» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
17 / 103
»»

ZaphodBB ::

Dejstvo je, da so tile naši brezmožganski aktivisti uporabni idioti, ki bodo prvi pred zidom, ko bo prišla revolucija:
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Telbanc ::

jype je izjavil:

dailystormer> tvoji bivši.

Nobene bivše partnerke nimam, komot pa prideš k trenutni partnerki, če se z njo zmeniš. Zaupam v njeno presojo.


Tole zgleda potem, da si mel do zdaj le eno punco?? Pri teh letih je zadeva le mal hecna.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Cervantes ::

ProGo je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Torej potrjuješ, da tvojih nebuloz ne moreš potrditi z dokazi, velja.

Ti dejstva kar ignoriraj še naprej.


Kakšna dejstva? Tvoje blodnje so dejstva? Daj citate, pa se lahko pogovarjava naprej.

Dejstvo je, da gre res za blodnje, tudi s citati.

_dice7 ::

Telbanc je izjavil:

jype je izjavil:

dailystormer> tvoji bivši.

Nobene bivše partnerke nimam, komot pa prideš k trenutni partnerki, če se z njo zmeniš. Zaupam v njeno presojo.


Tole zgleda potem, da si mel do zdaj le eno punco?? Pri teh letih je zadeva le mal hecna.


Saj se konstantno hvali s tem, kako je v življenju imel (poudarek na pretekliku) samo eno.
In potem se čudi kako ga je napodila, ko se je pred otroki ves penast drl, da je treba 85% slovencev pobiti, ker so proti invaziji muslimanov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

ProGo ::

Ne, žalostna stvar pri dupetu je ta, da na eni strani penasto zagovarja rigorozno spoštovanje mednarodnih zavez in konvencij o begunskih pravicah, na drug strani pa promovira kršenje zakona o varnosti v cestnem prometu ("ker meni ne ustreza"). Jah, takim ljudem se reče kako? H......

ZaphodBB ::

Ja tako zgledajo amoralni moralisti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

ProGo je izjavil:

Ne, žalostna stvar pri dupetu je ta, da na eni strani penasto zagovarja rigorozno spoštovanje mednarodnih zavez in konvencij o begunskih pravicah, na drug strani pa promovira kršenje zakona o varnosti v cestnem prometu ("ker meni ne ustreza"). Jah, takim ljudem se reče kako? H......


Ne drži da promovira samo kršenje zakonov o varnosti v cestnem prometu. On promovira že od začetka tudi kršenje zakonov o šengenskih zunanjih mejah.

jype ::

ProGo> Kakšna dejstva? Tvoje blodnje so dejstva? Daj citate, pa se lahko pogovarjava naprej.

Sem že. O verskih besedilih očitno veš daleč premalo, da vztrajaš o debati v temi, ki za to ni primerna, pa jasno pove, da naivno poskušaš trolat.

Slonic-tonic> Tole zgleda potem, da si mel do zdaj le eno punco?? Pri teh letih je zadeva le mal hecna.

Popolnoma. Žal nisem dobil navodil, da bi jih moral imeti več. Ti si verjetno premožen musliman, glede na to da te to dejstvo vznemirja. Jaz v resnici ne trdim, da sem kadarkoli kogarkoli "imel", ker to implicira, da taka zveza pomeni kakršnokoli dolžnost, pa to ni res.

ProGo> na eni strani penasto zagovarja rigorozno spoštovanje mednarodnih zavez in konvencij o begunskih pravicah, na drug strani pa promovira kršenje zakona o varnosti v cestnem prometu

Vedno, kadar se kdo poskuša okleniti rešilne bilke, občutim notranje zadovoljstvo, saj vem, da dejansko nima smiselnih argumentov, ne le, da jih ne zna predstaviti.

dailystormer> poudarek na pretekliku

Verjamem, da si srčno želiš, da bi tudi ob tebi kakšno lepo dekle vztrajalo, ne da bi bilo k temu prisiljeno, ampak trenutno ti lahko z veliko gotovostjo povem, da si na napačni poti.

ZaphodBB> Ja tako zgledajo amoralni moralisti.

Reče tip, ki ga tako rajca opazovanje podajanja otrok po deroči reki v medijih, da si kar ne more pomagat, da si ne bi želel še več tega.

nebivedu> Ne drži da promovira samo kršenje zakonov o varnosti v cestnem prometu. On promovira že od začetka tudi kršenje zakonov o šengenskih zunanjih mejah.

