» »

Star wars: Han Solo

Star wars: Han Solo

1
...
3 4
5
»

Han ::

gusto je izjavil:

Edino mi ni jasno to s Chewbacco na koncu. Zakaj gre prostovoljno z Beckettom v dvigalo na koncu, potem ko ta ukrade coaxium. Potem, ko Han Becketta ustreli tudi hladen kot špricer. Na čigavi strani je sploh bil Chewbacca, zgleda, kot da mu je popolnoma vseeno.:))

Ker je vedel, da ju bo Han kasneje dohitel oziroma prestregel. Chewie je ves čas na Hanovi strani, ki je vse skupaj mojstrsko izpeljal...

oo7 ::

Sem pogledal veliko boljši film kot tisto pohanje od Last Jedija :)

Kolikor sem jamral, da niso izbrali pravega igralca za Solota moram rečt, da sem se motil je bil čisto dober.

Malo sem pozabil ali so bili ti liki v strejših filmih EP I-VI kdaj omenjeni, ki so v tem filmu SOLO razen seveda Landota ?


SPOILER !

Zdaj si pa že želim nadaljevanja že zaradi Darh Maul-a na koncu :)



Ampak nadaljevanja ne bo, ker je bil film pač žrtev katastrofalnega Last Jedija izpod rok butec in butec ali Kathleen Kennedy in Ruin johnson.

Han ::

Film je bil predvsem žrtev nepremišljenega marketinga in prezgodnje splavitve. Med SW filmi mora biti vsaj leto dni premora!

Meni osebno je bil The Last Jedi skoraj odličen.

oo7 ::

Epizoda IX bo še čutila posledice Last Jedija.

neboben ::

Za Last Jedi so bila pričakovnaja prevelika. Solo je blo pa na nek način obrnjena reč, trailer so pljuval, na imdb se je dolgo vlekla slaba ocena. Pol si pa rečeš ma sploh ne bom pogledal, ker itak vsi pravijo da je zanič. No na koncu pa pride na travnik pa si, ko sem že ravno vse SW pogledu, rečeš pa dejmo šanso Solu in pride ven tist sej sploh ni slab film. Zihr ste gledal po youtube StarWars Theory in MikeZeroth ter ostale, kjer neprenehoma neki pumpajo folk in ustvarijo še večji hype, predvsem te zanjo not držat z raznimi na prvi vtis dobrimi zgodbami, ampak na koncu, če pogledamo ugibanja za epizodo 9 predvsem pumpajo blonček... Itak zdej čakamo novo risano serijo,ki začne oktobra.

Ganon ::

Je film enaka greznica, kot The Last Jedi?

opeter ::

Ganon je izjavil:

Je film enaka greznica, kot The Last Jedi?


Ne, solo je čisto okej vesoljski špageti vestern/pustoloviščina. Vsekakor vreden vsaj enega ogleda.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Je film enaka greznica, kot The Last Jedi?



Ne SOLO je kar dober film me je presenetil.

gusto ::

opeter je izjavil:

Ne, solo je čisto okej vesoljski špageti vestern/pustoloviščina. Vsekakor vreden vsaj enega ogleda.

oo7 je izjavil:

Ne SOLO je kar dober film me je presenetil.


Se strinjam! :D

Vazelin ::

vsekakor boljši od last jedi

oo7 ::

Ah Last Jedi je daleč najslabi SW film.

Mato989 ::

Včeraj sem ga pogledal... žal, mi je film dokaj brezvezen... Clarkica mi je sicer luštna ampak nekak ne paše v tale koncept, Han Solo igralec je sicer ok, tudi Lando, celoten Premise je pa pač meh.

