» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
7 / 103
»»

Telbanc ::

Austrijska ministrica unutarnjih poslova, Johanna Mikl-Leitner, rekla je u razgovoru za njemački list Die Welt kako će "balkanska ruta" kojom prolaze izbjeglice ostati trajno zatvorena.

ProGo ::

PaX_MaN je izjavil:

ProGo je izjavil:

Krščanski svetovni nazor ni enako kot sharia - ne vključuje rezanja glav, udov, kamenjanja in podobnih predmodernih artefaktov. Krščanstvo se je po temnem veku reformiralo in umirilo.

Mnogo hujši je, saj vključuje buldožiranje tisoče živih ljudi zaprtih v cerkve.

V primerjavi z islamom, se mi zdi, kot ateistu, krščanstvo prav miroljubna vera. Poskusi najdi kakšne primere iz 21 stoletja, iz Evrope, od kjer je večina tu debatirajočih.

ProGo je izjavil:

(Kar pa, glede na nedotakljivost in svetost vsake besede korana, dvomim da se bo zgodilo v islamu).

Pozabljaš da se RKC upiramo ~765-~2000 let dlje.


Nič ne pozabljam. Krščanstvu 2000 let, islamu malo manj. Bitvo izjave je bilo, da ne vidim neke smiselne rešitve znotraj obstoječega islama za reformacijo in približanje moderni religiji.

ProGo je izjavil:

Primerjal si krščanski nazor v 21. stoletju s shario

Krščanski nazor v javnem in zasebnem == šarija.

Ne strinjam se. V krščanstvu te v 21. stoletju, v Evropi ne bodo kamenjali zaradi prešuštništva ali ker nisi hotela dati možu mufne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Cervantes ::

Mufna!!
Končno nekaj novega, svežega na tem forumu!
:)):))

PaX_MaN ::

ProGo je izjavil:

V primerjavi z islamom, se mi zdi, kot ateistu, krščanstvo prav miroljubna vera. Poskusi najdi kakšne primere iz 21 stoletja, iz Evrope, od kjer je večina tu debatirajočih.

Breivik.

ProGo je izjavil:

Nič ne pozabljam. Krščanstvu 2000 let, islamu malo manj.

Ne. Biblija je že tam ~1000 pnš nastajala, koran takrat Ko je Mohamed žvel.

ProGo je izjavil:

Bitvo izjave je bilo, da ne vidim neke smiselne rešitve znotraj obstoječega islama za reformacijo in približanje moderni religiji.

Islam je reformiran enako ko krščanstvo.

ProGo je izjavil:


Ne strinjam se. V krščanstvu te v 21. stoletju, v Evropi ne bodo kamenjali zaradi prešuštništva ali ker nisi hotela dati možu mufne.

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.

Matako ::

Telbanc je izjavil:

Austrijska ministrica unutarnjih poslova, Johanna Mikl-Leitner, rekla je u razgovoru za njemački list Die Welt kako će "balkanska ruta" kojom prolaze izbjeglice ostati trajno zatvorena.


Fak, na hitro sem prebral Miki-Leitner. :|
/\/\.K.

Matako ::

PaX_MaN je izjavil:

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.


Zaenkrat. Islam izredno hitro nazaduje. Islamska reformacija: povratek k puščavskim koreninam.

Vse večje večinsko muslimanske države so v zadnjih petdesetih letih izredno močno nazadovale in trend se pospešuje. Egipt s svojimi joškatimi pjevalkami po Kairskih kafičih je takorekoč neprepoznaven od današnjega. Pakistan je bil nekoč kot Iran 70ih. Jebemti, še Iran je bil nekoč kot Iran '70, pa poglejte tisto džamaharijo danes. Turčija, Malezija... je treba iti naprej? To so ogromne države.

"Eliminacija islama je primeren in zanimiv projekt za človeštvo v nadaljnih par stoletjih. Lotimo se ga!" (Neznani slovenski nacist, 2016)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Zaenkrat. Islam izredno hitro nazaduje. Islamska reformacija: povratek k puščavskim koreninam.

http://www.thedailybeast.com/articles/2... pravi:


The most frustrating part of this madness is that you claim to be defending the “honor” of our Prophet. But I assure you he needs no defense. This specific blasphemy law was not instituted by your Prophet 1400 years ago. Rather, in an attempt to keep occupied communities separate and docile, it was introduced by none other than your British colonial masters, in 1860. The dark joke here is that you’re hailing as a martyr, a man who died defending a British colonial law.


