» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
9 / 103
»»

RedDrake ::

Bryn > 50,1% bi v tem trenutko zneslo malo več kot 250mil muslimanov. Leta 2010 jih je bilo 6% in projekcije za leto 2050 so 10%, da pride do 50,1% bo trajalo še precej precej časa, pod pogojem, da vse ostane isto, kar pa zagotovo ne bo.

Se strinjam, to še ni akuten problem. Ampak, ena kultura smatra ženske kot tovarne otrok, ki praktično ne smejo iz hiše, v drugi pa so enakopravne (99%?) članice družbe, s službami, karieriami in povprečno manj kot dvema otrokoma. Trend se mi zdi tu zaskrbljujoč. Hkrati pa nekateri zagovarjajo, da se sme zatiranje žensk dovoliti, saj gre vendar za drugačno kulturo.

jype > Ne. Saj katoliški skrajneži ves čas poskušajo, pa jim ne uspe, čeprav jih je velika večina.
BS. Katoliki s(m)o najbolj številno verstvo, a niti blizu tega, da bi bili večina prebivalstva. Če prešteješ ljudi, ki hodijo v cerkve, bodo ti procenti presneto nizki. In to so tisti ljudje, ki bodo upoštevali versko noto pri volitvah, pa še to ne vsi.
Jasno, podobno lahko trdiš za islam, ampak islam je politično/versko gibanje, medtem ko je katoliška vera precej bolj ločena od svoje politične komponente, zadnje čase (par desetletij) pa sploh.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Zlo je prisotno v vseh ljudeh. Če je možno, pa ne bi rad uvozil ljudi, ki imajo v sveti knjigi predpisano klanje vseh ljudi, ki niso iste ideologije kot oni.

Prav nič jih ni treba uvažat, razen če ne misliš najprej izvozit vseh kristjanov, ker imajo v sveti knjigi predpisano klanje vseh ljudi, ki niso iste ideologije kot oni.


Mi daš vir?

jype ::

ProGo> Mi daš vir?

Sveto pismo.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Mi daš vir?

Sveto pismo.


Kje?

V koranu je tukaj: http://quran.com/search?q=strike%20at%2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jtothek ::

jype je izjavil:

jtothek> Tema je nepotrebna. Begunske krize v Sloveniji nikoli ni bilo, ker v Sloveniji ni bilo povečanih prošenj za azil. Če smo kakšno krizo že imeli je bila to migrantska kriza pa še ta je zaključena.

Mi živimo v EU, ne v Sloveniji. Kriza ni v tem, da se proti Evropi valijo begunci, temveč v tem, da se v Evropi pojavlja vse več nacistov.



Potem pa odpri novo temo: "EU in naciji" pa se tam lahko drug drugemu dajate. Ker jaz mam poln kurac tem z +300 strani pa notri pa samo naciji to naciji ono, pa muslimani to muslimani ono.

ZaphodBB ::

Absolutno. Ampak človekove pravice ne temeljijo na Kantu, temveč na Heglu.

Ja to utilitarijanci radi trdite. Kant je bil prvi, ki je uspel sestavit koherenten argument zakaj je človek vrednota sam po sebi, brez parcialnih interesov.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Fojbiran ::


Ne, nisi. Marsikateri musliman ne zagovarja nasilja, pa si zloben do vseh takih.


Zloben sem le do nasilnežev.

_dice7 ::

jype je izjavil:

dailystormer> Seveda, vse tvoje izjave so popolnoma v stiku z realnostjo :D

Jaz nisem tisti, ki mora za vsako temo registrirat novo uporabniško ime.


Ja, začuda nikoli ne pozivam k nasilju in pobijanju, za razliko od nekaterih drugih.

