» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
27 / 374
»»

broken/link ::

knap je izjavil:

jaz si npr vsake 3,4 tedne potegnem iz xioami.eu nov weekly rom in ga namestim preko twrp

Če ostajaš na istem romu lahko, kot je omenil roberto, izvedeš dirty flash.
Če bi pa menjal ROM in šel iz china stable na global stable ali pa celo na CM13 ali še kaj tretjega pa je priporočljivo narediti wipe.
Wipe je priporočljivo narediti tudi v primeru prehoda iz MIUI7 na MIUI8 (to se je weekly-jem zgodilo nekaj časa nazaj).
Vedno pa lahko poskusiš brez wipe-a, je pa v teh primerih fajn naredit backup, ker se lahko stvari zalomijo. In če se - poskusi ponovno, tokrat z wipeom.

lonewolf_ ::

Ali ve kdo, če bo slučajno v kratkem MIUI 8 na voljo tudi za Redmi 3/pro?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

roberto1 ::

Izgleda, da kmalu:

http://en.miui.com/thread-333403-1-1.ht...

Če si na uradnem romu, bi verjetno znalo še malce trajat, ampak danes je nekako uradni izid.

Lp


lonewolf_ je izjavil:

Ali ve kdo, če bo slučajno v kratkem MIUI 8 na voljo tudi za Redmi 3/pro?
Someday never comes!

lonewolf_ ::

Pa bo OTA update, ali je potrebno to dol potegnit, dat na telefon in potem izbrat update package?

roberto1 je izjavil:

Izgleda, da kmalu:

http://en.miui.com/thread-333403-1-1.ht...

Če si na uradnem romu, bi verjetno znalo še malce trajat, ampak danes je nekako uradni izid.

Lp


lonewolf_ je izjavil:

Ali ve kdo, če bo slučajno v kratkem MIUI 8 na voljo tudi za Redmi 3/pro?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Mare3 ::

Nevem zakaj bi ostajal na uradnem romu če vsi ostali delajo brez problema vključno s tem s slovenščino.

lonewolf_ ::

Ker se mi trenutno ne da zaje*avati s tem, kaj šele z odbrickanjem kitajcev..

Pa angleščina mi je čist dovolj, tiste kitajske aplikacije me pa tudi ne motijo (sem jih onesposobil).

Mare3 je izjavil:

Nevem zakaj bi ostajal na uradnem romu če vsi ostali delajo brez problema vključno s tem s slovenščino.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

zmaki ::

roberto1 je izjavil:


Unfortunately, the developers decided to remove one of the BEST XIAOMI features!!!
Če to nujno potrebuješ (oziroma punca), potem edino downgrade na starejšo oz. stock developer verzijo miui lahko pomaga.


Prosim za navodilo, kako zdaj za Redmi 3 nazaj z EU-multiROMa (ki nima "lite mode") nazaj na "China stable ROM" (ki ima "lite mode", sicer nima slovenščine, ampak pri "lite mode" je sploh ne rabim!) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zmaki ()

roberto1 ::

Pravilno inštalirani driverji, fastboot rom in Mi Flash. Telefon daš v fastboot, počakaš da MiFlash prepozna napravo, izbereš pravilen fastboot rom in flashas z flash all.
Moras vedet, da ti bo bo uradni rom najverjetneje nazaj zaklenil bootloader in prepisal twrp recovery.

Lp



zmaki je izjavil:

roberto1 je izjavil:


Unfortunately, the developers decided to remove one of the BEST XIAOMI features!!!
Če to nujno potrebuješ (oziroma punca), potem edino downgrade na starejšo oz. stock developer verzijo miui lahko pomaga.


Prosim za navodilo, kako zdaj za Redmi 3 nazaj z EU-multiROMa (ki nima "lite mode") nazaj na "China stable ROM" (ki ima "lite mode", sicer nima slovenščine, ampak pri "lite mode" je sploh ne rabim!) ?


roberto1 je izjavil:

Win64, pravilno inštalirani driverji, fastboot rom in Mi Flash. Telefon daš v fastboot, počakaš da MiFlash prepozna napravo, izbereš pravilen fastboot rom in flashas z flash all.
Moras vedet, da ti bo bo uradni rom najverjetneje nazaj zaklenil bootloader in prepisal twrp recovery.