Tudi ti si kriv, Matako. Sovražit se moraš, ker podpiraš regresivni islam.

Ko se bomo v Evropi znebili konzervativcev, ki take reči počnejo, bomo veliko lažje zmagali idejni boj proti islamskim konzervativcem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Telbanc ::

jype je izjavil:

Matako> Zaenkrat. Islam izredno hitro nazaduje. Islamska reformacija: povratek k puščavskim koreninam.

http://www.thedailybeast.com/articles/2... pravi:


The most frustrating part of this madness is that you claim to be defending the “honor” of our Prophet. But I assure you he needs no defense. This specific blasphemy law was not instituted by your Prophet 1400 years ago. Rather, in an attempt to keep occupied communities separate and docile, it was introduced by none other than your British colonial masters, in 1860. The dark joke here is that you’re hailing as a martyr, a man who died defending a British colonial law.


Tudi ti si kriv, Matako. Sovražit se moraš, ker podpiraš regresivni islam.

Ko se bomo v Evropi znebili konzervativcev, ki take reči počnejo, bomo veliko lažje zmagali idejni boj proti islamskim konzervativcem.


Konservativci smo tudi tokrat zmagali.

Balkanska pot pot je zaprta. Ekonomski migranti se vračajo.

Robčke za jokanje, lahko kupiš tudi v tarfiki tridva. Preberi si še, kaj piše spodaj.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

ProGo ::

PaX_MaN je izjavil:

ProGo je izjavil:

V primerjavi z islamom, se mi zdi, kot ateistu, krščanstvo prav miroljubna vera. Poskusi najdi kakšne primere iz 21 stoletja, iz Evrope, od kjer je večina tu debatirajočih.

Breivik.

Breivik ni krščan: "He also states that he has never personally identified as a Christian, and calls his religion Odinism"

ProGo je izjavil:

Nič ne pozabljam. Krščanstvu 2000 let, islamu malo manj.

Ne. Biblija je že tam ~1000 pnš nastajala, koran takrat Ko je Mohamed žvel.

Napačno. Večina svetega pisma je nastala v prvih stoletjih n. št.

ProGo je izjavil:

Bitvo izjave je bilo, da ne vidim neke smiselne rešitve znotraj obstoječega islama za reformacijo in približanje moderni religiji.

Islam je reformiran enako ko krščanstvo.

Islam ni resormiran nič, spljoh. Strike the infidel at his throat.

ProGo je izjavil:


Ne strinjam se. V krščanstvu te v 21. stoletju, v Evropi ne bodo kamenjali zaradi prešuštništva ali ker nisi hotela dati možu mufne.

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.


Bodo, bodo.
http://www.jihadwatch.org/2016/01/germa...

Matako ::

ProGo je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:


V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.


Bodo, bodo.
http://www.jihadwatch.org/2016/01/germa...


Ok, nazaj na šale, je še najbolj pametno.

Q: kako ločiš skrajnega muslimana od zmernega?

A: Skrajni musliman te kamenja. Zmerni samo navija.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

zmaugy ::

PaX_MaN je izjavil:

ProGo je izjavil:

V primerjavi z islamom, se mi zdi, kot ateistu, krščanstvo prav miroljubna vera. Poskusi najdi kakšne primere iz 21 stoletja, iz Evrope, od kjer je večina tu debatirajočih.

Breivik.

ProGo je izjavil:

Nič ne pozabljam. Krščanstvu 2000 let, islamu malo manj.

Ne. Biblija je že tam ~1000 pnš nastajala, koran takrat Ko je Mohamed žvel.

ProGo je izjavil:

Bitvo izjave je bilo, da ne vidim neke smiselne rešitve znotraj obstoječega islama za reformacijo in približanje moderni religiji.

Islam je reformiran enako ko krščanstvo.

ProGo je izjavil:


Ne strinjam se. V krščanstvu te v 21. stoletju, v Evropi ne bodo kamenjali zaradi prešuštništva ali ker nisi hotela dati možu mufne.

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.

Krščanstvo z majhno začetnico, islam z veliko. Oboje sredi stavka. Ne vem zakaj ti še kdo odgovarja.

ProGo ::

zmaugy je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

ProGo je izjavil:

V primerjavi z islamom, se mi zdi, kot ateistu, krščanstvo prav miroljubna vera. Poskusi najdi kakšne primere iz 21 stoletja, iz Evrope, od kjer je večina tu debatirajočih.

Breivik.