Če zakonov ne poznaš, potem se je trivialno tako zelo motiti glede njihovega kršenja, kot se motite zagovorniki uvedbe šerijatskega prava v Evropo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

Mufasa ::

Ah daj ko bote še dupeta nagnal da bo nehal pisat v slotech... morebiti potem naredi Thomas svoj 2nd coming in bodo debate vsaj malo bolj konstruktivne?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Če zakonov ne poznaš, potem se je trivialno tako zelo motiti glede njihovega kršenja, kot se motite zagovorniki uvedbe šerijatskega prava v Evropo.


Očitno ne poznaš zakonov tukaj samo in izključno ti.

jype ::

nebivedu> Očitno ne poznaš zakonov tukaj samo in izključno ti.

Sem jih v lanski temi citiral. Ni pomagalo, ker nacisti niste pismeni.

V tej temi jih je tudi že nekdo, a nepismenost ostaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_dice7 ::

jype je izjavil:

Sem že. O verskih besedilih očitno veš daleč premalo, da vztrajaš o debati v temi, ki za to ni primerna, pa jasno pove, da naivno poskušaš trolat.

dailystormer> poudarek na pretekliku

Verjamem, da si srčno želiš, da bi tudi ob tebi kakšno lepo dekle vztrajalo, ne da bi bilo k temu prisiljeno, ampak trenutno ti lahko z veliko gotovostjo povem, da si na napačni poti.


Ej jype, v katerem jeziku je že napisana Biblija? Kot strokovnjak za religijo boš ja vedel, zadnjič si se le hecal a ne? Meni se zdi da si ti strokovnjak edino za islam. Lažeš, zavajaš, pozivaš na poboj infidelov...

No ja, če bo vztrajala pri meni ne vem, konec koncev se tudi sam lahko premislim. Kar je pomembno je da pri tebi dokazano ni vztrajala.

AC_DC ::

jype je izjavil:

Matej22> To bi bil vojni zločin (prisilna mobilizacija v sovražno vojsko, nekaj takega kot so izvajali nacisti med WWII na slovenskem).

Nekaj takega Asad izvaja med tistimi Sirci, ki niso Alaviti.

Matej22> Svojo domovino pa bom s ponosom branil pred vsemi sovražniki slovenskega naroda.

Mislim, da utegneš biti ti eden izmed teh sovražnikov.

70% SAA vojske predstavljajo suniti.

jype ::

dailystormer> Ej jype, v katerem jeziku je že napisana Biblija?

Tista, katere prevode berete vi? V latinščini.

dailystormer> dokazano

Edu link, da vidimo te tvoje dokaze!

Fojbiran> Tepi kriminalce, ne državljanov. Če 500EUR bankovce uporabljajo kriminalci to ni naš problem.

Ko bi vsaj za begunce veljalo isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_dice7 ::

jype je izjavil:


dailystormer> dokazano

Edu link, da vidimo te tvoje dokaze!


Čakaj malo, tebi naj dokažem da te je tvoja prisilno izselila? Si spet pozabil vzeti tablete...

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Kakšna dejstva? Tvoje blodnje so dejstva? Daj citate, pa se lahko pogovarjava naprej.

Sem že. O verskih besedilih očitno veš daleč premalo, da vztrajaš o debati v temi, ki za to ni primerna, pa jasno pove, da naivno poskušaš trolat.

Daj citate, pa se lahko pogovarjava naprej. Tvoje vedenje o biblijah je pa itak pod vsakim nivojem.

ProGo> na eni strani penasto zagovarja rigorozno spoštovanje mednarodnih zavez in konvencij o begunskih pravicah, na drug strani pa promovira kršenje zakona o varnosti v cestnem prometu

Vedno, kadar se kdo poskuša okleniti rešilne bilke, občutim notranje zadovoljstvo, saj vem, da dejansko nima smiselnih argumentov, ne le, da jih ne zna predstaviti.

Torej ne zanikaš moje trditve, temelječe na tvojih kontradiktornih izjavah, da si hinavec?
Rešilne bilke kot so naprimer, citiranje židovske literature ali pastanje nekih latinskih izjav v debati o islam-krščanstvu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Telbanc ::

jype je izjavil:




Slonic-tonic> Tole zgleda potem, da si mel do zdaj le eno punco?? Pri teh letih je zadeva le mal hecna.

