» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
29 / 103
»»

_dice7 ::

Islam je religija miru, pa če moramo pobiti vse ki se s tem ne strinjajo!

Telbanc ::

ZaphodBB je izjavil:

Dragi degenerirani slovenci. Levica vam sporoča, da za izboljšanje naroda nujno potrebujemo visoko kakovostne srednjevzhodne gene.

https://dnevnik.si/1042732432


http://rs-lat.sputniknews.com/svet/2016...


"Bombaši-samoubice Halid i Ibrahim El Bakraui planirali su napade na belgijske nuklearne elektrane.

Belgijski vojnici na aerodromu u Briselu
© AFP 2016/ DIRK WAEM / BELGA
Brisel: Eksplozije na aerodromu, desetine mrtvih (video, foto)
Braća su postavila skrivenu kameru ispred kuće direktora belgijskog istraživačkog nuklearnog programa, navodi list Dernije ere."

Medtem ko na dnevniku še niso prešaltali z svojo noro politiko, si muslmani verjetno že ogledujejo našo jedrsko centralo. Tako kot sem pisal pred par meseci, da se bo dogajalo. Pei tem je potrebno vedet da na netu najdeš podatke kako destabilizirat centalo..........
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

_dice7 ::

Telbanc je izjavil:

Medtem ko na dnevniku še niso prešaltali z svojo noro politiko, si muslmani verjetno že ogledujejo našo jedrsko centralo. Tako kot sem pisal pred par meseci, da se bo dogajalo. Pei tem je potrebno vedet da na netu najdeš podatke kako destabilizirat centalo..........


Ah daj no, islam je religija miru. Itak pa v koranu ni omembe o nuklearkah, torej sploh ne obstajajo.

Islamophob 0 : religion of pis 1

AC_DC ::

https://slo-tech.com/forum/t668468/p510...
Jeklena lepotica na južni meji se poslavlja:
http://www.rtvslo.si/slovenija/vojska-o...


Danes
http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/slo...
Slovenija ipak popustila: Umjesto žilet žice postavljaju panelnu vrtnu ogradu

Tako je, ko imaš opraviti s hrvati, cigani in muslimani, najmanjše popuščanje vzamejo kot znak šibkosti in ga maksimalno izkoristijo.

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

Dragi degenerirani slovenci. Levica vam sporoča, da za izboljšanje naroda nujno potrebujemo visoko kakovostne srednjevzhodne gene.

https://dnevnik.si/1042732432



Tako je. Profesorji nam bodo pomagali doseči nivo Inbredforda pod Alpami. Verjetno se marsikdo zdaj vpraša "ampak jaz vendar nimam sestrične, lahko še vedno ustvarim zgledno mohamedansko družino?". Ne skrbi, dragi Ahmed bin-Novak. Če sestrične ni... se jo pa naredi! >:D
/\/\.K.

ZbitaGrinta ::



izsiljevalci spet na delu zdaj že blokirajo cesto kako se bodo taki ljudje integrirali če še ne razumejo da je meja zaprta
ko bodo prišli v evropo ne bodo zadovolni bodo spet protestirali in izsiljevali da bi radi dobro službo v farmaciji kirurgiji pač njihova stroka svojo hišo ferarija..

Ti migranti ki so v ideonemiju so na varnem in jim grki pravijo da naj gredo v notranjost grčije v kampe kjer je poskrbljeno za njih ampak nočejo hočejo v evropo EKONOMSKI MIGRANTI

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PaX_MaN ()

_dice7 ::

Muslimani v Grčiji so nezadovoljni z zastonj vsem, in zato mečejo hrano v smeti

Dajmo se potrudit evropejci, saj vendarle ne smemo razočarati naših stvariteljev.

ZbitaGrinta ::

slovenska vojska menjava žičnato ograjo z panelno

decembra so postavili žičnato zdaj ko se bliža kriza pa nastavljajo panelno

je ena ženska pri dnevniku imela prav ko je rekla to ograjo lahko zamenjajo v enem dnevu to kar delajo zdaj ni smiselno to eden dobro služi na tej ograji...