Lp



zmaki je izjavil:

roberto1 je izjavil:


Unfortunately, the developers decided to remove one of the BEST XIAOMI features!!!
Če to nujno potrebuješ (oziroma punca), potem edino downgrade na starejšo oz. stock developer verzijo miui lahko pomaga.


Prosim za navodilo, kako zdaj za Redmi 3 nazaj z EU-multiROMa (ki nima "lite mode") nazaj na "China stable ROM" (ki ima "lite mode", sicer nima slovenščine, ampak pri "lite mode" je sploh ne rabim!) ?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

kodar ::

Uff zgleda da je pri Xiaomi vse nekako nedorečeno in "zmešano" ;-)

BTW tudi en.miui.com stran več ne dela -> php error :-(

Ali je tole pravilna pot od China Stable -> Global Stable ROM-a?
Torej od Alija dobim "sealed box" Redmi Note 3 (SD) in gor bi moral biti China Stable ROM.

1) Kako lahko potrdim, da je temu res in da ni nameščen kakšen drug ROM, ki bi mi lahko brickal telefon (kako bom to prepoznal)?
2) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache
3) Downloadam China Develeoper ROM, ga posnamem na telefon in ga flasham z update aplikacijo na samem telefonu
4) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache
5) Od Xiaomi zahtevam dovoljenje za odklep BL in ga odklenem z aplikacijo MiFlash Unlock
6) Downloadam Global ROM, ga posnamem na telefon in ga flasham z update aplikacijo na samem telefonu
7) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache

8) Ali obstaja še kakšna hitrejša pot od China Stable do Global Stable ROM-a?

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kodar ()

kodar ::

Ali kdo ve zakaj so pri Top One črni(sivi) Redmiji za cca 15€ dražji kot beli/zlati?

Nekje sem zasledil, da se baje na belih/zlatih slabo vidi notifikacijska LED...
Je morda še kaj drugega ali pa gre zgolj za lepotno zadevo :-)?

lonewolf_ ::

Jaz sem vzel zlatega pa je notifikacijska lučka čisto ok.


kodar je izjavil:

Ali kdo ve zakaj so pri Top One črni(sivi) Redmiji za cca 15€ dražji kot beli/zlati?

Nekje sem zasledil, da se baje na belih/zlatih slabo vidi notifikacijska LED...
Je morda še kaj drugega ali pa gre zgolj za lepotno zadevo :-)?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

borisk ::

bolj enostavno je.

najprej naročiš telefon (sealed box)
potem se prijaviš na MI strani in zaprosiš za odklep. (telefon je lahko še pri kitajcih)
dobiš teelfon in odobren odklep boootloaderja.
na uradni mi strani potegneš china developer rom
rom preneseš na telefon in ga z nameščeno aplikacijo namestiš.
priklopiš telefon in s programom na računalniku odkleneš bootloader
namestiš twrp ( v fastboot načinu)
wipe
na telefon iz računalnika preneseš rom in ha v twrpju inštaliraš

postopek je korak za korakom opisan na izberixiaomi.si v sloveščini.
glavni povdarek je da lakho za odklep zaprosiš že preden imaš telefon. in to da lahko bootloader zaneslivo odkleneš iz china dev romom.









kodar je izjavil:

Uff zgleda da je pri Xiaomi vse nekako nedorečeno in "zmešano" ;-)

BTW tudi en.miui.com stran več ne dela -> php error :-(

Ali je tole pravilna pot od China Stable -> Global Stable ROM-a?
Torej od Alija dobim "sealed box" Redmi Note 3 (SD) in gor bi moral biti China Stable ROM.

