» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
254 / 374
»»

sass628 ::

Raje navadnega, čeprav tut preklopni bi bil ok. Težava je v tem da ima mi8 odklep zaslona na hrbtni strani, tako da imajo ovitki luknjo na hrbni strani. Pro verzija jih nima, ali se pač motim ? =)

Dimnik ::

Imaš prav, sem pozabil na prstni odtis...pa imam sam mi8:)

Če ga najdeš v kaki spletni trgovini ali pa ebay...sicer pa v originalu dobiš zraven silikonskega,pri mi8 je zraven, tisti ti bo za silo do takrat, če naročiš s kitajske

;-) ::

Iz kje bom najprej dobil redmi note 7, moj galaxy s8 se posljavlja ali kaj kamera ko prizgem dela makro in moram brisat leco da zacne ostrit na daljavo. Ce koga zanima zs.

Je se kak boljsi nakup od note 7 za podoben denar

robertko ::

;-) je izjavil:

Iz kje bom najprej dobil redmi note 7, moj galaxy s8 se posljavlja ali kaj kamera ko prizgem dela makro in moram brisat leco da zacne ostrit na daljavo. Ce koga zanima zs.

Je se kak boljsi nakup od note 7 za podoben denar


Ne vem, če je smiselno kupovat RN7 ker le tega ni v Global Version. To pomeni, da je China Version ki ima "Only have Chinese and English Language", verjetno ni gor niti Google play-a in pa manjko B20.

Tak da...

Master_Yoda ::

Manjko Google Play-a je za nekatere plus :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Bonticer ::

Pozdravljeni,

imam problem, da se mi lock screen ponovno pojavi, namesto da bi se odklenil. In sicer, to se mi dogaja samo, ko želim odkleniti z pattern.
S prstnim odtisom gre odklenit.
Pattern je ziher pravi, saj če vnesem napačnega, mi napiše "Try again".

Stvar je delovala še do pred kratkim, zdaj pa kar naenkrat ne.

Imam Pocophone F1, MIUI 9.6.14.0(OEJMIFD). Nikoli ga nisem updatal, rootal ali unlockal bootloaderja.

Ima kdo podoben problem?

Slo1987 ::

Kateri Xiaomi do max. 250 EUR?

;-) ::

Tudi jaz vec nevem do 250 nekje iscem. Mi max 3, poco... rn7 bo kdaj global na voljo? Ali kaj drugega

louser ::

Prvo se prepričaj kaj sploh želiš.

Slo1987 ::

Xiaomi Mi 8 Lite odpade zato, ker nima 3.55mm Audio Jack. Ali naj počakam na Redmi Note 7 Global?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slo1987 ()

;-) ::

louser je izjavil:

Prvo se prepričaj kaj sploh želiš.

Nevem kaj zelim nisem nek fanatik rabim dobro kamero in baterijo

ant ::

Na pocophone lahko naložiš gcam (od pixlov) in je menda kvaliteta slik dosti boljša.

misso ::

Tudi sma čakam RN7 Global, pa bo treba še malo počakati po izidu, da bo še cena malo padla.....

Luka99 ::

Prodam xiaomi pocophone f1 6gb ram /64gb. Zapakiran, kupljen na telemachu. Z garancijo. Za 290€.

Benny123 ::

;-) je izjavil:

louser je izjavil:

Prvo se prepričaj kaj sploh želiš.

Nevem kaj zelim nisem nek fanatik rabim dobro kamero in baterijo


Kupi Duracell paket pa Nikona

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Benny123 ()

Prebeznik ::

Prebeznik je izjavil:

Imam MI5, ki je včeraj doživel "infarkt".
Ko sem ga vzel iz žepa bunde je bil neverjetno vroč in brez odziva (temen). Po ohladitvi se kljub priklopu na polnjenje ne dogaja nič. Mrtev. Starost 2 leti + mesec dni.
Je za na pokopališče?
Hvala za mnenja


Nova baterija žal ni pomagala --> pokopališče.

pedalo ::

Podoben primer z MI5 sem imel tudi jaz. Po letu in pol se ni hotel več prižgati. Menjava baterije ni pomagala. Sem takrat prebiral forume in zasledil, da je v večini primerov odpovedala matična plošča.

