» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
242 / 374
»»

facepalm ::

Tak je na vseh androidih.

facepalm ::

Jaz sem ta bug na A2 opazil le 1x. Takrat ko sem prislonil telefon na levo uho. Na desnem ni bilo problemov.

Dami ::

Konlov je izjavil:

Redmi 4x ima od danes zjutraj full drugačne ikone ipd. Mui 10.18-)...

Js ne vem če bi ga dal gor sploh. Itak ni oreo ne oz. ga sploh dobimo kdaj?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

gddr85 ::

magar si daš od ankyja android oreo pro temo gor, pa imaš povsod stock look

BivšiUser2 ::

Na redditi se nizozemci kar pritožujejo nad A1 in updatom na Pie, dobro da ni globalnega rollouta.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

buttcrack ::

in kaj naj bi jih najbolj mučilo, da ne prebiram celega threada?

antonija ::

Jaz se nisem imel tezav s proximity senzorjem, imam pa vedno EU rom. Imel sme pa redmi 3s in redmi 6 pro.

Moja ima vcasih tezave, ampak ima Global ROM. Zadnje case ji bolj mlaokrat prekine klic. Ima pa redmi 4-nekaj.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Dimnik ::

Stari maček, rad bi slišal tvoj komentar....

Drmr ::

robertko je izjavil:

Pocophone dobil global stable Android Pie update. Nameščen, zaenkrat vse ok.

Danes se je koncno tudi pri meni pojavil OTA update. Je slo gladko cez, tudi pri meni zaenkrat izgleda vse ok.

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Stari maček, rad bi slišal tvoj komentar....
Izgleda, da je bila ta izmena pijana...Jbg, pač reklamiraš.

BivšiUser2 ::

buttcrack je izjavil:

in kaj naj bi jih najbolj mučilo, da ne prebiram celega threada?

lte band 7 in 20 falita. ravno band 20 ma tudi mislim da telemach
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

buttcrack ::

Aja, to mi je znano ampak se misli da do izpada banda pride samo če se igraš z lokacijo. Lokalci sem mislil da je to BP...

BivšiUser2 ::

Ne lokalci točno določenega operaterja imajo to tudi (za druge ne vem). Kaj tebi dela / vidi te frekvence?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

frfr ::

Premikanje/Kopiranje slik znotraj albumov....

Vem kako se premakne fotko iz enega v drug album, ne najdem pa možnosti da jo skopiram v drug album....Skratka imel bi isto fotko v dveh albumih znotraj galerije...
Je to možno?

Hvala za pomoč.
Lp

bbobst ::

Čiso banalno vprašanje. Kje ima nameščena app na Pocophonu za fotoaparat nastavitev resolucije slik? Vse kar najdem je samo kvaliteta slike,visoka ,srednja, nizka, resolucija je pa vedno 4k.

gddr85 ::

Dami ::

gddr85 je izjavil:

redmi 7
https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/x...

packs a 2,900mAh battery

For fuck's sake?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kanarin ::

bbobst je izjavil:

Čiso banalno vprašanje. Kje ima nameščena app na Pocophonu za fotoaparat nastavitev resolucije slik? Vse kar najdem je samo kvaliteta slike,visoka ,srednja, nizka, resolucija je pa vedno 4k.


Pri Xiaomi telefonih (vsaj pri R4 in RN5 lahko potrdim iz prve roke) pač iz nekega čudaškega razloga ne moreš izbrati resolucije pri fotkah pri privzeti kameri aplikaciji. Seveda obstajajo 3rd party camera aplikacije , ki to omogočajo ampak slab priokus nekako ostaja (zakaj tega ni po defaultu).

borisk ::

Mare3 je izjavil:

Kako je glede kamere. Sam imam rn5 punca bi rada imela telefon z dobro kamero, je kakšna razlika med rn5 in rn6? Ima kateri od teh boljšo kamero v tem cenovnem rangu?


sam imam RN5 pa dela precej boljše slike kot ženin A2 lite

00mare00 ::

Pred kratkim 1 mesecem sem kupil Xiaomi Redmi Note 6 Pro. S telefonom drugače zelo zadovoljen, le 1 problem se pojavlja od samega začetka in sicer, telefon ne pošilja vseh SMS-ov in MMS-ov. Poskusil sem s spremembami nastavitev vendar se ta problem še vedno pojavlja (lahko da nisem vse prav spremenil). Operater pa je telekom. Imate kakšen nasvet kako rešiti zadevo?

Killermode ::

00mare00 je izjavil:

Pred kratkim 1 mesecem sem kupil Xiaomi Redmi Note 6 Pro. S telefonom drugače zelo zadovoljen, le 1 problem se pojavlja od samega začetka in sicer, telefon ne pošilja vseh SMS-ov in MMS-ov. Poskusil sem s spremembami nastavitev vendar se ta problem še vedno pojavlja (lahko da nisem vse prav spremenil). Operater pa je telekom. Imate kakšen nasvet kako rešiti zadevo?

Poglej v smsih pod stikom, ki si mu poslal sms ali mms če je napisana polna številka z predpono vred. Sam sem moral v nekaterih primerih stike shraniti z +386 predpono, da sem lahko pošiljal sms in mms.