Ko bo SS prevzel oblast, bom pooblastil I devizijo, da te ulovijo in ti na Polju omejijo internet na samo 30 minut dnevno.

jype ::

RedDrake> BS. Katoliki s(m)o najbolj številno verstvo, a niti blizu tega, da bi bili večina prebivalstva. Če prešteješ ljudi, ki hodijo v cerkve, bodo ti procenti presneto nizki. In to so tisti ljudje, ki bodo upoštevali versko noto pri volitvah, pa še to ne vsi.

Tako je.

RedDrake> Jasno, podobno lahko trdiš za islam, ampak islam je politično/versko gibanje, medtem ko je katoliška vera precej bolj ločena od svoje politične komponente, zadnje čase (par desetletij) pa sploh.

V resnici večina muslimanov noče živeti v islamski državi, hkrati pa znaten delež kristjanov (recimo jim kar krščanski skrajneži) verjame, da bi njihova verska prepričanja morala določati, kako smejo živeti drugi ljudje.

ProGo> Kje?

Uh, mi boš moral dat precej časa.

jtothek> Potem pa odpri novo temo: "EU in naciji" pa se tam lahko drug drugemu dajate. Ker jaz mam poln kurac tem z +300 strani pa notri pa samo naciji to naciji ono, pa muslimani to muslimani ono.

OK.

Fojbiran> Zloben sem le do nasilnežev.

Ne, zloben si tudi do vseh muslimanov, ki niso nasilneži (in teh je večina).

ZaphodBB ::

Ne, zloben si tudi do vseh muslimanov, ki niso nasilneži (in teh je večina).

Večina muslimanov je sostorilcev, ker podpirajo manjšino pri početju zločinov.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ja to utilitarijanci radi trdite. Kant je bil prvi, ki je uspel sestavit koherenten argument zakaj je človek vrednota sam po sebi, brez parcialnih interesov.

Kritika Kanta nima nobene zveze s tem, kdo je bil prvi, temveč s tem, da narobe sklepa.

ZaphodBB> Večina muslimanov je sostorilcev, ker podpirajo manjšino pri početju zločinov.

Večina muslimanov ne podpira nasilja.

ProGo ::

ZaphodBB je izjavil:

Ne, zloben si tudi do vseh muslimanov, ki niso nasilneži (in teh je večina).

Večina muslimanov je sostorilcev, ker podpirajo manjšino pri početju zločinov.

Večina muslimanov podpira kalifat in v njem implementacijo sharie, kaj pa to pomeni vemo vsi, ki nimamo ideoloških plašnic gor.

Fojbiran ::

Ne, zloben si tudi do vseh muslimanov, ki niso nasilneži (in teh je večina).


Zloben sem samo do nasilnih ljudi, ti sem notri spadaš.

jype ::

dailystormer> Ko bo SS prevzel oblast, bom pooblastil I devizijo, da te ulovijo in ti na Polju omejijo internet na samo 30 minut dnevno.

V Polju?

ProGo> Večina muslimanov podpira kalifat in v njem implementacijo sharie, kaj pa to pomeni vemo vsi, ki nimamo ideoloških plašnic gor.

Večina muslimanov si morda misli, da to podpira, ali pa se v svoji družbeni celici ne sme svobodno izreči o tem.

Če verjameš, da muslimani brez vsega bežijo v Evropo z namenom spremeniti Evropo v kalifat, potem, hja, :zeitgeist:.

Fojbiran> Zloben sem samo do nasilnih ljudi, ti sem notri spadaš.

Ne, zloben si do vseh muslimanov.

Fojbiran ::


Fojbiran> Zloben sem samo do nasilnih ljudi, ti sem notri spadaš.

Ne, zloben si do vseh muslimanov.


Potem so vsi muslimani nasilni, drugače nebi bil zloben.

Fojbiran 1
Đjpe 0

jype ::

Fojbiran> Potem so vsi muslimani nasilni, drugače nebi bil zloben.

Kvalitetno zaigrano!

Škoda, da ne drži :(

Fojbiran ::

jype je izjavil:

Fojbiran> Potem so vsi muslimani nasilni, drugače nebi bil zloben.