Popolnoma. Žal nisem dobil navodil, da bi jih moral imeti več. Ti si verjetno premožen musliman, glede na to da te to dejstvo vznemirja. Jaz v resnici ne trdim, da sem kadarkoli kogarkoli "imel", ker to implicira, da taka zveza pomeni kakršnokoli dolžnost, pa to ni res.



Obešaš se na posamezne besede, ker ti je zmanjkalo sape.

http://www.slovenskenovice.si/lifestyle...

"Pri tem poudarja, da so mnogi devištvo zavestno izbrali, najpogosteje zaradi vere. Pri drugih je to posledica spleta naključji. Obstajajo namreč moški, ki so se odločili počakati pravo damo ali pa so bili v letih, ko so njihovi vrstniki nabirali prve izkušnje, preveč sramežljivi, da bi se podali v telesno ljubezen. Ko spoznajo, da je »njihov čas« minil, se vse težje spustijo v prvi spolni odnos, na koncu pa se prenehajo truditi, saj se ne želijo zdeti čudaki, ampak svojo skrivnost raje obdržijo zase."

Drgač ni to nič hudega in je popolnoma normalno, če žensko prtisneš mal kasnej. Sam si predstavljam, da si mel dolga leta "teniški" komelec sigurno. Bogi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

jype ::

ProGo> Kuraaaaaaaaaaaaaatz!

Če niti citirat ne znaš, potem je debata nemogoča.

dailystormer> Čakaj malo, tebi naj dokažem da te je tvoja prisilno izselila? Si spet pozabil vzeti tablete...

Pojma nimam, kaj moraš dokazat, ampak prej si napisal, da je nekaj dokazano, pa me zgolj zanima, kako je dokazano.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Kuraaaaaaaaaaaaaatz!

Če niti citirat ne znaš, potem je debata nemogoča.


A je tako? To je tvoja rešilna bilka, da ne znam formatirat odgovora? Dokaj žalostno.

Veš kdaj se pa meni zdi debata nemogoča? Ko ljudem, ki podpirajo zmanjšanje pretoka neznanih ljudi skozi mejo, začneš groziti z množičnimi poboji. Kdo je tu večji nacist? Po moje si največji nacist tukaj ravno ti, saj edini javno pozivaš k pobojem Slovencev. Zdaj rabimo samo še enega pravnika, ki se mu da, da najde vse znake KD v tvojih izjavah in to je to.

_dice7 ::

jype je izjavil:



jype je danes ob 12:30:29 izjavil:


dailystormer> dokazano

Edu link, da vidimo te tvoje dokaze!

...

dailystormer> Čakaj malo, tebi naj dokažem da te je tvoja prisilno izselila? Si spet pozabil vzeti tablete...

Pojma nimam, kaj moraš dokazat, ampak prej si napisal, da je nekaj dokazano, pa me zgolj zanima, kako je dokazano.


OK, dejansko gre to naprej do že veš koga. Ker se ti je očitno popolnoma sfuzljalo in rabiš strokovno pomoč. Če se ne boš oglašal na telefonske klice tvojega psihiatra potem veš da boš izgubil službo????

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

jype ::

Slonic-tonic> Drgač ni to nič hudega in je popolnoma normalno, če žensko prtisneš mal kasnej. Sam si predstavljam, da si mel dolga leta "teniški" komelec sigurno. Bogi.

Zanimivo, jaz sem pa vedno verjel v sporazumne spolne odnose in da je pametno previdno izbirat spolne partnerje, ker potem ni potrebe po uporabi štorastih načinov kontracepcije, ponosen sem pa tudi na dejstvo, da nisem okužen z nobenim herpesom, ne prenašam HPV in se tudi nikoli nisem okuži z nobeno drugo spolno prenosljivo boleznijo. Videti je, da so tisti muslimani, ki jih tako radi lepite kot primer povprečja, precej bolj prilagojeni tvojemu načinu življenja, kot mojemu. Morda bo res nekaj na tem, da se bojite konkurence. Prepričan sem, da bi Freud znal pojasniti, da vas pesti, da imate majhne penise.