MrStein ::

Je kaka statistika?
Ker zdaj bo počasi nekdo začel, da se Xiaomi izdelki pogosto kvarijo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ant ::

Ne samo dobro imajo preračunano kdaj je izdelek zastarel in se izklopi ;)

dulimann ::

Mi lahko kdo svetuje ali naj kupim Mi 8 ali pa Mi mix 2s? 2s mi je boljši ker nima notcha sicer pa so specifikacije skoraj enake, bral pa sem da baterija pri 2s drži dosti manj kot pri Mi 8. Mi lahko kdo iz prve roke svetuje/poda predostni slabosti obeh da se lažje odločim? Hvala in lp

BivšiUser2 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Ma kateri izmed vas eno od teh (https://www.ceneje.si/L3/1837/racunalni... očal za A1? Kako se obnesejo? Drugače gledam še za očeta Redmi 6A (2/16) za 110€. Se splača?

Okej, zadevi zrihtani.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

kanarin ::

dulimann je izjavil:

Mi lahko kdo svetuje ali naj kupim Mi 8 ali pa Mi mix 2s? 2s mi je boljši ker nima notcha sicer pa so specifikacije skoraj enake, bral pa sem da baterija pri 2s drži dosti manj kot pri Mi 8. Mi lahko kdo iz prve roke svetuje/poda predostni slabosti obeh da se lažje odločim? Hvala in lp


Mislim, da se bomš moral kar sam odločiti ;). Oba telefona sta po vrnunska in dokaj blizzu po spefifiakcijah, pač Mi Mix2s je malenkost boljši oz bolj prestižen (ter pač tudi dražji), še največja razlika je pač sam dizajn (notch oz brez notcha) ter ekran - AMOLED na MI8 in (sicer zelo dober) IPS na Mi Mix2s. Sam osebno bi rajši vzel Mi Mix2s - ker me notch enostavno preveč moti (in ga v MIUI sploh ne moreš skriti).

Generton ::

kanarin je izjavil:

dulimann je izjavil:

Mi lahko kdo svetuje ali naj kupim Mi 8 ali pa Mi mix 2s? 2s mi je boljši ker nima notcha sicer pa so specifikacije skoraj enake, bral pa sem da baterija pri 2s drži dosti manj kot pri Mi 8. Mi lahko kdo iz prve roke svetuje/poda predostni slabosti obeh da se lažje odločim? Hvala in lp


Mislim, da se bomš moral kar sam odločiti ;). Oba telefona sta po vrnunska in dokaj blizzu po spefifiakcijah, pač Mi Mix2s je malenkost boljši oz bolj prestižen (ter pač tudi dražji), še največja razlika je pač sam dizajn (notch oz brez notcha) ter ekran - AMOLED na MI8 in (sicer zelo dober) IPS na Mi Mix2s. Sam osebno bi rajši vzel Mi Mix2s - ker me notch enostavno preveč moti (in ga v MIUI sploh ne moreš skriti).


Sprednja kamera je tudi bistveno boljsa na Mi8, ce ti to dosti pomeni, iz osebnih izkusenj z obema, bi rekel, da razen sprednje kamere neke bistvene razlike ni, saj je LCD na MiMix 2S zelo dober.

Blumper ::

yo
pravkar sem razbil redmi 4x pro.. kaj se mi bolj splača kupit nov ekranček(ebay cca 20€) ali Mi a2 lite?

KTr1sk ::

Blumper je izjavil:

yo
pravkar sem razbil redmi 4x pro.. kaj se mi bolj splača kupit nov ekranček(ebay cca 20€) ali Mi a2 lite?

