» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
26 / 103
»»

yero7 ::

ZaphodBB je izjavil:

Si predstavljate kakšen halo bi bil, če bi se kakšen samomorilski skinhead razstrelil v kaki muslimanski četrti?

Kaj ni zanimivo to da v Evropi namesto, da bi imeli probleme s skinhedi imamo probleme z muslimani.

GrX ::

jype kaj pa boš tokrat natvezil?

ZaphodBB ::

Kaj ni zanimivo to da v Evropi namesto, da bi imeli probleme s skinhedi imamo probleme z muslimani.

Ravno danes zjutraj sem gledal kako Savić posta slikce, ki svarijo pred naciji.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Telbanc ::

http://rs-lat.sputniknews.com/evropa/20...

Menda je bla še ena explozija, poročajo še o drugi eksploziji.

morbo ::

krneki0001 ::

Ja, še ena eksplozija v podzemni. Očitno koordiniran napad.

Sem že pred meseci govoril o tem, da se bo to začelo dogajat, pa so se ljudje smejali, češ sem hodijo samo taki, ki bi radi drugače zaživeli. Ja. res je. To so videli v parizu in sedaj v bruslju.

Zgodovina sprememb…

yero7 ::

ZaphodBB je izjavil:

Kaj ni zanimivo to da v Evropi namesto, da bi imeli probleme s skinhedi imamo probleme z muslimani.

Ravno danes zjutraj sem gledal kako Savić posta slikce, ki svarijo pred naciji.

Sej po eni strani če evropa ne stori nič se bodo sigurno našli naciji. Nevem enostavno se vse je začelo radikalizirat že samo medije pogledamo se ne upajo napisat, da so bili morilci muslimani.

Telbanc ::

morbo ::

Telbanc je izjavil:


Prvi sadovi nekontroliranega spuščanja beguncev so že tukaj. Točno tako kot smo napovedovali.

Ne, "sadovi" današnjega nekontroliranega spuščanja islamistov se bodo pokazali šele čez kakšno desetletje ali dve. Tole so še "sadovi" imigracij izpred 20+ let nazaj.

Danes sporadični bombni napadi, jutri oborožene vstaje v islamskih getih (to kar danes gledaš v Siriji). Evropski akademski kastrati, ki omogočajo delovanje kulta smrti na naših tleh, bodo samo začudeno vili z rokami: le kje smo ga zasrali...???

yero7 ::

Najbolj skrb vzbujajoča stvar je, da večino samomorilcev je 2 ali 3 generacija če to ni dovolj zgovoren podatek, da se te ljudi zelo težko integrira v družbo.

Telbanc ::

morbo je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Prvi sadovi nekontroliranega spuščanja beguncev so že tukaj. Točno tako kot smo napovedovali.

Ne, "sadovi" današnjega nekontroliranega spuščanja islamistov se bodo pokazali šele čez kakšno desetletje ali dve. Tole so še "sadovi" imigracij izpred 20+ let nazaj.

Danes sporadični bombni napadi, jutri oborožene vstaje v islamskih getih (to kar danes gledaš v Siriji). Evropski akademski kastrati, ki omogočajo delovanje kulta smrti na naših tleh, bodo samo začudeno vili z rokami: le kje smo ga zasrali...???


Sej vidiš, povsod cenzura. Zato je tako. Pršlo je dva milijona od tega prvemu milijonu niso sploh pogledali kaj nesejo s sabo, drugega pa niso preverili.

Dokler za tako politiko noben ne bo odgovarjal se bo to nadaljevalo.

morbo ::

yero7 je izjavil:

Najbolj skrb vzbujajoča stvar je, da večino samomorilcev je 2 ali 3 generacija če to ni dovolj zgovoren podatek, da se te ljudi zelo težko integrira v družbo.

Politični islam je nekompatibilen z demokracijo, zato je upanje na integracijo jalovo.

To je kot bi hotel integrirat komunistično / nacistično diktatorstvo v demokracijo. Enostavno does not compute.

Wrop ::

Premalo pozornosti jim je država namenila. Potrebno bi bilo zgraditi več mošej in jih zasuti z denarjem, izobrazbo, stanovanji, avti in ženskami. Pa še nove prijatelje jim bi morali pripeljati z BV. To bi morali narediti.