Last Jedi je tudi beden enako kot Force Awakens.... edino Rogue One je bil dejansko dober, ker je bil temačen. Tudi 9tka bo 99% bedna, ker nas forsirajo s tem 1 jedi v filmu, namesto da bi posneli zgodbo v stilu Knights of the Old Republic... Kolikor je bila 2ka in 3ka brezvezna, so bili vsaj jediji...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Solo je hitro pozavil Clarkovo, ker je ni nikoli omenil v prvih 6 epizodah :P

FTad ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal veliko boljši film kot tisto pohanje od Last Jedija :)

Kolikor sem jamral, da niso izbrali pravega igralca za Solota moram rečt, da sem se motil je bil čisto dober.

Malo sem pozabil ali so bili ti liki v strejših filmih EP I-VI kdaj omenjeni, ki so v tem filmu SOLO razen seveda Landota ?


SPOILER !

Zdaj si pa že želim nadaljevanja že zaradi Darh Maul-a na koncu :)



Ampak nadaljevanja ne bo, ker je bil film pač žrtev katastrofalnega Last Jedija izpod rok butec in butec ali Kathleen Kennedy in Ruin johnson.


Nadaljevanje Darth Maula ne bo niti ne more biti, ker je bil ze dovolj omenjen v Clone Wars-ih, in SW Rebels, tako da vemo, kaj je pocel in kako se je zgodba zanj zakljucila.

Tudi jaz sem si ogledal film, ko je bil na voljo na travniku. Sem sicer pricakoval, da bo slabsi, vendar je bil soliden. V kinu ga pa nisem sel gledati, ker sem bojkotiral.

Kar me je v filmu motilo je tisto butasto namigovanje, da Landa privlaci njegov robot in da se robotinja obnasa kot kaka feministka - sploh tisti upor je bil cringe worthy.

Ostalo je bilo pa ok. Sicer niso naredili dobre utemeljitve, zakaj je opravil tisto pot (se ne spomnim imena) v najkrajsem casu.

V glavnem pa, je Disney zafkrnil, ker ni dobil za SW nekoga na celu, ki je res big fan SW-ja, kot so to storili za Marvel filme. Sedaj bi se utapljali v $$.

Vazelin ::

Hm landa je roboseksualec?

VaeVictis ::

Edina pozitivna stran Solo-ta je Donald Glover in njegova upodobitev Lando Calrissian-a (če izvzememo namignjeno roboseksualnost).

Vse ostalo je dokaj brezpredmetno.

Sam sem se večino filma spraševal, zakaj (razen finančnega vidika) je bilo treba ta film sploh posneti.

Vbistvu ne doda praktično nič k Star Wars lore.

A smo res rabili kako se Chewie in Han spoznata, prikaz Kessel run ipd.?

Sam osebno upam, da če že delajo anthology filme, naj gredo ornk v preteklost, ker Jabba, Lando, Darth Maul ipd. filmov res ni potrebno delati in me niti malo ne zanimajo...

The Last Jedi mi je še vedno najslabši SW film (enostavno preveč zadev me moti), sam Solo mi je bil pa totalno brezvezen...

Za The Last Jedi lahko vsaj rečem, da so probavali nekaj novega, pri Solo se vidi, da je narejen celoten film samo zaradi finančnih pričakovanj studia.

Podoben občutek sem imel kakor pri igranju EA športnih franšiz, katere vsako leto novo izdajo in malce polepašajo grafiko in pričakujejo, da bodo ljudje kupili nov izvod, ker imajo radi FIFA ali pa katero drugo franšizo.

Vazelin ::

Imo bodo nehali s poimenovanjem a star wars story :D

Naj posnamejo DARTH WADER in ubodejo Cristoperja Nolana, da jim posname en top movie.

VaeVictis ::

Vazelin je izjavil:

Imo bodo nehali s poimenovanjem a star wars story :D

Naj posnamejo DARTH WADER in ubodejo Cristoperja Nolana, da jim posname en top movie.


Ne, samo to ne, da še Vader-ja uničijo...