00mare00 ::

Killermode je izjavil:

00mare00 je izjavil:

Pred kratkim 1 mesecem sem kupil Xiaomi Redmi Note 6 Pro. S telefonom drugače zelo zadovoljen, le 1 problem se pojavlja od samega začetka in sicer, telefon ne pošilja vseh SMS-ov in MMS-ov. Poskusil sem s spremembami nastavitev vendar se ta problem še vedno pojavlja (lahko da nisem vse prav spremenil). Operater pa je telekom. Imate kakšen nasvet kako rešiti zadevo?

Poglej v smsih pod stikom, ki si mu poslal sms ali mms če je napisana polna številka z predpono vred. Sam sem moral v nekaterih primerih stike shraniti z +386 predpono, da sem lahko pošiljal sms in mms.

Hvala. Bom preveril. Čeprav se bojim da to ne bo rešilo, ker istemu stiku včasih pošlje včasih pa ne.

antonija ::

Kaj pa ce prosis telekom da ti poslje sms z nastavitvami?

Pa seveda kaksen reboot naprave vcasih pomaga (vcasih pa ne).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Ricky_82 ::

Še komu slučajno noče naložiti EU Rom-a MIUI 10.2 8.12.18 na Mi5X? V TWRP-ju mi javi error no MD5 file found...

buttcrack ::

še enkrat zlovdaj

Ricky_82 ::

buttcrack je izjavil:

še enkrat zlovdaj

sem že ene 3x. pa zmeraj isto...

antonija ::

si zlovdal iz opbhe source-ov? Androidhost in sourceforge?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

bbobst ::

Na Pocophonu bi rad odklenil bootloader, pa ne vem, katera app je najboljša za backup celotnega systema,
ker se pri odklepu bootloaderja vse zbriše, da bi imel potem čim manj dela za restore vsek programov in nastavitev?

Ricky_82 ::

antonija je izjavil:

si zlovdal iz opbhe source-ov? Androidhost in sourceforge?

1x iz Androidhost 1x iz Sourceforge in 1x direkt iz telefona,kjer sam preverja za posodobitve....

broken/link ::

najboljši tool za unlock bootloaderja je uraden tool.
https://en.miui.com/unlock/

bbobst ::

broken/link je izjavil:

najboljši tool za unlock bootloaderja je uraden tool.
https://en.miui.com/unlock/

Mene zanima za app za backup.
Ali pri unlocku zbriše samo mape ki so vidne v explorerju , ali zbriše tudi celoten system?

Stari maček ::

00mare00 je izjavil:

Pred kratkim 1 mesecem sem kupil Xiaomi Redmi Note 6 Pro. S telefonom drugače zelo zadovoljen, le 1 problem se pojavlja od samega začetka in sicer, telefon ne pošilja vseh SMS-ov in MMS-ov. Poskusil sem s spremembami nastavitev vendar se ta problem še vedno pojavlja (lahko da nisem vse prav spremenil). Operater pa je telekom. Imate kakšen nasvet kako rešiti zadevo?

Problem je v tem, da ti pri vpisu številke zbriše prvo ničlo....Zato vpiši vse številke kot +3860.....

jb_j ::

Stari maček je izjavil:

00mare00 je izjavil:

Pred kratkim 1 mesecem sem kupil Xiaomi Redmi Note 6 Pro. S telefonom drugače zelo zadovoljen, le 1 problem se pojavlja od samega začetka in sicer, telefon ne pošilja vseh SMS-ov in MMS-ov. Poskusil sem s spremembami nastavitev vendar se ta problem še vedno pojavlja (lahko da nisem vse prav spremenil). Operater pa je telekom. Imate kakšen nasvet kako rešiti zadevo?

Problem je v tem, da ti pri vpisu številke zbriše prvo ničlo....Zato vpiši vse številke kot +3860.....


MIUI? Probi kkšn drug dailer.
https://en.miui.com/thread-868435-1-1.h...
https://play.google.com/store/apps/deta...
https://appbeep.com/best-dialer-apps-fo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

buttcrack ::

Ricky_82 je izjavil:

antonija je izjavil:

si zlovdal iz opbhe source-ov? Androidhost in sourceforge?

1x iz Androidhost 1x iz Sourceforge in 1x direkt iz telefona,kjer sam preverja za posodobitve....

btw, kje si pa že dobil 8.12.18? na forumu je zadnji (teden dni star) rom 8.12.13...

Ricky_82 ::

buttcrack je izjavil:

Ricky_82 je izjavil:

antonija je izjavil:

si zlovdal iz opbhe source-ov? Androidhost in sourceforge?

1x iz Androidhost 1x iz Sourceforge in 1x direkt iz telefona,kjer sam preverja za posodobitve....

btw, kje si pa že dobil 8.12.18? na forumu je zadnji (teden dni star) rom 8.12.13...

Uff,sorry. Sem se zatipkal. 8.12.13 je ja. Tnx 😉

tebodi ::

Ricky_82 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Ricky_82 je izjavil:

antonija je izjavil:

si zlovdal iz opbhe source-ov? Androidhost in sourceforge?

