» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
30 / 103
»»

jype ::

boolsheat> Ja, neverjetno, samo 50% jih je uspešno integriranih pa živijo na tem področju koliko časa? 500+ let? Lahko računamo na 50% integracijo ljudi iz bližnjega vzhoda nekje do leta 2500?

Vsi bi že bili uspešno integrirani, če ne bi bili Slovenci okoli njih taki cigoti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

boolsheat ::

Ker jim puščajo zastonj zemljo za barakarska naselja?

jype ::

boolsheat> Ker jim puščajo zastonj zemljo za barakarska naselja?

Tako je.

Pa ker policija zoper njih ne ukrepa, ko bi morala, pa ker izobraževalni sistem ne poskrbi, da se otroci ne bi v skupinah spravljali en na drugega, pa ker se nasploh vsi pretvarjajo, da so drugačni.

Niso.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Matako ::

Še en nazoren prikaz, zakaj z mohamedanci ne bomo nikoli prijatelji:

http://www.delo.si/assets/media/picture...

Ogabni so. In tega sranja smo se zadnje leto nažrli.

Za njih so ljudje vseh starosti le biomasa. Nekaj kar masovno naštepaš in služi namenu, dokler se psiho na nebu ne odloči, da jih fojbira.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Telbanc ::

http://www.advance.hr/vijesti/kaos-u-st...

"Nasilni izgredi traju već drugu noć na prostoru južnog predgrađa Alby glavnog grada Švedske, Stockholma. Riječ je o predgrađu u kojem živi znatan broj imigranata. Prosvjednici su spaljivali automobile te se sukobili s policijom."

Oh, multikulti......pri nas seveda niti besede o tem v medijih.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

krneki0001 ::

Naši voditelji nimajo jajc da bi pogledal resnici v oči, jype in ostali levi bedaki si pa zatiskajo oči pred resnico.

Utk ::

jype je izjavil:

boolsheat> Ja, neverjetno, samo 50% jih je uspešno integriranih pa živijo na tem področju koliko časa? 500+ let? Lahko računamo na 50% integracijo ljudi iz bližnjega vzhoda nekje do leta 2500?

Vsi bi že bili uspešno integrirani, če ne bi bili Slovenci okoli njih taki cigoti.

Niti priblizno jih ni 50 procentov integriranih. Razen ce je zate integriran tist, ki najeme odvetnika ko gre proti zaporu, neintegriran pa niti ne pride na sodisce.
Pa to ni pomembno. Bistveno je to da sistem ni integriral niti enega. Sistem pri njih ne deluje. Levicarji ste pa driske ker se ne naselite okoli njih in jim pomagate. So pa naciji vsi tisti, okoli katerih se oni naselijo.
In tudi pri teh noben sistem ne bo deloval. Ce ne zaradi drugega, bojo bogatejse drzave lahko izbirale prve. Levicarji pri nas ste pa driske in jim v resnici ne boste pomagali. Ce bi hoteli, bi ze komu drugemu.

Grintavec ::

Vehicles were set on fire for a second day in a row in the Swedish capital of Stockholm. Police officers were reportedly in the area at the time on Friday engaging a large group of youths; however the two incidents have not yet been linked. An investigation has been launched.

- Swedish BBQ? Cars set ablaze 2nd day in a row


Räddningstjänsten fick in samtal om att det brann fyra fordon p? Notariebacken.

- 2016-03-25 22:53, Brand, Botkyrka


Räddningstjänsten och polis beordrades till platsen efter uppgifter om bilbränder. Visade sig att tv? fordon var helt utbrända och ytterligare ett fordon hade skadats

- 2016-03-25 02:16, Brand, Botkyrka

SimplyMiha ::

krneki0001 je izjavil:

Naši voditelji nimajo jajc da bi pogledal resnici v oči, jype in ostali levi bedaki si pa zatiskajo oči pred resnico.

Ne zatiskajo si oči, samo svojo resnico vidijo.

krneki0001 ::

Njihova resnica je napačna.

jype ::

Prej ali slej se boste morali odločit med dejstvi in genocidom - morda celo lastnim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

SimplyMiha ::

Ja, vemo, da si se že odločil za genocid.

jype ::

SimplyMiha> Ja, vemo, da si se že odločil za genocid.

Jaz sem se odločil, da je nasilje nesprejemljivo. Če se odločite za nasilje, bo odziv zelo jasen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Telbanc ::

jype je izjavil:

SimplyMiha> Ja, vemo, da si se že odločil za genocid.

Jaz sem se odločil, da je nasilje nesprejemljivo. Če se odločite za nasilje, bo odziv zelo jasen.


Mi smo se odločili za nevroleptike vsak mesec, zate, morda se ti potem stanje izboljša. Vidiš sam kakšno je stannje na Švedskem, avtomobili gorijo, vsak dan so posilstva in umori.....s prstom pa kažejo na tvoje ljubljenčke.

Pač jaz nočem take prihodnosti. Če jo hočeš ti ostani na Švedskem. Če si sploh tam, ker itak konstantno lažeš in se ti dogaja.

Poglej okoli sebe in po pravici povej kaj vidiš? Naciste, samega hitlerja, ali sobo in zdravnike okoli tebe?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Prej ali slej se boste morali odločit med dejstvi in genocidom - morda celo lastnim.

