» »

Vozniški izpit

Vozniški izpit

1
2
»

CleanPower ::

ubistvu me najbolj zanima če še rabim delat cpp ali ne? rabim to potrdilo o opravljenem tečaju cpp? če testov ni več, se mi zdi brezveze...

black ice ::

"Šolskih" CPP ni več. To ne pomeni, da lahko greš na izpitno vožnjo brez "republiških" pol. Funkcionalna pismenost na psu.

šernk ::

zakaj ne bi v avtošolo poklical in ti bodo razložili tam vse?

upam da je cpp tečaj še vedno obvezen, ker drugače so pravkar iz katastrofe na cestah naredili katastrofo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

CleanPower ::

"Šolskih" CPP ni več. To ne pomeni, da lahko greš na izpitno vožnjo brez "republiških" pol. Funkcionalna pismenost na psu.

STFU. kdo je rekel da bi šel na izpitno vožnjo brez republiških? če sam ne znaš dat odgovora ne govori drugim da so nepismeni.

Rippy ::

Tistih internih CPP preizkusov na avtošoli več ni. Republiški pa se morajo pisat preden začneš z vožnjo.

Edit: tečaj CPP mislim da je obvezen (na avotošoli). Lahko pa zelo hitro čez prideš, če malo doma se še učiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

black ice ::

CleanPower: Glede tečaja - ob prijavi na izpitno vožnjo sem moral priložiti potrdilo o opravljenem tečaju. Močno dvomim, da so v tem času to spremenili; čeprav je pri nas vse mogoče.

PS: Vidim, da se te da hitro sprovocirat. Upam, da na cesti nisi tak in hkrati upam, da te ne srečam.

CleanPower ::

Edit: tečaj CPP mislim da je obvezen (na avotošoli). Lahko pa zelo hitro čez prideš, če malo doma se še učiš.

znanje ni problem, ravno tega nisem vedel če je ta tečaj obvezen ali ne.

Upam, da na cesti nisi tak in hkrati upam, da te ne srečam.

kj pa čmo

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tečaj varne vožnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6831132 (17953) Twixz
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018531 (15586) Zajec123
»

Kategorije voznikov B kategorije po veljavni zakodonodaji

Oddelek: Loža
101374 (1131) St235
»

Voznik začetnik

Oddelek: Loža
397391 (6613) St235
»

Zavarovanje avtomobila mladega voznika

Oddelek: Problemi človeštva
2910213 (9659) flipflop

Več podobnih tem