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-A2-L...

kontaktiraj
banggoodslovenija@gmail.com
https://banggoodslovenija.wixsite.com/w...

s kuponom ponavadi pride lahko tudi cca 30€ ceneje, konkatiraj zgoraj preko emaila za kupon
https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-A2-L...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

j4nm4n ::

Jaz sem bil na istem in kupil A2 Lite 4/64, bom pa vseeno kupil steklo za 4x, bom mel za rezervni telefon.

Nisem pa navdušen nad Android one, se mi MIUI bolj dopade, bi raje kupil Redmi 6 pro (isti telefon z MIUI), če bi našel kako International/Global verzijo.

Vzami pa 4 GB rama.

antonija ::

Jaz imam Redmi 6 pro z EU ROMom, pa ne pogresam nobene global/international pritekline. Kaj bi pa rabil dodatnega na Redmi 6 pro?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

j4nm4n ::

B20 Band za 4G. Ko rabim podatke, naj dela na polno, se pa da verjamem da brez tega tudi :)

Netrunner ::

Lani sem spraševal za priporočilo za nakup telefona vendar so se načrti spremenili tako da smo nakup preložili. Dobil sem sledeč odgovor:

robertko je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Da ne bom pregledoval vse za nazaj bi prosil za eno priporočilo. Za mojo boljšo polovico kupujem nov telefon. Je nezahteven uporabnik in ne rada pogosto menja telefona zato mora novi zdržati čimveč let in da ima karseda dobro baterijo. Kateri modeli od xiaomija bi priporočili?


Z 4000 mAh baterijo:
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Mi A2 Lite

Z 5500 mAh baterijo:
Xiaomi Mi Max 3


Sem pregledal omenjnene telefone in so vsi načeloma ok, samo preveliki so. Kaj xiaomi ponuja kaj ožjega?

Idealno bi bilo kaj podobnega kot je samsung s8 z čimboljšo baterijo v rangu pod 300EUR.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Netrunner ::

Mislim da bom kar vzel Xiaomi Mi A2 Lite

Je 150.30€ dobra cena ? ... da mi ga ne bodo znižali ob prvi akciji na 100€ :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

ok sem že dobil odgovor :) ... pade tja do cca 135€

ko bi le bila kaka akcija zdaj :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Prebeznik ::

Prebeznik je izjavil:

Prebeznik je izjavil:

Imam MI5, ki je včeraj doživel "infarkt".
Ko sem ga vzel iz žepa bunde je bil neverjetno vroč in brez odziva (temen). Po ohladitvi se kljub priklopu na polnjenje ne dogaja nič. Mrtev. Starost 2 leti + mesec dni.
Je za na pokopališče?
Hvala za mnenja


Nova baterija žal ni pomagala --> pokopališče.


"Defektni" MI5 sem nadomestil z MI8.
Imam eno vprašanje: Kako poslati/nastaviti/ MMS, da bo slika izvorne kakovosti in ne "en zmazek", če uporabim tak izraz za nekakovostno sliko?
Hvala

antonija ::

MMSji so ponavadi omejeni na velikost... zato telefoni namesto prave slike posljejo zelo skompresiran zmazek.

Although the standard does not specify a maximum size for a message, 300 kB is the current recommended size used by networks due to some limitations on the WAP gateway side.


Ce ima SMS/MMS app med nastavitvami MMS size, ga povecaj do kjer gre (oz. vsaj toliko da bos imel dovolj prstora v enem sporocilu za najvecjo sliko, ki jo tvoj telefon lahko posname + nekaj rezerve).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

louser ::

Netrunner je izjavil:

Lani sem spraševal za priporočilo za nakup telefona vendar so se načrti spremenili tako da smo nakup preložili. Dobil sem sledeč odgovor:

robertko je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Da ne bom pregledoval vse za nazaj bi prosil za eno priporočilo. Za mojo boljšo polovico kupujem nov telefon. Je nezahteven uporabnik in ne rada pogosto menja telefona zato mora novi zdržati čimveč let in da ima karseda dobro baterijo. Kateri modeli od xiaomija bi priporočili?