Kvalitetno zaigrano!

Škoda, da ne drži :(


Škoda, da se ne strinjaš. Samo z takimi nasilneži kot si ti se ne smemo pogovarjati. Vzeti jim moramo vsako svobodo govora.

_dice7 ::

Fojbiran je izjavil:


Fojbiran> Zloben sem samo do nasilnih ljudi, ti sem notri spadaš.

Ne, zloben si do vseh muslimanov.


Potem so vsi muslimani nasilni, drugače nebi bil zloben.

Fojbiran 1
Đjpe 0


Ne vsi no, samo vsak ta tretji:

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

ProGo ::

jype je izjavil:

dailystormer>Če verjameš, da muslimani brez vsega bežijo v Evropo z namenom spremeniti Evropo v kalifat, potem, hja, :zeitgeist:.


Verjamem, da prihaja nedoločen odstotek beguncev sem s protidemokratičnimi nameni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jype ::

ProGo> Verjamem, da prihaja nedoločen odstotek beguncev sem s protidemokratičnimi nameni.

Ja.

In ker imaš protidemokratične namene verjameš tudi, da moramo zaradi teh kolektivno kaznovati vse?

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Verjamem, da prihaja nedoločen odstotek beguncev sem s protidemokratičnimi nameni.

Ja.

In ker imaš protidemokratične namene verjameš tudi, da moramo zaradi teh kolektivno kaznovati vse?

Jaz jih nimam. Oni jih imajo.

Fojbiran ::


Ne vsi no, samo vsak ta tretji


V Slovenijo je od 1. januarja 2016 do danes, 9. marca, do 12. ure, vstopilo 99.187 migrantov. Od 16. oktobra 2015 do danes je tako v slovensko državo vstopilo skupaj 477.791 migrantov.

Torej 150.000 potencialnih bombašev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PaX_MaN ()

Telbanc ::

http://nova24tv.si/svet/priporocilo-sve...

"Policisti na severu Švedske so se odločili za nenavadno potezo. Potem ko je v mestu Östersund prišlo do več spolnih napadov, ki jih naj bi zagrešili "tujci", je policija ženskam svetovala, naj ob večerih ne hodijo iz hiš brez spremstva."

Bodo tudi na Vrhniki in v Logatcu, ženske ob večerih doma?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

_dice7 ::

Fojbiran je izjavil:


Ne vsi no, samo vsak ta tretji


V Slovenijo je od 1. januarja 2016 do danes, 9. marca, do 12. ure, vstopilo 99.187 migrantov. Od 16. oktobra 2015 do danes je tako v slovensko državo vstopilo skupaj 477.791 migrantov.

Torej 150.000 potencialnih bombašev.


Ne, 150000 jih prizna da ne vidijo problema v pobijanju infidelov.

Kot so v USA Muslimani rekli da ne bojo več sodelovali z organi, če bo Trump na volitvah, je FBI podal izjavo, da do tega trenutka prej nikoli niso.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

Telbanc ::

jype je izjavil:

dailystormer> Seveda, vse tvoje izjave so popolnoma v stiku z realnostjo :D

Jaz nisem tisti, ki mora za vsako temo registrirat novo uporabniško ime.


Tebi levičarski šmrkavci pač ne brišejo postov.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ZaphodBB ::


Večina muslimanov ne podpira nasilja.


Lažeš. Razen, če si mnenja da so edino evropski in ruski muslimani pravi muslimani? Če vzameš vse muslimane na svetu, pa je zelo očitno, da velika večina podpira nasilje.

http://www.pewresearch.org/fact-tank/20...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Wrop ::

jype je izjavil:


Tako je. Trije severnoafriški idioti so se spravili na nekoga. Zakaj se lahko ladyboyi sprehajajo po malezijskih urbanih središčih, če je tam več kot 90% muslimanov?