Naj gredo v pretklost, recimo Darth Bane, če že omenjaš Nolan-a.

gusto ::

Vazelin je izjavil:

Naj posnamejo DARTH WADER in ubodejo Cristoperja Nolana, da jim posname en top movie.


Kaj bi pa lahko še novega o Waderju posneli? E1-3 govorijo o njegovem odraščanju in preobrazbi, E4-6 je pa osrednji bad guy lik.

opeter ::

Z Darth Vaderjem smo zaključili in je bilo dovolj tega lika. Pa saj se je pojavil tudi v Rogue One. Ne rabijo ga še not tiščat v druge filme.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

FTad je izjavil:

0

Nadaljevanje Darth Maula ne bo niti ne more biti, ker je bil ze dovolj omenjen v Clone Wars-ih, in SW Rebels, tako da vemo, kaj je pocel in kako se je zgodba zanj zakljucila.




Zakaj ne saj lahko naredijo še film . Obi van vs Maul 2.0 :)

oo7 ::

SOLO: A Star Wars Story | Bonus Clip: Han Solo Imperial Cadet Deleted Scene

jype ::

Skratka, motil si se glede tega, da je tista ženska s SJW agendo uničila SW, ker je Solo čisto OK film?

oo7 ::

jype je izjavil:

Skratka, motil si se glede tega, da je tista ženska s SJW agendo uničila SW, ker je Solo čisto OK film?



KATHLEEN KENNEDY - A SAD EXCUSE FOR A WOMAN & SHE NEEDS TO BE FIRED

jype ::

Alt-right halucinacije me ne zanimajo dovolj, da bi si katerokoli ogledal. Zanimajo me dejstva, ki jih v teh žalostnih kolažih kronično primanjkuje.

janig ::

Dej sej ni treba, da vsako temo zjebes.

jype ::

janig je izjavil:

Dej sej ni treba, da vsako temo zjebes.
A rabite varen prostor, kjer lahko krožno drkate na teorije zarote?

D3m ::

Če se mi bo dalo ga bom pogledal......not.
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

včeraj KOMAJ pogledal.

D3m ::

Se ti je spalo? ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

včeraj KOMAJ pogledal.


In končna ocena od 1 do 10 ?

scipascapa ::

4-5 max

oo7 ::

Honest Trailers - Solo: A Star Wars Story

FTad ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

včeraj KOMAJ pogledal.


In končna ocena od 1 do 10 ?


vseeno boljsi film od the Last jedi :/

Mato989 ::

Dejansko so po zaključku tiste 2xtrilogije Skywalkerja, vsi filmi bolj ali manj velika greznica... edini ki mi osebno izstopa navzgor je Rogue One, predvsem zato ker je bistveno bolj temačen, čeprav logično predvidljiv... Vse ostalo meh in predvsem za pozabo... še najbolj Last Jedi in fail od Force Awakens. Sicer pa tudi tale Solo nič ne brilijantira, nič dejansko takega, kar bi izpostavil v celotnem filmu, razen to da mi je Clarkova luštna... ampak za to ne rabim filma. Morda je Lando še najbolj kul uprizorjen.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mah tile pri Disneyu so mislili, da bo folk kar drl v dvorane zaradi 30 let stare franšize in imena. :D No, saj 3 filme jim je to ratalo. Sedaj se je pa ustavilo. Stavim, da so imeli v igri še N filmov Star Wars Story pa je že po drugem konec. Eh, bo treba dejansko posnet kvalitetne zadeve, ne pa delat samo remake in podobno.

Škoda, ker ne bo filma po Boba Fett:'(

oo7 ::

Drugo leto pride epizoda IX potem pa bodo malo stopili na zavore.

brett ::

Sem fan SW univerzuma in tudi mene so zadnje stvaritve Disneyja dobesedno razbesnele! Ubili so moj najljubši lik:Han Sola, 7. Epizoda je copy_paste 4.ice. 8. Epizoda ni ničemur podobna, tale Solo pa je tudi neka srednja žalost. Edino Rogue One je top! In mi je po 5. in 4. Epizodi najljubši.

