» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
16 / 103
»»

ZbitaGrinta ::

_dice7 je izjavil:

Na Hardvardu so prišli do zaključka, da belcev ne rabijo več na tem planetu in da je najbolje da storimo samomor, ker smo le paraziti na plečih naprednih ras in jih zaviramo pri vzpostavitvi raja na zemlji! Kako bi lahko ugovarjal takim genijem? Harvard! Harvard! Kateri slovenec se lahko pohvali z udeležbo na taki eminentni univerzi?




ti črnci so največji rasisiti pa še fora je da oni mislijo da so lahko da to ni nič narobe
amerika je itak izgubljena
hvala bogu da v evropi med 700 mioljonov ljudi je manj kot 10 mio črncev je pa drugi problem muslimani

Zgodovina sprememb…

_dice7 ::

ZbitaGrinta je izjavil:

ti črnci so največji rasisiti pa še fora je da oni mislijo da so lahko
amerika je itak izgubljena
hvala bogu da v evropi med 700 mioljonov ljudi je manj kot 10 mio črncev je pa drugi problem muslimani


Ah kje, kulturni nesporazum zaradi rasističnih kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bledoličnikov

Race War Daily News

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

jype ::

dailystormer> tvoji bivši.

Nobene bivše partnerke nimam, komot pa prideš k trenutni partnerki, če se z njo zmeniš. Zaupam v njeno presojo.

maco-maco ::

Kakšen bednik si dailystormer. Vzel boš kredit za avto, mene pa ne bi peljal v toplice. Jest se ti že nevem kolk časa ponujam, ti se ogrevaš nad jypetom in njegovo družino. Ljubosumen sem, priznam. Kakšne fetiše maš ti to? Maš rad otroke? Zalezuješ levičarje? Enkrat si ženska, drugič moški. Transvestit?
Kaj?

ZbitaGrinta ::

to je res potreben je referendum

to je preveč pomembno da bi odločalo 90 politikov

s tem bomo morali živeti celo življenje

torej je prav da se naredi referendum in naj se odloči ljudstvo kako in kaj in potem naj se to upošteva

problem rešen

ZaphodBB ::

Kakšen bednik si dailystormer. Vzel boš kredit za avto, mene pa ne bi peljal v toplice. Jest se ti že nevem kolk časa ponujam, ti se ogrevaš nad jypetom in njegovo družino. Ljubosumen sem, priznam. Kakšne fetiše maš ti to? Maš rad otroke? Zalezuješ levičarje? Enkrat si ženska, drugič moški. Transvestit?

Pomojem milenijalc. Dans se identificira kot moški, jutri kot ženska, pojutrišnjem kot jurišni helikopter.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Darkjaar ::

ZaphodBB je izjavil:

Kakšen bednik si dailystormer. Vzel boš kredit za avto, mene pa ne bi peljal v toplice. Jest se ti že nevem kolk časa ponujam, ti se ogrevaš nad jypetom in njegovo družino. Ljubosumen sem, priznam. Kakšne fetiše maš ti to? Maš rad otroke? Zalezuješ levičarje? Enkrat si ženska, drugič moški. Transvestit?

Pomojem milenijalc. Dans se identificira kot moški, jutri kot ženska, pojutrišnjem kot jurišni helikopter.


Politično korekten izraz je gender fluid.

ZbitaGrinta ::

tole je zelo dobra novica

Bruselj bi iz Grčije v države EU-ja premeščal po 6.000 ljudi na mesec

http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/bru...


6000 na mesec mislim da je ravno prava številka.

jype ::

Zbita-Grinta> 6000 na mesec mislim da je ravno prava številka.

6000 na mesec je torej še zaprta meja.

Kul, če temu tako rečete, jaz nimam nič proti.

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:

Zbita-Grinta> 6000 na mesec mislim da je ravno prava številka.

6000 na mesec je torej še zaprta meja.

