» »

Dilema glede nakupa tablice

Dilema glede nakupa tablice

Unknown_001 ::

Lep pozdrav vsem skupaj.

Odkar mi je Samsung P5100 žalostno mrknil iščem neko pametno zamenjavo. Dobil sem tri ugodne ponudbe med katerimi bom izbiral. Vse ostalo, pa naj bo še tako super duper fensi šmensi ODPADE, tako da si razni "optimal" stručkoti že sedaj vbijte v glavo da se izbira samo med temi tremi. Lahko se v tla mečete po balkansko ampak jaz niti solda več ne premaknem, ker sem bolj kot ne office user in ne žlajfam igric po tablici. Da? Ok, sedaj ko smo na jasnem, naj vam predstavim, med čim se odločam.

hp Stream8
Mika me- windows OS in načeloma sem z znamko zadovoljen, vendar dobre izkušnje pri laptopih, dolvnih postajah in tiskalnikih niso nujno "safe bet" :)


ALCATEL one touch Pop 10
Mika me, predvsem mi je ta tablica favorit, saj zdraven dobim še mično tipkovnico, ki bi mi prišla prekleto prav. Ampak po drugi strani me skrbi da ni to neki švohni jajček, ki bo zasopihal že pri trivialnih opravilih


LG G Pad 8.1 LTE
O LG ju nimam ravno pripomb. Zasloni na telefonih ki sem jih imel na probi so mi bili strašno všeč, skoraj bolj kot Samsungov AMOLED. Mobilnega segmenta znamke ne poznam najbolje imam pa kvečjem bolj bogate izkušnje z Televizorji, DVD predvajalniki, Klimatskimi napravami :D


Zaenkrat navijam za Alcatela (tipkovnica), ampak mika me tudi HP vendar po eni strani me tudi LG mika. Glede možnosti nakupa Bluetooth tipkovnice, mi sploh ne svetujte, ker to je samo dodaten strošek. Bom pa preživel tudi brez nje :)

Predvsem me zanima katera tablica bo delala najbolj tekoče in katera ima boljši zaslon ter na kakem nivoju je sestavljena. Ker nočem imet nekaj kar bom z odporom prijel v roke zaradi cenenega občutka.

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Bump!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mailer ::

Tema o nakupu tablice že obstaja. Podal nisi niti enega podatka o modelih, tudi cene ne. Na podlagi slik ti pa ne moremo pomagat. Če si že tak office človek ti predlagam 10", bt tipkovnice pa lahko dobiš že za drobiž.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Unknown_001 ::

mailer je izjavil:

Tema o nakupu tablice že obstaja. Podal nisi niti enega podatka o modelih, tudi cene ne. Na podlagi slik ti pa ne moremo pomagat. Če si že tak office človek ti predlagam 10", bt tipkovnice pa lahko dobiš že za drobiž.


Cena je povsod glih. Mene samo zanimajo uporabniške izkušnje. Ker ok povsod se bahajo ja ma 4 jedernik pa tok gigahertzov, sam vprašanje da ni to neka švoh zadeva i zgleda dobro samo na papirju. Gledam izdelek kot celoto. Važno je da zanesljivo dela in da ni na meji neuporabnosti. Večinoma jo potrebujem le za E-Pošto, Pregledovanje Office datotek in občasno urejanje - popravki, pregledovanje slik, PDF-jev, dwg, prt. datorek ...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

hrustus ::

Vse tri tablice so približno na istem nivoju, s tem da za lg 8.1 še nisem slišal, za 8.0 pa. Če slučajno imaš v mislih lg g pad 8.3 lte pa se definitivno odloči za njo. Najboljši zaslon, cpu in največ rama kakor tudi notranjega spomina. Imam lg g pad 10.1 in lahko rečem da za ta denar je tablica ok.
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

Unknown_001 ::

Ah moja pomota, na embalaži piše G pad 8.0. Kako je pa s HP-ji ? Glede na to da pride z Windowsi pa intelovim CPE me mika da bi po njem posegel. Sploh če na njem teče pravi Windows in ne tista RT verzija. Pa neki sem zasledil da dobim zdraven 200MB mesečno baje za cel lifetime tablice. Kako je s tem?
http://store.hp.com/webapp/wcs/stores/s...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263024 (2754) amacar
»

Nexus 7 2013 ali LG G Pad 8.3

Oddelek: Kaj kupiti
111956 (1774) Jerry000
»

Katero Majhno Tablico ?

Oddelek: Kaj kupiti
202796 (2241) branc
»

Tablica za pod 300 €

Oddelek: Kaj kupiti
91186 (1058) tiran2000

Več podobnih tem