» »

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016

««
24 / 29
»»

morbo ::

Massacra je izjavil:

Daj ti nam razlozi, kaksno vezo imajo refugees z atentatom v Bruslju? Mislim, kateri kreten danes se ne ve, kdo so bili atentatorji, od kod so prihajali in v katere sole so hodili?

Atentat? Muslimanski teroristični napad katerega namen je ustrahovanje in ubijanje vse-povprek, ni atentat.

Imigranti / begunci imajo vezo, ker so muslimanski teroristi ki so izvedli napad, potomci prejšnjih muslimanskih imigrantov / beguncev. Danes uvažamo nove ekstremiste, ki bodo klali jutri.

V katere "šole" so hodili? Hočeš rečt kje so dobili ekstremistično islamsko indoktrinacijo? V radikalnih muslimanskih vojašnicah (včasih jim rečemo tudi mošeje), ki jih kastrirana evropska politika radodarno gradi s Saudsko-Katarskim denarjem.

morbo ::

Massacra je izjavil:

V ti. "Invazivno ideologijo" je najprej invazivno penetriral zahodnjaski invazivni kapital., ki je v spregi z koruptivno politiko povzrocal smrti in nacrtno spodkopavanje.

Naj eklatantnejsi primer je seveda Iran, ki je na poti sekularizacije pod sahom (le ta v spregi z ameriskim politicno-korporativnim nacizmom) sel nazaj v islamizacijo...

lol...

Le da se danes v Evropi ne razstreljujejo Iranci, Perzijci ali Šiiti, temveč suniti - pod ideološkim in finančnim vodstvom Saudove Arabije (salafizem + petrodolarji). Taiste Saudove Arabije in ostalih diktatur arabskega polotoka, ki so tako bogati ravno zaradi "invazivnega zahodnega kapitala".

Seveda zahod (ZDA, VB) nosijo del krivde za uspeh šiitskih islamistov v Iranu, tako kot nosijo del krivde za uspehe sunitskih islamistov danes na BV. S podporo imigraciji sunitskih islamistov v Evropo pa ne rešuješ ničesar, zgolj zagotavljaš da bo tudi Evropa nekoč destabilizirana in pogorišče v stilu bližnjega vzhoda. Ko bo Evropa pušnila, kdo bo ahmedom na BV pošiljal vreče denarja in pomoč v razvoju?

krneki0001 ::

Američani so sunitom vedno pomagali. Ti so šiite zatirali in šiiti so se v bistvu s terorizmom branili. Danes pa so šiiti bolj mirni kot suniti.

yero7 ::

jype je izjavil:


yero7> se ne bodo asimilirali v našo družbo

Ti se tudi nisi. Le brž nazaj za Ural, skupaj z družino. Mrzel veter na prostranih stepah čaka na tvojo divjaško kulturo kolektivnega kaznovanja, krivde po asociaciji in drugih fint nacionalistične ideologije.

tako je jst nisem feminist nisem sjw me ne zanmajo lgbt in tudi nimam nobene white guilt. Drugače pa moji predniki so tle že več stoletij tako, da morajo se drugi prilagodit. Pozaš tisti star rek v Rimu delaj kot Rimljani. Burke zame niso sprejemljive zate pa itak vemo, da zaničuješ vse kar je Slovensko.

yero7 ::

Massacra je izjavil:

yero7 je izjavil:

Refugees so črne ovce ker so jih teroristi izkoristili da se vtihotapijo v evropo. Drugače pa ja refugees nimajo veze z atentati razen tega, da se ne bodo asimilirali v našo družbo in bodo nastali novi Malmoji in s tem novi problemi.


A ti bi kar asimiliral? OK, v tem kontekstu je popolnoma jasna tvoja fasistoidna narava!

In kaj bi ti naredil s temi ljudmi, ki ne poznajo jezika boš imel paralelno kulturo, ker vsi vemo kako dobro se to konča. Kaj zdaj realisti so postali fašisti? Večino teroristov je bilo 2 in 3 generacije kaj ti to ne pove nič. Zame je še bolj zaskrbjujoče, ker to pomeni, da karkoli naredimo bo vedno isti rezultat.

yero7 ::

morbo je izjavil:

Massacra je izjavil:

V ti. "Invazivno ideologijo" je najprej invazivno penetriral zahodnjaski invazivni kapital., ki je v spregi z koruptivno politiko povzrocal smrti in nacrtno spodkopavanje.