Kul, če temu tako rečete, jaz nimam nič proti.



seveda je zaprta meja

saj so lepo povedali na EU vrhu kdor bo prišel ilegalno v Evropo bo vrnjen v turčijo in bo zadnji na čakalni listi

torej 6000 ljudi na mesec v evropo to podpišem takoj

to pomeni 72 000 migrantov na leto v evropo je pa zelo velika razlika od lani ko jih je prišlo več kot 1 miljon

ZbitaGrinta ::

če se bo zdaj upoštevalo ta pravila ot so zdaj migranti skoraj da ne bi smeli doseči slovneije

npr če se v makedonijo usper prezračiti 1000 migrantov in jih pol ujamejo jih vrnejo grčijo

ostalih 500 ne bodo spustili v srbijo pa če se še tam kater prezrači čez mejo je potem še hrvaška ki jih bo vračala in potem do slovenije jih bo prišla res peščica

ampak za to treba upoštevati in izvajati šengenska pravila in ne bo problemov in varovati mejo

zdaj se lahko odprejo nove poti npr čez albanijo - od tu naprej so potem dve poti prva po kopnem ampak tukaj se bo spet ustavilo zaradi srbije in hrvaške druga pot je albanija italija tukaj je bolj nevarno 45 morskih milj morja ampak problem je da je italija že preobremenjena z migranti ki prihajajo z afrike

druga pot je pa bolgarija romunija polska ukrajina samo te države pa ne bodo preveč tolerantne z migranti

Fojbiran ::

Darkjaar je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Kakšen bednik si dailystormer. Vzel boš kredit za avto, mene pa ne bi peljal v toplice. Jest se ti že nevem kolk časa ponujam, ti se ogrevaš nad jypetom in njegovo družino. Ljubosumen sem, priznam. Kakšne fetiše maš ti to? Maš rad otroke? Zalezuješ levičarje? Enkrat si ženska, drugič moški. Transvestit?

Pomojem milenijalc. Dans se identificira kot moški, jutri kot ženska, pojutrišnjem kot jurišni helikopter.


Politično korekten izraz je gender fluid.


Ali s starejšim izrazom "crazy", hormonally unballanced, shisofrenic

Telbanc ::

jype je izjavil:

Zbita-Grinta> 6000 na mesec mislim da je ravno prava številka.

6000 na mesec je torej še zaprta meja.

Kul, če temu tako rečete, jaz nimam nič proti.


Meja je zaprta. Kdo bo reskiral tak vzpon rjavih srajc ko v Nemčiji??

Prej boš ti prišel po rokah iz Švedske ko teli begunci do Slovenije.

Super ane, kako se je vse rešlo, sam volitve morajo biti. Kak se vsi politiki bojijo za svoje riti, garant noben begunec ne gre več naprej....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

_dice7 ::

jype je izjavil:

dailystormer> tvoji bivši.

Nobene bivše partnerke nimam, komot pa prideš k trenutni partnerki, če se z njo zmeniš. Zaupam v njeno presojo.


Ja ja, wink wink.

Saj če se ne prijavim pri njej, itak ne boš imel zakonske podlage za prekinitev plačil.
Pa me ja ne boš pustil na cedilu, ko pa sem samo ubogi begunec ki ga je tvoja vzela na toplo :D

jype ::

Slonic-tonic> garant noben begunec ne gre več naprej....

2000 na dan.

Skozi "zaprto mejo".

Zeleni zmagali v Baden-Wuerttemberg.

Sliši se, kot da nacisti precej sanjarite.

dailystormer> Pa me ja ne boš pustil na cedilu, ko pa sem samo ubogi begunec ki ga je tvoja vzela na toplo :D

Jaz ne vršim nadzora nad početjem svoje partnerke. Komot te reveža vzame na toplo, če to želi.

Da je na kakršenkoli način bivša so pa na tvojo žalost zgolj tvoje mokre sanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:

Slonic-tonic> garant noben begunec ne gre več naprej....

2000 na dan.

Skozi "zaprto mejo".

Zeleni zmagali v Baden-Wuerttemberg.

Sliši se, kot da nacisti precej sanjarite.

dailystormer> Pa me ja ne boš pustil na cedilu, ko pa sem samo ubogi begunec ki ga je tvoja vzela na toplo :D

Jaz ne vršim nadzora nad početjem svoje partnerke. Komot te reveža vzame na toplo, če to želi.