Z 4000 mAh baterijo:
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Mi A2 Lite

Z 5500 mAh baterijo:
Xiaomi Mi Max 3


Sem pregledal omenjnene telefone in so vsi načeloma ok, samo preveliki so. Kaj xiaomi ponuja kaj ožjega?

Idealno bi bilo kaj podobnega kot je samsung s8 z čimboljšo baterijo v rangu pod 300EUR.

xperia compact.

XZ1 compact je 300eur, XZ2 compact pa 450eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Netrunner ::

300€ bi bil absolutni maximum.. pa raje gledam rang 200-250€
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

;-) ::

Meni bi bil mi max po ostalih spec. Super samo prevelik je.

Netrunner ::

ja velikosti so danes kar problem, nevem od kod ta trend da mora biti vse tako široko.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

j4nm4n ::

dejanslo ::

Naročil A2 4/64 na banggood. Je kakšno zaščitno steklo/case že priložen v paketu, ali kar naročim? Priporočila za steklo? Ta original v paketu od A1 mi je zelo všeč - tanek, odziven, dober feeling.. Hvala, lp!
There`s More Than One Way To Do It

robertko ::

Priporočilo za steklo; za moje pojme so od Nillkina še vedno ena najboljših.
Sploh, če imajo Amazing H+PRO, potem priporočam vzeti tega.
Nazadnje nabavil za pocota in ni primerjave z tistim, kar sem nabavil pri nas.

gregor ::

jutri bi naj bil predstavljen mi9
precej informacij je že zunaj
kaj pravite, bo ok za leto 2019 ;)?

SumTingWong ::

Ne vem ce. Snappy 855, 3 kamere, ToF, indisplay FP, pa se ceno so nabili na 450€!!! Groza.

Kaksno je to vprasanje, ce je dober za 2019? Tole je flagship killer.

c3p0 ::

Sliši se zelo zanimivo, glede na to, da Samsung misli za S10 navit ceno po stilu Appla.

JurijTurnsek ::

Edini prednosti, ki ju bo imel S10 bo 3.5mm jack pa microSD reža. Xiaomi pa vse drugo, pa še neumnega zaobljenega zaslona nima. Upam, da bodo zmogli 4K60p na vseh treh modulih, sploh pa se je 48mpx senzor (downsamplan na 12mpx) izkazal za izredno dobrega - dvomim, da bo Samsung svojega 12mpx uspel izboljšati, ker ga ni že dve generaciji (od S7), vse izboljšave so bile v procesiranju.
http://www.slatnaskejta.com

max00slo ::

Oj. Mi lahko kdo samo na hitro razloži, recimo da punci vzamem novi Redmi Note 7, CN verzijo - kaj to pomeni v primerjavi z global oz. international / eu?

PS: Če že, 4GB ali 6GB?
Si non confectus, non reficiat.

Netrunner ::

Se mi zdi, da CN verzija im samo kitajski jezik poleg angleškega, polnilec je kitajski in ... mislim da nima google playa ... pa mogpče drugačen banwith podpira ? ... jaz bi raje vzel global
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

;-) ::

Ze kdo ve kdaj bo global ven

antonija ::

max00slo je izjavil:

Oj. Mi lahko kdo samo na hitro razloži, recimo da punci vzamem novi Redmi Note 7, CN verzijo - kaj to pomeni v primerjavi z global oz. international / eu?

PS: Če že, 4GB ali 6GB?
CN verzija ima gor nekaj vec kitajskega bloata (v grabljicah), nabor jezikov je omejen (kitajsko, anglesko), pa play store-a po defaultu ni gor (nalozis APK rocno).

Ce se ti da pa odkleni bootlader, nalozi EU ROM in imas precej oskubljen ROM z veliko jeziki (tudi slovenscina) in nekaj optimizacijami.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Prebeznik ::

Zdravo,
Imam MI8/MIUI10
Vprašanje: ali obstoji možnost pri SMS-ih tipkovnico "postaviti" v ležeči položaj?
Hvala

profii ::

««
254 / 374
»»