Naj eklatantnejsi primer je seveda Iran, ki je na poti sekularizacije pod sahom (le ta v spregi z ameriskim politicno-korporativnim nacizmom) sel nazaj v islamizacijo...

lol...

Le da se danes v Evropi ne razstreljujejo Iranci, Perzijci ali Šiiti, temveč suniti - pod ideološkim in finančnim vodstvom Saudove Arabije (salafizem + petrodolarji). Taiste Saudove Arabije in ostalih diktatur arabskega polotoka, ki so tako bogati ravno zaradi "invazivnega zahodnega kapitala".

Seveda zahod (ZDA, VB) nosijo del krivde za uspeh šiitskih islamistov v Iranu, tako kot nosijo del krivde za uspehe sunitskih islamistov danes na BV. S podporo imigraciji sunitskih islamistov v Evropo pa ne rešuješ ničesar, zgolj zagotavljaš da bo tudi Evropa nekoč destabilizirana in pogorišče v stilu bližnjega vzhoda. Ko bo Evropa pušnila, kdo bo ahmedom na BV pošiljal vreče denarja in pomoč v razvoju?

Zdaj samo še manjka, da se privleče ven križarske vojne:))

Massacra ::

morbo -> V katere "šole" so hodili? Hočeš rečt kje so dobili ekstremistično islamsko indoktrinacijo? V radikalnih muslimanskih vojašnicah (včasih jim rečemo tudi mošeje), ki jih kastrirana evropska politika radodarno gradi s Saudsko-Katarskim denarjem.

En od bruseljskih bombašev:

Najim Laachraoui (also known under his cover name, Soufiane Kayal; born 18 May 1991 in Ajdir, Morocco)[81] was confirmed to be one of the two suicide bombers at the airport on 23 March.[82] He was born in Morocco but raised in the Schaerbeek neighbourhood of Brussels, where he attended a Catholic high school...

Laachraoui reportedly travelled to Syria in February 2013, where his family lost contact with him...

Massacra ::

yero7 -> Zdaj samo še manjka, da se privleče ven križarske vojne

Tega ne rabim, ker moja miselnost ni plitva.

Na dan pa lahko privlečem naslednje (kar je še kako aktualno v današnji "moderni" zahodnjaški družbi:

French Riots 2005: 2005 French riots @ Wikipedia

Policies to combat discrimination: http://www.oecd.org/migration/mig/15516...

Moderna družba: Modernity @ Wikipedia

Plato's Ideal Ruler Today: https://philosophynow.org/issues/101/Pl...

Če bi zahodnjaška politika zadnjih 50+ let razvijala družbo v vseh njenih aspektih: politično, sociološko, kulturno, filozofsko, znanstveno, umetnostno, teološko (sekularizem) itd., bi najbrž danes živeli drugače.

Ker pa je "brezvezna" politika sledila v glavnem korporativističnem interesom (in pehanjem za dobičkom), pozabila pa je na številne druge aspekte razvoja družbe (in spopadanja s problemi), imamo danes to kar imamo.

Komu bomo izstavili račun? V kontekstu skorumpiranega korporativistično-sionistično-političnega nacizma je odgovor jasen: islamski religiji, mar ne?

krneki0001 ::

Komu bomo izstavili račun? Pa raja če sve to da pozlati!

Plačuješ ta račun ti, pa jaz in mi vsi. Ampak zaradi tega, ker že to plačujem nočem še nekoga, ki se mi bo razstreljeval po državi.

_dice7 ::

Massacra je izjavil:

Komu bomo izstavili račun? V kontekstu skorumpiranega korporativistično-sionistično-političnega nacizma je odgovor jasen: islamski religiji, mar ne?


Ha ha ha ha ha hah a. Muh islam, they good boys, dindunuffin.

Ker islamisti so nedolžni ljudje in niso nikoli v zgodovini počeli kaj neprimernega.