1) Kako lahko potrdim, da je temu res in da ni nameščen kakšen drug ROM, ki bi mi lahko brickal telefon (kako bom to prepoznal)?
2) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache
3) Downloadam China Develeoper ROM, ga posnamem na telefon in ga flasham z update aplikacijo na samem telefonu
4) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache
5) Od Xiaomi zahtevam dovoljenje za odklep BL in ga odklenem z aplikacijo MiFlash Unlock
6) Downloadam Global ROM, ga posnamem na telefon in ga flasham z update aplikacijo na samem telefonu
7) Naredim Wipe & Reset in nato Wipe Cache

8) Ali obstaja še kakšna hitrejša pot od China Stable do Global Stable ROM-a?

Hvala

scipascapa ::

jao kdo se bo s tem zajebaval no.

borisk ::

mogoče se sliši komplicirano ampak je približno enako pri vseh telefonih, če hočeš menjat rom, marsikje pa sploh ne moreš, sam je bootloader nepreklicno zakljenjen.

roberto1 ::

try it you'll like it:)))
Toliko nam gredo na k.... te mainstream znamke (Samsung, Apple), ki za svoje telefone zahtevajo premoženje (da ne omenjam recimo Sony-ja, ker ne vem katere substance njihovi CEO-ji jemljejo), da raje gremo "extra distance". Na koncu je vse poplačano in z malo truda imaš lahko napravo v cenovnem razredu "Galaxy Lite" serije - z zmogljivostjo telefona za recimo 300EUR.

Če pa kdo hoče imeti telefon "out of the box" porihtan s slo jezikom, z vsemi frekvenčnimi pasovi, z garancijo v Slo (in seveda temu ustrezno ceno), pa Xiaomi in podobne znamke niso zanj:)....vsaj zaenkrat še ne!

lp



scipascapa je izjavil:

jao kdo se bo s tem zajebaval no.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

kodar ::

V čem je pa prednost TWRP pred original Xiaomi recovery-em?

Ali se Global ne more namestiti z original recovery-em, ko enkrat odkleneš BL? Na MIUI strani z ROM-i se nič ne omenja TWRP :-)

roberto1 ::

Zanimivo vprašanje. Za namestitev originalnega roma ne potrebuješ twrp. Za originalni rom je ali update opcija v telefonu v "System updates" ali pa MIflash.
Twrp je potreben za neuradne (custom) rome.

lp

kodar je izjavil:

V čem je pa prednost TWRP pred original Xiaomi recovery-em?

Ali se Global ne more namestiti z original recovery-em, ko enkrat odkleneš BL? Na MIUI strani z ROM-i se nič ne omenja TWRP :-)
Someday never comes!

gregor ::



Fore! Xiaomi teases August 25th event to unveil Redmi Note 4 and Redmi 4
http://www.phonearena.com/news/Fore-Xia...

še malo :)

scipascapa ::

baje bo redmi 4 cca 150$

RutS ::

Včeraj dobil 3s pro, dela kot urca,dobil kar sem naročil-> global rom, malo se morem še z nastavitvami poigrat, da mi bo vse ok.
Ta ovitek od Nillkina sem tudi dokupil, moti me edino ker je zgornja in spodnja stran odprta...tako da če pade telefon navpično dol, malo pod kotom, ga nisem nič zaščitil...Bo očitno treba še počakati na kakšne ovitke za ta model...
Je pa res kot pravite, Grey barva je 15 € dražja, ko sem naročal niti nisem opazil, tako da pazite pri tem...

RutS je izjavil:


sedaj pa imam naročen ta ovitek

http://www.nillkin.com/english/proshow....




LP

kodar ::

Pa je Global ROM uraden (od Xiaomi-ja) al nek kuhan ROM?
Baje so težave, če želiš odkleniti BL na neuradnem ROM-u.

Ali so gor že gapps-i in odstranjene vse kitajske "navlake"?
Predpostavljam, da slovenščine ni v tem uradnem global ROM-u...