Na žalost bo genocid. Samo še par bomb bo podstavljenih, pa se bo ljudem utrgalo, ker jih bo strah celo v službo in šolo hodit. Zato bo genocid nad nad muslimani in levičarji. V največji meri pa zaradi takih kot si ti, ker najbolj spodbujate sovraštvo do njih.

Kot sem ti že povedal. V temah o beguncih in migrantih si ravno ti daleč največ ljudi naščuval proti muslimanom in proti levičarjem. Celo neopredeljeni se sedaj obračajo proti tvojim debilizmom.

D3m ::

Smo videli efekt referenduma pri Družinskem zakoniku. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Slonic-tonic> Vidiš sam kakšno je stannje na Švedskem, avtomobili gorijo, vsak dan so posilstva in umori.....s prstom pa kažejo na tvoje ljubljenčke.

Zabavno je, da posnetki kažejo nekaj povsem drugega kot potem trdi propaganda.

Slonic-tonic> Pač jaz nočem take prihodnosti.

Potem jo pa nehaj ustvarjat.

Slonic-tonic> Poglej okoli sebe in po pravici povej kaj vidiš? Naciste, samega hitlerja, ali sobo in zdravnike okoli tebe?

Vidim partnerko, ki zaključuje projekt in otroka, ki skačeta po vrtu.

nebivedu> Na žalost bo genocid. Samo še par bomb bo podstavljenih, pa se bo ljudem utrgalo, ker jih bo strah celo v službo in šolo hodit.

Ljudi ni prav nič strah, razen neracionalnih paranoikov, kakršen si tudi sam. To so pa itak psihiatrični bolniki, ki jih je premalo, da bi karkoli spremenili. Če bo štala, vas bodo pač pobrala reševalna vozila in vas odpeljala na zaprte oddelke, da se stanje umiri.

nebivedu> Kot sem ti že povedal. V temah o beguncih in migrantih si ravno ti daleč največ ljudi naščuval proti muslimanom in proti levičarjem. Celo neopredeljeni se sedaj obračajo proti tvojim debilizmom.

Ti si kriv, ker si pozival k nasilju.

D3m> Smo videli efekt referenduma pri Družinskem zakoniku.

Ja, ustavno sodišče mora zdaj v vsakem primeru posebej odločat. Porabili bomo sedemdesetkrat toliko denarja za enak učinek, ker je ustava itak jasna: Diskriminacija na podlagi spolne usmerjenosti je prepovedana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Jarno ::

Zadeve se umirjajo, če le ne bi bilo terorističnih napadov.
V naslednjem valu bodo ekonomski migrantje zgleda spet navalili iz Libije na Italijo.

jyipe>Ljudi ni prav nič strah.

Ljudje so se pomirili, ko so spoznali, da bodo do azila neupravičene deportirali nazaj v države izvora oz. so politiki zaigrali na pragmatično struno.
Seveda, ne rabite voliti desno, saj smo pri pameti, so subtilno dali vedeti.

The Player ::

AC_DC ::

Odpira se nova pot skozi Italijo:
http://www.faz.net/aktuell/politik/flue...


Medtem Nemci napovedujejo tršo pot
http://www.krone.at/Welt/De_Maiziere_De...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

SimplyMiha> Ja, vemo, da si se že odločil za genocid.

Jaz sem se odločil, da je nasilje nesprejemljivo. Če se odločite za nasilje, bo odziv zelo jasen.

Ne, ti si se odločil za nasilje. Mi nasilja nočemo, zato smo proti uvažanju nasilnežev in za izvažanje nasilnežev oz. njihovih priležnikov.

krneki0001 ::

jype je izjavil:


nebivedu> Kot sem ti že povedal. V temah o beguncih in migrantih si ravno ti daleč največ ljudi naščuval proti muslimanom in proti levičarjem. Celo neopredeljeni se sedaj obračajo proti tvojim debilizmom.

Ti si kriv, ker si pozival k nasilju


Spet lažeš. Jaz sem pozival k temu, da je treba striktno preverjat ter ločevat begunce od migrantov in samo begunce spuščat v evropo. In to ni nasilje niti pozivanje k nasilju.

Kar se pa tiče sovražnega govora in pozivanja k nasilju si pa to počel izključno ti s svojim fojbanjem in pozivom na pobijanje slovencev, ki si ne pustimo prat možganov od idiotskih debilnih levičarjev s tabo na čelu.

jype je izjavil:


nebivedu> Na žalost bo genocid. Samo še par bomb bo podstavljenih, pa se bo ljudem utrgalo, ker jih bo strah celo v službo in šolo hodit.

Ljudi ni prav nič strah, razen neracionalnih paranoikov, kakršen si tudi sam. To so pa itak psihiatrični bolniki, ki jih je premalo, da bi karkoli spremenili. Če bo štala, vas bodo pač pobrala reševalna vozila in vas odpeljala na zaprte oddelke, da se stanje umiri.