Ker spolno življenje delim s partnerko, o njem težko povem karkoli, ne da bi s tem posegal v njeno pravico do zasebnosti, če bi se pa zgolj samozadovoljeval bi ti pa z veseljem povedal vse o tem, da bi razblinil dvome, ki te tako pestijo.

dailystormer> Če se ne boš oglašal na telefonske klice tvojega psihiatra potem veš da boš izgubil službo????

Nisem zaposlen, ker sem sebi in družini stabilno finančno prihodnost in geografsko neodvisnost že zagotovil. Upam, da to kdaj uspe tudi tebi.

ProGo> A je tako? To je tvoja rešilna bilka, da ne znam formatirat odgovora? Dokaj žalostno.

Ne, v resnici samo veliko težje citiram tvoje besedilo, kadar je videti, kot da je moje.

ProGo> Ko ljudem, ki podpirajo zmanjšanje pretoka neznanih ljudi skozi mejo, začneš groziti z množičnimi poboji.

Nikomur takemu nisem grozil. Grozil sem le tistim, ki so pozivali k uporabi smrtonosne sile zoper ljudi, ki neoboroženi prečkajo mejo na poljuben način in ki zagovarjajo porabljanje sredstev za nedelujoče rešitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Telbanc ::

jype je izjavil:

Slonic-tonic> Drgač ni to nič hudega in je popolnoma normalno, če žensko prtisneš mal kasnej. Sam si predstavljam, da si mel dolga leta "teniški" komelec sigurno. Bogi.

Zanimivo, jaz sem pa vedno verjel v sporazumne spolne odnose in da je pametno previdno izbirat spolne partnerje, ker potem ni potrebe po uporabi štorastih načinov kontracepcije, ponosen sem pa tudi na dejstvo, da nisem okužen z nobenim herpesom, ne prenašam HPV in se tudi nikoli nisem okuži z nobeno drugo spolno prenosljivo boleznijo. Videti je, da so tisti muslimani, ki jih tako radi lepite kot primer povprečja, precej bolj prilagojeni tvojemu načinu življenja, kot mojemu. Morda bo res nekaj na tem, da se bojite konkurence. Prepričan sem, da bi Freud znal pojasniti, da vas pesti, da imate majhne penise.

Ker spolno življenje delim s partnerko, o njem težko povem karkoli, ne da bi s tem posegal v njeno pravico do zasebnosti, če bi se pa zgolj samozadovoljeval bi ti pa z veseljem povedal vse o tem, da bi razblinil dvome, ki te tako pestijo.


Bog pomagaj kam gre ta slo tech.....

V temi o beguncih se debatira o tem, kdo komu prtiska bivšo. Kdo je bolj nor in zgleda da se bo še nadaljevalo.

Slo tech postaja vedno bolj podoben rumenemu tisku.

Veš kaj pomeni, če je človek verbalno extremno agresiven???

Da mu nekaj manjka. Saj veš kaj mislim. Ta manjko potem vpliva na naše življenje, postanemo razdražljivi, grozimo z fojbami, in takonaprej...

http://svet24.si/clanek/zanimivosti/zdr...

"Ker nas vsakodnevno bombardirajo s številnimi raziskavami, povezanimi s spolnostjo, gotovo vsi vemo, da je seks dober za psihično in fizično zdravje človeka. Kaj pa se z vami lahko zgodi, če v vaši postelji zavlada suša? Raziskave kažejo, da nereden seks na ljudi učinkuje res porazno."

Mislim da smo odkrili bistvo tvoje verbalne agresivnosti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ohnowhy ::

Se opravičujem, ker spet vpadam v tole temo, vseeno malo obzirnosti do Jypeta. :)

Saj v resnici ni slab človek, je tudi razgledan, mogoče sicer v svoji vznesenosti želi malo prehiteti čas in
bi rad hitro nekaj, kar je najbrž neizogibno na dolgi rok, vendar potrebuje postopnost, če se želimo izogniti težavam.

Telbanc ::

ohnowhy je izjavil:

Se opravičujem, ker spet vpadam v tole temo, vseeno malo obzirnosti do Jypeta. :)

Saj v resnici ni slab človek, je tudi razgledan, mogoče sicer v svoji vznesenosti želi malo prehiteti čas in
bi rad hitro nekaj, kar je najbrž neizogibno na dolgi rok, vendar potrebuje postopnost, če se želimo izogniti težavam.


