» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
10 / 103
»»

Cervantes ::

Telbanc je izjavil:

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)



Ne vem zakaj namerno se izogibaš komentiranju vzroka napada. Namen napada je bila potešitev spolne sle migrantov, ki se ne obvladajo. Vi ste potem vsi migranti praviš, kdo ste vi?

Poglej si kaj piše spodaj.

Saj.
Je hudič. Ko zadnjič nisem mogel potešiti svoje divje spolne sle, sem tudi jaz prebutal enga starga Čečena.
Pa niso na 24Tv nič pisali.

Zgodovina sprememb…

Martin Krpan ::

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/svet/priporocilo-sve...

"Policisti na severu Švedske so se odločili za nenavadno potezo. Potem ko je v mestu Östersund prišlo do več spolnih napadov, ki jih naj bi zagrešili "tujci", je policija ženskam svetovala, naj ob večerih ne hodijo iz hiš brez spremstva."

Bodo tudi na Vrhniki in v Logatcu, ženske ob večerih doma?



Ah , naclni zopet pretiravajo !
Dovolj je že če ženske nosijo burko (in deviški pas ) !:D

Telbanc ::

Cervantes je izjavil:

Telbanc je izjavil:

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)



Ne vem zakaj namerno se izogibaš komentiranju vzroka napada. Namen napada je bila potešitev spolne sle migrantov, ki se ne obvladajo. Vi ste potem vsi migranti praviš, kdo ste vi?

Poglej si kaj piše spodaj.

Saj.
Je hudič. Ko zadnjič nisem mogel potešiti divje spolne sle, sem tudi jaz prebutal enga starga Čečena.
Pa niso na 24Tv nič pisali.


Se mi je zdelo da si bil ti. Cenzura kaj češ, saj vidiš, da še avstrijci pišejo o posilstvu 10 letnega dečka čez 2 meseca.....mogoče pa le boš v cajtngu čez kake pol leta.

Jaz pa gre grem raje k moji ženski, ko sem v podobni situaciji. Razmisli o tej varijanti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Martin Krpan ::

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/aktualno/starejsi-du...

"Starejši Dunajčan hospitaliziran, ker je ženo in hčer zaščitil pred migrantsko tolpo".

Žalostno. Brez komentarja. Lahko bi dodal le dve besede-zlorabljeno zaupanje.

Naci ! V fojbo z njim !:P

krneki0001 ::

jype je izjavil:

ProGo> Tvoja logika je neizpodbitna in vredna pohvale.

Ta logika je tvoja. Ti si trdil, da ker je nekje nekdo, ki je idiot, so potem idioti kar vsi, ki imajo z njim karkoli skupnega, npr. vero.


Seveda da je tako. Vsi verniki so idioti.

Martin Krpan ::

aerie je izjavil:

_dice7 je izjavil:

Muslim migrant melts off wife's face with boiling oil in cause of Islamic honor

'I wanted to show her that I am not weak!'

Tule je ista slika, članek pa iz leta 2013: http://townhall.com/news/world/2013/12/...

Tule jih maš še več: http://news.asiantown.net/r/33391/the-w...

Pri nas ste moški bolj kulturni. Nam samo klofuto prilepite ali pa nas ubijete: http://www.reporter.si/slovenija/ljubos...


Ja res !
Kot je res da nas ženske varate , skupaj z jebačem ubijate in skrijete v crknjeno kravo !:P
http://svet24.si/clanek/zanimivosti/biz...

krneki0001 ::

krneki0001 ::

jype je izjavil:

ProGo> Zlo je prisotno v vseh ljudeh. Če je možno, pa ne bi rad uvozil ljudi, ki imajo v sveti knjigi predpisano klanje vseh ljudi, ki niso iste ideologije kot oni.

Prav nič jih ni treba uvažat, razen če ne misliš najprej izvozit vseh kristjanov, ker imajo v sveti knjigi predpisano klanje vseh ljudi, ki niso iste ideologije kot oni.


Spet opravičevanje enih kretenov z drugimi kreteni. Si res tako nesposoben jype?


Sicer so oboji idioti, tisti ki se naslanjajo na biblijo in tisti, ki se na koran.