ZbitaGrinta ::

Še ena explozija na metroju


OPEN THE BORDER

Bellzmet ::

Integracija ja nemogoča. Roko na srce, tudi mi se nikakor ne bi mogli integrirati v njihov način življenja.

Telbanc ::

morbo je izjavil:

yero7 je izjavil:

Najbolj skrb vzbujajoča stvar je, da večino samomorilcev je 2 ali 3 generacija če to ni dovolj zgovoren podatek, da se te ljudi zelo težko integrira v družbo.

Politični islam je nekompatibilen z demokracijo, zato je upanje na integracijo jalovo.

To je kot bi hotel integrirat komunistično / nacistično diktatorstvo v demokracijo. Enostavno does not compute.


To je v Sloveniji, in se vidi da je nemogoče. Sam en se spomni, cenzura na vse medije, brisanje nekompatibilnih postov........zadeva zaudarja vse bolj po nekem blesavem komunizmu.

yero7 ::

morbo je izjavil:

yero7 je izjavil:

Najbolj skrb vzbujajoča stvar je, da večino samomorilcev je 2 ali 3 generacija če to ni dovolj zgovoren podatek, da se te ljudi zelo težko integrira v družbo.

Politični islam je nekompatibilen z demokracijo, zato je upanje na integracijo jalovo.

To je kot bi hotel integrirat komunistično / nacistično diktatorstvo v demokracijo. Enostavno does not compute.

Samo bedaki multikulti bodo še naprej poskušali združit te dve nekompatibilni ideologiji problem je ta, da jih podpira politika.

ZaphodBB ::

Integracija ja nemogoča. Roko na srce, tudi mi se nikakor ne bi mogli integrirati v njihov način življenja.

Intgracija je mogoča a je prišleki nočejo. Levaki pa to dopuščajo v upanju, da se bodo premislili.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

yero7 ::

Bellzmet je izjavil:

Integracija ja nemogoča. Roko na srce, tudi mi se nikakor ne bi mogli integrirati v njihov način življenja.

Mislim da oni nas nebi vprašali za naše mnenje ali si njihov ali pa...

Cervantes ::

Eni pač ne razumete.
Bombašenje je del njihove kulture, ki jo moramo spoštovati in sprejeti.
OPEN THE BORDERS!
ŽIVEL MULTIKULTI!

ZbitaGrinta ::

ZbitaGrinta je izjavil:

90 potential suicide bombers 'roaming' EU, ARRIVED VIA MIGRANT INFLUX - police report




tako da ja ne OPEN THE BORDERS



o tem so poročali včeraj ubistvu so imeli kar prav torej OPEN THE BORDERS

GrX ::

Študentje medicine in inženirji strojništva iz Arabskega sveta so zopet na delu.. V zadnjih nekaj mesecih so nam predstavili njihovo kulturo kot so zlorabe, posiltva, metanje bomb.. Sprašujem se kdaj bomo Slovenci predstavili našo kulturo kot je klekalnje, folklora ipd... Prosim za pojasnila.. Hvala

ZbitaGrinta ::

GrX je izjavil:

Študentje medicine in inženirji strojništva iz Arabskega sveta so zopet na delu.. V zadnjih nekaj mesecih so nam predstavili njihovo kulturo kot so zlorabe, posiltva, metanje bomb.. Sprašujem se kdaj bomo Slovenci predstavili našo kulturo kot je klekalnje, folklora ipd... Prosim za pojasnila.. Hvala


za pojasnila moraš polakat da pridejo strokovnjaki z muslimanskih ved kot so JYPe ali Dice7 ali maco-maco oni bodo odgovorili na tvoja vprašanja

Zgodovina sprememb…

djabi ::

krneki0001 je izjavil:

Ja, še ena eksplozija v podzemni. Očitno koordiniran napad.

Sem že pred meseci govoril o tem, da se bo to začelo dogajat, pa so se ljudje smejali, češ sem hodijo samo taki, ki bi radi drugače zaživeli. Ja. res je. To so videli v parizu in sedaj v bruslju.


Koordiniran napad bo takrat, ko bo naenkrat v več evropskih prestolnicah in večjih mestih odjeknilo več ducat ali sto eksplozij. To je samo uvertura (uvod).

Ampak male ekplozije so brez vezne. Bo potrebno kaj bolj konkretnega.

ZbitaGrinta ::

ravnokar na slo 1 v bruslju ranjen slovenski dimplomat trenutno ga zdraviojo v bruseljski bolnišnici.