The Number of People Enslaved

The number of people enslaved by Muslims has been a hotly debated topic, especially when the millions of Africans forced from their homelands are considered.

Some historians estimate that between A.D. 650 and 1900, 10 to 20 million people were enslaved by Arab slave traders. Others believe over 20 million enslaved Africans alone had been delivered through the trans-Sahara route alone to the Islamic world.

Dr. John Alembellah Azumah in his 2001 book, The Legacy of Arab-Islam in Africa estimates that over 80 million Black people more died en route.


A pomembno je da se osredotočimo na zlobno zasužnjevanje pod rokami belcev!

Ker preden ja USA posredovala v arabskih državah, sta se tam cedila med in mleko... potem pa zloben kapitalizem. Islam je religija miru. Mohamed je širil religijo z objemi in poljubčki, nasilen je postal šele ko jim je amerika pričela krasti nafto, 1400 let nazaj...


This gives a rough estimate of 270 million killed by jihad.

Spreglejmo realnost in pričnimo jokati o zlobnih nazi belcih.

yero7 ::

Massacra je izjavil:

yero7 -> Zdaj samo še manjka, da se privleče ven križarske vojne

Tega ne rabim, ker moja miselnost ni plitva.

Na dan pa lahko privlečem naslednje (kar je še kako aktualno v današnji "moderni" zahodnjaški družbi:

French Riots 2005: 2005 French riots @ Wikipedia

Policies to combat discrimination: http://www.oecd.org/migration/mig/15516...

Moderna družba: Modernity @ Wikipedia

Plato's Ideal Ruler Today: https://philosophynow.org/issues/101/Pl...

Če bi zahodnjaška politika zadnjih 50+ let razvijala družbo v vseh njenih aspektih: politično, sociološko, kulturno, filozofsko, znanstveno, umetnostno, teološko (sekularizem) itd., bi najbrž danes živeli drugače.

Ker pa je "brezvezna" politika sledila v glavnem korporativističnem interesom (in pehanjem za dobičkom), pozabila pa je na številne druge aspekte razvoja družbe (in spopadanja s problemi), imamo danes to kar imamo.

Komu bomo izstavili račun? V kontekstu skorumpiranega korporativistično-sionistično-političnega nacizma je odgovor jasen: islamski religiji, mar ne?

Jst se strinjam, da je Evropa zavožena samo še vedno imamo človekove pravice vsaj na papirju. Naprednost kulture se vidi kako se ta znajde s problemi in trenutno se reši en problem istočasno nastanejo 2 nova.
Vsi bolj pametni se zavedamo, da ni za vse kriv islam mogoče ima 20 % krivde (so v bistvu novodobni židi pred 2 svetovno). Samo tudi oni bi se lahko nehali razstreljevat ali pa vsaj bolj pomembne tarče ne navadne ljudi.
Imaš ti kakšno idejo kako bi se lotil korporativistično-sionistično-političnega nacizma?

morbo ::

Massacra je izjavil:

En od bruseljskih bombašev:

Torej muslimanski imigrant, indoktriniran v radikalnih mošejah v Evropi in na bližnjem vzhodu. To da je odraščal v demokratični in svobodni Evropi mu očitno ni pomagalo. Ali hočeš rečt da se je razstrelil zaradi nasilnih govorov Papeža? :D

Če bi zahodnjaška politika zadnjih 50+ let razvijala družbo v vseh njenih aspektih: politično, sociološko, kulturno, filozofsko, znanstveno, umetnostno, teološko (sekularizem) itd.

Ravno Zahodna družba se je razvijala v vseh teh aspektih, medtem ko Islam stopica na mestu že par stoletij. Muslimani bežijo ven iz muslimanskih držav, v napredne zahodne demokracije in kapitalizem, ne obratno.

AC_DC ::

c3p0 je izjavil:

Čemu sploh omenjati begunce, večina je ekonomskih migrantov.

Cilja se na goebbels propagando, če laž 100 ponoviš postane resnica.

_dice7 ::

AC_DC je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Čemu sploh omenjati begunce, večina je ekonomskih migrantov.