Martin Krpan ::

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Tvoja logika je neizpodbitna in vredna pohvale.

Ta logika je tvoja. Ti si trdil, da ker je nekje nekdo, ki je idiot, so potem idioti kar vsi, ki imajo z njim karkoli skupnega, npr. vero.


Seveda da je tako. Vsi verniki so idioti.


+1 8-)

yero7 ::

krneki0001 je izjavil:

_dice7 je izjavil:

North African teenager stabs Swedish transvestite to death and hangs a SNAKE around his neck after going to his home and discovering he was not a woman when his wig slipped


Kako je mogu tip pogledat, k je hotu tipa posilt in ugotovu, da ima kurac med nogami. :))

heh tale kometar zmaga "By the time your typical Swedish human rights lawyer is done, the victim will be charged posthumously with racism and lack of respect for the cultures of those two poor innocent children"
Mislim da bodo morali popravit rek dobrota je sirota v dobrota je mrtva sirota

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

Telbanc ::

krneki0001 je izjavil:

_dice7 je izjavil:

North African teenager stabs Swedish transvestite to death and hangs a SNAKE around his neck after going to his home and discovering he was not a woman when his wig slipped


Kako je mogu tip pogledat, k je hotu tipa posilt in ugotovu, da ima kurac med nogami. :))


Bemti, da je smešno. Kje je zej naš švedski izseljenec, da nam mal razloži situacijo??
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Darkjaar ::

_dice7 je izjavil:

No criminal charges against 14-year-old knife killer
Na švedskem za muslimane ni kaznjivo če te ubijejo ker si jim razžalil čast. V temu primeru je fant preprečil muslimanu da bi spolno nadlegoval punce in si tako zaslužil nož med rebra.


Brez skrbi, bo Jype vrgel tega mulca in njegovega očeta v fojbo. Bilo bi skrajno nacistično od njega, če tega ne bo storil.

Karaya 52 ::

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/svet/priporocilo-sve...

"Policisti na severu Švedske so se odločili za nenavadno potezo. Potem ko je v mestu Östersund prišlo do več spolnih napadov, ki jih naj bi zagrešili "tujci", je policija ženskam svetovala, naj ob večerih ne hodijo iz hiš brez spremstva."


Šarija de facto uveljavljena. Blontni Švedi bodo kmalu upravičeni do azila v nešariatskem delu EU. Bliža se dan ko se bodo v UN sprejemale resolucije glede švedskega problema.

krneki0001 ::

Karaya 52 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/svet/priporocilo-sve...

"Policisti na severu Švedske so se odločili za nenavadno potezo. Potem ko je v mestu Östersund prišlo do več spolnih napadov, ki jih naj bi zagrešili "tujci", je policija ženskam svetovala, naj ob večerih ne hodijo iz hiš brez spremstva."


Šarija de facto uveljavljena. Blontni Švedi bodo kmalu upravičeni do azila v nešariatskem delu EU. Bliža se dan ko se bodo v UN sprejemale resolucije glede švedskega problema.


Če bodo to nekoč policaji predlagali v sloveniji, potem bodo dobili nazaj poziv, da naj ostanejo ob večerih v notranjosti svojih stavb in naj ne hodijo iz policijske postaje brez vojaškega spremstva.

Wrop ::

jype je izjavil:


Wrop> Na zahodu med kristjani se lahko vsaj poročajo za štirimi stenami,

Krasno. Kaj bi se zgodilo, če se ne bi? Nasilje?

Wrop> medtem v Maleziji lahko "islamska verska policija" naredi racijo med poročnim obredom.

Tako je. Malezija je slabša država v smislu demokratične tradicije in spoštovanja človekovih pravic. Kamenjajo pa kljub temu le redki, čeprav bi nas marsikdo rad prepričal, da so _vsi_ muslimani nasilni (ali pa večina).


Nič se ne bi zgodilo. Na zahodu med kristjani se lahko že marsikje poročajo.