V sovražnih dejanjih zoper LGBT skupnost v Evropi še vedno prednjačite kristjani.



Nisi ravno na tekočem. Na zahodu med kristjani se lahko vsaj poročajo za štirimi stenami, medtem v Maleziji lahko "islamska verska policija" naredi racijo med poročnim obredom. Pri tem še kakega udeleženca premikastijo, nato pa šeriatsko sodišče podeli vsem drage vstopnice za zapor. Pa še frizerja, da jim obrije glavo, dobijo zastonj. Kaj vse nudijo LGBT skupnosti tam, zahodna LGBT skupnost jim prav zavida, res.

vir: Human Rights Watch

Čudno, da potem silijo na zahod med kristjane.

jype ::

ZaphodBB> Lažeš. Razen, če si mnenja da so edino evropski in ruski muslimani pravi muslimani? Če vzameš vse muslimane na svetu, pa je zelo očitno, da velika večina podpira nasilje.

Kako je bila izvedena ta anketa? Tako kot slovenski popis prebivalstva, kjer so lahko veroizpoved družinskih članov izpričale kar glave družine?

Wrop> Na zahodu med kristjani se lahko vsaj poročajo za štirimi stenami,

Krasno. Kaj bi se zgodilo, če se ne bi? Nasilje?

Wrop> medtem v Maleziji lahko "islamska verska policija" naredi racijo med poročnim obredom.

Tako je. Malezija je slabša država v smislu demokratične tradicije in spoštovanja človekovih pravic. Kamenjajo pa kljub temu le redki, čeprav bi nas marsikdo rad prepričal, da so _vsi_ muslimani nasilni (ali pa večina).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::


Kako je bila izvedena ta anketa? Tako kot slovenski popis prebivalstva, kjer so lahko veroizpoved družinskih članov izpričale kar glave družine?

Whataboutism. Tipično. Saj je vseeno, ti ne boš verjel ničemur ker si kultist in te ne zanima samo lasten privid resničnosti in pravice.

Tako je. Malezija je slabša država v smislu demokratične tradicije in spoštovanja človekovih pravic. Kamenjajo pa kljub temu le redki, čeprav bi nas marsikdo rad prepričal, da so _vsi_ muslimani nasilni (ali pa večina).

Zato pa obrezujejo skoraj vse ženske. Ampak to je ok, because intersectionalism.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB> Whataboutism. Tipično. Saj je vseeno, ti ne boš verjel ničemur ker si kultist in te ne zanima samo lasten privid resničnosti in pravice.

Skratka, ti verjameš, da so muslimani taki idioti, da bežijo pred nasiljem, ki ga hkrati podpirajo?

ZaphodBB> Zato pa obrezujejo skoraj vse ženske. Ampak to je ok, because intersectionalism.

To ni muslimanska praksa in je v islamu prepovedana, pravijo islamske verske institucije. Ampak tebi je vseeno, ker bi samo rad, da tako kot ti tudi vsi ostali sovražijo muslimane.

http://www.bbc.com/news/world-europe-35...

Take fašiste podpiramo v imenu vaše "skrbi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::

To ni muslimanska praksa in je v islamu prepovedana, pravijo islamske verske institucije. Ampak tebi je vseeno, ker bi samo rad, da tako kot ti tudi vsi ostali sovražijo muslimane.

Spet lažeš, ker nasedaš takim bedakom kot je Reza Aslan. http://enzaferreri.blogspot.si/2013/03/... http://www.meforum.org/1629/is-female-g...

Skratka, ti verjameš, da so muslimani taki idioti, da bežijo pred nasiljem, ki ga hkrati podpirajo?

Idiot je tisti, ki misli, da bežijo zaradi religioznega nasilja. 80% jih prihaja zato ker jim eni bebci tišijo denar u žepe.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

_dice7 ::

SAUDI ARABIA: PANEL OF SCIENTISTS ADMITS WOMEN ARE MAMMALS, YET 'NOT HUMAN'

The verdict, which fell just hours before the International Women's Day, is considered "historic" by some experts and advocacy groups for women's rights.