Cilja se na goebbels propagando, če laž 100 ponoviš postane resnica.


Ja, naj bi kao on to 'izumil'. S tem da je govoril o takratnih časnikih in ne o politični strategiji Adolfa. Vklopi POP TV poročanja o ubogih begunskih ženskah in otrocih, pa boš razumel.

Massacra ::

morbo -> Torej muslimanski imigrant...

Ti torej predpostavljaš, da je imigriral iz Maroka v Belgijo kot otrok? :))

morbo -> ...indoktriniran v radikalnih mošejah v Evropi in na bližnjem vzhodu...

Še enkrat ti napišem v katere šole je hodil: raised in the Schaerbeek neighbourhood of Brussels, where he attended a Catholic high school...


Imaš ti probleme s pismenostjo morda? 8-O

morbo -> Ravno Zahodna družba se je razvijala v vseh teh aspektih, medtem ko Islam stopica na mestu že par stoletij. Muslimani bežijo ven iz muslimanskih držav, v napredne zahodne demokracije in kapitalizem, ne obratno

Seveda je ta družba pozabila na: teološki razvoj (in sekularizem), kakovostno integracijo potomcev ekonomskih migrantov iz muslimanskih dežel, sociološki in filozofski razvoj itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

krneki0001 je izjavil:

Komu bomo izstavili račun? Pa raja če sve to da pozlati!

Plačuješ ta račun ti, pa jaz in mi vsi. Ampak zaradi tega, ker že to plačujem nočem še nekoga, ki se mi bo razstreljeval po državi.


Ti, jaz, mi vsi smo, ki tukaj živimo smo na nek način samo kolateralna žrtev že omenjenega "monetary based economy" sistema...

morbo ::

Massacra je izjavil:

Ti torej predpostavljaš, da je imigriral iz Maroka v Belgijo kot otrok?

Saj si podal info da je rojen v Maroku. A je bila v Maroku kakšna vojna v zadnjih ~20 ih letih? Torej je ekonomski migrant, oz. so to bili njegovi starši.

Massacra je izjavil:

Še enkrat ti napišem v katere šole je hodil: raised in the Schaerbeek neighbourhood of Brussels, where he attended a Catholic high school...

Kaj bi rad povedal? Razstrelil se je za Alaha, to je to. Islamo-fašisti v Evropi obiskujejo razne šole, a skupna točka vseh je verska indoktrinacija v mošejah (EU ali na tujem).

Massacra ::

yero7 -> Imaš ti kakšno idejo kako bi se lotil korporativistično-sionistično-političnega nacizma?

Corporate social responsability je lahko en od teh načinov:

https://www.iisd.org/business/issues/sr...

http://www.referenceforbusiness.com/man...

http://www.regent.edu/acad/global/publi...

_dice7 ::

Massacra je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Komu bomo izstavili račun? Pa raja če sve to da pozlati!

Plačuješ ta račun ti, pa jaz in mi vsi. Ampak zaradi tega, ker že to plačujem nočem še nekoga, ki se mi bo razstreljeval po državi.


Ti, jaz, mi vsi smo, ki tukaj živimo smo na nek način samo kolateralna žrtev že omenjenega "monetary based economy" sistema...


Ja, jaz sem kriv da so belci izropali Afriko in indijo, da belci kradejo nafto arabcem, da so aboriđini revni... vse obarvane rase so kolektivne žrtve sistematičnega rasizma belcev, ki jih neprestano zatiramo, so večne žrtve in popolnoma nedolžne...

Tvoj cuckold fetiš in neprestano poveličevanje kulture zatiranih, bo imel posledice ki so rahlo različne od tvoje erotične fantazije o smrti bele rase. Ste preveliki bebci, nesposobni povezati neuspeha plemenitih nebelih ras s čim drugim kot večnim trpljenjem pod roko vsemogočnega belca.

Glej čudovite posledice plemenitih afričanov ko se osvobodijo zatiralne bele nadvlade:

Matako ::

Bi bili radi preroki, kot Momo ali Džezo? Preprosto je. Da vam pokažem.