Nobeden ne pravi da so _vsi_ nasilni. Jih je pa dovolj, da se dopušča racije in nehumano ravnanje od države požegnane islamske verske policije.
Pa še iz leta v leto je slabše. Soseda Burnej, če še trenutno nima, bo pa imela, uzakonjeno kamenjanje oz. eksekucije homoseksualcev. Malezija pa bo verjetno kmalu sledila.
Medtem, na zahodu je vedno boljše. Sploh pa nimamo nobene krščanske verske policije, ki bi (ne)zakonito preganjala nehetero ljudi.

zmaugy ::

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/aktualno/starejsi-du...

"Starejši Dunajčan hospitaliziran, ker je ženo in hčer zaščitil pred migrantsko tolpo".

Žalostno. Brez komentarja. Lahko bi dodal le dve besede-zlorabljeno zaupanje.

Naslov pa je pravi primer "novinarskega" debilizma. Ta čečenski Dunajčan je bil bolj verjetno hospitaliziran, ker je dobil batine. Sigurno je bilo takšnih in podobnih pretepov danes na stotine. 7,5 milijarde ljudi je težko krotiti.:)

1. Zakaj se ti je zdelo pomembno povdarjati žrtvino čečensko poreklo?
2. So bile vse te hipotetične stotine pretepov zaradi nestrinjanja z oblačilnim stilom žrtev pretepov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Blontni Švedi bodo kmalu upravičeni do azila v nešariatskem delu EU. Bliža se dan ko se bodo v UN sprejemale resolucije glede švedskega problema.


Švedski SJWji ne bodo nehali dokler ne bodo tastaro Roxetto taharuširali in bo Bass Hunter za azil na Poljskem zaprosil.

Pa še tisto bi obrnili nekako v njuno krivdo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Aktivistični cold turkey: ;)
Pribežnikov ni več, humanitarci po pol leta garanja v šoku

http://www.planet.si/novice/slovenija/v...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

AC_DC ::

UK, države višegrajske skupine, Skandinavija ne bodo sprejeli (več) nobenih profesorjev, zakaj taka servilnost Slo in jeklenega Mira, da bi jih imeli 587 (800) ?
Obnaša se kot prvošolček, tako mora biti kot tršica reče.
V nedeljo številka 20-30, naslednji dan so režimska trobila kar od nekod privlekla številko 587 (800) - kot da gre za nekaj samoumevnega, kot je sončni vzhod.

Kje in kdaj je bila kakšna javna razprava (brez dlake na jeziku), kdo je dal vladi mandat, da kar tako na hitro sprejema odločitve, jekleni Miro je znan po svoji počasnosti uber alles, kdo bo odgovarjal, ko se bodo začele taharuše in ostale lepote multikulturnosti ?
Kaj bodo dali profesorje, kaj bodo počeli, kako dolgo bodo v Slo, kakšen bo njihov status, koliko bo to stalo, kako jih bodo obdržali v Slo (če se bodo lahko prosto gibali), vprašanja se kar množijo.


btw, če primerjam begunce v Turčiji vs Nemčiji, v Turčiji imajo ob meji s Sirijo postavljene velike begunske kampe z bivalnimi kontejnerji, begunci tam živijo, kaj malega delajo in to je to.

V Nemčiji pa jim gradijo stanovanja, radi bi jih naučili jezika, zahodnih navad, spravili na trg dela, kar pomeni da se gredo pod krinko beguncev po definiciji uvažanje migrantov (novodobna trgovina z ljudmi ?, nekaj takega se je šla ZDA par stoletij nazaj z uvažanjem sužnjem iz Afrike), ki bodo trajno ostali pri njih (in kot zgledi vlečejo, se podobno obeta drugod po Eu - tudi Slo).


Če tako zelo potrebujejo delovno silo, newsflash, v 500 milijonski Eu 28-terici je uradno 50 milijonov brezposelnih, v Slo +200 000 brezposelnih in 300 000 takih, ki živijo pod pragom revščine, sem prepričan da jih Nemci milijon samo iz Eu dobijo takoj, jezika se naučijo v max pol leta ali ga že celo znajo, vse ostalo že znajo, ne tako kot pri BV profesorjih, ko jih morajo držati za roko kot prvošolce in jih uči osnov od osnov tipa spolnost https://slo-tech.com/forum/t668468/p509... .Kje je potem še vse ostalo, kar naj bi znali v življenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

dice7 ::