Islam je naredil velik korak naprej :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

nagobčnik ::

Eh, ja, dober vir:

WNDR assumes however all responsibility for the satirical nature of its articles and for the fictional nature of their content.

Telbanc ::

http://nova24tv.si/aktualno/starejsi-du...

"Starejši Dunajčan hospitaliziran, ker je ženo in hčer zaščitil pred migrantsko tolpo".

Žalostno. Brez komentarja. Lahko bi dodal le dve besede-zlorabljeno zaupanje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

aerie ::

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/aktualno/starejsi-du...

"Starejši Dunajčan hospitaliziran, ker je ženo in hčer zaščitil pred migrantsko tolpo".

Žalostno. Brez komentarja. Lahko bi dodal le dve besede-zlorabljeno zaupanje.

Naslov pa je pravi primer "novinarskega" debilizma. Ta čečenski Dunajčan je bil bolj verjetno hospitaliziran, ker je dobil batine. Sigurno je bilo takšnih in podobnih pretepov danes na stotine. 7,5 milijarde ljudi je težko krotiti.:)

_dice7 ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

Cervantes ::

_dice7 je izjavil:

Muslim migrant melts off wife's face with boiling oil in cause of Islamic honor

'I wanted to show her that I am not weak!'

Hm. Na Siciliji to počnejo s kislino.

aerie ::

_dice7 je izjavil:

Muslim migrant melts off wife's face with boiling oil in cause of Islamic honor

'I wanted to show her that I am not weak!'

Tule je ista slika, članek pa iz leta 2013: http://townhall.com/news/world/2013/12/...

Tule jih maš še več: http://news.asiantown.net/r/33391/the-w...

Pri nas ste moški bolj kulturni. Nam samo klofuto prilepite ali pa nas ubijete: http://www.reporter.si/slovenija/ljubos...

Cervantes ::

aerie je izjavil:

_dice7 je izjavil:

Muslim migrant melts off wife's face with boiling oil in cause of Islamic honor

'I wanted to show her that I am not weak!'

Tule je ista slika, članek pa iz leta 2013: http://townhall.com/news/world/2013/12/...

Tule jih maš še več: http://news.asiantown.net/r/33391/the-w...

Pri nas ste moški bolj kulturni. Nam samo klofuto prilepite ali pa nas ubijete: http://www.reporter.si/slovenija/ljubos...

Ja no. Anitkina ekipa za iskanje zgodbic malce peša zadnje čase.
Bo treba malo popravit honorarje, mezdi.

Telbanc ::

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:

http://nova24tv.si/aktualno/starejsi-du...

"Starejši Dunajčan hospitaliziran, ker je ženo in hčer zaščitil pred migrantsko tolpo".

Žalostno. Brez komentarja. Lahko bi dodal le dve besede-zlorabljeno zaupanje.

Naslov pa je pravi primer "novinarskega" debilizma. Ta čečenski Dunajčan je bil bolj verjetno hospitaliziran, ker je dobil batine. Sigurno je bilo takšnih in podobnih pretepov danes na stotine. 7,5 milijarde ljudi je težko krotiti.:)


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

aerie ::

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)

Cervantes je izjavil:


Ja no. Anitkina ekipa za iskanje zgodbic malce peša zadnje čase.
Bo treba malo popravit honorarje, mezdi.

Očitno neka frakcija od speechless pussy: Čas prve prijave 09.03.2016 10:41:03
A dobijo samo deset centov za objavo? Meni fašistični levičarji plačujejo 20€ na objavo.:)

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.


Večino prometnih nesreč tudi zagrešijo trezni vozniki.
Po tvoji kurji logiki sledi , da moramo voznikom predpisati obveznih 3.5 promila alkohola v krvi !:)):)):))

Sine , logika ti nije jaća strana !:)):)):))

Matako ::

Martin Krpan je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.