ProGo je izjavil:

Nič ne pozabljam. Krščanstvu 2000 let, islamu malo manj.

Ne. Biblija je že tam ~1000 pnš nastajala, koran takrat Ko je Mohamed žvel.

ProGo je izjavil:

Bitvo izjave je bilo, da ne vidim neke smiselne rešitve znotraj obstoječega islama za reformacijo in približanje moderni religiji.

Islam je reformiran enako ko krščanstvo.

ProGo je izjavil:


Ne strinjam se. V krščanstvu te v 21. stoletju, v Evropi ne bodo kamenjali zaradi prešuštništva ali ker nisi hotela dati možu mufne.

V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.

Krščanstvo z majhno začetnico, islam z veliko. Oboje sredi stavka. Ne vem zakaj ti še kdo odgovarja.


Jaz pišem oboje z malo. Malo si zamešal z izjavami PaX_MaNa.

krneki0001 ::

Matako je izjavil:


Ok, nazaj na šale, je še najbolj pametno.

Q: kako ločiš skrajnega muslimana od zmernega?

A: Skrajni musliman te kamenja. Zmerni samo navija.


Še mal črnega humorja:
A: Kako prepoznaš pravega muslimana
B: Na tleh leži, zelen je v faco, pa ne diha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

zmaugy ::

@ProGo: če pozorno pogledaš, boš videl da je odgovor za paxmana.

_dice7 ::

No criminal charges against 14-year-old knife killer
Na švedskem za muslimane ni kaznjivo če te ubijejo ker si jim razžalil čast. V temu primeru je fant preprečil muslimanu da bi spolno nadlegoval punce in si tako zaslužil nož med rebra.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

maco-maco ::

A ni ravno nevarnost v tem, da oboji lahko nazadujejo. Turčija in Poljska sta jako sekularni in demokratični NATO članici.

Konservativci vseh dežel, združite se!
Kaj?

jype ::

ProGo> Bodo, bodo.

Kristjani ste precej hujši:

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kro...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Bodo, bodo.

Kristjani ste precej hujši:

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kro...


Kdo, vi? Jaz sem ateist. In iz katere luknje si potegnil argument, da je ta tip kristjan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Matako ::

krneki0001 je izjavil:

Matako je izjavil:


Ok, nazaj na šale, je še najbolj pametno.

Q: kako ločiš skrajnega muslimana od zmernega?

A: Skrajni musliman te kamenja. Zmerni samo navija.


Še mal črnega humorja:
A: Kako prepoznaš pravega muslimana
B: Na tleh leži, zelen je v faco, pa ne diha.


Ideja: bi bilo preveč proti pravilom odpreti novo temo za šale na račun religije miru? Ne govorim o orto "mama ti je teta" neokusnostim, blažje stvari...

Mogoče? Preizkusno? Da "ne svinjamo" pa to.

Recimo primer nivoja šal za predlagano temo:

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

ProGo> Bodo, bodo.

Kristjani ste precej hujši:

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kro...

Sosedski spor? Resno, jype? Samo to si lahko našel?

jype ::

ProGo> Tvoja logika je neizpodbitna in vredna pohvale.

Ta logika je tvoja. Ti si trdil, da ker je nekje nekdo, ki je idiot, so potem idioti kar vsi, ki imajo z njim karkoli skupnega, npr. vero.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Tvoja logika je neizpodbitna in vredna pohvale.

Ta logika je tvoja. Ti si trdil, da ker je nekje nekdo, ki je idiot, so potem idioti kar vsi, ki imajo z njim karkoli skupnega, npr. vero.


Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

jype ::

Matako> predlagal izbris: Matako (danes ob 14:20:13)

Čak mal, sine, pa ne da tej u prsih zabolel, ko si se prepoznal? Staraš se.

_dice7 ::

jype je izjavil:

ProGo> Bodo, bodo.

Kristjani ste precej hujši:

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kro...


To je razžalitev časti.
Hipotetično: Kot ljubitelj islama boš razumel da te moram sedaj z nožem med rebra? Ali bi bilo po tvoje to narobe? Razloži.

jype ::

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_. ...


Citiraj me, prosim.

jype ::

dailystormer> To je razžalitev časti.
dailystormer> Hipotetično: Kot ljubitelj islama boš razumel da te moram sedaj z nožem med rebra? Ali bi bilo po tvoje to narobe? Razloži.

Mislim, da morajo vsi spoštovati človekove pravice.

Ampak ti in tvoji jih ne, zato ste bistveno bolj podobni islamskim skrajnežem, kot bi si sami želeli priznat.

zmaugy ::

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.