Nekaj podobnega so tudi govorili o temnopoltih ljudeh^

Mufasa ::

AC_DC je izjavil:

V Nemčiji pa jim gradijo stanovanja, radi bi jih naučili jezika, zahodnih navad, spravili na trg dela, kar pomeni da se gredo pod krinko beguncev po definiciji uvažanje migrantov (novodobna trgovina z ljudmi ?, nekaj takega se je šla ZDA par stoletij nazaj z uvažanjem sužnjem iz Afrike), ki bodo trajno ostali pri njih (in kot zgledi vlečejo, se podobno obeta drugod po Eu - tudi Slo).


Če tako zelo potrebujejo delovno silo, newsflash, v 500 milijonski Eu 28-terici je uradno 50 milijonov brezposelnih, v Slo +200 000 brezposelnih in 300 000 takih, ki živijo pod pragom revščine, sem prepričan da jih Nemci milijon samo iz Eu dobijo takoj, jezika se naučijo v max pol leta ali ga že celo znajo, vse ostalo že znajo, ne tako kot pri BV profesorjih, ko jih morajo držati za roko kot prvošolce in jih uči osnov od osnov tipa spolnost https://slo-tech.com/forum/t668468/p509... .Kje je potem še vse ostalo, kar naj bi znali v življenju.


Švabo je pametn...ve če pusti hobote v Sloveniji in drugod po EU periferiji, ter uvoz frišne, bo Evro zarad hobo-domorodcev še zmer nizk in se bojo zato BMWji še naprej ceneje prodajali v USA / Asia. Kvečjem prek kvot pošlje hobo-migrante na periferijo da bojo še bolj trdno držal marko, uh em, pardon, evro dol, da bo eksport cvetel, ker importa je itk pol manj...

Loh kr mislte da švabo puši, vsak dan več k obstaja EU, je en velik win za nemško izvozno industrijo.

Vsaka uvožena familija več k pride h njim je win za najemodajalce / gradbeni sektor, saj se breme naprintanih evrčkov lepo porazdeli med E(M)U države, profitirajo pa švabi najemodajalci in gradbinci...

winwin švaba stajl
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()

AC_DC ::

Matako je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.


Zaenkrat. Islam izredno hitro nazaduje. Islamska reformacija: povratek k puščavskim koreninam.

Vse večje večinsko muslimanske države so v zadnjih petdesetih letih izredno močno nazadovale in trend se pospešuje. Egipt s svojimi joškatimi pjevalkami po Kairskih kafičih je takorekoč neprepoznaven od današnjega. Pakistan je bil nekoč kot Iran 70ih. Jebemti, še Iran je bil nekoč kot Iran '70, pa poglejte tisto džamaharijo danes. Turčija, Malezija... je treba iti naprej? To so ogromne države.

"Eliminacija islama je primeren in zanimiv projekt za človeštvo v nadaljnih par stoletjih. Lotimo se ga!" (Neznani slovenski nacist, 2016)

Pevka je na kratko in jedrnato brez veliko filozofije povedala, "za vse naše probleme je krivimo zahod !".
http://www.patheos.com/blogs/friendlyat...
In a stunning interview on Egyptian television, singer Shams (a.k.a. Shams Bandar or Shams the Kuwaiti) told a host that Arab countries need to stop blaming the United States for their problems. After all, the U.S. has only been around for less than 300 years. Meanwhile, “for 1,400 years, we have been slaughtering one another, just because one of us prays one way and another prays a different way.”


Začenjam verjeti, da je bil Mohamed v resnici premeten dvojni agent, ki je poskrbel, da bo religija miru trajno v vojni z vsemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

The Player ::

Malo sem razočaran nad ponovnim odprtjem teme, saj se je prve 3 strani izkazalo za zelo dobro debato, dokler ni prišel nazaj spet offtopic in small talk na nivoju greznice, tako, da sem ostalih 5 strani kar izpustil.

Skratka, da ne bom preveč pameten in si delal sramote bi izrazil še svoje mnenje.