1. Postaš random ahmed novico: http://jakarta.coconuts.co/2016/04/07/b...

2. Prerokuješ "ampak saj mi tudi" odziv.

;)
/\/\.K.

krneki0001 ::

_dice7 je izjavil:

Massacra je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Komu bomo izstavili račun? Pa raja če sve to da pozlati!

Plačuješ ta račun ti, pa jaz in mi vsi. Ampak zaradi tega, ker že to plačujem nočem še nekoga, ki se mi bo razstreljeval po državi.


Ti, jaz, mi vsi smo, ki tukaj živimo smo na nek način samo kolateralna žrtev že omenjenega "monetary based economy" sistema...


Ja, jaz sem kriv da so belci izropali Afriko in indijo, da belci kradejo nafto arabcem, da so aboriđini revni...


Ti pa ne razumeš kaj je napisano?
Ti plačuješ, nihče ni rekel, da si ti kriv.

Matako ::

Brez "kraje nafte Arabcem" bi danes Arabci po puščavi delali zgolj tisto kar so sicer zadnja stoletja: šale z drobnico in ostale pizdarije brez vidnega napredka. Še dobro, da smo jim izumili tehnologijo za uporabo njihove brozge. Dobro za njih.

Edina svetla točka v zgodovini Iraka in Egipta zadnjih par sto let je bil... kolonializem (konkretno britanski). Za ostale ne vem, sta pa ta 2 lep primer za izzivanje SJW organizmov. :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

AC_DC ::

Tretji osumljenec iz letališča, novi posnetki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

yero7 ::

Massacra je izjavil:

yero7 -> Imaš ti kakšno idejo kako bi se lotil korporativistično-sionistično-političnega nacizma?

Corporate social responsability je lahko en od teh načinov:

https://www.iisd.org/business/issues/sr...

http://www.referenceforbusiness.com/man...

http://www.regent.edu/acad/global/publi...

Zgleda vredu stvar ta CSR.

nevone ::

The concept of CSR is underpinned by the idea that corporations can no longer act as isolated economic entities operating in detachment from broader society.

Korporacije že od nekdaj ne delajo kot izolirane ekonomske entitete, niti niso nepovezane z širšo družbo.

Korporacije proizvajajo izdelke in storitve, ki jih ljudje koristimo bodisi iz nuje, bodisi v zabavo. Ljudje želimo takšne izdelke in storitve in podjetja jih delajo takšne, da so ljudem čim bolj uporabni, ker jih sicer potrošniki ne bi kupovali. Tako da zveza z družbo je kar velika že sedaj.

Tu v resnici ne gre za CSR, ker tega že imamo, ampak za dokončno rešitev problema, da bomo VSI imeli vsega dovolj in da bomo VSI zdravi, po možnosti še nesmrtni.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

morbo ::

Redek žarek razuma in logike iz Arabskega polotoka:



Držimo pesti da gospa / gospodična ne bo prerano končala v eksploziji "šehida" ali pod streli "mudžahedinov".

_dice7 ::

'Stay Away From Antwerp': Syrian Warns Mother of ANOTHER Attack on Belgium

Police in Belgium are on high alert after a man called his mother from Syria warning her to stay away from the city of Antwerp because another major terrorist attack may be imminent.

AC_DC ::

http://www.nytimes.com/2016/04/11/world...
It is sobering to look at the number of people believed to have some connection to the Paris and Brussels attacks: 36 are suspected of being active participants to varying degrees in organizing or carrying them out. Of those, 13 are dead, and most of the rest are in custody. A handful have been released but are subject to conditions, like daily check-ins at a police station.

Osamljeni in izolirani primeri :D.

PaX_MaN ::

morbo ::

Število islamskih ekstremistov ki so iz EU odšli v vrste ISIS-a in al-Kaede v Sirijo, je dovolj zgovorno da vidiš kako je liberalna politika popušila pri integraciji. Levaki pa še kar glavo v pesek...

Trenutnim "prebežnikom" je nekdo obljubil službe in cvetoče življenje v EU. Če tega ne bodo dobili, bodo mase islamistov spet živčne na Evropejce in Zahod. Uganite kako bodo v praksi izkazali ta svoj butthurt...

jype ::

perci> Malo si falil koncept kolaboracije. Ti si tisti, ki kolaborira z invazivno ideologijo.