Me pa nekaj zanima:v 1.Epizodi Obi Van Kenobi ubije Darth Maul_a. Tu v Solu pa je še kako živ in ima celo svojo "učenko". Kako je to možno... Ker takrat v 1.Epizodi je Anakin še otrok, Luka in Lea še niti ne "plavata"... skratka najmanj 35-40 let mine med Epizodo 1. in 4. Torej je Solo v 4.Epizodi star vsaj cca 60 let ?!
Glede na izgled je potem potomec Numenorcev tako kot Aragorn (LOTR Fani bodo vedeli o kom je govora)!!!!
??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

Mato989 ::

brett je izjavil:

Sem fan SW univerzuma in tudi mene so zadnje stvaritve Disneyja dobesedno razbesnele! Ubili so moj najljubši lik:Han Sola, 7. Epizoda je copy_paste 4.ice. 8. Epizoda ni ničemur podobna, tale Solo pa je tudi neka srednja žalost. Edino Rogue One je top! In mi je po 5. in 4. Epizodi najljubši.

Me pa nekaj zanima:v 1.Epizodi Obi Van Kenobi ubije Darth Maul_a. Tu v Solu pa je še kako živ in ima celo svojo "učenko". Kako je to možno... Ker takrat v 1.Epizodi je Anakin še otrok, Luka in Lea še niti ne "plavata"... skratka najmanj 35-40 let mine med Epizodo 1. in 4. Torej je Solo v 4.Epizodi star vsaj cca 60 let ?!
Glede na izgled je potem potomec Numenorcev tako kot Aragorn (LOTR Fani bodo vedeli o kom je govora)!!!!
??


A niso animacijske star wars serije pokazale da je Darth Maul preživel tisti padec in izgubil noge... zato je živ... tako da tole ni plot hole, kar pa ne spremeni dejstva da so vsi filmi po zaključko šesterologije (2x3) popolnoma brezvezni z izjemo Rogue One... kot si dejal... dejansko edini dober Star Wars film po originalni seriji šestih. Lahko bi ga še zelo izboljšali, ampak mi je bil edini kjer se nisem križal zraven glede odločitev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

SOLO naj bi se dogajal 10 let pred prvim SW filmom. solo naj bi bil star v tem filmu na začetku 19 in na koncu 23 let.

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

SOLO naj bi se dogajal 10 let pred prvim SW filmom. solo naj bi bil star v tem filmu na začetku 19 in na koncu 23 let.


Koga? Kolikor jaz vem se Solo dogaja med 3 in 4...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Nas jebe, da so disneyevi filmi narejeni za tipičen IQ američanov, verjetno na dnevno količino kokic in kokakolje, kar nekje pomeni, da se z vsebino ne ukvarjajo posebej, kaj šele, da bi recimo razvili lik Han SOla izven enega akcijskega dogodka.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

SOLO naj bi se dogajal 10 let pred prvim SW filmom. solo naj bi bil star v tem filmu na začetku 19 in na koncu 23 let.


Koga? Kolikor jaz vem se Solo dogaja med 3 in 4...



Mislil sem na prvi posneti SW film.

oo7 ::

Episode I: The Phantom Menace - 32 BBY
Episode II: Attack of the Clones - 22 BBY
Episode III: Revenge of the Sith - 19 BBY
Solo: A Star Wars Story - 13-10 BBY
Rogue One: A Star Wars Story - 0 BBY
Episode IV: A New Hope - 0 BBY - 0 ABY
Episode V: The Empire Strikes Back - 3 ABY
Episode VI: Return of the Jedi - 4 ABY
Episode VII: The Force Awakens - 34 ABY
Episode VIII: The Last Jedi - 34 ABY


ABY stands for "After the Battle of Yavin," while BBY stands for "Before the Battle of Yavin

brett ::

Risanih SW ne gledam...in najbrž 3/4 gledalcev SW filmov.
Vem pa, da je Kenobi v filmu Maul_a dal na pol. In ne samo nog stran, kar se lepo vidi med njegovim padanjem v abbys. Da ne govorimo iz krvavitvi...
Skratka kot je nekdo omenil... ameriški IQ na ledišču pri scenarijih.