Bomo vidl, k bodo domačini na švedskem znorel, pa boste vsi pritepenci letel iz švedske al pa boste fojbani od švedov.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jarno> Ljudje so se pomirili, ko so spoznali, da bodo do azila neupravičene deportirali nazaj v države izvora

To piše v zakonodaji. Samo skrajno desničarski ksenofobi, kakršen je nebivedu, so trdili, da bo drugače.

nebivedu> Jaz sem pozival k temu, da je treba striktno preverjat ter ločevat begunce od migrantov in samo begunce spuščat v evropo. In to ni nasilje niti pozivanje k nasilju.

Pozival si še več kot k nasilju. Pozival si k uničenju Evrope.

nebivedu> Bomo vidl, k bodo domačini na švedskem znorel, pa boste vsi pritepenci letel iz švedske al pa boste fojbani od švedov.

Domačini na Švedskem so tudi muslimani, ampak taki kot si ti tega nikoli ne boste razumeli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Tali ::

krneki0001 je izjavil:

Naši voditelji nimajo jajc da bi pogledal resnici v oči, jype in ostali levi bedaki si pa zatiskajo oči pred resnico.


Motiš se. Vsi levi vedo kaj počno. Moja opažanja so, da delujejo usklajeno in mednarodno. Delati se neumnega je samo iluzija, ki jo peljejo za to, da opravičujejo in skrivajo svoj obstoj. Če bi sleherni posameznik vedel, da so plačani v tem življenju (Ali v onem), bi jih opredelil za plačane izdajalce, plačance (mercenaries), vohune ali vojake in usmrtil.

Njihov cilj je da te ubijajo in izkoreninijo ter se polastijo tvojega premoženja.
Globalno gledano so mednarodna teroristična organizacija ki dela po načrtu uničevanja držav od znotraj. Lokalno gledano, so to malce inteligentejši vaški tatiči, ne pa toliko inteligentni, da bi videli, da delajo za tujega šefa, zastonj, pod obljubo neskončnega bogatstva (in ne revščine), ko bodo njihovi prišli na oblast in v državo (so že).

Sedaj čakajo obljubljeno na meko in med. Obeh ni, baje smo to krivi mi, ne njegovi, ki niso znali pomolzti krave in skrbeti za čebele. Zato je treba zlivati žolč po drugih, da se ne vidijo lastne napake, njihov brezmadežni ego ne pretrpi kritike.

Glede profitabilnosti krize pa tako.
V tej krizi se ponovno služi na veliko. Liberalci švercajo begunce iz dol na gor, begunci švercajo orožje in mamila, otroci pa so tam za to da lupijo tebe in dajejo videz nedolžnosti.

Motiš se, ko vidiš tak kaos in misliš, da je to za to, ker so neumni da ne vidijo kaj so ustvarili.

Ne. To so agenti kaosa, to je njihova želja in način življenja. V kaosu živijo, v kaosu so rojeni in v kaosu hočejo umreti.
Celoten obstoj, vse kar delajo, je samo to, čimvečji kaos za ostale, saj tu notri nastajajo velike prilike izkoriščanja ljudi.

Ne misliti, da ima jype kakšno trohico čustvovanja do tebe ali tvojih otrok. Ni isti človek kakor si ti, skriva se, pod pretvezo, da smo vsi enaki.

Zamisli si. Kdo raje pravi da smo vsi enaki, tisti ki je enak, ali tisti ki ni enak ostalim ?

V njem ni humanosti, v njem ni človeka. Če bi lahko pobegnil nekaznovan bi pritisnil na sprožilec.
Vse kar je med tabo in njim je zakon. Ve, da ga bo teplo, zato tega ni še naredil.
Vendar ne skrbi, med tem ko se ti igraš z otroci, on vsak dan vstane z mislijo kako te bo obesil, razmesaril tvojo družino in se potem hvalil podobnim prijateljem.

Čaka
Na
Priložnost

jype ::

Tali> Zamisli si. Kdo raje pravi da smo vsi enaki, tisti ki je enak, ali tisti ki ni enak ostalim ?

Jaz nisem nikoli trdil, da smo vsi enaki. Jaz nisem nacist - ti pa si.

Sva pa enakopravna - tudi jaz lahko tebi rečem, da si le žival, ki si želi pobiti vse, ki so napačne barve, pa je preveč strahopeten, s to razliko da imam jaz prav, ti se pa motiš.

Tali> Vse kar je med tabo in njim je zakon. Ve, da ga bo teplo, zato tega ni še naredil.

Jaz sem eden redkih, ki nebiveduja ščitimo pred njegovo lastno neumnostjo. Pa tebe tudi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Tali ::

jype je izjavil:

Tali> Zamisli si. Kdo raje pravi da smo vsi enaki, tisti ki je enak, ali tisti ki ni enak ostalim ?

Jaz nisem nikoli trdil, da smo vsi enaki. Jaz nisem nacist - ti pa si.

Sva pa enakopravna - tudi jaz lahko tebi rečem, da si le žival, ki si želi pobiti vse, ki so napačne barve, pa je preveč strahopeten, s to razliko da imam jaz prav, ti se pa motiš.

Tali> Vse kar je med tabo in njim je zakon. Ve, da ga bo teplo, zato tega ni še naredil.

Jaz sem eden redkih, ki nebiveduja ščitimo pred njegovo lastno neumnostjo. Pa tebe tudi.