RutS je izjavil:

Včeraj dobil 3s pro, dela kot urca,dobil kar sem naročil-> global rom, malo se morem še z nastavitvami poigrat, da mi bo vse ok.

gregor ::

seveda je lahko gor uraden global rom, ni pa še na voljo MIUI 8, samo 7.5.9

http://en.miui.com/download-303.html

seveda nima slo jezika oz je le ta ena velika katastrofa, če rabiš slo potem je xiaomi.eu prava izbira

LP

knap ::

[MIUI] What's New In MIUI 8 Global Stable ROM? Here're Top 12 New Features!

http://en.miui.com/thread-334642-1-1.ht...

MIUI 8 Global Stable ROM Update Highlights

MIUI 8, simplify your life
? Create scrolling screenshots - an amazing way to share information
? Calculate and convert almost anything with the redesigned Calculator
? Quick ball - the ultimate one-handed control tool
? Personalize your notes with beautiful templates
? Get your photos sorted for you with all-new Gallery
? Dual Apps - create and sign into dual accounts for any app, including WhatsApp, Facebook and more.
? Second space - perfect for times when you need a clear separation in your life
? Video Editing -spice up your videos with filters, text and background music
? Caller ID - automatically identify incoming numbers or find popular numbers when dialing out (India only)
? Hindi T9 - find contacts easily with T9 dialer search (India only)
? Enhanced SMS - SMS accounts of popular businesses now display logos and company names (India only

kodar ::

Vprašal sem zato ker Top One reklamira Global ROM, kolikor vem pa so vsi nekako trdili da Top One namešča kvazi Global ROM (neko svojo neuradno različico) preko katere je težje odkleniti BL.

Zdaj sem videl, na njegovi strani, da Global nima SI, Customized ROM pa "kao" ima, in to je tisto kar si ti omenil ;-)
Zato me je zanimalo, če se pri Top One lahko dobi uraden Global ROM, na katerem se lahko direktno odklene BL, ali tudi tega gor namešča po neki unofficial metodi... in nam, ki smo novinci pri Xiaomi zagreni življenje ;-)

gregor je izjavil:

seveda je lahko gor uraden global rom, ni pa še na voljo MIUI 8, samo 7.5.9
http://en.miui.com/download-303.html
seveda nima slo jezika oz je le ta ena velika katastrofa, če rabiš slo potem je xiaomi.eu prava izbira
LP

roberto1 ::

Najboljše je "sealed box", kjer ne bo težav z odllepanjem bootloaderja, še manj pa recimo z inštalacijo "developer roma" (če slučajno komu na China Stable ne bi pustilo odklenit bl)

Top One "global" romom jaz ne verjamem, pa tudi če bi temu bilo tako, slo jezik uradno ni 100% preveden oz vsebovan v Global romu.

V skrajnem primeru je z angleškim jezikom telefon popolnoma uporaben, tako da ni problem (če se kdo noče spuščat v flashanje).

Lp




kodar je izjavil:

Vprašal sem zato ker Top One reklamira Global ROM, kolikor vem pa so vsi nekako trdili da Top One namešča kvazi Global ROM (neko svojo neuradno različico) preko katere je težje odkleniti BL.

Zdaj sem videl, na njegovi strani, da Global nima SI, Customized ROM pa "kao" ima, in to je tisto kar si ti omenil ;-)
Zato me je zanimalo, če se pri Top One lahko dobi uraden Global ROM, na katerem se lahko direktno odklene BL, ali tudi tega gor namešča po neki unofficial metodi... in nam, ki smo novinci pri Xiaomi zagreni življenje ;-)

gregor je izjavil:

seveda je lahko gor uraden global rom, ni pa še na voljo MIUI 8, samo 7.5.9
http://en.miui.com/download-303.html
seveda nima slo jezika oz je le ta ena velika katastrofa, če rabiš slo potem je xiaomi.eu prava izbira
LP
Someday never comes!

domenc ::

Živjo,

tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).

Vprašal pa bi glede polnjenja Xiaomi telefona Redmi S3.

Zraven sem dobil polnilec, ki ima output 5V..2000mA. Zanima me če je lahko kaj narobe z baterijo, če polnim preko običajnega 220V-USB polnilca, ki ima output 5V.. 1000mA.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: domenc ()

Zlikovec ::

domenc je izjavil:

Živjo,

tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).