Večino prometnih nesreč tudi zagrešijo trezni vozniki.
Po tvoji kurji logiki sledi , da moramo voznikom predpisati obveznih 3.5 promila alkohola v krvi !:)):)):))

Sine , logika ti nije jaća strana !:)):)):))


Poleg tega je pijana vožnja marsikje kultura in lokalna šega - ki se jo zatira brez kančka občutka za raznolikost običajev!
/\/\.K.

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

dailystormer> "In 1940, only 7% of Germans were Nazis. How'd that go?"

Zdaj vas je precej več. Bo treba fojbe odpret.

RedDrake> Ampak oba veva da je tu problem v policiji oz. državi, ki skuša biti politično korektna - situacija naj bi se rešila z boljšo izobrazbo, a to ta skupina odločno zavrača.

To ni res. Problem ni, da policija poskuša biti politično korektna, ampak da je včasih policija zelo surovo ravnala z njimi, pa se je stanje _slabšalo_. Zdaj poizkuša še na druge načine in stanje se ves čas popravlja, ampak senzacionalistično sranje v tisku pač ni realna slika.

RedDrake> Mogoče je pa zaprta šola tudi tu rešitev?

Če jo predpisuje zakon, potem itak ni druge možnosti.


Svinjska laž !
Včasih policije sploh nismo imeli !
Imeli pa smo Ljudsko Milico !8-)

aerie ::

Martin Krpan je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.


Večino prometnih nesreč tudi zagrešijo trezni vozniki.
Po tvoji kurji logiki sledi , da moramo voznikom predpisati obveznih 3.5 promila alkohola v krvi !:)):)):))

Sine , logika ti nije jaća strana !:)):)):))

Po tvoji piščančji logiki lahko torej "agregatno" stanje osebka primerjamo z njegovim verskim prepričanjem. Mešaš jabolka in hruške.:)

Martin Krpan ::

Bryn je izjavil:

ProGo je izjavil:

Dupe je prišel čez mejo in smo že spet pri provociranju (fojbe) namesto pri argumentirani debati. Pa tako lahko ga je spraviti tam, da to že ni več smešno.


Mislim, da so argumentirane debate šle rakom žvižgat že kamlu po odprtju teme. Upam, da bodo admini tole temo zaprli in si umili roke nad tem.


Kaj kurac žnaraš in kot nek debil nonstop predlagaš izbrise tebi neljubih postov !!!????8-O
A te kdo sili viseti tu , če ti že ne paše !!!???;)
NE !!!
Pojdi raje brat pravljice !:))

aerie je izjavil:

Martin Krpan je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.


Večino prometnih nesreč tudi zagrešijo trezni vozniki.
Po tvoji kurji logiki sledi , da moramo voznikom predpisati obveznih 3.5 promila alkohola v krvi !:)):)):))

Sine , logika ti nije jaća strana !:)):)):))

Po tvoji piščančji logiki lahko torej "agregatno" stanje osebka primerjamo z njegovim verskim prepričanjem. Mešaš jabolka in hruške.:)



Sine mali , in alkohol in religija so droge za ljudstvo !8-)
Vprašaj tovariša Marxa , če mi ne verjameš !;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

Cervantes ::

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)

Cervantes je izjavil:


Ja no. Anitkina ekipa za iskanje zgodbic malce peša zadnje čase.
Bo treba malo popravit honorarje, mezdi.

Očitno neka frakcija od speechless pussy: Čas prve prijave 09.03.2016 10:41:03
A dobijo samo deset centov za objavo? Meni fašistični levičarji plačujejo 20€ na objavo.:)

Tole mi zelo jako "diši" na Trstenjakovo.
Slog in vsebina, nezgrešljivo.
Priceless!
:))

Telbanc ::

aerie je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Seveda si spregledal, da gre za migrantsko tolpo in ne domače jodlarje. Avstrija seveda nima 7,5 milijarde prebivalcev, ali pač?