1x iz Androidhost 1x iz Sourceforge in 1x direkt iz telefona,kjer sam preverja za posodobitve....

btw, kje si pa že dobil 8.12.18? na forumu je zadnji (teden dni star) rom 8.12.13...

Uff,sorry. Sem se zatipkal. 8.12.13 je ja. Tnx 😉

Ali je nujno preverjanje MD5? Če se prav spomnim, se lahko izklopi - če ni druge variante in si lahko zelo prepričan, da ni drugih napak.
Sicer pa poskusi reinstalirati TWRP in še enkrat prenesi. Sem že videl večkrat opravljene prenose večjih datotek z napako.

Posebej "Updater" prenosi so vsaj pri meni bili neuspešni. Pa resume opcijo imaš vklopljeno (odvisno od verzije, nekatere stare niso znale resumati oz. je bilo potrebno enablat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tebodi ()

tebodi ::

bbobst je izjavil:

Na Pocophonu bi rad odklenil bootloader, pa ne vem, katera app je najboljša za backup celotnega systema,
ker se pri odklepu bootloaderja vse zbriše, da bi imel potem čim manj dela za restore vsek programov in nastavitev?

Verjetno ne bom nič novega povedal: xiaomijev backup bi naj delal ok. Meni tega sicer še ni bilo treba preskusiti.
Žal pa kolikor vem, ni kakšne zanesljive variante na androidu za prenos iz enega telefona na drugega (tudi isti model in fizično ista naprava), ki ne bi mogla česa "zafrkniti", tudi če na prvi pogled vse deluje brez napake.
Popolnoma razumem, tudi sam ne bi želel na novo nameščati aplikacij. In hkrati: celo na ios-u se ob restoriranju iz ene naprave na drugo nabira "smetje", ki se ga ne počisti - ne glede na to, kaj bodo nekateri rekli (da se ne).

bbobst ::

Še eno vprašanje za lastnike Pocophona F1.
Če slikam proti viru svetlobe nastanejo lise na sliki,odvisno o kota vira svetlobe.
Nekako tako:


Svetla lisa na copatu


Odblesk lučk pod smrekico.
Ali se tudi drugim dogaja tole in ali je to normalno?
Prav tako se to pojavlja na ženinem Pocophonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

Dimnik ::

No sem čakal, kdaj se bo kdo oglasil...ko sem bil v telemach poslovalnici in slikal tiste podstavke, kjer je napisan model in opis telefona, sem opazil v drobnem tisku dve pikici kao zmazek, ko sem sliko zumiral je manjkal črni drobni tisk na beli podlagi...verjetno je tam bil enak pojav, ampak je bilo na beli podlagi, v prostoru so bile prižgane luči....na podlagi tega sem pocota prodal naprej, brez odpiranja škatle, slikal sem z razstavnim..

epecar, to ni bil telefon, za katerega sva bila zmenjena, ampak ga je vzel kolega po tistem zavlačevanju, ko si ti že nabavil nokio

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

facepalm ::

@Ale123 ti ne verjamem. sedaj sem jezen:)))

Dimnik ::

Nisi, nisi, saj če nebi vedel, da si nabavil nokio, bi ti ga ponudil, ker si bil resen...

ivano ::

Koliko se da iztržiti za tega Pocota pri TM in robotka? :)

Dimnik ::

Pocota od 270-300€, robotek pa vprašanje, mislim da 50€ ampak nevem, če kdo v sloveniji, tisti za 80€ in več lahko samo sanjajo o prodaji

Če gledaš na paket še več in samo podaljšas vezavo, si s prodajo pocota in robota zmanjšaš naročnino največ 3€ na mesec

mareee89 ::

Ima še kdo težave, kot zgoraj omenjene, z fotografiranjem Poco F1? da se pojavljajo lise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mareee89 ()

BivšiUser2 ::

Dimnik je izjavil:

Pocota od 270-300€, robotek pa vprašanje, mislim da 50€ ampak nevem, če kdo v sloveniji, tisti za 80€ in več lahko samo sanjajo o prodaji

Če gledaš na paket še več in samo podaljšas vezavo, si s prodajo pocota in robota zmanjšaš naročnino največ 3€ na mesec

jo zmanjšaš za 3€ ali na 3€?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Dimnik ::

Zmanjšaš za 3€

bmwwww ::

mareee89 je izjavil:

Ima še kdo težave, kot zgoraj omenjene, z fotografiranjem Poco F1? da se pojavljajo lise.


Jaz nimam, vsaj ne vidim jih

sminx ::

Tudi pri meni ni problemov, je pa fajn nalozit gcam, ker so boljse slike.

BivšiUser2 ::

Dimnik je izjavil:

Zmanjšaš za 3€

Pa dobro, 72€ res prišparaš, ravno za pol položnice.

evo android pie update danes tudi dobil A1.

globalno
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Sh4dy ::

Zdravo, ve kdo za kakšen soliden ovitek za Pocota, ker ne najdem nič pametnega?
««
242 / 374
»»