Kristjani so zgolj večina v Evropi.

jype ::

ProGo> Citiraj me, prosim.

Tule:

PaX_MaN> V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.
ProGo> Bodo, bodo.
ProGo> http://www.jihadwatch.org/

Direktno trdiš, da je islam v Evropi nevaren na podlagi dejanja enega človeka.

Jaz sem storil popolnoma isto v naslednjem prispevku, kjer pa tak sklep po tvoje ne velja več. Le čemu ta razlika?

zmaugy> Kristjani so zgolj večina v Evropi.

Absolutno, saj če se pošteno pogovarjamo, potem je to jasno, ampak v tej temi se ne pogovarjamo pošteno, temveč skrajno hinavsko: Eni poskušajo druge prepričat, da so muslimani takšni, kot naj bi bili židje v tridesetih letih prejšnjega stoletja, drugi se pa ne pustimo nategnit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_dice7 ::

jype je izjavil:

ProGo> Nikakor ne. Preberi moje trditve še enkrat, počasi.

Mi ni treba, ker je to točno to, kar si trdil: Ker je _en_ musliman napadel neko osebo, je po tvoje to znak, da so muslimani _taki_.

Večino zločinov v Evropi zagrešijo kristjani in če sledimo tvojim pravilom razmišljanja, moramo skleniti, da so kristjani problem.


Muslims commit 91 percent of honor killings worldwide.

Seveda boš sedaj trdil da islam tega ne odobrava, a glede na številke lahko sklepam da se greš Taqiyo.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Citiraj me, prosim.

Tule:

PaX_MaN> V Islamu te v 21. stoletju, v Evropi tudi ne bodo.
ProGo> Bodo, bodo.
ProGo> http://www.jihadwatch.org/

Direktno trdiš, da je islam v Evropi nevaren na podlagi dejanja enega človeka.

Jaz sem storil popolnoma isto v naslednjem prispevku, kjer pa tak sklep po tvoje ne velja več. Le čemu ta razlika?


Popolnoma napačno rezoniraš. Moja izjava je bila v kontekstu argumentiranja zakaj krščanska miselnost ni enaka sharii. V sharii je kamenjanje legitimna in zahtevana kazen. Sharia velja za vse prave muslimane. Torej vsak islamist mora odobravati kamenjanje. In zato se bo kamenjalo tudi v Evropi, samo da jih bo 50%. Torej nisem jaz tisti, ki islamistom pripisujem določene atribute in nasilno obnašanje, ampak jim ga predpisuje sharia. "Islamic Sharia Law is based on the Quran and the hadith as primary sources." Stoning @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

_dice7 ::

jype je izjavil:

Direktno trdiš, da je islam v Evropi nevaren na podlagi dejanja enega človeka.








Hudiča, ta en človek pa je zelo aktiven.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

jype ::

ProGo> Moja izjava je bila v kontekstu argumentiranja zakaj krščanska miselnost ni enaka sharii.

Ja, saj. Napačna je bila. Ker ti trdiš, da islamska miselnost pa je enaka šariji. Pa ni.

ProGo> V sharii je kamenjanje legitimna in zahtevana kazen.

In vendar 25 milijonov muslimanskih moških v Evropi ne kamenja nikogar.

ProGo> Sharia velja za vse prave muslimane.

Biblija pa velja za vse prave kristjane, v njej pa piše, da je treba kaznovati tiste, ki nosijo volno in lan hkrati.

ProGo> In zato se bo kamenjalo tudi v Evropi, samo da jih bo 50%.

To je seveda tisti bullshit, ki ga pridigajo vsi nacisti. Ni res. V Maleziji je muslimanov velika večina, pa se kamenjanje dogaja redkeje, kot se v EU dogaja pretepanje muslimanov.

dailystormer> Hudiča, ta en človek pa je zelo aktiven.

Na fotografijah manjkajo skoraj vsi evropski muslimani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

SimplyMiha ::

Na fotografijah glave režejo evropski muslimani. Jihadi John pa to.

jype ::

SimplyMiha> Na fotografijah glave režejo evropski muslimani. Jihadi John pa to.

Spet zavajajoča izjava.

_dice7 ::

jype je izjavil:

Ja, saj. Napačna je bila. Ker ti trdiš, da islamska miselnost pa je enaka šariji. Pa ni.