Ja se popolnoma strinjam, da smo pregrobi z njim. Seveda tud se strinjam da je na dolgi rok potrebno in neizogibno postavit še višjo ograjo na meji.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

jype ::

fartman> vendar potrebuje postopnost, če se želimo izogniti težavam.

Ja, evo, glas razuma: Dajmo še malo pobijat ljudi, da ne bomo prehitro nehali.

Slonic-tonic> Veš kaj pomeni, če je človek verbalno extremno agresiven???

Vem. Da je nacist. Vem tudi, da je treba takim nasprotovati, ker če se jih ignorira, naredijo ogromno sranja.

Slonic-tonic> Mislim da smo odkrili bistvo tvoje verbalne agresivnosti.

Očitno res, le postopek ste malo zašuštrali. Jaz nasprotujem agresivnosti nacistov, mladih in starih, ki očitno ne znajo zadostiti družbenim, higienskim in intelektualnim standardom, ki bi jim omogočili redne spolne odnose. Vsekakor sprejemam dejstvo, da bi bili zelo verjetno bistveno manj agresivni, zagrenjeni in IMO tudi manj butasti, če bi to možnost imeli, a ker mora spolni odnos ostati sporazumen, žal ni druge možnosti, kot da najprej odrastete, da vas bo potem potencialna partnerka končno lahko obrajtala.

Slonic-tonic> Seveda tud se strinjam da je na dolgi rok potrebno in neizogibno postavit še višjo ograjo na meji.

Vidiš, ti tudi ne razumeš: Višja ko je ograja, bolj boste agresivni tisti, ki ste skriti za njo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

fartman> vendar potrebuje postopnost, če se želimo izogniti težavam.

Ja, evo, glas razuma: Dajmo še malo pobijat ljudi, da ne bomo prehitro nehali.


Razumeš pač tako, kot želiš razumeti, za razlago ne vprašaš. Pač, tvoj problem.

jype ::

fartman> Razumeš pač tako, kot želiš razumeti, za razlago ne vprašaš. Pač, tvoj problem.

Tolerirat nasilja nam ni treba nikoli, ne glede na to kako nujno se komu zdi.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

fartman> Razumeš pač tako, kot želiš razumeti, za razlago ne vprašaš. Pač, tvoj problem.

Tolerirat nasilja nam ni treba nikoli, ne glede na to kako nujno se komu zdi.


Edini, ki tukaj omenja nasilje, si ti, jaz sem omenil postopnost, ti pa v tem, zanimivo, pa ne preveč, vidiš nasilje.

jype ::

fartman> Edini, ki tukaj omenja nasilje, si ti, jaz sem omenil postopnost, ti pa v tem, zanimivo, pa ne preveč, vidiš nasilje.

Ne, zagotavljam ti, da jaz nisem edini, ki omenja nasilje. Če debatiraš izključno z mano, potem si v napačni temi. V tej temi mnogi pozivajo k temu, da Slovenija in Evropa prenehata spoštovati lasten pravni red, ker se njim zdi škoda denarja, da bi ljudem v stiski zagotovili osnovno eksistenco medtem ko preverjamo, ali so upravičeni do mednarodne pomoči oziroma ali smejo legalno poiskati delo v EU. Nespoštovanje pravnega reda je državno nasilje že samo po sebi (vem, da kot nekdo, ki mu Jugoslavija ni bila pri srcu, to zagotovo razumeš), hkrati pa pozivajo tudi k direktnemu fizičnemu nasilju, ki naj bi "ustavilo teroriste", kar je seveda absurd: Teroristi imajo sredstva, ki jim omogočajo prečkanje mej na načine, ki ne puščajo blata in vode v čevljih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

_dice7 ::

Teenage migrant 'rapes Austrian mother, 52, and is immediately caught by police after insisting she took his phone number'

She was just ringing the doorbell when she was grabbed from behind, and then dragged to a nearby lawn.

Police said she was stripped naked and raped for 15 minutes after being dragged behind the building.

Afterwards, her attacker forced her to exchange telephone numbers with him, and insisted that she save his number in her phone before running off.


Kot beli moški se izjemno sramujem da sem s svojim belim privilegijem dobesedno prisilil tega kulturnega bogatilca, da se je zatekel v tako početje in upam da bojo kaznovali mene in ne to ubogo zmedeno dete.

jype je izjavil:

fartman> Edini, ki tukaj omenja nasilje, si ti, jaz sem omenil postopnost, ti pa v tem, zanimivo, pa ne preveč, vidiš nasilje.