Zato je treba zlivati žolč po drugih, da se ne vidijo lastne napake, njihov brezmadežni ego ne pretrpi kritike.



Q E D

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:



Domačini na Švedskem so tudi muslimani, ampak taki kot si ti tega nikoli ne boste razumeli.


ti tudi ne razumeš

domačini na švedskem so tudi muslimani seveda so in taki so najbolj nevarni druga ali tretja generacija migrantov ki se ne uspejo integrirati kot npr Salah Abdeslam

zdaj bi pa radi v evropo pripeljali čim več migrantov tile iz prve generacije so rapefuges njihovi otroci druga generacija bodo pa že bombniki

je ravno zadnjič bilo na eni oddaji migrante se pripelje v evropo za njih se ne poskrbi potem pa se zatečejo k radikalizmu kdo je kriv??????

krivi ste liberalci in aktivisti ki podpirate prihod migrantov v evropo potem pa nočete poskrbeti za njih torej VI se krivi da se to dogaja tudi ti jype prvič jih vabiš potem pa jih zaqpustiš naqymestodaq bi polovico svoje plače dal za igrante in tebi podobni in poskrbeli za njih hahahahahaha ko pride pa do denarja je pa game over OVCA

Zgodovina sprememb…

jype ::

Zbita-Grinta> domačini na švedskem so tudi muslimani seveda so in taki so najbolj nevarni druga ali tretja generacija migrantov ki se ne uspejo integrirati kot npr Salah Abdeslam

Na švedskem je integracija bistveno boljša kot v Franciji, pa tudi v Franciji ni od muh. Od več milijonov ljudi je psihopatov komaj peščica.

Zbita-Grinta> zdaj bi pa radi v evropo pripeljali čim več migrantov

Ne. Rad bi, da bi bilo manj nasilja, v Evropi in izven nje.

Zbita-Grinta> tile iz prve generacije so rapefuges njihovi otroci druga generacija bodo pa že bombniki

To je retardizem človeka, ki ga je treba odstraniti iz družbe, ker jo uničuje.

Tali> Q E D

QED je predvsem to, da se moraš na novo registrirat, ker si preveč pozival k nasilju, pa so ti prepovedali pisat v temo.

Zbita-Grinta> krivi ste liberalci in aktivisti ki podpirate priho migracij potem pa nočete poskrbeti za njih torej VI se krivi tudi ti se eden izmed krivcev JYPE

Mi smo krivi, da se spoštujejo človekove pravice, zakonodaja in evropska kultura? Kul, z veseljem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:

Zbita-Grinta> domačini na švedskem so tudi muslimani seveda so in taki so najbolj nevarni druga ali tretja generacija migrantov ki se ne uspejo integrirati kot npr Salah Abdeslam

Na švedskem je integracija bistveno boljša kot v Franciji, pa tudi v Franciji ni od muh. Od več milijonov ljudi je psihopatov komaj peščica.

Zbita-Grinta> zdaj bi pa radi v evropo pripeljali čim več migrantov

Ne. Rad bi, da bi bilo manj nasilja, v Evropi in izven nje.

Zbita-Grinta> tile iz prve generacije so rapefuges njihovi otroci druga generacija bodo pa že bombniki

To je retardizem človeka, ki ga je treba odstraniti iz družbe, ker jo uničuje.

Tali> Q E D

QED je predvsem to, da se moraš na novo registrirat, ker si preveč pozival k nasilju, pa so ti prepovedali pisat v temo.

Zbita-Grinta> krivi ste liberalci in aktivisti ki podpirate priho migracij potem pa nočete poskrbeti za njih torej VI se krivi tudi ti se eden izmed krivcev JYPE

Mi smo krivi, da se spoštujejo človekove pravice, zakonodaja in evropska kultura? Kul, z veseljem.


kot si že zgoraj napisal NE RAZUMEŠ

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:



Na švedskem je integracija bistveno boljša kot v Franciji, pa tudi v Franciji ni od muh. Od več milijonov ljudi je psihopatov komaj peščica.




Sweden: 77% of rapes committed by 2% Muslim male population – Gov data
https://muslimstatistics.wordpress.com/...

A to je ta uspešna integracija o kateri govoriš?

a o tej švedski integraciji?

Forty years after the Swedish parliament unanimously decided to change the formerly homogenous Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries, surpassed only by Lesotho in Southern Africa.

Significantly, the report does not touch on the background of the rapists. One should, however, keep in mind that in statistics, second-generation immigrants are counted as Swedes.

moram rečt da ta tvoja uspešna integracija se lahko primerja z radikalizmom in potem ti rečeš:

jype je izjavil:



Mi smo krivi, da se spoštujejo človekove pravice, zakonodaja in evropska kultura? Kul, z veseljem.


špostovanje človekovih pravic zakonodaja in evropska kultura vklučuje Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries kot si rekel zgoraj KUL Z VESELJEM in jaz ti verjamem

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Jarno> Ljudje so se pomirili, ko so spoznali, da bodo do azila neupravičene deportirali nazaj v države izvora

To piše v zakonodaji. Samo skrajno desničarski ksenofobi, kakršen je nebivedu, so trdili, da bo drugače.

nebivedu> Jaz sem pozival k temu, da je treba striktno preverjat ter ločevat begunce od migrantov in samo begunce spuščat v evropo. In to ni nasilje niti pozivanje k nasilju.