AC_DC ::

Belgijski parlament je že sprejel nov sveženj ukrepov, ki daje obveščevalnim službam in policiji večja pooblastila :)) ?

ZbitaGrinta ::

AC_DC je izjavil:

Belgijski parlament je že sprejel nov sveženj ukrepov, ki daje obveščevalnim službam in policiji večja pooblastila :)) ?


kako pravijo po toči je prepozno zvoniti ampak ja OPEN THE BORDERS

boolsheat ::

Cervantes je izjavil:

Eni pač ne razumete.
Bombašenje je del njihove kulture, ki jo moramo spoštovati in sprejeti.
OPEN THE BORDERS!
ŽIVEL MULTIKULTI!


Podpišem!

Naciste pa v fojbe!

maco-maco ::

strokovnjaki z muslimanskih ved
A to dam lahko v CV?
Tole sem v drugi temi napisal
ETA in IRA sta imela podobno urejeno novačenje in teroristična dejanja.
.
zlorabe, posiltva, metanje bomb
Isto sranje, drugo pakovanje.
V preteklosti smo se znebili groznih judovskih bankirjev. Sedaj nekateri v SLO nategujejo lastni narod z veliko hujšimi obrestmi in nategancijami.
Vse kar hočem povedat je, da se ljudi ne sodi kot skupina, ampak kot posameznik. Nevarnost je, če neki skupini pripisujemo slaba dejanja, saj zaradi tega pod preprogo pospravimo ista slaba dejanja nas samih.
Kaj?

ProGo ::

http://www.bbc.com/news/world-australia... "Vse kar hočem povedat je, da se ljudi ne sodi kot skupina, ampak kot posameznik."

Telbanc ::

maco-maco je izjavil:

strokovnjaki z muslimanskih ved
A to dam lahko v CV?
Tole sem v drugi temi napisal
ETA in IRA sta imela podobno urejeno novačenje in teroristična dejanja.
.
zlorabe, posiltva, metanje bomb
Isto sranje, drugo pakovanje.
V preteklosti smo se znebili groznih judovskih bankirjev. Sedaj nekateri v SLO nategujejo lastni narod z veliko hujšimi obrestmi in nategancijami.
Vse kar hočem povedat je, da se ljudi ne sodi kot skupina, ampak kot posameznik. Nevarnost je, če neki skupini pripisujemo slaba dejanja, saj zaradi tega pod preprogo pospravimo ista slaba dejanja nas samih.


To kar pišeš nima realne podlage. Nekej brez veze.

Bistvo problema je, da pokajo bombe po evropi in se streljajo. Nekateri v Sloveniji pa še naprej nategujejo ljudi s takimi traparijami, da glava peče. Mene boli kurac za obresti in judovske bankirje, jaz nočem da grem v Ljubljani na bus in me raznese u čežano.

Da grem z babo po Ljubljani in mi jo posilijo in tko naprej. Ker to se bo začelo dogajat tud pri nas. Prej ali slej ob taki neumni politiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

http://live.finance.si/22999/V-Bruslju-...

Pravkar še ena bomba. Ni konca.

Golaz ::

Evo, pesem, ki lepo opiše trenutno stanje.

"Aleluja! Postajamo Amerika!
Evo, tu so droge, lajdre, orožje, tu je mafija.
Je vedno več nasilja, vedno več krvi.
Nekaj gnilega se plazi med ljudi.
Politika po svoje kvasi,
sodišča delajo počasi.

Ljudje pa pravijo: To mene ne skrbi,
to doleti lahko le druge ljudi, mene pa ne.
Ljudje pa pravijo: To mene ne skrbi,
to doleti lahko le druge ljudi."

Me zanima kako dolgo boste še trdili, da za probleme, ki se dogajajo (množična posilstva, samomorilski napadi, ...) ni kriv Islam ampak posameznik... Dokler se to ne bo zgodilo komu izmed bližnjih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

ProGo ::

Mislim, da je v Bruslju pravkar nastalo nekaj tisoč "nacistov", ki ne bodo nikoli več verjeli liberalni zablodi, da smo vsi ljudje enako kulturni.

Matako ::

ProGo je izjavil:

Mislim, da je v Bruslju pravkar nastalo nekaj tisoč "nacistov", ki ne bodo nikoli več verjeli liberalni zablodi, da smo vsi ljudje enako kulturni.