Katera pa je ta "invazivna ideologija"?

Ker v EU je to trenutno vsekakor nacizem, ki prihaja od znotraj.

morbo> Redek žarek razuma in logike iz Arabskega polotoka:

Škoda, da je tvoje pisanje totalen bullshit. Takega mnenja je več kot 70% vseh Arabcev.

morbo> Trenutnim "prebežnikom" je nekdo obljubil službe in cvetoče življenje v EU. Če tega ne bodo dobili, bodo mase islamistov spet živčne na Evropejce in Zahod. Uganite kako bodo v praksi izkazali ta svoj butthurt...

Nacistična propaganda, ustvarjena z namenom širjenja strahu, nestrpnosti in sovraštva, tisti, ki jo širi, je pa kreten, ki pljuva v lastno skledo.

morbo> Držimo pesti da gospa / gospodična ne bo prerano končala v eksploziji "šehida" ali pod streli "mudžahedinov".

Držimo pesti, da bo kdo neizobražene Arabce naučil, da islam do kolonizacije ni poznal kazni za žalitev Mohameda ali Alaha. Ker Evropejcev, ki so si tako zakonodajo izmislili, očitno ne bo nihče.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

ZaphodBB ::

Škoda, da je tvoje pisanje totalen bullshit. Takega mnenja je več kot 70% vseh Arabcev.

A ne 95%? Postajaš nazi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> A ne 95%? Postajaš nazi.

Ne, 70%.

Ostali berejo nacistično propagando in so prepričani, da so evropske vrednote takšne, kot so bile v 30. letih prejšnjega stoletja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Ostali berejo nacistično propagando in so prepričani, da so evropske vrednote takšne, kot so bile v 30. letih prejšnjega stoletja.

No, težko bi jim zameril. Glede na to, da ste še v naših koncih kao izobraženi nasedli tej zmoti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> No, težko bi jim zameril. Glede na to, da ste še v naših koncih kao izobraženi nasedli tej zmoti.

Saj jim ne zamerim. Kazen za nasilje je kljub temu za vse enaka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

morbo ::

jype je izjavil:

Držimo pesti, da bo kdo neizobražene Arabce naučil, da islam do kolonizacije ni poznal kazni za žalitev Mohameda ali Alaha. Ker Evropejcev, ki so si tako zakonodajo izmislili, očitno ne bo nihče.

Uh, torej je tista milijarda muslimanov idiotov. Verjamejo nekaj kar bojda sploh ni del islama.

Sicer je vprašanje "zakaj", irelevantno. Glavno je da vemo da verjamejo ta bulšit in da so čim dlje od mojega življenskega prostora.

jype ::

morbo> Uh, torej je tista milijarda muslimanov idiotov. Verjamejo nekaj kar bojda sploh ni del islama.

Seveda. Tako kot vsi verniki, so tudi muslimani idioti. Ampak ne brez razloga. Ti si plačal indoktrinacijo teh množic.

morbo> Sicer je vprašanje "zakaj", irelevantno. Glavno je da vemo da verjamejo ta bulšit in da so čim dlje od mojega življenskega prostora.

Ja, saj bo nebivedu požgal verske objekte in pobil vernike. Začel bo s krščanskimi, ker so pač najbližje, ti boš pa zraven stal in ploskal.

"Bulšit" bo žal še vedno del tvojega življenskega prostora.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

morbo ::

jype je izjavil:

Ja, saj bo nebivedu požgal verske objekte in pobil vernike.

Mogoče si zamešal Evropo s svojimi omiljenimi islamskimi luknjami, ampak tukaj "bogokletje" in "prešuštvo" nista kazniva. Kristjani pa ne furajo vzporednega sodnega sistema.

ZaphodBB ::

Seveda. Tako kot vsi verniki, so tudi muslimani idioti. Ampak ne brez razloga. Ti si plačal indoktrinacijo teh množic.

O Chomsky.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

poglej jo, ta tudi ni prava muslimanka

http://metro.co.uk/2016/04/12/muslim-wo...