Pozival si še več kot k nasilju. Pozival si k uničenju Evrope.

nebivedu> Bomo vidl, k bodo domačini na švedskem znorel, pa boste vsi pritepenci letel iz švedske al pa boste fojbani od švedov.

Domačini na Švedskem so tudi muslimani, ampak taki kot si ti tega nikoli ne boste razumeli.

In koliko so jih že zavrnili pa poslali nazaj?
Še tistih 200, ki so jih avstrijci zavrnili, so jih potem naslednji dan vzeli. Samo nakladanje.

A ko bo konec vojne v siriji, se boš zavzemal, da gredo vsi, ki so prišli sem kot sirski begunci, tudi nazaj v svojo državo?
Čeprav sem skoraj siguren, da se ne boš zato zavzemal, ker si izdajalec evrope. Evropskega življenja in si pofukan gnoj od človeka, ki bi rad uničil tretnutni mir v evropi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> In koliko so jih že zavrnili pa poslali nazaj?

Obstaja cela vrsta zakonitih načinov, kako se nekoga znebiti in tudi cela vrsta zakonitih načinov, kako nekdo lahko ostane.

Jasno je, da nacisti verjamete, da je nacionalna ali pa verska pripadnost že kar dovolj, da se nekomu krši pravice, a to ne drži.

nebivedu> A ko bo konec vojne v siriji, se boš zavzemal, da gredo vsi, ki so prišli sem kot sirski begunci, tudi nazaj v svojo državo?

Ne, ne bom se, ker to nima nikakršnega smisla. Kdor se želi vrniti, se lahko vrne, kdor se ne želi vrniti in sme zakonito ostati v EU, pa lahko ostane.

nebivedu> si izdajalec evrope

Izdajalci Evrope ste izključno nacisti, ki teptate temeljne vrednote, na podlagi katerih je Evropa postala največje gospodarstvo na svetu.

nebivedu> in si pofukan gnoj od človeka, ki bi rad uničil tretnutni mir v evropi.

Od naju samo eden zagovarja uvedbo šerijatskih načinov kaznovanja, masovno kršenje človekovih pravic in genocid - in to nisem jaz.

Zbita-Grinta> vklučuje Sweden into a multicultural country

Švedska je multikulturna država že od šestdesetih let prejšnjega stoletja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> In koliko so jih že zavrnili pa poslali nazaj?

Obstaja cela vrsta zakonitih načinov, kako se nekoga znebiti in tudi cela vrsta zakonitih načinov, kako nekdo lahko ostane.

Jasno je, da nacisti verjamete, da je nacionalna ali pa verska pripadnost že kar dovolj, da se nekomu krši pravice, a to ne drži.

nebivedu> A ko bo konec vojne v siriji, se boš zavzemal, da gredo vsi, ki so prišli sem kot sirski begunci, tudi nazaj v svojo državo?

Ne, ne bom se, ker to nima nikakršnega smisla. Kdor se želi vrniti, se lahko vrne, kdor se ne želi vrniti in sme zakonito ostati v EU, pa lahko ostane.

nebivedu> si izdajalec evrope

Izdajalci Evrope ste izključno nacisti, ki teptate temeljne vrednote, na podlagi katerih je Evropa postala največje gospodarstvo na svetu.

nebivedu> in si pofukan gnoj od človeka, ki bi rad uničil tretnutni mir v evropi.

Od naju samo eden zagovarja uvedbo šerijatskih načinov kaznovanja, masovno kršenje človekovih pravic in genocid - in to nisem jaz.



Naziv Begunec pomeni, da je tukaj začasno, dokler se ne uredijo zadeve v njihovi državi. Potem pa mars nazaj.

Seveda boš kot vedno kršil zakone. Tako si jih kršil, ko so smeti sem hodile in tako jih boš kršil, ker jih nazaj ne boš upal poslat. Pofukan izdajalec evrope!

Odgovora, koliko so jih že nazaj poslali, pa nisi dal. Če vemo da je prišlo 75.000 šiptarjev v treh mesecih. Zakaj jih nazaj ne pošljejo, če to niso bgunci? Aja, so jih izgubili! :))

jype ::

nebivedu> Naziv Begunec pomeni, da je tukaj začasno, dokler se ne uredijo zadeve v njihovi državi. Potem pa mars nazaj.

Ne. Preberi zakonodajo še enkrat.

nebivedu> Seveda boš kot vedno kršil zakone. Tako si jih kršil, ko so smeti sem hodile in tako jih boš kršil, ker jih nazaj ne boš upal poslat. Pofukan izdajalec evrope!

"Smeti" je neustrezna oznaka za ljudi, ki so prečkali mejo. Noben zakon ni bil kršen. Pofukan sem z veseljem, izdajalec evrope si pa izmed naju izključno ti.

nebivedu> Odgovora, koliko so jih že nazaj poslali, pa nisi dal. Če vemo da je prišlo 75.000 šiptarjev v treh mesecih. Zakaj jih nazaj ne pošljejo, če to niso bgunci? Aja, so jih izgubili!