Zgodovina sprememb…

_dice7 ::

ZbitaGrinta je izjavil:

slovenska vojska menjava žičnato ograjo z panelno

decembra so postavili žičnato zdaj ko se bliža kriza pa nastavljajo panelno

je ena ženska pri dnevniku imela prav ko je rekla to ograjo lahko zamenjajo v enem dnevu to kar delajo zdaj ni smiselno to eden dobro služi na tej ograji...

AC_DC ::

_dice7 je izjavil:

Muslimani v Grčiji so nezadovoljni z zastonj vsem, in zato mečejo hrano v smeti

Dajmo se potrudit evropejci, saj vendarle ne smemo razočarati naših stvariteljev.

Medtem Grki vsak dan bolj brskajo po kantah za smeti .





Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

_dice7 ::

AC_DC je izjavil:

Medtem Grki vsak dan bolj brskajo po kantah za smeti.


Moraš biti previden ko dajaš take izjave in drugič prej preveri na lestvici:



Do 14 so vse priviligirane naci barve in jih ne zagovarjaj, ker bojo vsi mislili da si nazi kkkkkkkkkkkkkkkkkk!

_dice7 ::

Teacher Brutally Murdered By Afghan Migrant

Šokantno, osamljen primer, nima veze z religijo...

Like many murders by migrants, police are often fearful of a potential backlash and are even pressured by government agencies to keep quiet about migrant crime.

Edino pravilno, kefirji nimajo pravice delovati proti svojim kreatorjem!

nagobčnik ::

AC_DC je izjavil:

_dice7 je izjavil:

Muslimani v Grčiji so nezadovoljni z zastonj vsem, in zato mečejo hrano v smeti

Dajmo se potrudit evropejci, saj vendarle ne smemo razočarati naših stvariteljev.

Medtem Grki vsak dan bolj brskajo po kantah za smeti .


No, vidiš, migranti so dobre duše. Dajo v kanto, ker vedo, da bo do Grkov prišlo.

Matako ::

Izgleda, da se počasi končuje tudi famozni arktični Tour d'Ahmed.

Rusija in Finska za begunce zaprli arktična mejna prehoda
Predsednika obeh držav, Vladimir Putin in Sauli Niinistö, sta se na torkovem srečanju v Moskvi dogovorila, da bosta mejna prehoda Salla in Lotta-Raja-Jooseppi odprta le za Fince, Ruse in Beloruse. Cilj ukrepa, ki bo veljal 180 dni, bo preprečiti nezakonito priseljevanje. 1340 kilometrov dolga finska meja z Rusijo predstavlja tudi zunanjo mejo schengenskega območja.
Finska, ki ima 5,4 milijona prebivalcev, je lani sprejela 32.000 prosilcev za azil.

http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/avs...

Ti prizori se za nekaj časa torej umikajo:
/\/\.K.

D3m ::

Jaz bi jim dal Oskarja oz. Nobelovo za iznajdljivost in izkoriščanje sistema.

So carji tako, kot naši cigani ali pa nekateri slovenci.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matako ::

Švedom je žal.

http://svenska.yle.fi/artikel/2016/03/2...

So se gostje pritožili glede nivoja... postrežbe?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

prox ::

nagobčnik je izjavil:

AC_DC je izjavil:

_dice7 je izjavil:

Muslimani v Grčiji so nezadovoljni z zastonj vsem, in zato mečejo hrano v smeti

Dajmo se potrudit evropejci, saj vendarle ne smemo razočarati naših stvariteljev.

Medtem Grki vsak dan bolj brskajo po kantah za smeti .


No, vidiš, migranti so dobre duše. Dajo v kanto, ker vedo, da bo do Grkov prišlo.


Ko bi dali vsaj v kanto ali pa vrnili/dali komu drugemu, tak pa svinjaj..pardon, PC prepovedana beseda.. onesnažujejo našo naravo, ker so tako visoko izobraženi. No, mogoče pa vejo da EU postaja ena velika kanta...
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

prox ::

Če bi prišli to početi v katerokoli drugi državo izven EU, ali bog ne daj, da gredo v USAssholes (kjer je hrana sveta, posebej McDumbnuts), bi jih tam prebutali ali celo postrelili. Pri nam pa smo čisto na netflix&chill opazovali, kako nam vodo in hrano brcajo iz rok po tleh, ker nevem a jih klor v H2O moti ali jim njihov bog ne dovoljuje hraniti se brez da prej zmolijo in naredijo svojo telovadbo na preprogi.