_dice7 ::

dice7 je izjavil:

poglej jo, ta tudi ni prava muslimanka

http://metro.co.uk/2016/04/12/muslim-wo...


Read more: http://metro.co.uk/2016/04/12/muslim-wo...

Belgian cops asked Muslims for help in finding jihad bombers and were ignored

…Police in the district of Schaerbeek said their pleas for help were ignored…

dice7, zakaj ne lepiš malce tistih zgodb iz nemčije, kjer begunci vsak dan najdejo 1000 denarnic in jih pošteno izročijo policiji da jih ta lahko vrne lastniku? Niso fejk zgodbe, majkemi.

dice7 ::

ker tema o beguncih in ta tema o samomorilskem napadu nista namenjeni smetenju. ampak bom danes naredil izjemo
http://www.focus.de/finanzen/news/seine...

ohnowhy ::

dice7 je izjavil:

ker tema o beguncih in ta tema o samomorilskem napadu nista namenjeni smetenju. ampak bom danes naredil izjemo
http://www.focus.de/finanzen/news/seine...

Dva meseca star prispevek? Huh, vsaj vsak teden bi moralo biti tako, da bi to kaj dejansko pomenilo.

avani ::

BBC je pripravil kratko oddajo o problematiki mladih fantov, ki se odlocajo za dzihad. Povzeli mnenja vec strokovnjakov, ki se ukvarjajo s to tematiko, in zanimivo, preprosto ne vejo zakaj se mladi fantje odlocajo za to. Kot kaze, ima vera bolj malo s tem, saj veliko dzihadistov, ki so jih zaprli, ve bolj malo o islamski teologiji. Najverjetneje je kljucen faktor "peer pressure iz okolja, druzine, prijateljev.

Link:

http://www.bbc.co.uk/programmes/p03qr716

Se opis:

For decades researchers, academics and psychologists have wanted to know what kind of person becomes a terrorist. If there are pre-existing traits which make someone more likely to kill for their beliefs - well, that would be worth knowing. In this edition of The Inquiry - part of the BBC World Service Identity Season - we tell the story of that search for a 'terrorist type'. It's a story which begins decades ago. But, with the threat from killers acting for so-called Islamic State, finding an answer has never felt more pressing.

perci ::

So dzihadisti ampak vera nima nič s tem?

jype ::

perci> So dzihadisti ampak vera nima nič s tem?

Nenavadno je, da je vera pri džihadistih tako pomembna, da jo lahko poljubno ignorirajo.

Podobno kot katoliški skrajneži, ali pa katerikoli drugi.

avani ::

perci je izjavil:

So dzihadisti ampak vera nima nič s tem?

No, nic zagotovo ne, ampak kot kaze je vera manj pomembna, kot si mislimo. Kot sam razumem, obstaja zelo sirok spekter ljudi, ki se odlocajo tako koncati svoja zivljenja, od visoko izobrazenih do cistih preproscin. Problem je, ker jih je zelo tezko preucevati - to v oddaji veckrat ponovijo - in se ne ve tocno kaj vodi ljudi v to, da se razstrelijo. za to odlocitev, kot kaze, ni odgovorna zgolj religija, ampak je peer pressure verjetno mocnejsi.

_dice7 ::

jype je izjavil:

perci> So dzihadisti ampak vera nima nič s tem?

Nenavadno je, da je vera pri džihadistih tako pomembna, da jo lahko poljubno ignorirajo.

Podobno kot katoliški skrajneži, ali pa katerikoli drugi.


Ja, vsak dan se katoliški skrajneži derejo deuv 220 volt in pobijajo. Aja sori, križarji pa holokavst. So sorry.

jype ::

dailystormer> Ja, vsak dan se katoliški skrajneži derejo

Ja, se. Pa lažejo se tudi. Pa pobijajo tudi. Nedolžne, predvsem. Z bombami.

Samo večje pičke so, pa zato ne počakajo zraven bombe. Ne verjamejo dost močno, zgleda, kar jim štejem v dobro.

hamez66 ::

5. božja zapoveduje "Ne ubijaj!".
««
24 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998154889 (140552) BigWhale

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185666 (59001) bluefish

Več podobnih tem