Zaradi mene lahko zapišeš, da se v Sloveniji skriva 19 milijonov Albancev, pa to ne bo v ničemer spremenilo dejstva, da nacisti pač izvajate masovno medijsko circlejerk histerijo in se prepričujete, da je kakorkoli povezana z resničnim svetom.

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:

nebivedu> Naziv Begunec pomeni, da je tukaj začasno, dokler se ne uredijo zadeve v njihovi državi. Potem pa mars nazaj.

Ne. Preberi zakonodajo še enkrat.

nebivedu> Seveda boš kot vedno kršil zakone. Tako si jih kršil, ko so smeti sem hodile in tako jih boš kršil, ker jih nazaj ne boš upal poslat. Pofukan izdajalec evrope!

"Smeti" je neustrezna oznaka za ljudi, ki so prečkali mejo. Noben zakon ni bil kršen. Pofukan sem z veseljem, izdajalec evrope si pa izmed naju izključno ti.

nebivedu> Odgovora, koliko so jih že nazaj poslali, pa nisi dal. Če vemo da je prišlo 75.000 šiptarjev v treh mesecih. Zakaj jih nazaj ne pošljejo, če to niso bgunci? Aja, so jih izgubili!

Zaradi mene lahko zapišeš, da se v Sloveniji skriva 19 milijonov Albancev, pa to ne bo v ničemer spremenilo dejstva, da nacisti pač izvajate masovno medijsko circlejerk histerijo in se prepričujete, da je kakorkoli povezana z resničnim svetom.



zanimivo da ti drugim praviš nacisti medtem ko si sam največji s tem ko podpiraš uničenje evropske držube in njenih prebivalcev

mackilla ::

Zanimivo da Jype brezpogojno zagovarja spoštovanje zakonov , po drugi strani , ko bi mu tako odgovarjalo bi pa izvajal izvensodne poboje. Poleg tega je tako len , da niti tega ne bi počel sam ampak bi na javnem razpisu izbral podjetje , ki bi poboje izvajalo.

Telbanc ::

mackilla je izjavil:

Zanimivo da Jype brezpogojno zagovarja spoštovanje zakonov , po drugi strani , ko bi mu tako odgovarjalo bi pa izvajal izvensodne poboje. Poleg tega je tako len , da niti tega ne bi počel sam ampak bi na javnem razpisu izbral podjetje , ki bi poboje izvajalo.


Ja no, tle je treba povedat, da je v zvezi z tem, kdo bi nas fizično likvidiral, omenjal zadnjič ljudsko milico.

Več ni izdavil. Podrobnosti še "ne ve..." Zdej če bo ta "ljudska milica" podobna njemu, pol se nimamo česa bat.

Možno pa je, da je v teh 14 dneh, šel z časom naprej. Drgač se mi ne zdi tko len, ker tle zabije za dva šihta cajta, prej manično obeseden z emigranti, in predvsem sam nesposoben, za te stvari, ker ni bil v vojski.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mackilla ::

Telbanc je izjavil:

mackilla je izjavil:

Zanimivo da Jype brezpogojno zagovarja spoštovanje zakonov , po drugi strani , ko bi mu tako odgovarjalo bi pa izvajal izvensodne poboje. Poleg tega je tako len , da niti tega ne bi počel sam ampak bi na javnem razpisu izbral podjetje , ki bi poboje izvajalo.


Ja no, tle je treba povedat, da je v zvezi z tem, kdo bi nas fizično likvidiral, omenjal zadnjič ljudsko milico.

Več ni izdavil. Podrobnosti še "ne ve..." Zdej če bo ta "ljudska milica" podobna njemu, pol se nimamo česa bat.

Možno pa je, da je v teh 14 dneh, šel z časom naprej. Drgač se mi ne zdi tko len, ker tle zabije za dva šihta cajta, prej manično obeseden z emigranti, in predvsem sam nesposoben, za te stvari, ker ni bil v vojski.


Moram pa priznati , da boljšega načrta kot ga ima on se ne bi mogel spomniti niti vrhovni poveljnik Isisa . Najprej ekstremna levica pofojba vse , ki so kakorkoli proti migrantom , se pravi verjetno krepko polovico prebivalcev Evrope z tem , kar bo ostalo bodo pa že opravili teroristi sami. Nekega odpora tako verjetno ne bo več , če bodo na koncu ostali razni Jypeti in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Telbanc ::

mackilla je izjavil:

Telbanc je izjavil:

mackilla je izjavil:

Zanimivo da Jype brezpogojno zagovarja spoštovanje zakonov , po drugi strani , ko bi mu tako odgovarjalo bi pa izvajal izvensodne poboje. Poleg tega je tako len , da niti tega ne bi počel sam ampak bi na javnem razpisu izbral podjetje , ki bi poboje izvajalo.


Ja no, tle je treba povedat, da je v zvezi z tem, kdo bi nas fizično likvidiral, omenjal zadnjič ljudsko milico.

Več ni izdavil. Podrobnosti še "ne ve..." Zdej če bo ta "ljudska milica" podobna njemu, pol se nimamo česa bat.

