» »

In-ear slušalke, ki ne crknejo po treh tednih

In-ear slušalke, ki ne crknejo po treh tednih

technolog ::

Malo sem se lotil seštevat na eBay-u ter izračunal, da sem v preteklih 3 letih dal 150€ za slušalke, vse skupaj. V povprečju sem za vsake dal 12€ in so trajale cirka 3-4 mesece. Ene so mi zdržale celo pol leta.

To mi je očitno dosti preveč, zato iščem nekaj kvalitetnejšega, z ojačanim kablom. Stvar je taka, da al očitno kupujem šrot ali pa jih ne shranjujem v vato, zato se vedno pojavi nekaj od tega:

- crkne ena od slušalk
- delujejo samo če kabel držim v specifični poziciji

Kaj predlagate, da kupim? More bit ali nek res kakovnostno izdelan kabel ali pa to, da ti dajo nove v času garancije. Dober zvok je seveda plus. Cena? Razumna.

radmannsdorf ::

jaz bi kupil take s ploščatim kablom, da se ne zvija tolk. imam prvič take in je kul!

Machete ::

Jah s temi slušami je vedno loterija. Jaz imam kar dolgo že te (in ene v rezervi): http://www.xears.com/index.php/produkte...
In sicer tiste, kjer se kabla lahko iztakneta in jih zamenjaš, če gre kak v franže, ali ga strgaš ob vejo na kolesu (se zgodi :p).
Majo tud ojačane kable, pa ga naročiš extra:
http://www.xears.com/index.php/zubehor/...
Majo tudi ploščate kable, ki jih redmannsdorf omenja.
http://www.xears.com/zubehor

Zdaj tako, zvok je meni super. Kolegu pa niso potegnile..
Poglej pa na ebay.de, ker so imeli ponavadi na ebayu pol ali večkrat nižje cene, kot tu v trgovini.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Compufreek ::

Osebno so mi slušalke ki pridejo poleg samsung galaxy telefonov zelo dobre, to pa zato ker imam rad močne nizke tone, vsak audiophil ti bo rekel da je to seveda slabo ampak meni to paše. Na amazonu iz nemčije sem dal za kao (so sigurno fejk mapak po kvaliteti enake) original samsung slušalke 7.5 eur pa 2 eur poštnino, uničim jih ponavadi na tak način da jih pozabim v žepu in dam hlače prat. kupil sem 3 trenutno sem po pol leta še vedno na prvem paru. če poznaš koga ko ma samsung telefon naj ti pokaže jih so enake od galaxy s4 ke naprej (s3 ka je imela skor iste). Kabel sem še kar fejst prepogibal ampak je ta tudi vzdržav.

Zgodovina sprememb…

nejcek74 ::

jaz mam Shure SE215. Ceprav ni nujno da ti odgovarjajo:
- zvocno izolativne (kar je lahko nevarno)
- nekoliko drugacen nacin nosenja (poglej na netu kako se jih nosi, na zacetku rabis navodila da jih sploh znas nataknit)
- zamenljiv kabel (ceprav je rezervni baje drag)
- cena cca 100€

Do sedaj edine slusalke, ki se mi niso pokvarile zaradi cesarkoli. Od poceni slusalk so mi precej dolgo casa zdrzale tiste cheap sluslake xiaomi piston. Samo pri njih sta mi obupna tako zvok kot ergonomija. Med drugim sem imel tudi ene s ploscatim kablom Jays ONE pa mi kabel prav tako ni zdrzal.

bambam20 ::

technolog je izjavil:

Malo sem se lotil seštevat na eBay-u ter izračunal, da sem v preteklih 3 letih dal 150€ za slušalke, vse skupaj. V povprečju sem za vsake dal 12€ in so trajale cirka 3-4 mesece. Ene so mi zdržale celo pol leta.

To mi je očitno dosti preveč, zato iščem nekaj kvalitetnejšega, z ojačanim kablom. Stvar je taka, da al očitno kupujem šrot ali pa jih ne shranjujem v vato, zato se vedno pojavi nekaj od tega:

- crkne ena od slušalk
- delujejo samo če kabel držim v specifični poziciji

Kaj predlagate, da kupim? More bit ali nek res kakovnostno izdelan kabel ali pa to, da ti dajo nove v času garancije. Dober zvok je seveda plus. Cena? Razumna.


Očitno kupuješ šrot :). jaz sem leta 2007 kupil en model IN.ear od sennheiserja in še danes delajo normalno pa jih nisem nikoli posebej pazil.

mjolnir ::

jaz mam Shure SE215. Ceprav ni nujno da ti odgovarjajo:
- zvocno izolativne (kar je lahko nevarno)
- nekoliko drugacen nacin nosenja (poglej na netu kako se jih nosi, na zacetku rabis navodila da jih sploh znas nataknit)
- zamenljiv kabel (ceprav je rezervni baje drag)
- cena cca 100€


Enako, že okoli 2 leti in pol, navdušen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kvalitetne" in-ear slušalke do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
203679 (2573) FoxKnox
»

Ušesne slušalke? katere?

Oddelek: Kaj kupiti
335895 (3875) vilonja
»

Ušesu neškodljive slušalke

Oddelek: Zvok in slika
102061 (1723) Yohan del Sud
»

Katere slušalke z ušesnimi nastavki ?

Oddelek: Zvok in slika
161068 (795) kratos
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71293 (1194) MonkeyHead

Več podobnih tem