Ne, zagotavljam ti, da jaz nisem edini, ki omenja nasilje.


Torej priznaš da pozivaš k nasilju. Odlično, upam da te bojo zaklenili iz teme!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _dice7 ()

jype ::

dailystormer> Kot beli moški se izjemno sramujem da sem s svojim belim privilegijem dobesedno prisilil tega kulturnega bogatilca, da se je zatekel v tako početje in upam da bojo kaznovali mene in ne to ubogo zmedeno dete.

Jaz kot državljan EU razumem, da gre za zločin, ki bo kaznovan v skladu z zakonodajo. Razumem tudi, da otroci, ki prečkajo deročo reko v Makedoniji, niso odgovorni zanj, čeprav so kaznovani s fizičnim trpljenjem.

dailystormer> Torej priznaš da pozivaš k nasilju. Odlično, upam da te bojo zaklenili iz teme!

Govor o nasilju nikakor ni obvezno tudi pozivanje k nasilju. Seveda sem si privoščil tudi poziv k nasilju, a le kot direktno repliko na poziv k nasilju.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Očitno ne poznaš zakonov tukaj samo in izključno ti.

Sem jih v lanski temi citiral. Ni pomagalo, ker nacisti niste pismeni.

V tej temi jih je tudi že nekdo, a nepismenost ostaja.


Največ s tvoje strani.

Golaz ::

Se lahko lepo prosim osredotočimo na begunsko tematiko in debato nadaljujemo konstruktivno (kolikor je pač mogoče...)?

Jype, se strinjaš z naslednjimi predlogi?
- VSE ekonomske migrante in sirske dezerterje naj se izseli in zavrne prihod ljudi brez ustreznih dokumentov.
- Zavetje za Sirske begunce naj se nudi samo in izključno otrokom, ženskam in moškim, ki niso sposobni za boj v Siriji.
- Sirske begunce naj se vrne v Sirijo, ko pride v državi v umiritve razmer.
- Preverjanje izvorne države ljudi naj se opravlja v Turčiji.

In pa za poslastico, v Sloveniji bi uvedel, nekaj takega tako kot imajo v Švici, izgon tujcev če storijo hujše kaznivo dejanje. Vsak teden preberem v časopisu, kako je en Xić zaštihal/ustrelil/brutalno pretepel Yića. Pomojem bi kriminal v Sloveniji drastično upadel.

jype ::

Golaz> - VSE ekonomske migrante in sirske dezerterje naj se izseli in zavrne prihod ljudi brez ustreznih dokumentov.

Ne! Vsakega posebej je treba zakonito obravnavat. Če se ugotovi, da mu v domovini grozi diskriminacija na podlagi vere, sekte ali česarkoli drugega, potem je upravičen do mednarodne zaščite po konvenciji UNHCR o beguncih in ga ne smemo izseliti iz EU. Če tak človek pride na mejo brez dokumentov, se mu dokumente (skupaj z odvzemom biometričnih podatkov) na mestu izda. To že počnemo, a bistveno premalo integrirano, da bi EU to kar najbolj koristilo pri ugotavljanju identitete na celotnem ozemlju EU in sledenju tistih, ki so jih že obravnavali organi pregona.

Golaz> - Zavetje za Sirske begunce naj se nudi samo in izključno otrokom, ženskam in moškim, ki niso sposobni za boj v Siriji.

Ne! Zavetje za begunce se nudi na podlagi individualne ogroženosti, ne na podlagi nacionalne pripadnosti, starosti ali katerekoli druge arbitrarne lastnosti posameznika. Glede na poročila o tem, da sirska vlada prisilno mobilizira ljudi in jih pošilja na fronto, kjer jim je ukazano streljati na civiliste, ali pa so nesmiselno izpostavljeni visoki nevarnosti, je treba resno obravnavati tudi vse moške, ki pobegnejo pred takim režimom.

Golaz> - Sirske begunce naj se vrne v Sirijo, ko pride v državi v umiritve razmer.