Drugače pa kronološko vem, da Solo spada med Epizodo 3 in Rogue One ?

oo7 ::

brett je izjavil:

Risanih SW ne gledam...in najbrž 3/4 gledalcev SW filmov.
Vem pa, da je Kenobi v filmu Maul_a dal na pol. In ne samo nog stran, kar se lepo vidi med njegovim padanjem v abbys. Da ne govorimo iz krvavitvi...
Skratka kot je nekdo omenil... ameriški IQ na ledišču pri scenarijih.

Drugače pa kronološko vem, da Solo spada med Epizodo 3 in Rogue One ?



Clone wars risana serija je canon.


The 2008 animated TV show 'Star Wars: The Clone Wars' is part of Disney's official canon, which includes the movies and any material written after Disney's purchase of Lucas film.


Savage Opress Finds Darth Maul on Lotho Minor - Star Wars: The Clone Wars


Star Wars Clone Wars Darth Maul Gets His new Legs From Mother Talzin

opeter ::

Samo prva Clone Wars serija iz leta 2003 je bila risana (čeprav na računalniku z/na grafično tablico), ostali so 3D animirani z modeli ...

Resno risane so bile serije kot so bili Droids in Ewoks.
Škoda, da te nikjer več ne predvajajo in se niti ne dobijo na DVD-jih/BR/VOD.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SmeskoSnezak ::

@ Pusti soncu v srce... @

zk_eu ::

brett je izjavil:

Sem fan SW univerzuma in tudi mene so zadnje stvaritve Disneyja dobesedno razbesnele! Ubili so moj najljubši lik:Han Sola, 7. Epizoda je copy_paste 4.ice. 8. Epizoda ni ničemur podobna, tale Solo pa je tudi neka srednja žalost. Edino Rogue One je top! In mi je po 5. in 4. Epizodi najljubši.

Me pa nekaj zanima:v 1.Epizodi Obi Van Kenobi ubije Darth Maul_a. Tu v Solu pa je še kako živ in ima celo svojo "učenko". Kako je to možno... Ker takrat v 1.Epizodi je Anakin še otrok, Luka in Lea še niti ne "plavata"... skratka najmanj 35-40 let mine med Epizodo 1. in 4. Torej je Solo v 4.Epizodi star vsaj cca 60 let ?!
Glede na izgled je potem potomec Numenorcev tako kot Aragorn (LOTR Fani bodo vedeli o kom je govora)!!!!
??


Solo se dogaja pred Star Wars Rebels, kjer Maul (do)končno umre. Glede na Canon oziroma iz serije Star Wars - Clone Wars, Maul preživi ta padec.Tukaj je njegova celotna zgodba, vendar še ne vključuje filma Solo.

Meni je drugače film Solo dober. In tudi zgodba mi je dobra. Sploh, ko ustreli Beckett se pokaže tista njegova prava narava. Res pa, da sem se moral najprej navaditi igralca. Pač, vsi smo pričakovali Harrison Forda :).

Filma Rouge One in Solo sta po mojem korak v pravo smet. Tudi serija Rebels je bila odlična. Kaj so pa naredili z epizodo VII in VIII je pa res katastrofa in za bruhati. Res ne vem zakaj so tako šinfali epizode I, II in III, ker so čisto spodobne in dobro zgodbo. VII in VIII je pa res kar nekaj.

Dodatek: Tukaj pa je upoštevan še film Solo in pojasnjen njegov konec.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440829 (1450) oo7
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412264 (4667) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333740 (16543) jype

Več podobnih tem