Vprašal pa bi glede polnjenja Xiaomi telefona Redmi S3.

Zraven sem dobil polnilec, ki ima output 5V..2000mA. Zanima me če je lahko kaj narobe z baterijo, če polnim preko običajnega 220V-USB polnilca, ki ima output 5V.. 1000mA.

Hvala.


nima veze amperaža polnilca, ... podatek za ampere pomeni max. tok ki ga je polnilec sposoben dovajat porabniku - telefonu
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

[ecstazy] ::

Tudi sam sem postal lastnik Redmi Note 3 Pro 32GB. Naročen v sredo zvečer, dostavljen včeraj dopoldan. Naročil "sealed box" z Xiaomi Flip Coverjem, tako da je naložen China Stable, čakam pa da mi odobrijo prošnjo za odklep bootloaderja da naložim Global stable ali EU rom. Za zdaj sem s telefonom zelo zadovoljen.

Imam pa eno vprašanje...
V Facebooku mi na nekaterih mestih manjkajo šumniki. Enkrat so pravilno izpisani, drugič pa manjkajo.
V čem je problem?

lp,

borisk ::

zdravo!

imam vprašanje glede sinhronizacije fotografij z Onedrive. namestil sem aplikacijo, nastavil tudi dovoljenja ampak mi sinhronizira samo ko ročno zaženem aplikacijo. v čem je tažava?
drugi prav tako imam težave z notifikacijami FB in gmail. podobno kot pri one drive, maile posodobi šele ko ročno odprem aplikacijo, aplikacija ima dovoljenja za notifikacije in sporočila, sinhronizacija je vključena.

ROM je EU weekly

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

miko22 ::

borisk je izjavil:

zdravo!

imam vprašanje glede sinhronizacije fotografij z Onedrive. namestil sem aplikacijo, nastavil tudi dovoljenja ampak mi sinhronizira samo ko ročno zaženem aplikacijo. v čem je tažava?
drugi prav tako imam težave z notifikacijami FB in gmail. podobno kot pri one drive, maile posodobi šele ko ročno odprem aplikacijo, aplikacija ima dovoljenja za notifikacije in sporočila, sinhronizacija je vključena.

ROM je EU weekly


Zaradi takih problemov, kot si opisal, sem namestil CM13. Sem se pravilno odločil. Dela vse kot urca.

thramos ::

Potrebno je enablat autostart permissione za te aplikacije (in ostale googlove - android framework ipd.) ter disablat battery app usage.

buttcrack ::

eno mini pomoč prosim...

s stock sms aplikacijo ne morem hkrati poslati 2 ali več slike in tekst.

lahko pošlem tekst in eno sliko ali več samo več slik naenkrat. oboje hkrati ne gre :(

kdo ve kaj je fora? Imam pa zadnji china stable rom na R3 (7.5.3.0)

knap ::

spoštovani

čas je za:

http://en.miui.com/thread-335627-1-1.ht...
http://en.miui.com/thread-335803-1-1.ht...

Xiaomi Redmi Note 4 Official: Helio X20 & 4100mAh Battery for $135
http://www.gizmochina.com/2016/08/24/xi...
http://www.gizmochina.com/2016/08/24/xi...

Xiaomi Redmi Note 4 now official with Helio X20, 4100mAh battery, and MIUI 8 for just $135
http://www.androidcentral.com/xiaomi-un...

Xiaomi Redmi Note 4 goes official with Helio X20 10-core SoC, 4100mAh battery
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...

Highlights:
-Helio X20 10-core processor
-Metal unibody design, chamfered edges
-4100mAh high-capacity battery
-5.5" full HD display, 2.5D curved glass
-13MP PDAF camera, f/2.0
-Fingerprint sensor
-Running the lastest MIUI 8
-16GB priced at ?899 ($135),64GB priced at ?1199 ($180)



AtaSmrk001 ::

domenc je izjavil:

Živjo,
tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).
Hvala.