Da je na kakršenkoli način bivša so pa na tvojo žalost zgolj tvoje mokre sanje.




kaj ima veze če so zmagali zeleni ali črni ali rumeni v nemčiji?

nemčija ni cela evropa da bodo oni govorili koliko na dan meje se zapriajo 2000 na dan jih bodo dobili če jih bodo šli iskati sami z letali v turčijo in grčijo ja drugače pa sigurno ne pravljic je konec

_dice7 ::

jype je izjavil:

Jaz ne vršim nadzora nad početjem svoje partnerke. Komot te reveža vzame na toplo, če to želi.

Da je na kakršenkoli način bivša so pa na tvojo žalost zgolj tvoje mokre sanje.


Ej, kje si zložil Nutelo, da zmečem tisto topljeno sranje v smeti?

Moja družina ne bo jedla te svinjarije.

To da lažeš da nisi proč od družine, pa tudi ni ravno lep odnos. Ti bom na ZS poslal skupinsko sliko kako smo srečni sedaj skupaj.

ZbitaGrinta ::

pretresljive slike






še ena z naše slovenije

Matej22 ::

jype je izjavil:


Komaj čakam, da Asad še tebe mobilizira.

To bi bil vojni zločin (prisilna mobilizacija v sovražno vojsko, nekaj takega kot so izvajali nacisti med WWII na slovenskem).
Svojo domovino pa bom s ponosom branil pred vsemi sovražniki slovenskega naroda.

jype ::

Matej22> To bi bil vojni zločin (prisilna mobilizacija v sovražno vojsko, nekaj takega kot so izvajali nacisti med WWII na slovenskem).

Nekaj takega Asad izvaja med tistimi Sirci, ki niso Alaviti.

Matej22> Svojo domovino pa bom s ponosom branil pred vsemi sovražniki slovenskega naroda.

Mislim, da utegneš biti ti eden izmed teh sovražnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Telbanc ::

_dice7 je izjavil:

jype je izjavil:

Jaz ne vršim nadzora nad početjem svoje partnerke. Komot te reveža vzame na toplo, če to želi.

Da je na kakršenkoli način bivša so pa na tvojo žalost zgolj tvoje mokre sanje.


Ej, kje si zložil Nutelo, da zmečem tisto topljeno sranje v smeti?

Moja družina ne bo jedla te svinjarije.

To da lažeš da nisi proč od družine, pa tudi ni ravno lep odnos. Ti bom na ZS poslal skupinsko sliko kako smo srečni sedaj skupaj.


Hvala bogu da ste srečni, samo ne razumem nič od tega kaj se je zgodilo, ker nisem skoz na forumu. V bistvu ste vsi srečni, a ni to lepo.

Kdo pa laže se pa ne da ugotoviti. Heh, smešno do amena. Bi pa takoj spoznali hišo tam kje je prej Jurček stanaval, pa če to obesiš sem, pol bomo še mi srečni. Če pa ne, pol bomo vedli kdo laže. Jurček je namreč naredil en kup posnetkov, in parkrat je pripeljal s kolesom do hiše......

Hišno številko prekriješ in to je to....ne kršiš zasebnosti in zakonov, sam miceno slikico daš na net in bomo vedli, resnico.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ProGo ::

@dupe:Reciva takole - Glede na to, da svojih nebuloz nisi podkrepil s citati, v tej debati velja, da je samo v islamu zapisano, da je potrebno nevernike pobijati.
Se pa veselim tvojih dokazov (ki ne bodo v latinščini, ali iz judovske biblije), ki bodo črno na belem pokazali, da je enako zapisano nasilje nad neverniki tudi v krščanski bibliji.

Čudi me, da psevdoliberalci zagovarjajo uvoz takšne (multi)kulture k nam:
http://www.slovenskenovice.si/novice/sv...

Pa pravijo, da lahko njihova žena počne vse kar hoče. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

_dice7 ::

jype je izjavil:

Nekaj takega Asad izvaja med tistimi Sirci, ki niso Alaviti.


Tvoji te ne marajo kaj preveč, oziroma glede na to da praviš da imaš samomorilska nagnjenja, ti bojo uresničili željo:


Jaz te tudi ne maram, ker mi govoriš da moram umreti.

Svet se prebuja. Ti ta posnetek požene kaj strahu v kosti?