Počasi še "O moj bog" ne boš smel reči, ker se bo nekdo vtaknil v tvojo religijo in te bo obtožil da si užalil njegovega boga :(
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

nagobčnik ::

Če bi prišli to početi v katerokoli drugi državo izven EU, ali bog ne daj, USAssholes (kjer je hrana sveta, posebej McDumbnuts)


No, no, takih bučk ni treba prodajat:

xxxul ::

nagobčnik je izjavil:

Če bi prišli to početi v katerokoli drugi državo izven EU, ali bog ne daj, USAssholes (kjer je hrana sveta, posebej McDumbnuts)


No, no, takih bučk ni treba prodajat:


OT, ampak kaj ta tvoja slika sploh predstavlja v desnem delu?
In europe every year each person wastes 334m2 of arable land?
Dafuq? A jo mečemo stran? Uničimo? 10 mio km2, 750mio prebivalcev... se mi zdi da bi je že davno zmanjkalo...

boolsheat ::

Jype je bil potaharušan?

Matako ::

boolsheat je izjavil:

Jype je bil potaharušan?



Pač ga ni.

Uživaj v trenutku, dokler traja.
/\/\.K.

jype ::

Matako> Uživaj v trenutku, dokler traja.

Nazis gonna nazi, with or without me.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

SimplyMiha ::

Ali si res moral priklicati hudiča, Matako. :|

Matako ::

SimplyMiha je izjavil:

Ali si res moral priklicati hudiča, Matako. :|


Ups.

No, kaj naj rečem.. prijeten večer želim, vsem. >:D
/\/\.K.

AC_DC ::

Lenart, mesto, ki je za povprečnega Lublančana nekje na rangu Kamčatke.
https://www.rtvslo.si/slovenija/lenartc...

nagobčnik ::

xxxul je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Če bi prišli to početi v katerokoli drugi državo izven EU, ali bog ne daj, USAssholes (kjer je hrana sveta, posebej McDumbnuts)


No, no, takih bučk ni treba prodajat:


OT, ampak kaj ta tvoja slika sploh predstavlja v desnem delu?
In europe every year each person wastes 334m2 of arable land?
Dafuq? A jo mečemo stran? Uničimo? 10 mio km2, 750mio prebivalcev... se mi zdi da bi je že davno zmanjkalo...


Ej, nimam pojma. Sej če smo zlo natančni, hrane tud sploh ne morš wastat (velja tud za Ahmeda), ker jo pač vržeš v kanto, iz kante gre na odlagališče, na odlagališču zgnije, potem to popapca rastlina, rastlino popapca žival, to žival pa poje človek. Ampak če se že gremo...

morbo ::

AC_DC je izjavil:

Lenart, mesto, ki je za povprečnega Lublančana nekje na rangu Kamčatke.
https://www.rtvslo.si/slovenija/lenartc...

Pa ja ne mislite da bo kaviar levica arabce naseljevala v belo Ljubljano? Da bi se petični liberalni akademiki na poti v svoje državne službe, morali prebijat skozi bazar in taharuš gangbang?

phuntaox ::

nagobčnik je izjavil:


Ej, nimam pojma. Sej če smo zlo natančni, hrane tud sploh ne morš wastat (velja tud za Ahmeda), ker jo pač vržeš v kanto, iz kante gre na odlagališče, na odlagališču zgnije, potem to popapca rastlina, rastlino popapca žival, to žival pa poje človek. Ampak če se že gremo...


res nimaš pojma ja.
Hrane ne morš wastat? Koliko pa je stopenj transformacije energije vmes? koliko energije se je pri vsakem tvojem koraku vmes izgubilo? Sklenjen krog, ker si že za prvotno hrano pokuril precej energije, da si jo imel na žlico - pa jo pač f-nes stran!
No biggie, saj pride po x-korakih spet nazaj, ja... Ti sploh veš, kaj je v tisti "zemlji" oz . "kompostu", ki ga prodajajo deponije, vse notri? ... dober tek

nagobčnik ::

phuntaox je izjavil:

nagobčnik je izjavil:


Ej, nimam pojma. Sej če smo zlo natančni, hrane tud sploh ne morš wastat (velja tud za Ahmeda), ker jo pač vržeš v kanto, iz kante gre na odlagališče, na odlagališču zgnije, potem to popapca rastlina, rastlino popapca žival, to žival pa poje človek. Ampak če se že gremo...


res nimaš pojma ja.
Hrane ne morš wastat? Koliko pa je stopenj transformacije energije vmes? koliko energije se je pri vsakem tvojem koraku vmes izgubilo?