Omenjeno kaznivo dejanje je storila migrantska tolpa.

Kaj misliš da bi migranti naredili z ženo in hčerko? Bi jih povabili na partijo pasjanse ali brutalno posiljevali več ur?

Tudi ta, ki so ga prebutal je čečenski migrant. Ampak to nima veze, ker smo mi vsi migranti in pa seveda je vsako nasilje v civiliziranem svetu nesprejemljivo, pa naj se gre za staromigrantske ali mladomigrantske tolpe.:)



Ne vem zakaj namerno se izogibaš komentiranju vzroka napada. Namen napada je bila potešitev spolne sle migrantov, ki se ne obvladajo. Vi ste potem vsi migranti praviš, kdo ste vi?

Poglej si kaj piše spodaj.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Martin Krpan ::

Bryn je izjavil:

ProGo je izjavil:

jype je izjavil:

ProGo> Dupe je prišel čez mejo in smo že spet pri provociranju (fojbe) namesto pri argumentirani debati. Pa tako lahko ga je spraviti tam, da to že ni več smešno.

Ti si tudi prišel čez mejo: Obtožil si muslimane, da so nasilni, čeprav za to nimaš nobenega dokaza.

Ponovno: Ne jaz, ampak islam zahteva nasilno ekspanzionistično obnašanje svojih sledilcev. Če je določeno (ni važno kakšen %) število islamistov v Evropi že nekoliko ublažilo nasilne zahteve iz korana, to še ne pomeni da "izvorni greh", pozivi k nasilju nad nemuslimani v koranu ne obstaja. Ker obstaja. Črno na belem. in tega ne moreš zaspinat, nikakor, nikoli.


Tako kot še vedno obstaja "izvorni greh" v Bibliji. To še ne pomeni, da je treba slediti temu. In tudi tega se ne da zaspinat nikakor, nikoli. Še vedno imamo lastne zakone, in če jih kdorkoli ne spoštuje imamo predpisane kazni. Tako kot ni izgovor "sledim Bibliji", tudi ni izgovor "sledim Koranu". Ampak zakon tudi pravi, da mora biti kaznivo dejanje storjeno preden se storilca kaznuje.



Kdaj boste kmetavzarski idioti nehali verjet farjem (in jim ga fafat ) ?
99% folka tu smo ATEISTI ni nas boli đoko kaj predpisuje neka biblija in koran!
Hepan jurček pa ima travme ker nosi volno in lan skupaj !!!:)):)):))
Razumem , da imaš travme ker so te starci prisilili hodit k verouku , kjer si ga moral pušiti Rodetu , ampak volna in lan ??? HALLLLOOOO !!!!
Dobi si strokovno psihiatrično pomoč , baje delajo čudeže !:P

jtothek je izjavil:

Tema je nepotrebna. Begunske krize v Sloveniji nikoli ni bilo, ker v Sloveniji ni bilo povečanih prošenj za azil. Če smo kakšno krizo že imeli je bila to migrantska kriza pa še ta je zaključena.


Zaključena !
Iz katerega planeta pa si ti padel ?
Gotovo verjameš tudi v Rdečo Kapiso , Sneguljčico , Janka & Metko....8-O

Zgodovina sprememb…

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

jtothek> Tema je nepotrebna. Begunske krize v Sloveniji nikoli ni bilo, ker v Sloveniji ni bilo povečanih prošenj za azil. Če smo kakšno krizo že imeli je bila to migrantska kriza pa še ta je zaključena.

Mi živimo v EU, ne v Sloveniji. Kriza ni v tem, da se proti Evropi valijo begunci, temveč v tem, da se v Evropi pojavlja vse več nacistov.


EU je pravljično bitje , oziroma je krepnila pri množičnih kršitvah Šengna !
««
9 / 103
»»