Telbanc je izjavil:

Kdo pa laže se pa ne da ugotoviti. Heh, smešno do amena. Bi pa takoj spoznali hišo tam kje je prej Jurček stanaval, pa če to obesiš sem, pol bomo še mi srečni. Če pa ne, pol bomo vedli kdo laže. Jurček je namreč naredil en kup posnetkov, in parkrat je pripeljal s kolesom do hiše......

Hišno številko prekriješ in to je to....ne kršiš zasebnosti in zakonov, sam miceno slikico daš na net in bomo vedli, resnico.


Pa kaj je s tabo. Kaj misliš zakaj je kar na enkrat začel govoriti o selitvi na 'Švedsko' :D

Jaz ne bom dajal nobenih slik, se bomo pa preselili, ker nima samo na forumu pozivov k fojbiranju. Misliš da njegov odnos tu nima povezave z njegovo realnostjo???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _dice7 ()

jype ::

dailystormer> Jaz te tudi ne maram, ker mi govoriš da moram umreti.

Ah, saj ti ni treba umreti. Zgolj nisi dorasel sodobni družbi in potem trpiš. Razumem, kako težko je bit nesramen in zatežen, ko to ni več moderno.

ProGo> Čudi me, da psevdoliberalci zagovarjajo uvoz takšne (multi)kulture k nam:

Ti zagovarjaš genocid, pa ni videt, da se kdaj opravičiš za tako barbarska stališča, potem pa praviš, da je spoštovanje človekovih pravic "zagovarjanje uvoza fašizma".

ProGo> Se pa veselim tvojih dokazov

Če dejstva ignoriraš, ko ti jih predstavim, je to bolj tvoj problem, kot moj. Sem ti napisal, da lahko odpreš novo temo, pa zmečeva ta shizofrena verska besedila not, potem si pa lahko vsak po svoje razlaga, kaj tam piše. Lahko imamo etimološko debato o tem, kaj besede dejansko pomenijo, če te to rajca.

Telbanc ::

_dice7 je izjavil:

jype je izjavil:

Nekaj takega Asad izvaja med tistimi Sirci, ki niso Alaviti.


Tvoji te ne marajo kaj preveč, oziroma glede na to da praviš da imaš samomorilska nagnjenja, ti bojo uresničili željo:


Jaz te tudi ne maram, ker mi govoriš da moram umreti.

Svet se prebuja. Ti ta posnetek požene kaj strahu v kosti?



Telbanc je izjavil:

Kdo pa laže se pa ne da ugotoviti. Heh, smešno do amena. Bi pa takoj spoznali hišo tam kje je prej Jurček stanaval, pa če to obesiš sem, pol bomo še mi srečni. Če pa ne, pol bomo vedli kdo laže. Jurček je namreč naredil en kup posnetkov, in parkrat je pripeljal s kolesom do hiše......

Hišno številko prekriješ in to je to....ne kršiš zasebnosti in zakonov, sam miceno slikico daš na net in bomo vedli, resnico.


Pa kaj je s tabo. Kaj misliš zakaj je kar na enkrat začel govoriti o selitvi na 'Švedsko' :D

Jaz ne bom dajal nobenih slik, se bomo pa preselili, ker nima samo na forumu pozivov k fojbiranju. Misliš da njegov odnos tu nima povezave z njegovo realnostjo???



OK, zdaj se že kar malo bojim sodelovat v debati.

Je pa tko, če si ženska najde drugega, ti ne ostane drugega, kot da si še moški najde drugo punco. Prej ali slej. Tako je življenje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ProGo ::

jype je izjavil:

dailystormer> Jaz te tudi ne maram, ker mi govoriš da moram umreti.

Ah, saj ti ni treba umreti. Zgolj nisi dorasel sodobni družbi in potem trpiš. Razumem, kako težko je bit nesramen in zatežen, ko to ni več moderno.

ProGo> Čudi me, da psevdoliberalci zagovarjajo uvoz takšne (multi)kulture k nam:

Ti zagovarjaš genocid, pa ni videt, da se kdaj opravičiš za tako barbarska stališča, potem pa praviš, da je spoštovanje človekovih pravic "zagovarjanje uvoza fašizma".