Nisem zasledil, da bi kdo omenil spodnjega članka:

V Slovenijo bodo iz Italije (trajno) premestili 218 beguncev, iz Grčije pa 349

Zakaj moramo sedaj sprejeti trajno 500 migrantov? Ali ima to kaj veze z prerazporeditvijo bremena po celotni Eu?

Za vse nasprotnike migrantov imate sedaj čas da izrazite svoje mnenje. Namreč Mladina organizira natečaj za mladinin proglas (Proglas je družbeno angažiran oglas na prvi notranji strani tednika Mladina.).
Seveda žirija in organizatorji upajo, da bodo dobili material, ki podpira strpnost do migrantov, kar je odlična priložnost za test svobode govora, v primeru, ko bodo začeli dobivati dela, ki nasprotujejo migrantskemu priseljevanju - tu seveda pridejo v igro vsi nasprotniki, ki bodo "zaspamal" natečaj s kontra sporočilom.

Mladina proglas: natečaj za družbeno kritičen plakat na temo "sovraštvo" (ki se nanaša na trenutno begunsko krizo)

Also, kot zanimivost, sem včeraj v centru videl dve marici nemške policije. Slučaj? Kaj naj bi to pomenilo in kam sta bili namenjeni?

AC_DC ::

Malo sem razočaran nad ponovnim odprtjem teme, saj se je prve 3 strani izkazalo za zelo dobro debato, dokler ni prišel nazaj spet offtopic in small talk na nivoju greznice, tako, da sem ostalih 5 strani kar izpustil.

Zahvali se jypte in trolom, ki se jim da ukvarjati z njim.

Also, kot zanimivost, sem včeraj v centru videl dve marici nemške policije. Slučaj? Kaj naj bi to pomenilo in kam sta bili namenjeni?

Nemške in ostale (AT, HU, LV/LT) policije so v Slo od oktobra lani, prvenstveno so se gibali okoli zelene meje s Hrvaško.


Glede na članek 24ur.com so moje domneve od prej https://slo-tech.com/forum/t668468/p509... pravilne, gre za imigracijo pod pretvezo beguncev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Bryn ::

The Player je izjavil:

Malo sem razočaran nad ponovnim odprtjem teme, saj se je prve 3 strani izkazalo za zelo dobro debato, dokler ni prišel nazaj spet offtopic in small talk na nivoju greznice, tako, da sem ostalih 5 strani kar izpustil.

Skratka, da ne bom preveč pameten in si delal sramote bi izrazil še svoje mnenje.

Nisem zasledil, da bi kdo omenil spodnjega članka:

V Slovenijo bodo iz Italije (trajno) premestili 218 beguncev, iz Grčije pa 349

Zakaj moramo sedaj sprejeti trajno 500 migrantov? Ali ima to kaj veze z prerazporeditvijo bremena po celotni Eu?



Tole bo zaradi tistega "dogovora" o kvotah. Vsak mesec naj bi jih prevzeli manjše število do izpolnjene kvote. Osebno mislim, da bo v kratekm nov "dogovor" o kvotah, ki pa bodo, po mojem mnenju, vsaj nekajkrat večje.

"Dogovor" je v navednicah zato, ker se niso vse članice (V4) strinjale s predlogom, pa so jih z večino preglasovali.

maco-maco ::

To so najbrž še stare zadeve. Slovenija dobi 495 beguncev in za vsakega 6000 evrov
Kako naj bi potekalo: Šefic: Med aprilom in septembrom bomo premestili 567 beguncev ali V Slovenijo bodo iz Italije premestili 218 beguncev, iz Grčije pa 349

Nemška policija pa nima dela na zeleni meji, zato je prišla v Zeleno prestolnico Evrope 2016.
Kaj?

AC_DC ::

V okviru Frontexa so prišli...

Telbanc ::

Cervantes je izjavil:

Telbanc je izjavil:

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)



Ne vem zakaj namerno se izogibaš komentiranju vzroka napada. Namen napada je bila potešitev spolne sle migrantov, ki se ne obvladajo. Vi ste potem vsi migranti praviš, kdo ste vi?

Poglej si kaj piše spodaj.

Saj.
Je hudič. Ko zadnjič nisem mogel potešiti svoje divje spolne sle, sem tudi jaz prebutal enga starga Čečena.
Pa niso na 24Tv nič pisali.


http://www.pravda.rs/2016/03/11/nova-pa...