Da, danes bo šlo veliko aktivistov spat - a zjutraj... kdo ve.

In zapomnite si: Citat
"Eliminacija islama je zanimiv in koristen projekt za človeštvo v tem stoletju. Lotimo se ga."
ste prvič prebrali tukaj!
/\/\.K.

Wrop ::

Telbanc je izjavil:

http://live.finance.si/22999/V-Bruslju-...

Pravkar še ena bomba. Ni konca.


No ja, bila je nadzorovana raztrelitev.
Ni več pametno pustiti kovčka nekje na samem, ker ga kuferfobi s predsodki hitro ožigosajo za sumljivega, nato pa gre v večna lovišča ter vse kar je v njem.

Matako ::

Profesorji bodo nastanjeni na Kodeljevem.
http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/mol...
/\/\.K.

ZbitaGrinta ::

Matako je izjavil:

Profesorji bodo nastanjeni na Kodeljevem.
http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/mol...


a ne bodo teh nelegalnih migrantov izgnali iz slovenije? saj oni prihajajo z varih držav

Matako ::

ZbitaGrinta je izjavil:

Matako je izjavil:

Profesorji bodo nastanjeni na Kodeljevem.
http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/mol...


a ne bodo teh nelegalnih migrantov izgnali iz slovenije? saj oni prihajajo z varih držav


Ne Grinta, lepo bomo šli z njimi na pingpong in plavanje (na Kodeljevem že tiskajo brošurce?)... zvečer pa na taharušco ali dve. V mesto!

Integracija ftw!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

boolsheat ::



WITH KNIVES IN THEIR POCKETS
AND BOMBS IN THEIR HANDS,
THEY'LL BURN DOWN YOUR CITIES
AND YOUR DISNEYLANDS.

ZbitaGrinta ::

Matako je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

Matako je izjavil:

Profesorji bodo nastanjeni na Kodeljevem.
http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/mol...


a ne bodo teh nelegalnih migrantov izgnali iz slovenije? saj oni prihajajo z varih držav


Ne Grinta, lepo bomo šli z njimi na pingpong in plavanje (na Kodeljevem že tiskajo brošurce?)... zvečer pa na taharušco ali dve. V mesto!

Integracija ftw!


AC_DC ::

25 letni 13 letniki ?
Kje so dobili čike in pivo (mladoletnim se bojda ne sme prodajati tovrstna roba ) ?

Matako ::

AC_DC je izjavil:

25 letni 13 letniki ?
Kje so dobili čike in pivo (mladoletnim se bojda ne sme prodajati tovrstna roba ) ?


Ti "Begunski otroci" so kot morski prašički... ki niso niti morski... niti prašički.
/\/\.K.

ProGo ::

Norvežani so pripravljeni, kaj pa mi?
http://speisa.com/modules/articles/inde...

ZbitaGrinta ::

teli napadi so samo začetek samo v nemčiji ne vedo kam je izginilo 130 000 migrantov in 400 000 jih je nelegalno samo v nemčiji tako da jaz sem mnenja OPEN THE BORDERS

ProGo je izjavil:

Norvežani so pripravljeni, kaj pa mi?
http://speisa.com/modules/articles/inde...



mi smo pripravljeni na iskanje noVih hiš za nove migrante za kaj več pa ne torej OPEN THE BORDERS

Zgodovina sprememb…

Matako ::

ProGo je izjavil:

Norvežani so pripravljeni, kaj pa mi?
http://speisa.com/modules/articles/inde...


Cela Evropa bo šla "Full Breivik".

Takrat ne bo dobro biti ahmed.
/\/\.K.

Vanich ::

Darkjaar ::

ProGo ::

Matako je izjavil:

ProGo je izjavil:

Norvežani so pripravljeni, kaj pa mi?
http://speisa.com/modules/articles/inde...


Cela Evropa bo šla "Full Breivik".

Takrat ne bo dobro biti ahmed.


No, Breivik je šel zoper lastno raso in kulturo. Slab primer.

krneki0001 ::

Norway is ready to abandon the Geneva Convention if Sweden collapses. The border will be closed by force, and Swedish refugees will be rejected without the possibility to seek asylum. "We are prepared for the worst," says Prime Minister Erna Solberg.
««
26 / 103
»»