Zdravo,
Kako dolgo si čakal na odobritev za odklep bootloaderja? Namreč včeraj sem za ženo dobil Redmi 3s in poslal prošnjo, dobil kodo, sedaj pa čakam na odobritev za odklep.
A si imel kakšne težavi pri odklepu? Sam mislim delati po navodilih na izberixiaomi.
LP;

gregor ::

so pa hitri:

https://www.aliexpress.com/store/342812...

seveda so cene še močno nabite: 200 oz 250 usd

AtaSmrk001 je izjavil:

domenc je izjavil:

Živjo,
tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).
Hvala.

Zdravo,
Kako dolgo si čakal na odobritev za odklep bootloaderja? Namreč včeraj sem za ženo dobil Redmi 3s in poslal prošnjo, dobil kodo, sedaj pa čakam na odobritev za odklep.
A si imel kakšne težavi pri odklepu? Sam mislim delati po navodilih na izberixiaomi.
LP;


kakšno kodo si dobil?, čakaš na odklep?, tega ne razumem, odklep bootloaderja je vezan na tvoj miui račun in potem moraš sam iti skozi odklep

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Matej_K ::

Tale Redmi4 ni sploh noben upgrade glede na Redmi 3 PRO/S variante...
Nobene posebne novitete da bi bil boom.
... .. .

kumer ::

gre za note, torej 5.5", ne moreš primerjat z 5" tel

ko smo že pri note 4, tukaj je nov test note 3:

Xiaomi Redmi Note 3 (Snapdragon) review
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...

mared ::

pohvalno!
RM 2, sveže nameščen update MIUI ver8, OTA
 OTA

OTA

roberto1 ::

Pa res so hitri:))) Itak so cene sedaj še kar privite, cca 160/180EUR se pričakuje čez nekaj časa, mogoče celo manj (je pa pohvalno da je na voljo 64gb kot druga opcija)
Me pa prav zanima kako dolgo bo trajalo, da izdajo Snapdragon verzijo. Namreč na drugem največjem tržišču (Indija) imajo prepoved
prodaje telefonov v Mediatek čipovjem (nek patent od Ericssona naj bi bil problem).Tako da definitivno bo SD verzija (verjetno 652).

Kar se tiče bootloaderja, pred pol leta sem čakal cca 10 dni, prejšnji mesec sem dobil SMS po dveh dneh. Tako da različno.
Še enkrat, dovoljenje za odklep bootloaderja je vezano na Mi račun (in če se ne motim tudi na Sim-kamor pride SMS) in nima nobene veze s tem ali že
imaš telefon v roki ali ne. Račun ima potem dovoljenje za odklep Xiaomi naprav v kvoti 1 na mesec. Ni potrebno za vsako napravo
spet naprošat za odklep.

lp



gregor je izjavil:

so pa hitri:

https://www.aliexpress.com/store/342812...

seveda so cene še močno nabite: 200 oz 250 usd

AtaSmrk001 je izjavil:

domenc je izjavil:

Živjo,
tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).
Hvala.

Zdravo,
Kako dolgo si čakal na odobritev za odklep bootloaderja? Namreč včeraj sem za ženo dobil Redmi 3s in poslal prošnjo, dobil kodo, sedaj pa čakam na odobritev za odklep.
A si imel kakšne težavi pri odklepu? Sam mislim delati po navodilih na izberixiaomi.
LP;


kakšno kodo si dobil?, čakaš na odklep?, tega ne razumem, odklep bootloaderja je vezan na tvoj miui račun in potem moraš sam iti skozi odklep

LP
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

AtaSmrk001 ::

AtaSmrk001 je izjavil:

domenc je izjavil:

Živjo,
tudi sam sem postal zadovoljni uporabnik Redmi 3S s sedaj naloženim EU ROM-om :).
Hvala.