ProGo> Se pa veselim tvojih dokazov

Če dejstva ignoriraš, ko ti jih predstavim, je to bolj tvoj problem, kot moj. Sem ti napisal, da lahko odpreš novo temo, pa zmečeva ta shizofrena verska besedila not, potem si pa lahko vsak po svoje razlaga, kaj tam piše. Lahko imamo etimološko debato o tem, kaj besede dejansko pomenijo, če te to rajca.


Torej potrjuješ, da tvojih nebuloz ne moreš potrditi z dokazi, velja. Saj je že vsem tukaj to jasno. Teme pa odpiraj, kolikor ti je ljubo. Ta tema je o begunski krizi, in eden od veljavnih pomislekov v zvezi z islamskimi begunci je agresivna ekspanzionistična naravnanost islama, napisana, črno na belem v koranu, torej je veljaven argument v tej debati. Tvoje nebuloze, da to isto piše tudi v krščanski bibliji, še čakajo na citate. Citati v latinščini, lol. Sem te pa dobro zvil, da tako nizko cviliš. :))

Mislim, da si edini, ki tukaj zagovarja genocid nad Slovenci. Ampak resno. Ostali stojimo na stališču ombrambe narodnostne integritete pred pravicami beguncev, ti pa stojiš na stališču obrambe pravic beguncev pred pravicami lastnega naroda. Sic!

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Matej22> To bi bil vojni zločin (prisilna mobilizacija v sovražno vojsko, nekaj takega kot so izvajali nacisti med WWII na slovenskem).

Nekaj takega Asad izvaja med tistimi Sirci, ki niso Alaviti.



Spet debilizmi tipa jype. Sirijo pred isisom in teroristi branijo kurdi, suniti, šiiti, jazidi, alaviti, kristjani, židje. Je pa vrhovni vodja alavit in je, kot bi to storil vsak izvoljen predsednik države, ukazal mobilizacijo vseh za vojsko sposobnih mladcev. Ti pa sedaj dezertirajo k nam in debili to podpirate. Dezerterji si zaslužijo to, kar si zaslužijo vsi dezerterji - metek v čelo, ne pa socialne, stanovanja in jih ujčkat. Namesto, da bi branili sirijo, bežijo. Sram jih je lahko.

yero7 ::

v Bruslju že poka. Lokalno prebivalstvo naj bi skrivalo in pomagalo islamistom z zavajanjem policije z napačnimi informacijami.

Karaya 52 ::

Prestolnica multikultija je očitno na kolenih in mora tudi francoska policija izvajati akcije po Belgiji. Še malo pa bodo Katarce prosili za pomoč.

razerznak ::

kaj pa če bi vse muslimane deport pa teh problemov nebi imeli? no se najdejo pacienti kot so breivik vendar to je igla v senu
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Cervantes ::

Multikultivator je kmetijski stroj, danes že malo iz mode.
Za vse tiste, ki vam ni bilo jasno, kako Jype priseljence multikultivira.
Ima pa prakticno vse potrebne priključke.

jype ::

ProGo> Torej potrjuješ, da tvojih nebuloz ne moreš potrditi z dokazi, velja.

Ti dejstva kar ignoriraj še naprej.

nebivedu> Spet debilizmi tipa jype.

Dokumentirano s strani več različnih organizacij in na podlagi številnih neodvisnih pričanj, ampak saj verjamem, da dejstva vedno ignoriraš, kadar jih ne moreš umestiti v svoj svetovni nazor.

Cervantes> Ima pa prakticno vse potrebne priključke.

Za vse naciste je isti priključek.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

ProGo> Torej potrjuješ, da tvojih nebuloz ne moreš potrditi z dokazi, velja.

Ti dejstva kar ignoriraj še naprej.

nebivedu> Spet debilizmi tipa jype.

Dokumentirano s strani več različnih organizacij in na podlagi številnih neodvisnih pričanj, ampak saj verjamem, da dejstva vedno ignoriraš, kadar jih ne moreš umestiti v svoj svetovni nazor.

Cervantes> Ima pa prakticno vse potrebne priključke.

Za vse naciste je isti priključek.



Sramuj se lastnih zločinov

jype ::

Fojbiran> Sramuj se lastnih zločinov

Ti si stalinist, ne jaz.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Sramuj se lastnih zločinov

Ti si stalinist, ne jaz.


