» »

HP Compaq 6820s se ugasne po nekaj sekundah

HP Compaq 6820s se ugasne po nekaj sekundah

M-XXXX ::

V ogled sem dobil laptopa, ki se po cca 5 sekundah po prižigu ugasne. Ram dal ven, ne pomaga, disk enako ne pomaga, baterija tudi ne (enako naredi na kablu ali pa na bateriji). Delno sem ga razstavil, preveril konektorje če bi se kje kaj razrahljalo pa tudi ne pomaga.

Ima kdo kakšno idejo?

hojnikb ::

napajalnik ?
pregrevanje ?
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

napajalnik ?
pregrevanje ?

Napajalnik pomoje dela, ker drugače se nebi nič prižgal, prav tako je enako na bateriji ali napajalniku.

Pregrevanje vedno, konstantno v 5 sekundah se mi zdi malo verjetno. Ventilator sicer dela, bom prečekiral če bi bil stik slab. Sam kot sem že rekel malo verjetno. Procesorju lahko daš hladilnik dol pa se v idle ne bo ugasnil v 5 sekundah.

hojnikb ::

a slika se pokaze ?

na bateriji dela isto brez napajanja ?
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

a slika se pokaze ?

na bateriji dela isto brez napajanja ?

Ne nič se ne prikaže. Zdaj dobro vprašanje če bi se v tako kratkem času sploh pokazalo (tudi če bi delalo normalno).

Baterija, kabel ali kombinacija obojega je enako.

hojnikb ::

lahko da je grafična odletela.. glede na to da ma ati
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

TOP ::

Če bi grafična bila se nebi ugasnu,slike nebi bilo ali pa kake črte kocke.Plata je kriva.Mam doma isti prenosnik in isti simptomi,dal noter dal drugo plato in dela.

hojnikb ::

in kako ves da ni grafika, ce si menjal celo plato ?
#brezpodpisa

TOP ::

zato,ker sem tudi sam probal z drugo grafo in v mojem primeru je bilo isto.Saj ne rečem lahko je pri njemu kaj drugega v mojem primeru je bilo.

sandmat ::

TOP je izjavil:

Če bi grafična bila se nebi ugasnu,slike nebi bilo ali pa kake črte kocke.Plata je kriva.Mam doma isti prenosnik in isti simptomi,dal noter dal drugo plato in dela.


pred sabo gledam 3 primerke tega modela laptopa. I smell bullshit - grafa ni izmenljiva.

OP, menjat bo treba plato - grafa crkne in pri teh modelih (novejši letniki) je to zelo pogost pojav.

edit:
če odpreš ohišje (je pa za znotret butasto zaradi različnih dolžin šravfov), boš videl, da ti na levi strani cca 3x zablinka ledica na plati v teh 5 sekundah, preden se ugasne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495721 (5182) CyberAD
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
885283 (4672) Janac
»

Plata ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
181029 (803) 69charger
»

Racunalnik kar ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
334409 (4010) pol3ni
»

Notebook se sam od sebe ugasne!!!???!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111738 (1528) LuGi

Več podobnih tem