Zdravo,
Kako dolgo si čakal na odobritev za odklep bootloaderja? Namreč včeraj sem za ženo dobil Redmi 3s in poslal prošnjo, dobil kodo, sedaj pa čakam na odobritev za odklep.
A si imel kakšne težavi pri odklepu? Sam mislim delati po navodilih na izberixiaomi.
LP;

kakšno kodo si dobil?, čakaš na odklep?, tega ne razumem, odklep bootloaderja je vezan na tvoj miui račun in potem moraš sam iti skozi odklep

LP


Ja ustvaril sem ji MI račun in izpolnil obrazec, vnesel telefonsko številko in dobil na SMS kodo za verifikacijo. Sedaj pa je potrebno počakati na odobritev prošnje, da lahko potem preko programa Mi Unlock odkleneš telefon. Tako sem zasledil v navodilih.
Je pa napisano, da lahko na prošnjo za odklep čakaš do 10 dni, pa me zanima če je to dejstvo, ali je možna odobritev tudi prej?

LP

borisk ::

sam sem pred 10 dnevi dobil odobreno v 2 dneh od prošnje.

AtaSmrk001 ::

A, hvala roberto1 in borisk.
Potem pa počakam na odobritev, in ji naložim eu rom.
Prvi vtis telefona pa moram povedati da je zelo dober - presenečen sem.
LP

Zgodovina sprememb…

Matej_K ::

kumer je izjavil:

gre za note, torej 5.5", ne moreš primerjat z 5" tel


No ja, note primerjati z note
Navadnega pa z navadnim.
Še vedno so novosti mizerne. (isto kot pri vseh proizvajalcih v bistvu)
... .. .

roberto1 ::

Ni nekega pretiranega veselja, sploh glede na to, da je Note 3 Pro že itak zelo dober telefon za ta denar. Redmi 3/Pro je pa itak low budžet šampion.
Kitajci zelo radi konkurirajo sami sebi, tako z modeli, ki so samo minimalni upgrade, kot tudi s cenami.
Zato bo pa, dokler bodo proizvajali, cene zgoraj omenjenih telefonov sigurno še padle.

Matej_K je izjavil:

kumer je izjavil:

gre za note, torej 5.5", ne moreš primerjat z 5" tel


No ja, note primerjati z note
Navadnega pa z navadnim.
Še vedno so novosti mizerne. (isto kot pri vseh proizvajalcih v bistvu)
Someday never comes!

kumer ::

sem pričakoval več novitet, kje pa je redmi 4, pa mi note 2 itd itd
morda pa še kaj pride danes:D

če kdo obvlada kitajski jezik;):

http://www.mi.com/redminote4/

gregor ::

Redmi Note 4 - Unboxing Pictures with Closer Look!

http://en.miui.com/thread-336158-1-1.ht...

scipascapa ::

ok predstavili so note 4, kaj pa navadni redmi 4?

vrunc ::

Kakšna je razlika me modeli Redmi 3S, 3x in Redmi 3. Danes ga imam namen naročiti pa da ne bom usekal mimo ?

roberto1 ::

3X je popolnoma enak kot 3S, ampak je bil eksluziva za enega izmed kitajskih operaterjev (menda China Mobile) in obstaja samo v 2/32 verziji. Redmi 3/Pro je model v bistvu zelo podoben 3s, razlika je samo, da ima 3s novejši procesor (430) in novejšo grafiko. Baterija, zaslon, fotkač in ostale stvari so basicly enake oz. zelo podobne. Za razliko od osnovnega Redmi 3 imasta Redmi 3 Pro (3/32) in 3s še fingerprint scanner.
Jaz sem ravno danes naročil 3s 3/32 pri Efoxu za 147EUR s poštnino, mislim pa da stane Redmi 3 Pro 3/32 skoraj do EUR enako (pri Top One je 3s cca 152EUR)
V bistvu čisto osebna odločitev, ne moreš pa mimo usekat:)



vrunc je izjavil:

Kakšna je razlika me modeli Redmi 3S, 3x in Redmi 3. Danes ga imam namen naročiti pa da ne bom usekal mimo ?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

gregor ::

@roberto, koliko xiaomijev imaš doma ;), morda 7? ;)
««
27 / 374
»»