zadeve (Sony, Asus,..).

aiko ::

Netrunner je izjavil:

telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Global Version ki sem ga kupil na Banggod lani novembra je crknil zaslon :(

Kako je z uveljavljanem garancije na Banggod? Kaj se lakhko pošlje na kakšen servis v EU ali moram pošiljat nazaj k njim? Sem odpru ticket in čakam odgovor pa kontaktiral sem tudi xiomi global da vidim kaj rečejo.

Me samo zanima če je kdo že kaj reklamiral, da mi pove kako kaj poteka in predvsem koliko časa traja.


Skoraj sigurno bojo hoteli da ga pošlješ na Kitajsko.

Srečno.

buttcrack ::

Posnemi kaj se dogaja, cukni na YT in jim preko customer supporta opiši napako in pripni link do videa. Meni so večkrat ponudili €€€ potem pa vztrajaj pri svojem in vsakič argumentiraj zakaj pa se da več iztržit.
Bodi pa realen, saj ti kitajc 100% po parih mesecih ne bo poslal novega telefona. Opcija je, da ga neseš na uradni servis za predračun in jim to pošlješ kot dokazilo. Tudi sami ne marajo pošiljanja na kitajsko ker se nobenmu ne izplača.

Luka99 ::

amacar je izjavil:

Js sem vzel global mi11 za 560EUR s postnino vred z alija (seller ima kupon za 80$): https://a.aliexpress.com/_mOnq2rV
Bo pa verjetno za placati se ddv, razen ce bo slo mimo po cudezu.


jaz ne najdem nobenega kupona od sellerja

amacar ::

Ko sem jaz narocal pred pari dnevi je se bil, mi ga je samo predlagalo.

Master_Yoda ::

Danes sem odkril projekt kjer lahko imas MIUI camera app z custom ROMi. Linkam ce bo kdo rabil.

P.S. Ce vas device specificno ni podprt ne namescajte - jaz sem v prvem tryju dobil bootloop (ki je bil enostavno resen) - POCO X3 se ni uradno podprt zato sem moral custom binarije uporabiti.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

buttcrack je izjavil:

Posnemi kaj se dogaja, cukni na YT in jim preko customer supporta opiši napako in pripni link do videa. Meni so večkrat ponudili €€€ potem pa vztrajaj pri svojem in vsakič argumentiraj zakaj pa se da več iztržit.
Bodi pa realen, saj ti kitajc 100% po parih mesecih ne bo poslal novega telefona. Opcija je, da ga neseš na uradni servis za predračun in jim to pošlješ kot dokazilo. Tudi sami ne marajo pošiljanja na kitajsko ker se nobenmu ne izplača.


Opisal sem vse kar se dogaja in poslal ticket na banggod in na xiaomi global. Od xiaomija so mi že odgovorili z nasveti in napotki kaj naj poskušam vendar nič ni delovalo. Od banggod pa še čakam ...

Če ponudijo refund bom zadovoljen. Kaj si mislil z "potem pa vztrajaj pri svojem in vsakič argumentiraj zakaj pa se da več iztržit" ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

woman ::

Aleš bi mogoče lahko pomagal, meni je že.
https://www.facebook.com/banggoodsloven...

borisk ::

kje trenutno naročit poco x3 nfc? španci na aliexpresu imajo za 6/128 za 188€. se da dobit še kje cenej? po možnosti z evrope?

radmansdorf ::

borisk, za to ceno nimaš kaj več iskat drugje. hitro naroči. :)

krho ::

borisk je izjavil:

kje trenutno naročit poco x3 nfc? španci na aliexpresu imajo za 6/128 za 188€. se da dobit še kje cenej? po možnosti z evrope?

Precej sem spremljal in se mi tole zdi od novembra, kar najnižja cena od "evropskih" kitajcev. Še za famozne 11.11 in black friday/cyber monday ni bila za nas takšna cena.. za druge države ja.. ker so bili popusti glede na to iz katere države si prihajal.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

buttcrack ::

Netrunner je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Posnemi kaj se dogaja, cukni na YT in jim preko customer supporta opiši napako in pripni link do videa. Meni so večkrat ponudili €€€ potem pa vztrajaj pri svojem in vsakič argumentiraj zakaj pa se da več iztržit.
Bodi pa realen, saj ti kitajc 100% po parih mesecih ne bo poslal novega telefona. Opcija je, da ga neseš na uradni servis za predračun in jim to pošlješ kot dokazilo. Tudi sami ne marajo pošiljanja na kitajsko ker se nobenmu ne izplača.


Opisal sem vse kar se dogaja in poslal ticket na banggod in na xiaomi global. Od xiaomija so mi že odgovorili z nasveti in napotki kaj naj poskušam vendar nič ni delovalo. Od banggod pa še čakam ...

Če ponudijo refund bom zadovoljen. Kaj si mislil z "potem pa vztrajaj pri svojem in vsakič argumentiraj zakaj pa se da več iztržit" ??

ker za 3+ mesece star aparat ne bodo ponudili 100% refund.

Lara1234 ::

Pozdravljeni!
Lepo prosim za pomoč. Ne vem, če pišem v pravo skupino, ampak sem obupana za rešitvijo. Januarja sem iz Xiaomi telefona pobrisala pomeben sms, v katerem sem shranjevala gesla za različne namene (sms pošiljala sama sebi, z različnimi opomniki, gesli ipd). To sporočilo bi sedaj res krvavo potrebovala. Na A1 mi ne znajo pomagati. Vsakodnevno se mi delajo varnostne kopije v google (sms, klici, aplikacije, foto..). A je možno, da je to sporočilo backupirano v varnostni kopiji? Je sploh kaka možnost, da pridem do izbrisanega? Hvala vnaprej za vašo pomoč... In se opravičujem za smetenje v napačno skupino.

Lep dan!
Lara Ana

Kebo ::

V Google Drive klikni na shramba -> Varnostne kopije in boš videla, kdaj je bila nazadnje narejena kopija. Na žalost ne moreš dostopati samo do SMS ov ampka moraš narediti factory reset telefona in potem naložit backup iz driva na ta telefon.

Lara1234 ::

Najlepša hvala! Varnostna kopija je bila narejena včeraj ponoči.. Vsako noč se mi posodobi. A to pomeni, da če sem zbrisala sms npr. 15. januarja (čeprav sem ga imela na telefonu pol leta) in se je takrat varnostno kopiral na google, so nove varnostne kopije povozile tiste kopije? Upam, da sem razumljivo napisala. Tvegala bi tovarniške ponastavitve, samo da bi sigurno prišla do izbrisanega smsa...
Hvala za pomoč!
««
329 / 374
»»