Možno pa je, da je v teh 14 dneh, šel z časom naprej. Drgač se mi ne zdi tko len, ker tle zabije za dva šihta cajta, prej manično obeseden z emigranti, in predvsem sam nesposoben, za te stvari, ker ni bil v vojski.


Moram pa priznati , da boljšega načrta kot ga ima on se ne bi mogel spomniti niti vrhovni poveljnik Isisa . Najprej ekstremna levica pofojba vse , ki so kakorkoli proti migrantom , se pravi verjetno krepko polovico prebivalcev Evrope z tem , kar bo ostalo bodo pa že opravili teroristi sami. Nekega odpora tako verjetno ne bo več , če bodo na koncu ostali razni Jypeti in podobno.


Jurček sam gobca, če bi mu nalimal en video iz Čečenske vojne, bi pol ure bruhal pred računalnikom. Sploh ne ve kaj piše.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ZaphodBB ::

Jurček sam gobca, če bi mu nalimal en video iz Čečenske vojne, bi pol ure bruhal pred računalnikom. Sploh ne ve kaj piše.

Glede na agresivnost antifajev ne bi bil tako prepričan. Tile fašisti niso tako nedolžni kot izgledajo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Cervantes ::

Priznam.
V tej in sosednji temi sem sodeloval samo iz enega razloga.
Da sem jezil Jypeta. (In malo še Okapija).
Oba imata popolnoma prav. Zakonodajo iamo taksno, kakršno imamo, in treba jo je striktno izvajati.
Sicer sledi anarhija (kar bi bilo Jurčku mogoče všeč, večini pa najbrž ne);)
Če kdo misli, da je zakonodajo potrebno spremeniti, služi v ta namen parlament. Vsaj v demokracijah.
Jamranje po forumih je totalno brezveze.
Uvedba izrednega stanja je seveda možna, a tudi ta v strogo določenih okoliščinah.
Pa nikar ne mislite, da je Jajo rešitev za vas.
Ta bi še mnogo bolj ubogal tante M.
Se poslavljam od teh jajc in vam želim okusne pirhe.

Zgodovina sprememb…

ZbitaGrinta ::

Kaos u Stockholmu: Već drugu noć u nizu gore automobili u predgrađu http://www.advance.hr/vijesti/kaos-u-st...

Nasilni izgredi traju već drugu noć na prostoru južnog predgrađa Alby glavnog grada Švedske, Stockholma. Riječ je o predgrađu u kojem živi znatan broj imigranata. Prosvjednici su spaljivali automobile te se sukobili s policijom.


to je ta uspešna švedska integracija ki jo jype tako zagovarja

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

jype je izjavil:

Slonic-tonic> Vidiš sam kakšno je stannje na Švedskem, avtomobili gorijo, vsak dan so posilstva in umori.....s prstom pa kažejo na tvoje ljubljenčke.

Zabavno je, da posnetki kažejo nekaj povsem drugega kot potem trdi propaganda.

Slonic-tonic> Pač jaz nočem take prihodnosti.

Potem jo pa nehaj ustvarjat.

Slonic-tonic> Poglej okoli sebe in po pravici povej kaj vidiš? Naciste, samega hitlerja, ali sobo in zdravnike okoli tebe?

Vidim partnerko, ki zaključuje projekt in otroka, ki skačeta po vrtu.



Pred enim tednom si pa trdil, da si na Šwedskem sam v stanovanju, zdaj imaš naenkrat hišo in otroke ???. Enkrat že kaj napiši po resnici.

Zdaj ko si z svojimi nepremišljenimi izjavami spodbudil dvom v tvojo zdravo pamet, mislim na izjave o nacistih, ki da se sprehajajo po Sloveniji, in da je potrebno vse drugače misleče preprosto likvidirati, ( z ljudsko milico si tvezil zadnjič)hočeš vzbujat vtis mirnega družinskega človeka. Smešno. Če še ne veš. tako manipulirajo psihopati.

Prihodnost si seveda ustvarjamo sami, in jaz hočem tako Slovenijo kot jo imamo sedaj. Ne pa da mi poka za vsakim vogalom, in mi pod oknom vsak večer gorijo avtomobili.

Ker si na Šwedskem se raje pobrigaj, da tja vzamejo še kak milijon migrantov, sej veš tisto, več nas je, boj veselo je......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Utk ::

Za levake pomeni uspesna integracija, da so vsem razdelili kartice zavarovanja, da so jim odprli trrje za socialno pomoc in da je vsakemu otroku dodeljena sola. Ce potem se po bolnisnicah koljejo in grozijo zdravnikom, s socialo kupujejo nelegalne stvari, v solo pa pridejo brez svincnika (in cistih gat) pa ni vec problem integracije, ampak zlobnih nacistov, ki ne upostevajo kulturnih razlik. Ja, na ta nacin se da jutri vse uspesno integrirat.

Telbanc ::

Utk je izjavil:

Za levake pomeni uspesna integracija, da so vsem razdelili kartice zavarovanja, da so jim odprli trrje za socialno pomoc in da je vsakemu otroku dodeljena sola. Ce potem se po bolnisnicah koljejo in grozijo zdravnikom, s socialo kupujejo nelegalne stvari, v solo pa pridejo brez svincnika (in cistih gat) pa ni vec problem integracije, ampak zlobnih nacistov, ki ne upostevajo kulturnih razlik. Ja, na ta nacin se da jutri vse uspesno integrirat.