Ali ni to bolje od maltretiranja starčkov?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Cervantes ::

Telbanc je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Telbanc je izjavil:

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)



Ne vem zakaj namerno se izogibaš komentiranju vzroka napada. Namen napada je bila potešitev spolne sle migrantov, ki se ne obvladajo. Vi ste potem vsi migranti praviš, kdo ste vi?

Poglej si kaj piše spodaj.

Saj.
Je hudič. Ko zadnjič nisem mogel potešiti svoje divje spolne sle, sem tudi jaz prebutal enga starga Čečena.
Pa niso na 24Tv nič pisali.


http://www.pravda.rs/2016/03/11/nova-pa...

Ali ni to bolje od maltretiranja starčkov?

Sicer že rahlo kičasto, ampak ja.

Matako ::

Trpljenje humanitarca Janeza


http://www.publishwall.si/span.andrej/p...

S tem, ko je tok beguncev vsaj začasno prekinjen in begunski centri samevajo humanitarci kar ne vedo, kaj bi. Seveda; ni več njihovega bistva. Vse bistvo prostovoljcev humanitarcev ima svoj izvir v beguncih in njihovi nesreči.


8-O

Prasci.

EDIT: gre za cinični (nacistični?) pogled na prej objavljen http://www.planet.si/novice/slovenija/v...

In nato so odšli...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

Aah, tihožitje.

Vprašaj: kako je možno, da je par preprostih odločitev zaustavilo akademsko izmenjavo in pripravilo aktiviste k pakiranju kovčkov, če smo pa še mesec, dva nazaj poslušali da "vala _nič_ ne more zaustaviti"?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Telbanc ::

Tema je postala rahlo dolgočasna. Zeeeeh.

Še unega izseljenca na švedsko ni več sem.

No, nekaj beguncev bomo zgleda dobili z kvotami, ne bo pa to kaka pretresljiva številka. V državi kjer za kruh in mleko folku na sociali pobiraš nepremičnine, je pač potrebno pazit na določene zadeve. Ker kdo se igra z ognjem se lah tud opeče. Je blo kar precej komentarjev na to temo, ki niso blli lepi in sigurno jih berejo tud tisti, ki se bojijo za svoje riti. Počakat je treba še na regionalne volitve v Nemčiji, in bomo vidli kako stvari stojijo. Zeeeeeh....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

maco-maco ::

Sedaj bodo šele začel, voditelji namreč.
Begunska kriza
Cerar: Slovenija bi lahko mejo zaprla že februarja, a je zaradi prošenj iz Evrope ni

Miro Cerar je v intervjuju za nemški časnik Die Welt kritiziral ravnanja Nemčije

Glede Grčije pa je Cerar najprej izpostavil, da je žrtev svoje geografske lege, a obenem dejal tudi, da ne more svojih težav prenašati na druge z napotitvijo nezakonitih migrantov proti severu

Makedonski predsednik Gjorge Ivanov meni, da Makedonija "plačuje za napake EU-ja".

Kaj smo dobili v zameno za to? Nič. Niti centa. Kot nečlanica EU-ja smo celo prisiljeni, da Evropo zavarujemo pred članico EU-ja, to je Grčijo, ki je begunce iz Turčije samo pošiljala naprej

Notranji ministri EU-ja so na zasedanju v Bruslju proučevali nedavni begunski dogovor s Turčijo, a niso dorekli ničesar, saj se veliko pravnih in praktičnih vprašanj še razčiščuje.

Muzalas in Merklova kritična do enostranskih dejanj

...
...
Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

SimplyMiha ::

Trava se nagiba kakor piha veter.

ZaphodBB ::

Francoska diplomacija je menda besna zaradi Angelčinega soliranja, ki se je z Erdoganom pogajala na 4 oči, brez posvetovanja z ostalimi.

There will be consequences.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

Itak. Vsi za enega, eden za vse.

Kaj?

ZaphodBB ::

Kva je s temi Švedi? Kar na lepem so začeli posiljevat in napadat ženske. Še niti pijani niso. Res so postali čudaki.