Pravi tip ki poziva h izvensodnim pobojem.

In potem svizec zavije čokolado.

jype ::

Fojbiran> Pravi tip ki poziva h izvensodnim pobojem.

Pravi tip, ki poziva k izvensodnim pobojem.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Pravi tip ki poziva h izvensodnim pobojem.

Pravi tip, ki poziva k izvensodnim pobojem.


Smo dosegli singularnost zgleda. Lepo da se strinjaš z mano.

jype ::

Fojbiran> Smo dosegli singularnost zgleda. Lepo da se strinjaš z mano.

Če boste pobijali sami sebe, komot (do tega imate pravico). Če boste pobijali begunce, greste v fojbe.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Smo dosegli singularnost zgleda. Lepo da se strinjaš z mano.

Če boste pobijali sami sebe, komot (do tega imate pravico). Če boste pobijali begunce, greste v fojbe.


Dobro da obstaja policija za take kakor si ti.

jype ::

Fojbiran> Dobro da obstaja policija za take kakor si ti.

Ne laskaj si. Policija bo tista, ki vas bo metala v fojbe. Legalno.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Dobro da obstaja policija za take kakor si ti.

Ne laskaj si. Policija bo tista, ki vas bo metala v fojbe. Legalno.


Ker se niso strinjali s jypetom. Kakšna huda pravna podlaga.

Daj vzami tablete

jype ::

Fojbiran> Ker se niso strinjali s jypetom.

Ne. Ker so javno pozivali k poboju ljudi, ki jim ni bil dokazan noben prestopek.

Pa zagovarjali kršenje zakonodaje, ko gre za sprejem ljudi, ki iščejo pomoč v Evropi.

Za to da nimate evropskih vrednot vas pa nihče ne bo kaznoval, brez skrbi.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Ker se niso strinjali s jypetom.

Ne. Ker so javno pozivali k poboju ljudi, ki jim ni bil dokazan noben prestopek.

Pa zagovarjali kršenje zakonodaje, ko gre za sprejem ljudi, ki iščejo pomoč v Evropi.

Za to da nimate evropskih vrednot vas pa nihče ne bo kaznoval, brez skrbi.


Privide imaš. Vse tele begunce lahko sam obdržiš. Jih nobeden noče.

jype ::

Fojbiran> Privide imaš. Vse tele begunce lahko sam obdržiš. Jih nobeden noče.

Država jih mora.

Obdržim jih toliko, kolikor jih lahko preskrbim.

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Privide imaš. Vse tele begunce lahko sam obdržiš. Jih nobeden noče.

Država jih mora.

Obdržim jih toliko, kolikor jih lahko preskrbim.


Koliko jih imaš trenutno v hiši ti rasist ? Če je ta številka 0 greš v fojbo. TAKOJ !

jype ::

Fojbiran> Koliko jih imaš trenutno v hiši ti rasist ? Če je ta številka 0 greš v fojbo. TAKOJ !

Trenutno imam štiri ekonomske migrante.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Koliko jih imaš trenutno v hiši ti rasist ? Če je ta številka 0 greš v fojbo. TAKOJ !

Trenutno imam štiri ekonomske migrante.


Te pridemo zjutraj iskat.

jype ::

Fojbiran> Te pridemo zjutraj iskat.

Zakaj pa zjutraj? Zdajle je ura za črnorokce.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Spet debilizmi tipa jype.

Dokumentirano s strani več različnih organizacij in na podlagi številnih neodvisnih pričanj, ampak saj verjamem, da dejstva vedno ignoriraš, kadar jih ne moreš umestiti v svoj svetovni nazor.


Ti ignoriraš dejstvo, da se pod Asadom borijo vsi, tako kurdi, alaviti, suniti, šiiti, jazidi, kristjani,...
Le zakaj vsi, če pa vse zatira, kot to trdite nekateri?

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Torej potrjuješ, da tvojih nebuloz ne moreš potrditi z dokazi, velja.

Ti dejstva kar ignoriraj še naprej.


Kakšna dejstva? Tvoje blodnje so dejstva? Daj citate, pa se lahko pogovarjava naprej.
««
16 / 103
»»