Nič. Če se je energija pretvorila v človeku nekoristno obliko, to še ne pomeni, da se je izgubila.

phuntaox ::

nagobčnik je izjavil:


Nič. Če se je energija pretvorila v človeku nekoristno obliko, to še ne pomeni, da se je izgubila.


OK. Energija se seveda ni izgubila, človek je tisti (idiot), ki je izgubil veliko energije za brezveze, torej waster.

nagobčnik ::

Tako je. Še vedno pa človek ni res wastal hrane, ampak jo je pač namesto sebi posredno dal mikrobom, rastlinam, drugim živalim itd. - če gledamo širše. Če pa gledamo z vidika človeka, je pa zgoraj sličica. Ampak vse skupaj je itak relativno OT, zato predlagam, da debate v to smer ne nadaljujemo več.

Zgodovina sprememb…

phuntaox ::

Razloži to sestradanemu človeku. "Eh glej no, po drugi strani smo pa nahranili pestro množico mikro organizmov!" ... :))

Če gledamo dovolj na široko in relativno, je itak vse=vseeno, ker itak bo našega vesolja enkrat konec, potem pa če nastane novo, pa je še sploh vseeno. Ne?

Sicer pa je itak vsega dovolj, oz. preveč, le distribucija je na psu. Zato pa je izkoristek mizeren. Če "podarijo mikrobom" letno 50 mio ton pšenice Indijci...pol je jasno, da imamo presežke, ampak jih ne znamo razporedit, znamo jih pa slabo skladiščit. Ampak biznis as usual pač.

ZaphodBB ::

Razloži to sestradanemu človeku. "Eh glej no, po drugi strani smo pa nahranili pestro množico mikro organizmov!" ...

Za sestradanega človeka je ta uvožena hrana praktično smrtna obsodba. Ker zaradi nje propadajo lokalni pridelovalci hrane.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

noraguta ::

morbo je izjavil:

AC_DC je izjavil:

Lenart, mesto, ki je za povprečnega Lublančana nekje na rangu Kamčatke.
https://www.rtvslo.si/slovenija/lenartc...

Pa ja ne mislite da bo kaviar levica arabce naseljevala v belo Ljubljano? Da bi se petični liberalni akademiki na poti v svoje državne službe, morali prebijat skozi bazar in taharuš gangbang?

Ah šlo je za pomoto v uradnem listu. 😃😃😃😃
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Telbanc ::

jype je izjavil:

Matako> Uživaj v trenutku, dokler traja.

Nazis gonna nazi, with or without me.



Rad bi povedal, da je na moje mnenje o tem da ne bi smeli vzet nobenega begunca več, zelo vplivalo tvoje pisanje in uunega Poldeka.

Nenehno nas posiljuješ, tako kot je Geebels posiljeval nemce, ki so mu na koncu vedno verjeli.

Če sem bil pred debato s teboj še zmeren človek, si me ti in uni Poldek, prepričala ravno nasprotno.

Moje prejšnje prepričanje je bilo (lahko pogledaš moje poste nazaj), da bi lahko nudili skromen dom okoli 500 beguncem. Ki bi se verjetno integrirali v našo lepo Ljubljano.

Po tvojem pisanju tlele, se mi je začel obračat želodec. Tako si me prepričal, da ne smemo vzet nobenega begunca več. Dobro bi bilo tudi, da bi

če se le s pomočjo mehkih metod spraznili vse kapacitete v smeri Turčije.

No, sedaj vidiš kaj si naredil. Še malo in bom "pravi nacist". Če uporabim tvoj priljubljen izraz, ki ga tako rad uporabljaš.......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Utk ::

Moje prejšnje prepričanje je bilo (lahko pogledaš moje poste nazaj), da bi lahko nudili skromen dom okoli 500 beguncem. Ki bi se verjetno integrirali v našo lepo Ljubljano.