Tistim, ki si tega želijo, je vsekakor pametno omogočiti vrnitev in jim nuditi tudi pomoč pri rekonstrukciji države, tako v gradbenem in infrastrukturnem smislu, kot tudi politično. Tisti, ki želijo ostati in so do tega po zakonu upravičeni (zakon je glede tega v skoraj vsaki državi EU drugačen, v večini primerov lahko ostanejo tisti, ki imajo delovno dovoljenje in redno zaposlitev), IMO morajo imeti možnost, da ostanejo, komot se pa sprejme zakon, ki jim ponudi spodbudo, da se vrnejo v domovino.

Golaz> - Preverjanje izvorne države ljudi naj se opravlja v Turčiji.

To bi se vsekakor moralo, a ker Turčija ni v EU je nanjo vplivat bistveno težje, popuščat Turčiji je pa izrazito nehvaležno, glede na njihovo prakso v zvezi s človekovimi pravicami in diskriminacijo.

Golaz> In pa za poslastico, v Sloveniji bi uvedel, nekaj takega tako kot imajo v Švici, izgon tujcev če storijo hujše kaznivo dejanje.

Tak zakon v Sloveniji že imamo. Pri tem nismo nič posebnega: Vse države v EU imajo podobno zakonodajo, glavni razlog, da se storilcev ne izžene takoj, je pa čisto praktičen: V zaporu znotraj EU so pod nadzorom, ob izgonu pa zelo hitro zopet postanejo ilegalni prebežniki, ki jih je težko zadržati, ker praktično nikoli niso del migrantskih tokov (kjer policisti redno preverjajo biometrične podatke).

Golaz> Vsak teden preberem v časopisu, kako je en Xić zaštihal/ustrelil/brutalno pretepel Yića. Pomojem bi kriminal v Sloveniji drastično upadel.

Motiš se. Ogromno večino kriminala v Sloveniji izvedejo kleni staroselci. Ne zaupaj senzacionalističnemu tisku, preveri dejstva: Policija vodi statistiko, bodi vzoren državljan in se pozanimaj!

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Golaz> - VSE ekonomske migrante in sirske dezerterje naj se izseli in zavrne prihod ljudi brez ustreznih dokumentov.

Ne! Vsakega posebej je treba zakonito obravnavat. Če se ugotovi, da mu v domovini grozi diskriminacija na podlagi vere, sekte ali česarkoli drugega, potem je upravičen do mednarodne zaščite po konvenciji UNHCR o beguncih in ga ne smemo izseliti iz EU. Če tak človek pride na mejo brez dokumentov, se mu dokumente (skupaj z odvzemom biometričnih podatkov) na mestu izda. To že počnemo, a bistveno premalo integrirano, da bi EU to kar najbolj koristilo pri ugotavljanju identitete na celotnem ozemlju EU in sledenju tistih, ki so jih že obravnavali organi pregona.

Golaz> - Zavetje za Sirske begunce naj se nudi samo in izključno otrokom, ženskam in moškim, ki niso sposobni za boj v Siriji.

Ne! Zavetje za begunce se nudi na podlagi individualne ogroženosti, ne na podlagi nacionalne pripadnosti, starosti ali katerekoli druge arbitrarne lastnosti posameznika. Glede na poročila o tem, da sirska vlada prisilno mobilizira ljudi in jih pošilja na fronto, kjer jim je ukazano streljati na civiliste, ali pa so nesmiselno izpostavljeni visoki nevarnosti, je treba resno obravnavati tudi vse moške, ki pobegnejo pred takim režimom.

Golaz> - Sirske begunce naj se vrne v Sirijo, ko pride v državi v umiritve razmer.

Tistim, ki si tega želijo, je vsekakor pametno omogočiti vrnitev in jim nuditi tudi pomoč pri rekonstrukciji države, tako v gradbenem in infrastrukturnem smislu, kot tudi politično. Tisti, ki želijo ostati in so do tega po zakonu upravičeni (zakon je glede tega v skoraj vsaki državi EU drugačen, v večini primerov lahko ostanejo tisti, ki imajo delovno dovoljenje in redno zaposlitev), IMO morajo imeti možnost, da ostanejo, komot se pa sprejme zakon, ki jim ponudi spodbudo, da se vrnejo v domovino.

Golaz> - Preverjanje izvorne države ljudi naj se opravlja v Turčiji.

To bi se vsekakor moralo, a ker Turčija ni v EU je nanjo vplivat bistveno težje, popuščat Turčiji je pa izrazito nehvaležno, glede na njihovo prakso v zvezi s človekovimi pravicami in diskriminacijo.