The Support for Sharia Law Around the World

The numbers from the studies listed here, in a nutshell

Support for Sharia law in one form or another by the Muslim community:

Austria, Belgium, France, Germany, Holland and Sweden, collectively: 65%

Austria specifically: 73%

Canada: 62%

UK: Ranging from 30-40%

Southeast Asia: an average of around 78%, with Malaysia specifically at 86%

South Asia: an average of 88%, with Afghanistan at the top with 99%

Middle East and North Africa: an average of just over 70%, support ranging from 29-91%

Sub-Saharan Africa: an average of over 61%, with the numbers ranging between 37-86%

Central Asia: an average of over 18%, with only 12% of Turks supporting it

Southeastern Europe: an average of more than 22%

RedDrake ::

Jep, jih je kar velika večina iz Evrope. Presenetljivo veliko jih je tudi zelo očitnega ne-arabskega porekla (rdeči ali blond lasje, zelo svetla polt, ipd ...), se pravi konvertiti v religijo miru.
Dol so šli, ker tam zakoni, v katere oni verjamemo, veljajo. Tu pri nas bi jih zaprli (čeprav ciganov ne, pa kršijo vse od A do Ž).
Sicer zdaj jih namesto zaporov čakajo bombe, ampak za njih je to še bolje - oz. tako verjamejo sami .

jype ::

dailystormer> with Malaysia specifically at 86%

In vendar so tam manj nasilni kot ste proti muslimanom nasilni Evropejci?

Impresivno.

RedDrake> čeprav ciganov ne, pa kršijo vse od A do Ž

Za to niso krivi niti muslimani, niti cigani, niti kdorkoli drug, z eno samo izjemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Fojbiran ::

jype je izjavil:

dailystormer> with Malaysia specifically at 86%

In vendar so tam manj nasilni kot ste proti muslimanom nasilni Evropejci?

Impresivno.

RedDrake> čeprav ciganov ne, pa kršijo vse od A do Ž

Za to niso krivi niti muslimani, niti cigani, niti kdorkoli drug, z eno samo izjemo.


Niso vsi evropejci nasilni tako kakor fojbaš jype

jype ::

RedDrake> Sicer zdaj jih namesto zaporov čakajo bombe, ampak za njih je to še bolje - oz. tako verjamejo sami .

Torej jim ne smemo nameniti bomb, ampak šolo zaprtega tipa.

Fojbiran> Niso vsi evropejci nasilni tako kakor fojbaš jype

Seveda ne, precej bolj nasilni ste.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Fojbiran ::

jype je izjavil:

RedDrake> Sicer zdaj jih namesto zaporov čakajo bombe, ampak za njih je to še bolje - oz. tako verjamejo sami .

Torej jim ne smemo nameniti bomb, ampak šolo zaprtega tipa.


Zapor.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Moja izjava je bila v kontekstu argumentiranja zakaj krščanska miselnost ni enaka sharii.

Ja, saj. Napačna je bila. Ker ti trdiš, da islamska miselnost pa je enaka šariji. Pa ni.

Sharia je končni cilj islama.

ProGo> V sharii je kamenjanje legitimna in zahtevana kazen.

In vendar 25 milijonov muslimanskih moških v Evropi ne kamenja nikogar.

Ker (še) niso v večini.

ProGo> Sharia velja za vse prave muslimane.

Biblija pa velja za vse prave kristjane, v njej pa piše, da je treba kaznovati tiste, ki nosijo volno in lan hkrati.

Zato pa nisem kristjan, ker v pravljice ne verjamem.

ProGo> In zato se bo kamenjalo tudi v Evropi, samo da jih bo 50%.

To je seveda tisti bullshit, ki ga pridigajo vsi nacisti. Ni res. V Maleziji je muslimanov velika večina, pa se kamenjanje dogaja redkeje, kot se v EU dogaja pretepanje muslimanov.


Spet polresnice in zavajanja.
" In the Aceh region of Indonesia and Malaysia, stoning is sanctioned regionally but banned nationally."
http://mic.com/articles/68431/women-aro...
http://www.bloomberg.com/news/articles/...

Fojbiran ::

jype je izjavil:

RedDrake> Sicer zdaj jih namesto zaporov čakajo bombe, ampak za njih je to še bolje - oz. tako verjamejo sami .

Torej jim ne smemo nameniti bomb, ampak šolo zaprtega tipa.

Fojbiran> Niso vsi evropejci nasilni tako kakor fojbaš jype

Seveda ne, precej bolj nasilni ste.