To se je začelo odkar se je jype pojavil tam gor, majke mi. Pomojem je z balkana prinesel rape culture. Ni druge razlage.

"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

marS ::

nekje sem tole najdu - Merkel Plan, ne vem če je tapravi...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Darkjaar ::

ZaphodBB je izjavil:

Kva je s temi Švedi? Kar na lepem so začeli posiljevat in napadat ženske. Še niti pijani niso. Res so postali čudaki.

To se je začelo odkar se je jype pojavil tam gor, majke mi. Pomojem je z balkana prinesel rape culture. Ni druge razlage.


Tudi z Avstrijci je očitno nekaj narobe.

Austrian officials say sex attacks are now at the highest level they have been for years with an average of 12 new cases being reported every day.

ZbitaGrinta ::

Neverjetno kaj so žvedi naredili iz svoje države za brez veze iz varne države so naredili nevarno državo za švedske ženske sramota

ZaphodBB ::

ZbitaGrinta je izjavil:

Neverjetno kaj so žvedi naredili iz svoje države za brez veze iz varne države so naredili nevarno državo za švedske ženske sramota

Pravijo "pazi kaj si želiš ker se tvoje želje lahko uresničijo".
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

krneki0001 ::

V sloveniji je bilo tudi par takih incidentov v zadnjih dveh tednih. Eden v centru, skoraj pred parlamentom. Drugi med vožnjo z mestnim avtobusom, tretji na vrhniki. Novinarji, ki so hoteli poročat o tem, so pa kr naenkrat premeščeni na slabša delavna mesta ali pa poslani na delo nekam bogu za hrbtom. Trenutno je v sloveniji hujša cenzura novinarjev kot je bila pa kadarkoli nekoč v jugoslaviji (Iz prve roke sem to slišal od novinarja, ki je bil premeščen zaradi tega, ker je hotel poročat o the zadevah).

Fojbiran ::

Vodstvo medijev, šol, lokalnih uprav je vse nastavljeno, vlada komunistična mafija.

Poglej si te stare prdce. Vstali od mrtvih

http://nova24tv.si/aktualno/foto-v-kran...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

Karaya 52 ::

Resno razmišljam, da bi ustanovil dobrodelno organizacijo Slovenci za Švede ali posvojil švedsko siroto preden jo dobi v roke švedska veja Boko Haram.

SambaShare ::

V živo protest iz Berlina:

https://www.rt.com/on-air/berlin-protes...

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Resno razmišljam, da bi ustanovil dobrodelno organizacijo Slovenci za Švede ali posvojil švedsko siroto preden jo dobi v roke švedska veja Boko Haram.


Še huje, po Švedskem menda hara nova islamistična organizacija Jype Bajram!

Kdo ve kaj o tem?
/\/\.K.

jype ::

Še huje je: EU financira državni terorizem:

http://www.bbc.com/news/world-europe-35...

Varna država? Ja, za naciste, ki tepejo, vsekakor.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

ZaphodBB ::

Varna država? Ja, za naciste, ki tepejo, vsekakor.

Oh, ko tvoji poskušajo napadati vlake in napadajo babice, ki jih skrbi za vnuke si pa tiho. Bolnik.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

Kaj?

Telbanc ::

http://nova24tv.si/aktualno/foto-v-kran...

"Tako se manipulira: Levi ektremisti v Kranju izkoristili nič hudega sluteče starše in njihove otroke".

"Radikalni levičarji, ki so danes organizirali shod v Kranju so izkoristili starše in otroke, ki so obiskali lutkovno predstavo v Prešernovem gledališču, nam je pisala zaskrbljena bralka. Dejala je, da so jih udeleženci shoda, pa tudi prisotni novinarji, začeli fotografirati ravno, ko so po končani predstavi stopili iz gledališča. Tako so brutalno na račun nedolžnih otrok in njihovih staršev želeli prikazati veliko množico, ki naj bi prišla na njihov shod."

Manipulatorji so povsod med nami, nekateri so celo na Švedskem.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

maco-maco ::

Najbolj bedno je, da jim niti dnevnice in sendviča niso dali.
Kaj?
««
10 / 103
»»