Pozabil si najbolj bistveno.

Za levake ni važno, da se vsako leto izseli 12.000 mladih, ki nimajo zaposlitve. Za njih je važno, da si zagotavljajo stalno volilno bazo.

Torej je za njih uspešna integracija, da jih najprej naučijo, kdo jim je omogočil živeti na tuj račun, in koga tako naj volijo. Drugo je stranskega pomena.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

AndrejO ::

ZbitaGrinta je izjavil:

Kaos u Stockholmu: Već drugu noć u nizu gore automobili u predgrađu http://www.advance.hr/vijesti/kaos-u-st...

Nasilni izgredi traju već drugu noć na prostoru južnog predgrađa Alby glavnog grada Švedske, Stockholma. Riječ je o predgrađu u kojem živi znatan broj imigranata. Prosvjednici su spaljivali automobile te se sukobili s policijom.


to je ta uspešna švedska integracija ki jo jype tako zagovarja

RT je pravi Radio Erevan, potem jih pa ostal drek kopira. Jebiga, to dobiš, če daš na delo študente namesto novinarjev...

Torej, Radio Erevan ...

Kar se je res zgodilo je bilo to, da je 25. ob 2h zjutraj zagorel en avto, istega dne, zvečer okoli 22h pa še dva (oziroma do konca požara štiri) na drugem parkingu. Tega drugega je nekdo celo posnel in uspešno dokumentiral nekaj firbcev, gasilce na delu in policijo, ki čaka, da se dim razkadi. Policija poroča, da požig že preiskujejo.

Nekje v istem času ampak na drugem koncu se je policija pregovarjala z nekimi mladci, ki so se "grupisali".

Od takrat, pa do danes pa nič novega na to temo.

Telbanc je izjavil:


Za levake ni važno, da se vsako leto izseli 12.000 mladih, ki nimajo zaposlitve. Za njih je važno, da si zagotavljajo stalno volilno bazo.

Jaz ostajam (i)migrant tudi zato, ker se v bližini tebi podobnih počutim ogroženega.

Kaj boš pa sedaj na to porekel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

Telbanc ::

AndrejO je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

Kaos u Stockholmu: Već drugu noć u nizu gore automobili u predgrađu http://www.advance.hr/vijesti/kaos-u-st...

Nasilni izgredi traju već drugu noć na prostoru južnog predgrađa Alby glavnog grada Švedske, Stockholma. Riječ je o predgrađu u kojem živi znatan broj imigranata. Prosvjednici su spaljivali automobile te se sukobili s policijom.


to je ta uspešna švedska integracija ki jo jype tako zagovarja

RT je pravi Radio Erevan, potem jih pa ostal drek kopira. Jebiga, to dobiš, če daš na delo študente namesto novinarjev...

Torej, Radio Erevan ...

Kar se je res zgodilo je bilo to, da je 25. ob 2h zjutraj zagorel en avto, istega dne, zvečer okoli 22h pa še dva (oziroma do konca požara štiri) na drugem parkingu. Tega drugega je nekdo celo posnel in uspešno dokumentiral nekaj firbcev, gasilce na delu in policijo, ki čaka, da se dim razkadi. Policija poroča, da požig že preiskujejo.

Nekje v istem času ampak na drugem koncu se je policija pregovarjala z nekimi mladci, ki so se "grupisali".

Od takrat, pa do danes pa nič novega na to temo.

Telbanc je izjavil:


Za levake ni važno, da se vsako leto izseli 12.000 mladih, ki nimajo zaposlitve. Za njih je važno, da si zagotavljajo stalno volilno bazo.

Jaz ostajam (i)migrant tudi zato, ker se v bližini tebi podobnih počutim ogroženega.

Kaj boš pa sedaj na to porekel?


Vsak je svoje sreče kovač.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Utk ::

Ti kar bodi migrant. Ko ti bo gor pocilo pod ritjo pa ostani solidaren z muslimani in pojdi kamor bo njih nagnalo. Ne tako kot tista sd poslanka, ki je potem prijokala nazaj k nam in nehala uzivat v multikulturni strpni bruseljski druzbi z veliko visjim standardom - ki ga bi prav rad videl.

AC_DC ::

"No pasaran!" napis ne pomaga, jeklene lepotice tam ni več:
http://www.zurnal24.si/na-obali-begunci...

https://twitter.com/Andrejcus/status/71...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

AndrejO ::

Utk je izjavil:

Ti kar bodi migrant. Ko ti bo gor pocilo pod ritjo pa ostani solidaren z muslimani in pojdi kamor bo njih nagnalo. Ne tako kot tista sd poslanka, ki je potem prijokala nazaj k nam in nehala uzivat v multikulturni strpni bruseljski druzbi z veliko visjim standardom - ki ga bi prav rad videl.

Tudi kul. Ampak ne glede na to, ne moreš vseh 12.000 "izgubljenih" magično pripisati samo tistim, ki se ne strinjajo s teboj, oziroma v tem primeru s Slonic-Tonic.
««
30 / 103
»»