Seveda to ni res, saj je jype edini ki je pozival h množičnim pobojem drugače mislečih, TUDI MUSLIMANOV

RedDrake ::

OT, ampak moram replicirati.
Res je, cigani niso krivi, da jih ne zapirajo.
V bistvu jih prav to, da jih ne kaznujejo in/ali zapirajo, zavede v življenje praktično večnega kriminala.
Ampak oba veva da je tu problem v policiji oz. državi, ki skuša biti politično korektna - situacija naj bi se rešila z boljšo izobrazbo, a to ta skupina odločno zavrača.
Mogoče je pa zaprta šola tudi tu rešitev?

_dice7 ::

"It's said that only 5-10% of Muslims are extremists.

"In 1940, only 7% of Germans were Nazis. How'd that go?"


Schilling throws wild pitch with Nazi stat

jype on suicide watch :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

ProGo ::

RedDrake je izjavil:

OT, ampak moram replicirati.
Res je, cigani niso krivi, da jih ne zapirajo.
V bistvu jih prav to, da jih ne kaznujejo in/ali zapirajo, zavede v življenje praktično večnega kriminala.
Ampak oba veva da je tu problem v policiji oz. državi, ki skuša biti politično korektna - situacija naj bi se rešila z boljšo izobrazbo, a to ta skupina odločno zavrača.
Mogoče je pa zaprta šola tudi tu rešitev?


Če lahko podam podatek starega policista, da so cigane včasih orenk pretepali, skratka fizično nasilje in te zadeve. Ampak vidimo, da rezultatov ni. Tako da takšen pristop 100% ne prinese pozitivnih rezultatov. Sedaj se pa brez specialcev ne upajo v cigansko naselje.

jype ::

ProGo> " In the Aceh region of Indonesia and Malaysia, stoning is sanctioned regionally but banned nationally."

In vendar se ne kamenja transvestitov. Kako to, če muslimani verjamejo, da bi se jih moralo? Dejansko so usekani in jim zaračunajo globe in jim izrekajo zaporne kazni, ampak ti praviš, da bi jih morali kamenjat, ker to baje zahteva Koran, pa jih ne. Kako to pojasniš?

Fojbiran> Zapor.

Ja, saj to je šola zaprtega tipa.

Fojbiran> Seveda to ni res, saj je jype edini ki je pozival h množičnim pobojem drugače mislečih, TUDI MUSLIMANOV

Edini? Zabavno, da to nekdo napiše v temo, kjer so pozivi k množičnim pobojem tako pogosti, da jih splih nihče ne briše.

ZaphodBB ::


Ok, nazaj na šale, je še najbolj pametno.

Q: kako ločiš skrajnega muslimana od zmernega?

A: Skrajni musliman te kamenja. Zmerni samo navija.

Jebi ga. Tudi mene zanima kako si jypisti (zmerni radikalni levičarji) predstavljajo, da bodo premagali radikalni islam, če ga sami ne upajo kritizirat. Zmerni muslimani, pa vsakega ki to počene ozmerjajo z "islamofobom".
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

dailystormer> "In 1940, only 7% of Germans were Nazis. How'd that go?"

Zdaj vas je precej več. Bo treba fojbe odpret.

RedDrake> Ampak oba veva da je tu problem v policiji oz. državi, ki skuša biti politično korektna - situacija naj bi se rešila z boljšo izobrazbo, a to ta skupina odločno zavrača.

To ni res. Problem ni, da policija poskuša biti politično korektna, ampak da je včasih policija zelo surovo ravnala z njimi, pa se je stanje _slabšalo_. Zdaj poizkuša še na druge načine in stanje se ves čas popravlja, ampak senzacionalistično sranje v tisku pač ni realna slika.

RedDrake> Mogoče je pa zaprta šola tudi tu rešitev?

Če jo predpisuje zakon, potem itak ni druge možnosti.

_dice7 ::

jype je izjavil:


In vendar se ne kamenja transvestitov. Kako to, če muslimani verjamejo, da bi se jih moralo? Dejansko so usekani in jim zaračunajo globe in jim izrekajo zaporne kazni, ampak ti praviš, da bi jih morali kamenjat, ker to baje zahteva Koran, pa jih ne. Kako to pojasniš?


Preprosto: LAŽEŠ!

Two German transgender women 'are STONED in the street' by a gang of three North African teenagers in Dortmund who said 'such people' should be killed

North African teenager stabs Swedish transvestite to death and hangs a SNAKE around his neck after going to his home and discovering he was not a woman when his wig slipped

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()
««
7 / 103
»»