Golaz> In pa za poslastico, v Sloveniji bi uvedel, nekaj takega tako kot imajo v Švici, izgon tujcev če storijo hujše kaznivo dejanje.

Tak zakon v Sloveniji že imamo. Pri tem nismo nič posebnega: Vse države v EU imajo podobno zakonodajo, glavni razlog, da se storilcev ne izžene takoj, je pa čisto praktičen: V zaporu znotraj EU so pod nadzorom, ob izgonu pa zelo hitro zopet postanejo ilegalni prebežniki, ki jih je težko zadržati, ker praktično nikoli niso del migrantskih tokov (kjer policisti redno preverjajo biometrične podatke).

Golaz> Vsak teden preberem v časopisu, kako je en Xić zaštihal/ustrelil/brutalno pretepel Yića. Pomojem bi kriminal v Sloveniji drastično upadel.

Motiš se. Ogromno večino kriminala v Sloveniji izvedejo kleni staroselci. Ne zaupaj senzacionalističnemu tisku, preveri dejstva: Policija vodi statistiko, bodi vzoren državljan in se pozanimaj!


Isti drek kot nespoštovanje ostalih zakonov. Če kolesarjem ni treba spoštovali ZVCP, potem nam kot državi tudi ni treba spoštovati vseh zakonov. To je eno in isto.

_dice7 ::

jype je izjavil:

Ne! Vsakega posebej je treba zakonito obravnavat.


Zakonito obravnavat pomeni da se jim dovoli dostop do prve države ki ni v vojni. Lepo da se strinjava.

jype ::

Nepismeni.

_dice7 ::

jype je izjavil:

Nepismeni.


Ne, preprosto nimam cuckold fetiša.

Mimogrede, ne, še zmeraj ne smeš špegat ko jo sedaj jaz 'štimam'.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

jype ::

dailystormer> Mimogrede, ne, še zmeraj ne smeš špegat ko jo sedaj jaz 'štimam'.

Kako ji je pa ime?

_dice7 ::

jype je izjavil:

Kako ji je pa ime?


Dobro veš da ne bom v javnosti pisal.
Nihče ne bo nasedel na te tvoje podle taktike.

No, vsaj vidijo da ne zanikaš več, skušaš le še odkriti če sem res jaz tisti 'ta nov'.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

jype ::

Se ti opravičujem. Nisem te želel vznemirjati.

_dice7 ::

jype je izjavil:

Se ti opravičujem. Nisem te želel vznemirjati.


Saj nisem ti, da bi se znašal nad otroci. Ravno zato pa sem nov v hiši in ti le še denarnica.

maco-maco ::

Anita je njeno ime. Drugače znana tudi kot Desanka Šakić.
A ni jasno, da dailystormer jebe sam sebe.
Kaj?

jype ::

Ej, preprosta past je bila nastavljena ponesreči! Majkemi!

_dice7 ::

maco-maco je izjavil:

Anita je njeno ime. Drugače znana tudi kot Desanka Šakić.
A ni jasno, da dailystormer jebe sam sebe.


jah jype, a to maš več računov tle gor, a ni to prepovedano?

jype ::

Dokler nisi _jype_, mene tvoja shizofrenija nič ne moti. Če si, potem pa meni odgovarjajo na tvoje prispevke, tisto je pa vsekakor vsaj malce moteče.

maco-maco ::

Ma ne, jest sm sam en astronom z velikim teleskopom, pa gledam mal naokrog. Pa žena cele dneve s kolegicami debatira, pa novice domov nosi. Zato tolk vem.
Kaj?

_dice7 ::

maco-maco je izjavil:

Ma ne, jest sm sam en astronom z velikim teleskopom, pa gledam mal naokrog. Pa žena cele dneve s kolegicami debatira, pa novice domov nosi. Zato tolk vem.


jah jype, nimaš žene, niti je nisi nikoli imel.

ProGo ::

Vanich ::

Sicer je info z JajoTV-ja, (kar je dokaj ironično, glede na to, da je Jajo v SLO glavni prijatelj, zagovornik in verjetno celo sorodnik šiptarjev) ampak vseeno: Azilanti iz "*Kosova" napadli celjske dijake!
««
17 / 103
»»