Enako. Tisti levičarji, ki verjamejo, da lahko integrirajo vsaj enega, imajo 10,000 Romov na voljo za svoje poskuse. Do zdej jim ni uspelo pri nobenemu.

nagobčnik ::

Oto Pestner ni zadovoljivo integriran?

ZaphodBB ::

Oto Pestner ni zadovoljivo integriran?

Pestnerjeva mama je slovenka, oče pa sint. Boš moral boljši primer najti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

Oto Pestner ni zadovoljivo integriran?

Pestnerjeva mama je slovenka, oče pa sint. Boš moral boljši primer najti.


/\/\.K.

nagobčnik ::

Kaj pa tile? Šteje ali so že preveč bogati za vaš okus?

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

ZaphodBB je izjavil:

Oto Pestner ni zadovoljivo integriran?

Pestnerjeva mama je slovenka, oče pa sint. Boš moral boljši primer najti.


Glej ga, Slovenca, spet je bil zapufan. Se vidi, da ni Rom.

ZaphodBB ::

Kaj pa tile? Šteje ali so že preveč bogati za vaš okus?

Ne vem, ne poznam jih. Samo na podlagi svatbe pa tudi ne morem sklepati o njihovem odnosu do družbe. Oziroma lahko, glede na to da med svati ni bilo videti civilov.

Se vidi, da ni Rom.

Ja če ni. A si ti rasist?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

lisaac ::

nagobčnik je izjavil:

Kaj pa tile? Šteje ali so že preveč bogati za vaš okus?



Ko vidiš svoj denar, kako ga druga manjšina razmetuje po svatbi ... :')

nagobčnik ::

Ne vem, ne poznam jih. Samo na podlagi svatbe pa tudi ne morem sklepati o njihovem odnosu do družbe. Oziroma lahko, glede na to da med svati ni bilo videti civilov.


Čudno, jaz sem videl same civile, pa nobenga uniformiranca.

Ja če ni. A si ti rasist?


Jaz sem ogledalo.

nagobčnik ::

lisaac je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Kaj pa tile? Šteje ali so že preveč bogati za vaš okus?


Ko vidiš svoj denar, kako ga druga manjšina razmetuje po svatbi ... :')


A si Ahmed, da misliš, da je ves denar na svetu tvoj?

jype ::

nagobčnik> Čudno, jaz sem videl same civile, pa nobenga uniformiranca.

V dolenjskem narečju so "civili" vsi tisti, ki niso Romi.

Kljub temu je znatna količina Romov (precej več kot 50% vseh) kvalitetno integriranih, imajo običajne službe in prebivajo v običajnih stanovanjih. Problematičnih je le nekaj specifičnih družin, ki živijo v getih, iz katerih je razmeroma težko pobegniti zaradi vrste dejavnikov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

lisaac ::

nagobčnik je izjavil:

lisaac je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Kaj pa tile? Šteje ali so že preveč bogati za vaš okus?


Ko vidiš svoj denar, kako ga druga manjšina razmetuje po svatbi ... :')


A si Ahmed, da misliš, da je ves denar na svetu tvoj?



zate so le dve opciji ...
1. ali si neumen,da nisi razumel kaj sem hotel povedati
2. ali pa si neumen tako, da nočeš razumeti

v vsakem primeru je rezultat enak, tako da ne bom šel v detajle s tabo =)

nagobčnik ::

Ahmed si, v redu. Malo še zacepetaj, pa gremo naprej.

Zgodovina sprememb…

boolsheat ::

jype je izjavil:

nagobčnik> Čudno, jaz sem videl same civile, pa nobenga uniformiranca.

V dolenjskem narečju so "civili" vsi tisti, ki niso Romi.

Kljub temu je znatna količina Romov (precej več kot 50% vseh) kvalitetno integriranih, imajo običajne službe in prebivajo v običajnih stanovanjih. Problematičnih je le nekaj specifičnih družin, ki živijo v getih, iz katerih je razmeroma težko pobegniti zaradi vrste dejavnikov.


Ja, neverjetno, samo 50% jih je uspešno integriranih pa živijo na tem področju koliko časa? 500+ let? Lahko računamo na 50% integracijo ljudi iz bližnjega vzhoda nekje do leta 2500?
««
29 / 103
»»